Jump to content

LeTV Le One Pro (X800)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά.ας μου εξηγήσει κάποιος τι γίνεται αν θέλω να βάλω την γνήσια την κινεζική; Ο τρόπος που γίνεται και αν αξίζει.ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

πατα ταυτοχρονα και τα 3 κουμπια , (VOLUME+)+(VOLUME-)+(POWER)

 

----- προσθήκη μηνύματος 113 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δυστυχως δεν γινεται τιποτα το κλεινω και ξανανοιγει μονο του!! Να το αφησω να ξεφορτιστει τελειως; Δεν ξερω τι αλλο να κανω κριμα!

 

πατα ταυτοχρονα και τα 3 κουμπια , (VOLUME+)+(VOLUME-)+(POWER)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα... μετα απο καμποσους μηνες ως δευτερο κινητο (λογω ραγισμενης οθονης) λεω να το κανω παλι κυριο!

 

καταρχας η αλλαγη οθονης ηταν η πιο ευκολη που εχω κανει ποτε!

. λιγο να πιανουν τα χερια σου και ειναι πολυ ευκολο! απλα ζεσταίνετε την οθονη, την ξεκολλατε, βγαζετε το μεταλικο περιβλημα , το κλιπ και καθαριζετε την γυρω περιοχη απο κολλες. δοκιμαζετε την νεα οθονη και τελος βαζετε ταινια διπλης, κολλατε το διχτακι του ακουστικου στη νεα οθονη, κουμπωνετε την οθονη βαζετε το μεταλικο και προσεχτικα κολλατε!δεν χρειαζεται καν να λυσετε το κινητο!

 

 

τωρα προσπαθω να φτιαξω το gps που με εχει ταλαιπωρήσει (εχω την 13ς του ιταλου)

 

 

ερωτηση! το double tap to open σας λειτουργει αψογα οπως στην 11ς? γτ εμενα οχι..οπως επισης και η αυτονομια χωρις χρηση δεν ειναι καλη...μαλλον δεν εκατσε σωστα η ρομ μου..

Edited by kassotis
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα η καταπληκτική κατά τα άλλα φωτογραφική αποφάσισε από μόνη της να γίνει αθόρυβη(ναι, τσέκαρα το shutter sound και είναι on). Και κάτι που ανακάλυψα τυχαία είναι πατώντας τα volume +- όταν έχεις ανοικτή κάμερα, τραβάει φωτογραφία, βολεύει τα μάλα για selfie.
Nubia M2. LeEco Le pro1 x800 US 5.5.011s official stable (CrisBal) . Cubot Max MT6753 3GB ram/ 32GB, android 6.0, Xiaomi mi10 lite 5G
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.ας μου εξηγήσει κάποιος τι γίνεται αν θέλω να βάλω την γνήσια την κινεζική; Ο τρόπος που γίνεται και αν αξίζει.ευχαριστω.

να υποθέσω ότι έχεις το Χ800 US έκδοση , αν ναι , δεν μπορείς να βάλεις την Κινέζικη μαμά rom

αν είχες την CN , από εδώ http://bbs.le.com/zt/eui/le_pro1.html και από το πρώτο πόστ "Οδηγός "καθαρής" εγκατάστασης custom ROM"

καλησπερα... μετα απο καμποσους μηνες ως δευτερο κινητο (λογω ραγισμενης οθονης) λεω να το κανω παλι κυριο!

 

καταρχας η αλλαγη οθονης ηταν η πιο ευκολη που εχω κανει ποτε!

. λιγο να πιανουν τα χερια σου και ειναι πολυ ευκολο! απλα ζεσταίνετε την οθονη, την ξεκολλατε, βγαζετε το μεταλικο περιβλημα , το κλιπ και καθαριζετε την γυρω περιοχη απο κολλες. δοκιμαζετε την νεα οθονη και τελος βαζετε ταινια διπλης, κολλατε το διχτακι του ακουστικου στη νεα οθονη, κουμπωνετε την οθονη βαζετε το μεταλικο και προσεχτικα κολλατε!δεν χρειαζεται καν να λυσετε το κινητο!

