Jump to content

Windows 10 technical preview (Insider Program)


iStewie
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πάντως αν και λένε ότι διορθώσανε την κατανάλωση μπαταρίας στις παλιότερες συσκευές, εμένα ούτε μέρα δεν βγάζει. Στην 10586.494 έβγαζε δυο μέρες χαλαρά όπως στα 8ρια. Έχουμε δρόμο ακόμα για την βελτίωσή της. Lumia 735.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τη χελώνα στο video, την έχω καιρό τώρα, από τη Release Preview.

 

Την 3η επιλογή στην εφαρμογή, το panorama, δεν εμφανίζεται. Στο store, είτε με αναζήτηση ενημερώσεων, είτε με camera των windows δεν μου βγάζει αναβάθμιση.

 

Η έκδοση που έχω, είναι: 2016.404.191.0

 

Θα κάνω ακόμα ένα soft reset, και βλέπουμε.

 

Eγώ έχω την έκδοση 2016.715.21.0

Link to comment
Share on other sites

Έχω βάλει την RTM απο χθές(τώρα έγινα Insider ) στο 640 lte όλα δουλεύουν ρολόι και η μπαταρία καταναλώνετε ποιο αργά απο την επίσημη έκδοση των 10.. που είχα. Γενικά η redstone θα είναι καλή ενημέρωση απο ότι βλέπω με αρκετές προσθήκες πάντως δεν έχω εντοπίσει κανένα πρόβλημα και τρέχει καλύτερα απο την προηγούμενη έκδοση που είχα .
Link to comment
Share on other sites

Eγώ έχω την έκδοση 2016.715.21.0

 

Τις έκανε όλες τις αναβαθμίσεις κάποια στιγμή τα ξημερώματα, πήρε και το πανόραμα.

 

Το ξαναλέω, πετάει το τηλέφωνο!

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος με 925????

Σκέφτομαι να αναβαθμίσω της αδερφης μου που είναι στα 8ρια.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος με 925????

Σκέφτομαι να αναβαθμίσω της αδερφης μου που είναι στα 8ρια.

 

Το 925 δεν παίρνει redstone μέχρι την .494 θα πάει. Απ' ότι είπαν κάποιοι που βάλανε πάει καλά.

Link to comment
Share on other sites

Το 925 δεν παίρνει redstone μέχρι την .494 θα πάει. Απ' ότι είπαν κάποιοι που βάλανε πάει καλά.

Σ' αυτο θα συμφωνήσω. Ένας φίλος εχει το 925 και έβαλε την .494 απο την αρχή που ήρθε μέσω insider βέβαια, και λειτουργεί άψογα μέχρι στιγμής.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

από μπαταρια τι λέει; μπαίνει σε τηλέφωνο για καθημερινή χρήση η περιμένουμε την επίσημη;

 

Εγώ με την χρήση που κάνω την μέρα την βγάζω άνετα,έχει πολύ καλή διαχείριση όταν δεν χρησιμοποιώ το τηλέφωνο,με 4g στην δουλειά χωρίς να το πειράζω σε ένα 4ωρο έφαγε 5%..Όταν είμαι οθόνη τρώει αρκετά όμως..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με την χρήση που κάνω την μέρα την βγάζω άνετα,έχει πολύ καλή διαχείριση όταν δεν χρησιμοποιώ το τηλέφωνο,με 4g στην δουλειά χωρίς να το πειράζω σε ένα 4ωρο έφαγε 5%..Όταν είμαι οθόνη τρώει αρκετά όμως..

 

thanks

μαλλον θέλει δουλίτσα ακόμα

αν και με τρώει να την περάσω θα δούμε

Link to comment
Share on other sites

Θελει δουλεια ακομα η redstone.

Η μπαταρια δεν ειναι στο επιπεδο της επισημης εκδοσης.

Αν παω ρυθμισεις-προσθετα-οθονη γρηγορης ματιας η δεν ανοιγει η με πεταει εξω.

Link to comment
Share on other sites

Η 14393 redstone τωρα στο release preview για να περνάτε όλοι στην redstone σιγά σιγά άρα ειναι η rtm και θα αλλάζουν το 0 μετά όταν κάνουν διορθώσεις

 

 

 

Ελπίζω σήμερα να πάρουμε update στην fast

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Η 14393 redstone τωρα στο release preview για να περνάτε όλοι στην redstone σιγά σιγά άρα ειναι η rtm και θα αλλάζουν το 0 μετά όταν κάνουν διορθώσεις

 

 

 

Ελπίζω σήμερα να πάρουμε update στην fast

 

Να φανταστώ ότι σταμάτησαν να έρχονται builds στο 1020?:confused:

 

Διότι μπήκα insider να ελέγξω μετά το μήνυμά σου και μου είπε ότι "το τηλέφωνο είναι ενημερωμένο":mad:

Link to comment
Share on other sites

Να φανταστώ ότι σταμάτησαν να έρχονται builds στο 1020?:confused:

 

Διότι μπήκα insider να ελέγξω μετά το μήνυμά σου και μου είπε ότι "το τηλέφωνο είναι ενημερωμένο":mad:

 

το 1020 δεν μπορεί να πάρει redstone ενημερώσεις.

