Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

με αυτούς τους τρόπους θα ξαναέρθει.

αν αλλάξεις οθόνη θα ξαναέρθει.

 

 

Φυσικα και θα ξανα ερθει οταν υπαρξει στατικη εικονα και ανεβασει θερμοκρασια. Φυσικα και θα ξανα ερθει οταν αλλαχθει οθονη υστερα απο ενα Χ χρονικο διαστημα.

Σκοπος μου ηταν να καταδειξω την πιο δραστικη μεθοδο εξαλλειψης εστω και προσωρινης με ενα πατερν. Το μαυρο το εξαλειφει 100% σε λιγα λεπτα.

 

Οσον αφορα τα διαφορα προγραμματακια σαν αυτα που αναφερατε, δεν ειναι κατι μυστηριο.

Απο τη στιγμη που το λευκο (rgb) αποτελειται απο τα τρια βασικα χρωματα, μειωνοντας το ενα (μπλε) κανεις την οθονη να δουλευει με μικροτερη φωτεινοτητα στο ενα χρωμα, με οτι αυτο συνεπαγεται στη θερμοκρασια.

 

Δεδομενου ομως οτι το λευκο αποτελειται απο 71% πρασινο, 22% κοκκινο, 7% μπλε, δεν ξερω ποσο θα βοηθησει να μειωσω καποιο ποσοστο αυτου του 7% μπλε. εκτος κι αν εχει κατι να κανει με την κατασκευη αυτη καθε αυτη του quantum panel.

Oμως ως λυση, δεν ξερω αν θα ηθελα να εχω ενα φιλτρο στο μπλε, ωστε να μου χαλαει το λευκο της οθονης.

Υποθετω ομως πως εκτος την επιλογη φιλτρου ισως εχει και καποιο ντιμαρισμα της φωτεινοτητας οπου ισως αυτο να ειναι υπευθυνο και οχι η αφαιρεση του ποσοστου του μπλε.

Παρ'ολα αυτα θα το δοκιμασω απο περιεργεια για να δω τι συμβαινει και με αυτο. Στο play store ειδα αρκετα blue light filter, θα δοκιμασω καποιο απο αυτα.

 

Edit:

Δοκιμασα το blue light filter κανοντας πειραματικα το εξης setup.

Mε την οθονη manual στο 100% , με screen dimmer στο 0% και filter opacity στο 20% με επιλογη φιλτρου το μαυρο.

Αυτο, για να μην εχω χρωματιστο φιλτρο και θελοντας να βρω την πιο φωτεινη θεση στην οθονη που να μην προκαλειται I.R.

Mε τεστ το viber οπου μου κανει αρκετη ζημια, με manua lοθονη στο 100% δεν βγηκε I.R.

Οποτε τωρα θα γυρισω και την οθονη στο auto, αφηνοντας τις ρυθμισεις του blue filter στις παραπανω θεσεις μιας και ουτε σκοτειναζει πολυ η οθονη, ουτε χαλαει το white balance του κινητου.

Edited by nemaki
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.σημερα πηγα να ανοιξω την οθονη να δω την ωρα και μου εβγαλε αυτο το φωντο.μολις ξεκλειδωνω την οθονη ολα καλα.τα εχει παιξει η οθονη μου? Εκανα επανεκκίνηση αλλα τιποτα. http://i.imgur.com/85BHWkf.jpg
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει να κάνει με τα Ελληνικά. Έχει τύχει τα Ελληνικά να πάρουν μαζί με το πρώτο κύμα, ενώ άλλων χωρών με επόμενο. Η σειρά δεν είναι ίδια σε κάθε αναβάθμιση.

 

Πάντως, μια και το θίξαμε, το V20 θα είναι το πρώτο τηλέφωνο με Nougat...

 

Τα πρώτα τηλέφωνα με Nougat είναι τα lg nexus 5x και huawei nexus 6p. Πολλά 5χ έχουν ήδη Nougat..αν θέλετε να δείτε εντυπώσεις να παρακολουθήσετε το ανάλογο θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοεις το κουμπι με το μολυβι, αυτο δεν ειναι η επεξεργασια του google photos. ?

Μηπως εχει γινει κατι με αυτο. ?