 

τωρα προσπαθω να φτιαξω το gps που με εχει ταλαιπωρήσει (εχω την 13ς του ιταλου)

 

ερωτηση! το double tap to open σας λειτουργει αψογα οπως στην 11ς? γτ εμενα οχι..οπως επισης και η αυτονομια χωρις χρηση δεν ειναι καλη...μαλλον δεν εκατσε σωστα η ρομ μου..

έχεις την CN έκδοση

(έχεις προσωπική εμπειρία από την lg οθόνη σου ) βίντεο και οθόνες για το Χ800 υπάρχουν πολλά αν τα χρειασθεί κάποιος (και θα έχει την ψυχολογική σου υποστήριξη)

 

gps αν θέλεις βάλε αυτό http://www.easybytez.com/llp7n1itpnhp , είναι απο την US έκδοση , πάει αρκετά καλύτερα

η , http://www.letv.re/topic/713-vnmod-v10-international-x900-india-012s-ported-for-x800/?do=findComment&comment=6596

διαδικασία http://www.letv.re/topic/800-gps-and-wifi-from-letv-2-max-rom-14s-marshmallow/

 

έχω την official rom στο CN τώρα , αν θυμάμαι καλά η 13 του Ιταλού δεν έχει double tap , στις rom του Ιταλού έχει "κόλπο" να κλείνει η οθόνη χωρίς να πατάς το power , το ξέρεις

 

πάσχουν το ίδιο η US και η CN λίγο από μπαταρία σε αναμονή και σε λειτουργία , αναμονή για την mm ,

Edited by tora33
OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

καλημερα, ακολουθοντας τις οδηγιες αυτες http://www.letv.re/topic/246-all-in-one-how-to-install-twrp-root-gapps-and-roms/ στο βημα 4 συνδεσα το τηλ στο pc και το τηλ εσβησε και απο τοτε εχει κολησει στο πιγκουινακι. μπορω να κανω κατι? εχει τυχει σε καποιον?
letv le1pro US model
Link to comment
Share on other sites

καλημερα, ακολουθοντας τις οδηγιες αυτες http://www.letv.re/topic/246-all-in-one-how-to-install-twrp-root-gapps-and-roms/ στο βημα 4 συνδεσα το τηλ στο pc και το τηλ εσβησε και απο τοτε εχει κολησει στο πιγκουινακι. μπορω να κανω κατι? εχει τυχει σε καποιον?

Όταν λες στο βήμα 4? Αυτό εννοείς? 4) Installl TWRP Recovery via FastBoot http://androiding.how/how-to-install-twrp-recovery-via-fastboot/

Τι έκδοση έχεις? US ή CN? και τι θες ακριβώς να κάνεις? Να το κάνεις root? ή να του περάσεις απλά το TWRP?

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

καλημερα, παρελαβα και γω χ8ες το us βερσιον ακουλουθησα τς οδηγιες εκανα ινσταλ τη ρομ του cocuo αλλα τωρα εχς κανενα τεταρτο μου γραφει eui και αλλαζουν χρωματα τα γραμματα και δεν προχωραει.Τι γιναιτε σ αυτη την περιπτωση;; εκανα καποιο λαθος;;;
Link to comment
Share on other sites

να υποθέσω ότι έχεις το Χ800 US έκδοση , αν ναι , δεν μπορείς να βάλεις την Κινέζικη μαμά rom

αν είχες την CN , από εδώ http://bbs.le.com/zt/eui/le_pro1.html και από το πρώτο πόστ "Οδηγός "καθαρής" εγκατάστασης custom ROM"

 

έχεις την CN έκδοση

(έχεις προσωπική εμπειρία από την lg οθόνη σου ) βίντεο και οθόνες για το Χ800 υπάρχουν πολλά αν τα χρειασθεί κάποιος (και θα έχει την ψυχολογική σου υποστήριξη)