Nokia 5630 Xpress Music -> Nokia Lumia 800 -> Microsoft Lumia 640 XL DS -> Samsung j5 2016 -> Xiaomi Mi9T Pro
Link to comment
Share on other sites

Η 14393 redstone τωρα στο release preview για να περνάτε όλοι στην redstone σιγά σιγά άρα ειναι η rtm και θα αλλάζουν το 0 μετά όταν κάνουν διορθώσεις

 

 

 

Ελπίζω σήμερα να πάρουμε update στην fast

 

Μάλλον στην fast πάνε προς ολοταχώς για την redstone 2.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον στην fast πάνε προς ολοταχώς για την redstone 2.

 

 

 

Δεν έχω preview release απλά το διάβασα έχω fast!

 

Δεν πιστεύω πριν κυκλοφορισει η Redstone 1 να πάρουμε 2 γιατί όλοι θα ασχολούνται με την 2 και θα χάσει την αίγλη της.. Νομίζω θα πάρουμε τίποτα 14393.8 κλπ

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω preview release απλά το διάβασα έχω fast!

 

Δεν πιστεύω πριν κυκλοφορισει η Redstone 1 να πάρουμε 2 γιατί όλοι θα ασχολούνται με την 2 και θα χάσει την αίγλη της.. Νομίζω θα πάρουμε τίποτα 14393.8 κλπ

 

Κι όμως στο μενού εκτός από slow, fast σήμερα βγήκε η επιλογή release preview, έτσι το επέλεξα έκανα ρεστάρτ το τηλ. για να εγκαταστήσει κάποιες ρυθμίσεις και είμαι έτοιμος. Γι αυτό ανέφερα ότι μαλλον στο fast πάνε για redstone 2. Θα δούμε τις επόμενενες μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Κι όμως στο μενού εκτός από slow, fast σήμερα βγήκε η επιλογή release preview, έτσι το επέλεξα έκανα ρεστάρτ το τηλ. για να εγκαταστήσει κάποιες ρυθμίσεις και είμαι έτοιμος. Γι αυτό ανέφερα ότι μαλλον στο fast πάνε για redstone 2. Θα δούμε τις επόμενενες μέρες.

 

 

 

Τελικά είχα δίκαιο 14393.3 για fast η για όλους δεν είμαι σίγουρος

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Τρελο lag σε 930,εμφανως πιο αργό το κινητό και χειρότερο το πρόβλημα της υπερθέρμανσής.Με την θήκη και καίγεται το χέρι μου χαχα.Αμφιβάλλω αν θα βγάλει το κινητό το Καλοκαίρι... Edited by Giwrgos_Gk
Link to comment
Share on other sites

Τρελο lag σε 930,εμφανως πιο αργό το κινητό και χειρότερο το πρόβλημα της υπερθέρμανσής.Με την θήκη και καίγεται το χέρι μου χαχα.Αμφιβάλλω αν θα βγάλει το κινητό το Καλοκαίρι...

Στο 640 δεν είδα κάτι ποιο αργό η lag,έκανα ένα soft reset μετά την αναβάθμιση και όλα καλά.

Πολύ γρήγορη αναβάθμιση πάντως μπορώ να πω γύρω στα 10 λεπτά.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω preview release απλά το διάβασα έχω fast!

 

Δεν πιστεύω πριν κυκλοφορισει η Redstone 1 να πάρουμε 2 γιατί όλοι θα ασχολούνται με την 2 και θα χάσει την αίγλη της.. Νομίζω θα πάρουμε τίποτα 14393.8 κλπ

 

Τελικά πήγαμε στην 14393.3 :):)

Link to comment
Share on other sites

Στο 640 δεν είδα κάτι ποιο αργό η lag,έκανα ένα soft reset μετά την αναβάθμιση και όλα καλά.

Πολύ γρήγορη αναβάθμιση πάντως μπορώ να πω γύρω στα 10 λεπτά.

 

Έκανα και εγώ και όλα καλά :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, πήγα να κάνω επαναφορά μενrecovery tool (insider fast είχα) , και στην φαση πουωγραφει λειτουργια παλλόμενου Φώτος εμφάνισε error και τώρα δεν ανοίγει καν, υοαρχειβκατι να δοκινασω?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...