 

Ναι φίλε μου ακριβώς αυτό αυτό εννοώ .έχουν εξαφανιστεί όλες οι επιλογές που είχε και το διχνει πολύ απλό τώρα.πχ: το HDR δεν το έχει καν να το φτιάξεις στην επεξεργασία και γενικά πολλά άλλα..

Μια του κλεφτη δυο του κλεφτη τρεις και εγινε ΥΠΟΥΡΓΟΣ:lol:
Link to comment
Share on other sites

Τα πρώτα τηλέφωνα με Nougat είναι τα lg nexus 5x και huawei nexus 6p. Πολλά 5χ έχουν ήδη Nougat..αν θέλετε να δείτε εντυπώσεις να παρακολουθήσετε το ανάλογο θέμα.

 

το V20 θα ειναι το πρωτο τηλ παγκόσμιος που θα παρει εργοστασιακα την Ν τα αλλα θα το παρουν ΟΤΑ

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

με αυτούς τους τρόπους θα ξαναέρθει.

αν αλλάξεις οθόνη θα ξαναέρθει.

 

κάνε αυτό , ειχα την εντύπωση οτι χρειάζεται root για να πειραξω τα rgb λιγο hue tint και temperature αλλά και ετσι λειτουργεί. Δεν υπάρχει ίχνος retention πλέον. Περισσότερα στην συνέχεια. ειμαι εκτός.

 

https://postimg.org/image/u2dciig3t/

 

Να στο ξαναπώ ... Οχι μονο retention δεν υπαρχει αλλα η οθόνη κατω απο όλες τις συνθήκες λειτουργει αψογα

 

υπάρχουν λογικές εξηγήσεις πάντως.

Και ποια εφαρμογή είναι αυτή;

Link to comment
Share on other sites

Και ποια εφαρμογή είναι αυτή;

 

Δοκιμασε αυτη https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sisomobile.android.brightness&hl=el και βαλε τις παρακατω ρυθμισεις.

 

Χρωμα φιλτρου: Μαυρο. (για να μην αλλοιωνεις το white balance της οθονης)

Screen dimmer: 0% (να μην κοβει πολυ φωτεινοτητα στην οθονη)

Filter Opacity: 20% (αν κρινεις πειραματισου με αυτο, λιγοτερο ή περισσοτερο ωστε να κερδιζεις οσο το δυνατον και απο εδω φωτεινοτητα οθονης, αλλα να μην παθεις image retention)

 

Προσωπικα επελεξα τις παραπανω ρυθμισεις λογω αυτων που ηδη εξηγησα. Δεν θελουμε να επεμβουμε με χρωματικο φιλτρο που θα επηρρεασει το rgb της οθονης, οποτε βαζουμε φιλτρο μαυρο και δεν θελουμε τις εξ'ορισμου ρυθμισεις με dimm οθονης και opacity στο 50% γιατι πεφτει παρα πολυ η φωτεινοτητα οθονης. Στο auto μετα η οθονη σε χαμηλο περιβαντολογικο φωτισμο, δεν φωτιζει αρκετα.

Χρησιμοποιειστε την δικη σας ρυθμιση οσον αφορα το opacity, αν π.χ. θελετε περισσοτερο φως, δοκιμαστε και 10%. Εγω δοκιμασα μεχρι το 20% και με καλυψε. Δεν πειραματιστηκα αν κατω απο 20% επανερχεται τυχον image retention.

 

Και φυσικα αν εχεις ηδη image retention αρκετο με κοκκινες/ροζ γραμμες περιμετρικα της οθονης και εντονες σταμπες, πρν κανεις τα παραπανω τρεξε για 3-4 λεπτα (αρκουν) το παρακατω βιντεο σε full screen για να καθαρισεις το image retention. Υστερα, εγκατεστησε το blue light filter και πειραματισου ωστε να δεις αν το I.R. επιστρεφει ή οχι.

https://www.youtube.com/watch?v=1WULq4aG3r0

 

Σε εμενα το Image retention (επιτελους) σταματησε. Χανω λιγακι σε φωτεινοτητα σε σχεση με το σκετο auto της οθονης, αλλα η δουλεια γινεται.

Edited by nemaki
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε αυτη https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sisomobile.android.brightness&hl=el και βαλε τις παρακατω ρυθμισεις.