 

gps αν θέλεις βάλε αυτό http://www.easybytez.com/llp7n1itpnhp , είναι απο την US έκδοση , πάει αρκετά καλύτερα

η , http://www.letv.re/topic/713-vnmod-v10-international-x900-india-012s-ported-for-x800/?do=findComment&comment=6596

διαδικασία http://www.letv.re/topic/800-gps-and-wifi-from-letv-2-max-rom-14s-marshmallow/

 

έχω την official rom στο CN τώρα , αν θυμάμαι καλά η 13 του Ιταλού δεν έχει double tap , στις rom του Ιταλού έχει "κόλπο" να κλείνει η οθόνη χωρίς να πατάς το power , το ξέρεις

 

πάσχουν το ίδιο η US και η CN λίγο από μπαταρία σε αναμονή και σε λειτουργία , αναμονή για την mm ,

 

Επειδή κυκλοφορούν βίντεο που λύνουν όλο το κινητό το περιέγραψα :P

 

CN έχω αλλά Με την 10s τα πράγματα ήταν πολύ καλύτερα...

Έκανα και install με wipe από την αρχή αλλά δεν έστρωσε... Κατέβασα και την μαρςμαλλοου 14s και θα την βάλω το απόγευμα. αν δεν στρώσει εκεί όπως θέλω θα δοκιμάσω την οφισιαλ...

Κατέβασα το gps faster προς το παρόν και θα δω πως είναι στην πλοήγηση ειδάλλως θα δοκιμάσω και το δικό σου και άγιος ο θεός

 

 

 

καλημερα, παρελαβα και γω χ8ες το us βερσιον ακουλουθησα τς οδηγιες εκανα ινσταλ τη ρομ του cocuo αλλα τωρα εχς κανενα τεταρτο μου γραφει eui και αλλαζουν χρωματα τα γραμματα και δεν προχωραει.Τι γιναιτε σ αυτη την περιπτωση;; εκανα καποιο λαθος;;;

Περίμενες αρκετά;

Ποια ρομ έβαλες;; για την us έκδοση; Γτ δεν θα λειτουργήσει με την άλλη... Αν έβαλες την ρομ για την us έκδοση Δοκίμασε να μπεις ρεκαβερι και να ξανακάνεις ινσταλ την ρομ.. Αν δεν λειτουργήσει πάλι ξανακατεβασε από την αρχή την ρομ...

Link to comment
Share on other sites

καλημερα, παρελαβα και γω χ8ες το us βερσιον ακουλουθησα τς οδηγιες εκανα ινσταλ τη ρομ του cocuo αλλα τωρα εχς κανενα τεταρτο μου γραφει eui και αλλαζουν χρωματα τα γραμματα και δεν προχωραει.Τι γιναιτε σ αυτη την περιπτωση;; εκανα καποιο λαθος;;;

Πίστευω ότι έχεις ήδη εγκαταστήσει το TWRP Recovery. Οπότε μπές πάλι σε αυτο και¨:

1. Πως θα εγκαταστήσουμε διαφορετική Rom. Είτε π.χ. από official rom στου Cuoco, ή σε flyme, ή cyanogen κ.λ.π.

Κατεβάζουμε την ανάλογη rom US https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=64249

CN https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=57901

και την αποθηκεύουμε χύμα στο τηλέφωνο.

Μπαίνουμε πρώτα στο TWRP recovery,

 

Πώς? US & CN:με κλειστό το κινητό, πατάμε πρώτα τον : (αριστερά -επάνω) Ήχο έντασης+ και δεξιά το on/off), κρατώντας τα πατημένα, μέχρι ανάψει η οθόνη και να γράψει LeEco recovery.

 

Αφήνουμε και αφού είμαστε στην αρχική σελίδα, πατάμε: Reboot μετά to Recovery για σιγουρέψουμε ότι θα μπορέσει να δει σωστά την νέα rom που θα βάλουμε και περιμένουμε να ανοίξει ξανά το κινητό στην αρχική οθόνη του TWRP.

 

[Μόλις μπει στο TWRP], καλό είναι να κάνουμε backup την υφιστάμενη rom (Official κλπ)

Πατάμε το : backup =>διαλέγουμε από τα partitions τι θα κρατήσουμε (π.χ. Boot,system,Data,Cache,Misc,Recovery) προαιρετικά system image=> και κάνουμε swipe to Backup σέρνοντάς το, από αριστερά προς τα δεξιά και ξαναγυρνάμε με το κάτω βελάκι στην αρχική οθόνη του TWRP.

 

2. Αρχίζουμε την εγκατάσταση της Rom

 

Α1) Πατάμε πρώτα το wipe και πάμε το slide σέρνοντάς το, από αριστερά προς τα δεξιά κάνοντας έτσι Factory Reset.

 

Α2) Ή (προτείνεται για νέες rom) Πατάμε το ADVANCED WIPE , και επιλέγουμε τα: dalvik cache και το cache , όπου με αυτά τα δύο δεν ενοχλείται το κινητό, δεν χάνει τίποτα δηλαδή, από τις ρυθμίσεις μας π.χ. , γλώσσα ,πληκτρολόγιο, τις εφαρμογές μας κ.λ.π.

-Αν επιλέξουμε και το data , χάνουμε τις ρυθμίσεις μας π.χ. , γλώσσα ,πληκτρολόγιο, τις εφαρμογές μας κ.λ.π, αλλά ΟΧΙ και τους φακέλους των εφαρμογών μας, που θα μείνουν μόλις ξανανοίξει το κινητό, στη θέση τους, με τα παλιά δεδομένα από τις εφαρμογές μας.

Τέλος, τσεκάρουμε και το system , αλλά ΠΟΤΕ το internal storage!

 

Β) Γυρίζουμε πίσω με το κάτω αριστερό βελάκι , μέχρι να δούμε την αρχική σελίδα του recovery TWRP και πατάμε το Install , βρίσκουμε την rom σέρνοντας την οθόνη προς τα επάνω (είναι χαμηλά στο τέλος) στον zip file και φαίνεται καθαρά το όνομα αρχείου.

Tην επιλέγουμε, και κάνουμε εγκατάσταση με το swipe σέρνοντάς το, από αριστερά προς τα δεξιά.

 

Γ) Μόλις εγκατασταθεί, πάμε και πατάμε το wipe - caches (είναι σα να τσεκάρουμε στο advance wipe, μόνο τα: dalvik cache και το cache)

 

και μετά κάνουμε reboot=> to system.

 

Δ) Το κινητό θα κάνει περίπου 2 με 3 λεπτά να ανοίξει, μην αγχωθείτε, είναι φυσιολογικό!

Θα εμφανιστούν δύο γλώσσες , αγγλικά και στα κινέζικα, επιλέγουμε Αγγλικά και

μετά πηγαίνει στις Ρυθμίσεις πληκτρολογίου, στη συνέχεια, κάνουμε αποδοχή google services κλπ. Μετά μπορούμε να πάμε στα settings=> στην γλώσσα και βάζουμε τα Ελληνικά.

 

Ε) Έτοιμοι, να κάνουμε τις προσωπικές μας ρυθμίσεις!

Τέλος!

Τώρα αν έχει πάθει brick ρίξε μία ματιά εδω: http://forum.xda-developers.com/leeco-le1-pro/how-to/leeco-le-1-pro-x800-hard-brick-fix-t3393161

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

@CrisBal , διόρθωσε αν θέλεις ,

και για τις δύο συσκευές μπαίνουμε στο TWRP recovery με τον ίδιο τρόπο ( android και οι δύο συσκευές) : VOLUME+ και το power

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

εκεί που λες

CN πατάμε ταυτόχρονα και τα 3 κουμπιά, (VOLUME+)+(VOLUME-)+(POWER) , Αυτό σβήστο τελείως η βάλτο στο τέλος , το χρησιμοποιούμε εάν brickάρει το τηλέφωνό μας ,