 

Χρωμα φιλτρου: Μαυρο. (για να μην αλλοιωνεις το white balance της οθονης)

Screen dimmer: 0% (να μην κοβει πολυ φωτεινοτητα στην οθονη)

Filter Opacity: 20% (αν κρινεις πειραματισου με αυτο, λιγοτερο ή περισσοτερο ωστε να κερδιζεις οσο το δυνατον και απο εδω φωτεινοτητα οθονης, αλλα να μην παθεις image retention)

 

Προσωπικα επελεξα τις παραπανω ρυθμισεις λογω αυτων που ηδη εξηγησα. Δεν θελουμε να επεμβουμε με χρωματικο φιλτρο που θα επηρρεασει το rgb της οθονης, οποτε βαζουμε φιλτρο μαυρο και δεν θελουμε τις εξ'ορισμου ρυθμισεις με dimm οθονης και opacity στο 50% γιατι πεφτει παρα πολυ η φωτεινοτητα οθονης. Στο auto μετα η οθονη σε χαμηλο περιβαντολογικο φωτισμο, δεν φωτιζει αρκετα.

Χρησιμοποιειστε την δικη σας ρυθμιση οσον αφορα το opacity, αν π.χ. θελετε περισσοτερο φως, δοκιμαστε και 10%. Εγω δοκιμασα μεχρι το 20% και με καλυψε. Δεν πειραματιστηκα αν κατω απο 20% επανερχεται τυχον image retention.

 

Και φυσικα αν εχεις ηδη image retention αρκετο με κοκκινες/ροζ γραμμες περιμετρικα της οθονης και εντονες σταμπες, πρν κανεις τα παραπανω τρεξε για 3-4 λεπτα (αρκουν) το παρακατω βιντεο σε full screen για να καθαρισεις το image retention. Υστερα, εγκατεστησε το blue light filter και πειραματισου ωστε να δεις αν το I.R. επιστρεφει ή οχι.

https://www.youtube.com/watch?v=1WULq4aG3r0

 

Σε εμενα το Image retention (επιτελους) σταματησε. Χανω λιγακι σε φωτεινοτητα σε σχεση με το σκετο auto της οθονης, αλλα η δουλεια γινεται.

 

Οντως πολυ καλη εφαρμογη και σε μενα το εξαφανησε το image retention και εβαλα το filter opacity στο 10%.Αυτα τα εικονιδια στην κουρτινα και αριστερα πανω στην οθονη ειναι αν γινοταν να μην υπηρχαν....

Link to comment
Share on other sites

Και μενα μου τη σπαει αυτο που ειναι εκτος κουρτινας αλλα μαλλον ολα συνηθεια ειναι.

Το opacity μεχρι 20% το εχω κατεβασει. Αν με 10% δεν βγαζει ουτε τοτε retention θα το βαλω και εγω για να αυξησω κι αλλο τη φωτεινοτητα.

Δοκιμη βεβαια πρωτα με manual φωτισμο οθονης πρωτα στο 100% για να προσομοιωσω συνθηκες ημερας του auto της οθονης.

Link to comment
Share on other sites

Και το δικό μου έχει ένα μικρό image retention κλασικά στο ρολόι. Με είπε εχθές ένας φίλος να τρέξω το βίντεο. Το έβαλα να παίζει εχθές περίπου 3-4 λεπτά και όντως έφυγε. Μετά από μια ζόρικη χρήση για κανένα 35λέπτο με παιχνίδια και βίντεο, το είδα πάλι να αχνοφαίνεται.

Σίγουρα δεν το εξαφανίζει τελείως αλλά βοηθάει.

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να το ποσταρουμε καπου να διαδωθει. Το image retention ειναι παρελθον και βρεθηκε λυση.

Προσωπικα χρησιμοποιησα ενα app οπου προταθηκε απο αλλο μελος, και η δουλεια του ειναι να κοβει το μπλε στο white balance της οθονης για πιο ξεκουραστη αναγνωση το βραδυ.

Με τις αναλογες ρυθμισεις, το κανουμε να μην κοβει το μπλε του λευκου, αλλα ντιμαρει το max brightness του λευκου, μην επιτρεποντας να δημιουργηθει image retention ακομα κι αν η οθονη του κινητου ειναι στο manual 100% ή στο auto 100% κατω απο τον ηλιο.