(αν κάποιος πατήσει τα τρία κουμπιά , VOL +, VOL-, και το power , με κλειστό το κινητό κατα λάθος , η οθόνη θα παραμείνει μαύρη και για να ανοίξουμε το κινητό μας , θα πρέπει να πατήσουμε το κουμπί power για αρκετή ώρα)

η χρησιμότητα των τριών κουμπιών , εάν brickάρει το τηλέφωνό μας :

σε όλες τις android συσκευές : συνδέουμε το κινητό στο pc και κρατάμε VOL +, VOL-, και το power και τα 3 ταυτόχρονα και παρατεταμένα , για να εισέλθουμε σε λειτουργία Qualcomm.

πηγαίνουμε στη διαχειριστή συσκευών και βλέπουμε το "diagnotics Qualcomm HS-USB 9008."

μετά κάνουμε αυτά : http://forum.xda-developers.com/leeco-le1-pro/how-to/leeco-le-1-pro-x800-hard-brick-fix-t3393161

Edited by tora33
OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

@CrisBal , διόρθωσε αν θέλεις ,

και για τις δύο συσκευές μπαίνουμε στο TWRP recovery με τον ίδιο τρόπο ( android και οι δύο συσκευές) : VOLUME+ και το power

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

εκεί που λες

CN πατάμε ταυτόχρονα και τα 3 κουμπιά, (VOLUME+)+(VOLUME-)+(POWER) , Αυτό σβήστο τελείως η βάλτο στο τέλος.....

Έχεις απόλυτο δίκιο συγνώμη. Αυτά κάνουν τα copy paste από τους οδηγούς :lol:

Διόρθωσα ήδη

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα..παρελαβα και εγω το πανεμορφο αυτο κινητο..εχω ενα θεμα: προσπαθω να ακολουθησω τον οδηγο της σελιδαςς 223 αλλα δεν ο πιγκουινος μετα απο λιγο εξαφανιζεται..δοκιμασα με το κινητο οχι συνδεδεμενο αλλα και συνδεδεμενο..καθε βοηθεια ευπροσδεκτη.. ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα και εγώ και αμέσως πέρασα twrp και μετά φλασαρα την 11s v48 πανεύκολα. Τώρα θα το βάλω δίπλα δίπλα με το χ500 για σύγκριση. Ωραίο είναι σαν πρώτη εντύπωση βέβαια και το χ500 μια χαρά είναι.
Xiaomi mi max 3,Pocophone f1, Xiaomi Mipad 2, Ainol Fire
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα και εγώ και αμέσως πέρασα twrp και μετά φλασαρα την 11s v48 πανεύκολα. Τώρα θα το βάλω δίπλα δίπλα με το χ500 για σύγκριση. Ωραίο είναι σαν πρώτη εντύπωση βέβαια και το χ500 μια χαρά είναι.

 

μπορεις να μου πεις πως καταφερες να μεινει ο πιγκουινος ανοιχτος? ακολουθησες καποιον αλλο οδηγο εκτος της σελιδας 223 του θεματος?

Link to comment
Share on other sites

Κατά τύχη διαβάσα στις 2-3 προηγούμενες σελίδες που κάποιος είπε για εγκατάσταση twrp οπότε αφού είχα ήδη adb drivers στο pc από το X500 δεν χρησιμοποίησα το tools του cuoco92 αλλά το twrp που έδωσε (ενεργοποίησα πρόσβαση developer και USB debugging) και έτρεξα το installer που έχει μέσα, αφού πρώτα σύνδεσα το κινητό στο pc και τσέκαρα το παράθυρο που βγαίνει στο κινητό. Μετά πάτας back space στο πληκτρολόγιο του pc και όταν βγάλει οκ στο παράθυρο εγκαταστασης στο pc, αντί να πατησεις για δεύτερη φορά backspace πατάς vol+ και power στο κινητό μέχρι να εμφανιστεί το logo recovery. Μετά είναι εγκατάσταση rom. O πιγκουίνος κατευθείαν έμεινε σταθερός στην εκτέλεση της διαδικασίας. Δες ποστ 3790 σελίδα 253. Απλά ενώ η εγκατάσταση rom μέσω twrp είναι υπερβολικά γρήγορη στην επανεκκίνηση για να μπει πρώτη φορά στην νέα rom μπορεί να έκανε 5-7λεπτά εμφανίζοντας στην οθόνη το logo eui . Edited by kyrliot
Xiaomi mi max 3,Pocophone f1, Xiaomi Mipad 2, Ainol Fire
Link to comment
Share on other sites

Κατά τύχη διαβάσα στις 2-3 προηγούμενες σελίδες που κάποιος είπε για εγκατάσταση twrp οπότε αφού είχα ήδη adb drivers στο pc από το X500 δεν χρησιμοποίησα το tools του cuoco92 αλλά το twrp που έδωσε (ενεργοποίησα πρόσβαση developer και USB debugging) και έτρεξα το installer που έχει μέσα, αφού πρώτα σύνδεσα το κινητό στο pc και τσέκαρα το παράθυρο που βγαίνει στο κινητό. Μετά πάτας back space στο πληκτρολόγιο του pc και όταν βγάλει οκ στο παράθυρο εγκαταστασης στο pc, αντί να πατησεις για δεύτερη φορά backspace πατάς vol+ και power στο κινητό μέχρι να εμφανιστεί το logo recovery. Μετά είναι εγκατάσταση rom. O πιγκουίνος κατευθείαν έμεινε σταθερός στην εκτέλεση της διαδικασίας. Δες ποστ 3790 σελίδα 253. Απλά ενώ η εγκατάσταση rom μέσω twrp είναι υπερβολικά γρήγορη στην επανεκκίνηση για να μπει πρώτη φορά στην νέα rom μπορεί να έκανε 5-7λεπτά εμφανίζοντας στην οθόνη το logo eui .

 

σε ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια σου αλλα εχω το θεμα με τον πιγκουινο και δεν μπαινει σε fastboot για να εγκαταστήσω twrp.. θα δοκιμασω αυριο και σε αλλο pc με windows 7..απογοητευτικα..δεν το εχει παθει κανενας αλλος αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Από τι θυμάμαι και άλλοι είχαν θέμα, μήπως να βάλεις το minimal adb and fastboot στο pc (googlαρε το).
Xiaomi mi max 3,Pocophone f1, Xiaomi Mipad 2, Ainol Fire
Link to comment
Share on other sites

@elias87_ ,

συνδέεις το κινητό στο κομπιούτερ για πάρει αυτόματα τους ADΒ drivers.

αν συνδέσεις το κινητό (ανοιχτό), με τον υπολογιστή σου , στην διαχείριση συσκευών βλέπεις κάποιο θαυμαστικό ?

οδηγοί adb : http://adbdriver.com/upload/adbdriver.zip

και τα γνωστά http://visualgdb.com/KB/usbdebug-manual/

αν δεν έχεις πρόβλημα με τα παραπάνω

έχεις ήδη κατεβάσει το twrp : https://www.androidfilehost.com/?fid=24580943222145290

αποσυμπίεση

στον φάκελο που αποσυμπίεσες , πατάς το shift και δεξί κλικ και επιλέγεις άνοιγμα παραθύρου εντολών εδώ

στο παράθυρο εντολών γράψε :

fastboot devices , (θα ψάχνει το κινητό σου)

με κλειστό το κινητό το συνδέεις στο κομπιούτερ σου ,

πατάς τα 2 κουμπιά ταυτόχρονα και παρατεταμένα volume- και on/off θα μείνει σταθερός ο πιγκουίνος (fastboot mode)

 

edit :