 

Θα μπορουσαν να χρησιμοποιηθουν διαφορα apps, αλλα θα βαλω αυτο που προταθηκε και χρησιμοποιησα, μιας και επαιξα με τις ρυθμισεις και βρηκα πως γινεται δουλεια χωρις ιδιαιτερη μειωση φωτεινοτητας της οθονης.

 

Κατεβαζετε το αpp απο εδω:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sisomobile.android.brightness&hl=el

 

Υστερα απο την εγκατασταση, μπαινουμε στις ρυθμισεις και αλλαζουμε τις default ως εξης:

 

Βαζετε ως χρωμα φιλτρου το μαυρο, αντι το πρασινο που εχει εξ ορισμου.

Υστερα πηγαινετε την μπαρα του screen dimmer στο 0% (bright)

Yστερα πηγαινετε την μπαρα filter opacity στο 10%.

Αυτο ηταν, τελος το image retention.

Με τις παραπανω ρυθμισεις, δεν εχουμε αλλαγη στο χρωμα οθονης (μιας και δεν ειναι αυτος ο σκοπος) και επισης παρα πολυ μικρη απωλεια φωτεινοτητας, μιας και τα dimmer φωτεινοτητας και opacity μπηκαν σε χαμηλες θεσεις.

Link to comment
Share on other sites

επειδη θα πουλησω το κινητο γτ επαθε δευτερο bootloop σε 2 βδομαδες απτο service του εκανα hardreset και το αναψα και μετα απο καποια βηματα μου ζητησε επαναφορα αρχειων απο backup ή ρυθμιση ως νεας συσκευης πως μπορω να σβησψ τα αρχεια του backup να μην εμφανιστουν στον καινουργιο ιδιοκτητη;;
Link to comment
Share on other sites

επειδη θα πουλησω το κινητο γτ επαθε δευτερο bootloop σε 2 βδομαδες απτο service του εκανα hardreset και το αναψα και μετα απο καποια βηματα μου ζητησε επαναφορα αρχειων απο backup ή ρυθμιση ως νεας συσκευης πως μπορω να σβησψ τα αρχεια του backup να μην εμφανιστουν στον καινουργιο ιδιοκτητη;;

 

Νομίζω για να κάνεις backup πρέπει να βάλεις το mail σου. Οπότε δεν θα έχεις θέμα με την πώληση.

Link to comment
Share on other sites

Κάνει παρόμοια δουλειά με το nightly που έλεγα..

 

Sent from awesome black LG V10

 

ναι ρε συ ξέρω, έχει ένα σωρό τέτοιες εφαρμογές, απλά πέτυχα αυτή, δεν έχει και ads.

σε είχα πετύχει και στο XDA, που το έλεγαν κάποιοι απλά δεν είχα χρόνο για δοκιμές και πίστευα ότι

πιο καλή λύση θα ήταν root kernel καλιμπράρισμα εσωτερικό (το έκαναν καποιοι πάλι από το XDA)

κτλ και βαριόμουνα να μπω σε διαδικασίες.

 

θα το πάω έτσι προς το παρόν και βλέπουμε.

απορώ πως με ένα κλικ πιο κάτω από το #FFFFFF δεν έχει το παραμικρό retention και το άφησαν να περάσει έτσι

και στο V10 και στο G5. H διαφορά στο καλιμπράρισμα με την οποία δεν έχεις προβλημα πρέπει να είναι τόσο μικρή που συγκρίνεται με την διαφορά που βλέπεις μεταξύ κάποιων 2 οθονών ίδιου μοντέλου.

 

η πλάκα είναι ότι τελικά ότι το 10% στο opacity με ένα μικρό πρασινάκι tint το συνήθισα και μ αρεσει περισσότερο από το defaul.

 

φυσικά εννοείται ο καθένας μπορεί να βάλει ότι θέλει δεν έχει σημασία.

Link to comment
Share on other sites

Τί να πω ρε παιδιά...εδώ στα διάφορα νήματα της lg όπου και να δεις στο g3 στο g5 στο g4 όλο αλχημείες και "πειράγματα" λες και έχουμε τίποτα εργαλεία τύπου Subaru evo Type-R. Audi....χαχαχα αρε lg μας κρατάς σε εγρήγορση... :) με καλιμπραρισματα κλπ κόλπα....
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να το ποσταρουμε καπου να διαδωθει. Το image retention ειναι παρελθον και βρεθηκε λυση.