Οι Κινέζοι βρίζουν που δεν βγήκε ακόμη η νέα rom , δεν έχουν άδικο

ουσιαστικά από 28 Ιανουαρίου έχουμε να δούμε νέα rom στην CN έκδοση , γιατί η 11s και 13s ήταν ίδιες με την 10s

(ακολουθούν πολιτική για να πουλήσουν τα Le 2 με την marshmallow ? , είναι μεθυσμένοι ? , είναι μα@@άκες ? λίγη υπομονή και θα ξέρουμε)

Edited by tora33
OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

Χμμ,έχουμε και λέμε λοιπόν έως τώρα με τη " βέλτιστη" 11s" του cuoco.. Μετά από reboot χάνει τις ρυθμίσεις ήχου,δλδ μηδενίζει την ένταση στα media,γι αυτό νόμισα ότι έφταιγε η κάμερα που μουγκάθηκε. Επίσης σήμερα διαπίστωσα ότι ζοριζόταν ο messenger να συνδεθεί και μετά από reboot έστρωσε ενώ μου ήρθαν και χθεσινά μνματα Viber.. Και το πληκτρολόγιο google ενώ είχε έξυπνη πληκτρολόγηση τώρα τα ξέχασε όλα.. Αρχίζουν και αθροίζονται τα προβλήματα..
Nubia M2. LeEco Le pro1 x800 US 5.5.011s official stable (CrisBal) . Cubot Max MT6753 3GB ram/ 32GB, android 6.0, Xiaomi mi10 lite 5G
Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν δουλευε σωστά το ενσωματωμένο adaway, το έβγαλα και το πέρασα ξανά και τώρα δουλεύει.
Xiaomi mi max 3,Pocophone f1, Xiaomi Mipad 2, Ainol Fire
Link to comment
Share on other sites

Επειδη το απογευμα ειναι να το παρω και εγω το βρηκα σε ασημι στα 200 ευρω με γυαλακι στην οθονη και δυο θηκες η μια αυτη που εχει στο κουτι.

 

Ο ανθρωπος το εχει μια βδομαδα και ειναι US version

 

Η τιμη πιστευω ειναι καλη γιατι εχει 170 αλλα να περιμενω 15-20 μερες αλλιως απο Ευρωπη που ερχεται σε δυο μερες εχει 190 ευρω.

Συν οτι δεν εχω αγορασει ποτε απο εξω και δεν βρηκα και κανεναν να με βοηθησει (που να μην ειχα και 220+ θετικες σε διπλανο φορα)

 

Πρεπει να κανω κατι να τσεκαρω κατι; Μου ειπε οτι εχει την τελευταια εκδοση του Ιταλου δεν ξερω αν ειναι καλο η κακο αυτο.

Edited by LLLEFTERIS
Link to comment
Share on other sites

Επειδη το απογευμα ειναι να το παρω και εγω το βρηκα σε ασημι στα 200 ευρω με γυαλακι στην οθονη και δυο θηκες η μια αυτη που εχει στο κουτι.

 

Ο ανθρωπος το εχει μια βδομαδα και ειναι US version

 

Η τιμη πιστευω ειναι καλη γιατι εχει 170 αλλα να περιμενω 15-20 μερες αλλιως απο Ευρωπη που ερχεται σε δυο μερες εχει 190 ευρω.

Συν οτι δεν εχω αγορασει ποτε απο εξω και δεν βρηκα και κανεναν να με βοηθησει (που να μην ειχα και 220+ θετικες σε διπλανο φορα)

 

Πρεπει να κανω κατι να τσεκαρω κατι; Μου ειπε οτι εχει την τελευταια εκδοση του Ιταλου δεν ξερω αν ειναι καλο η κακο αυτο.

Γείτονα τι βλέπω? Δεν πήρες το mi4? Πας κι εσύ για το οκαπύρηνο τέρας! Μια χαρά είναι η 12s.Την έχω από εχθές! κατέβα να τα πούμε και να την δεις από κοντά.

Edited by CrisBal
Λέξεις

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...