Προσωπικα χρησιμοποιησα ενα app οπου προταθηκε απο αλλο μελος, και η δουλεια του ειναι να κοβει το μπλε στο white balance της οθονης για πιο ξεκουραστη αναγνωση το βραδυ.

Με τις αναλογες ρυθμισεις, το κανουμε να μην κοβει το μπλε του λευκου, αλλα ντιμαρει το max brightness του λευκου, μην επιτρεποντας να δημιουργηθει image retention ακομα κι αν η οθονη του κινητου ειναι στο manual 100% ή στο auto 100% κατω απο τον ηλιο.

 

Θα μπορουσαν να χρησιμοποιηθουν διαφορα apps, αλλα θα βαλω αυτο που προταθηκε και χρησιμοποιησα, μιας και επαιξα με τις ρυθμισεις και βρηκα πως γινεται δουλεια χωρις ιδιαιτερη μειωση φωτεινοτητας της οθονης.

 

Κατεβαζετε το αpp απο εδω:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sisomobile.android.brightness&hl=el

 

Υστερα απο την εγκατασταση, μπαινουμε στις ρυθμισεις και αλλαζουμε τις default ως εξης:

 

Βαζετε ως χρωμα φιλτρου το μαυρο, αντι το πρασινο που εχει εξ ορισμου.

Υστερα πηγαινετε την μπαρα του screen dimmer στο 0% (bright)

Yστερα πηγαινετε την μπαρα filter opacity στο 10%.

Αυτο ηταν, τελος το image retention.

Με τις παραπανω ρυθμισεις, δεν εχουμε αλλαγη στο χρωμα οθονης (μιας και δεν ειναι αυτος ο σκοπος) και επισης παρα πολυ μικρη απωλεια φωτεινοτητας, μιας και τα dimmer φωτεινοτητας και opacity μπηκαν σε χαμηλες θεσεις.

 

 

Το έκανα και είναι πολύ εύκολη διαδικασία.Μια ερώτηση μόνο.Η εφαρμογή δρα προληπτικά η είναι μόνο για αυτούς που ήδη εμφάνισαν το image retention? Ρωτάω επειδή σε εμένα δεν έχει εμφανιστεί ακόμα και αν είναι να το απεγκαταστησω και να το ξαναβαλω εάν μου εμφανιστεί.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας..τι μπορεί να φταίει στην εφαρμογή whatsapp που δεν έρχονται τα μηνύματα όταν το κινητό είναι σε αδράνεια? Εάν το ξεκλειδώσω, μόνο τότε έρχονται..Επίσης σε κλήση στο whatsapp με ανοιχτή ακρόαση, διακόπτεται η κλήση..Έχει συμβεί σε κάποιον? Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας..τι μπορεί να φταίει στην εφαρμογή whatsapp που δεν έρχονται τα μηνύματα όταν το κινητό είναι σε αδράνεια? Εάν το ξεκλειδώσω, μόνο τότε έρχονται..Επίσης σε κλήση στο whatsapp με ανοιχτή ακρόαση, διακόπτεται η κλήση..Έχει συμβεί σε κάποιον? Ευχαριστώ.

 

Γενικά στο κάνει ή μόνο στο whatsapp? Μήπως έχεις την επιλογή το wifi να παραμένει σε λειτουργία στη διάρκεια ύπνου όχι?

Πήγαινε στο wifi, πάτα τα κουτάκια πάνω δεξιά και μετά wifi για προχωρημένους. Αν είναι όχι, κάντο ναι.

Link to comment
Share on other sites

Γενικά στο κάνει ή μόνο στο whatsapp? Μήπως έχεις την επιλογή το wifi να παραμένει σε λειτουργία στη διάρκεια ύπνου όχι?

Πήγαινε στο wifi, πάτα τα κουτάκια πάνω δεξιά και μετά wifi για προχωρημένους. Αν είναι όχι, κάντο ναι.

Το κινητό είναι της κοπέλας μου..έχει μόνο το whatsapp σαν εφαρμογή κοινωνικής δικτύωσης άρα μόνο σε αυτό βλέπει το πρόβλημα..το Wi-Fi είναι στο on.

Link to comment
Share on other sites

Γενικά στο κάνει ή μόνο στο whatsapp? Μήπως έχεις την επιλογή το wifi να παραμένει σε λειτουργία στη διάρκεια ύπνου όχι?

Πήγαινε στο wifi, πάτα τα κουτάκια πάνω δεξιά και μετά wifi για προχωρημένους. Αν είναι όχι, κάντο ναι.

 

Το κινητο γενικα λογω doze δρα οπως του καπνισει σε τετοιες περιπτωσεις. Πχ, κατεβαζω ενημερωσεις απο το store (πχ καμμια 10ρια). Θα κανει ορισμενες και μετα ενδεχεται να σταματησει οταν πεσει σε deep sleep , ακομη και χωρις να ειναι η παραπανω λειτουργια του wifi ενεργη. Ελα και καταλαβε τωρα τι στην ευχη συμβαινει... :p

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρατήρησα πως ενώ το Wi-Fi είναι ρυθμισμένο να μένει ανοιχτό σε κατάσταση ύπνου, αυτό αποσυνδέεται..γι'αυτό λογικά δεν έρχονται οι ειδοποιήσεις..τι φάση?
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό είναι της κοπέλας μου..έχει μόνο το whatsapp σαν εφαρμογή κοινωνικής δικτύωσης άρα μόνο σε αυτό βλέπει το πρόβλημα..το Wi-Fi είναι στο on.

 

Μακάρι να μην της το πήρες δώρο.. :lol: Αυτό που είπα είναι άλλο, με το on of του wifi. Δες το μήπως και είναι αυτό.

 

Το κινητο γενικα λογω doze δρα οπως του καπνισει σε τετοιες περιπτωσεις. Πχ, κατεβαζω ενημερωσεις απο το store (πχ καμμια 10ρια). Θα κανει ορισμενες και μετα ενδεχεται να σταματησει οταν πεσει σε deep sleep , ακομη και χωρις να ειναι η παραπανω λειτουργια του wifi ενεργη. Ελα και καταλαβε τωρα τι στην ευχη συμβαινει... :p

 

Καλά, εξορκισμό θέλει γενικά αλλά τι να κάνουμε.. Αν το πεις και στην LG θα σε πουν πλακέτα θέλει.. :lol:

 

----- προσθήκη μηνύματος 97 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μόλις παρατήρησα πως ενώ το Wi-Fi είναι ρυθμισμένο να μένει ανοιχτό σε κατάσταση ύπνου, αυτό αποσυνδέεται..γι'αυτό λογικά δεν έρχονται οι ειδοποιήσεις..τι φάση?

 

Άμα είναι να μένει ανοιχτό, τότε είναι σωστά. Δεν ξέρω τι να πω. Μήπως έχει καμιά ειδοποίηση η εφαρμογή.

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να μην της το πήρες δώρο.. :lol: Αυτό που είπα είναι άλλο, με το on of του wifi. Δες το μήπως και είναι αυτό.

 

 

 

Καλά, εξορκισμό θέλει γενικά αλλά τι να κάνουμε.. Αν το πεις και στην LG θα σε πουν πλακέτα θέλει.. :lol:

 

----- προσθήκη μηνύματος 97 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Άμα είναι να μένει ανοιχτό, τότε είναι σωστά. Δεν ξέρω τι να πω. Μήπως έχει καμιά ειδοποίηση η εφαρμογή.

 

Άσε δώρο το έχω κάνει..χαχα..τεσπα νομίζω πως το θέμα είναι στο Wi-Fi..Μετά από deep sleep το ξεκλειδώνω και δεν είναι συνδεδεμένο..Μετά από 3-4 δευτερόλεπτα συνδέεται και έρχονται τα μηνύματα..τι να πω..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.μηπως υπάρχει κάποιο link να περασουμε και εμείς με ελληνικη πλακετα την αναβάθμιση;Ευχαριστώ πολύ.

 

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.μηπως υπάρχει κάποιο link να περασουμε και εμείς με ελληνικη πλακετα την αναβάθμιση;Ευχαριστώ πολύ.

 

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Φιλε μου αν θελεις το τηλεφωνο εντός εγγύησης και να μην μπλέξεις κανε λίγη υπομονή και θα σου ερθει ΟΤΑ.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...