Jump to content

Motorola X Style vs XPlay


jimlost
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα.Ειμαι αναμεσα σε αυτα τα δυο και θα ηθελα να ρωτησω ποιες ειναι οι διαφορες τους και ποιο ειναι καλυτερο και γιατι.

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Ειμαι αναμεσα σε αυτα τα δυο και θα ηθελα να ρωτησω ποιες ειναι οι διαφορες τους και ποιο ειναι καλυτερο και γιατι.

Ευχαριστω

 

σε όλα τα χαρακτηριστικά είναι καλύτερο το style πέρα από μπαταρία

Link to comment
Share on other sites

σε όλα τα χαρακτηριστικά είναι καλύτερο το style πέρα από μπαταρία

 

Υπαρχει και φυσικα μια διαφορα 100€ στην τιμη που μαλλον ειναι λογικη....

Απλα εχω το S5 και σκεφτωμαι για αλλαγη με το motorola style....

Αξιζει???

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει και φυσικα μια διαφορα 100€ στην τιμη που μαλλον ειναι λογικη....

Απλα εχω το S5 και σκεφτωμαι για αλλαγη με το motorola style....

Αξιζει???

 

αν δεν σε καλύπτει τώρα το s5 ναι αξίζει.

 

ps: δεν χρειάζεται να ανοίγεις ξεχωριστά θέματα.

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει κατι στο οποιο δεν σε καλυπτει το s5 και θες να το αλλαξεις?
Smartphones:Sony Ericsson Xperia X10 mini,Sony Ericsson Xperia mini,Sony Xperia M,Samsung Galaxy A5 2016,Samsung Galaxy S10
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει κατι στο οποιο δεν σε καλυπτει το s5 και θες να το αλλαξεις?

 

το style είναι κλάσεις ανώτερο από κάμερες, οθόνη, ηχεία, επιδώσεις, κράτημα-εμφάνισή + με το στοκ android έχει απίστευτη εμπειρία χρήσης

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

το style είναι κλάσεις ανώτερο από κάμερες, οθόνη, ηχεία, επιδώσεις, κράτημα-εμφάνισή + με το στοκ android έχει απίστευτη εμπειρία χρήσης

για τα υπολοιπα μπορει να εχεις δικιο,αλλα στο θεμα εμφανισης θα διαφωνησω :happy:

Smartphones:Sony Ericsson Xperia X10 mini,Sony Ericsson Xperia mini,Sony Xperia M,Samsung Galaxy A5 2016,Samsung Galaxy S10
Link to comment
Share on other sites

Στην θέση σου θα έμενα με S5 και Android 6.0 και όταν έδινε το Android N στο Moto X Style σε κάνα εξάμηνο θα το χτύπαγα πιο φτηνά
Το μέλλον είναι ήδη εδώ !:p
Link to comment
Share on other sites

για τα υπολοιπα μπορει να εχεις δικιο,αλλα στο θεμα εμφανισης θα διαφωνησω :happy:

 

μάλλον δεν έχεις πιάσει το style στα χέρια.... το τετράγωνο χωρίς γραμμές και καμπύλες s5 είναι σαν ένα τούβλο μπροστά στο κόσμημα της motorola

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

μάλλον δεν έχεις πιάσει το style στα χέρια.... το τετράγωνο χωρίς γραμμές και καμπύλες s5 είναι σαν ένα τούβλο μπροστά στο κόσμημα της motorola

ειναι τελειως υποκειμενικο το θεμα.το μοτορολα το θεωρω ασχημο σαν κινητο(εξωτερικα παντα).αλλος μπορει να το θεωρει πανεμορφο.γουστα ειναι αυτα ;)

Smartphones:Sony Ericsson Xperia X10 mini,Sony Ericsson Xperia mini,Sony Xperia M,Samsung Galaxy A5 2016,Samsung Galaxy S10
Link to comment
Share on other sites

ειναι τελειως υποκειμενικο το θεμα.το μοτορολα το θεωρω ασχημο σαν κινητο(εξωτερικα παντα).αλλος μπορει να το θεωρει πανεμορφο.γουστα ειναι αυτα ;)

Σιγουρα ειναι θεμα γουστου !! ΠΑντως και εγω θεωρω πολυ ομορφο το moto x style και ασχημο(η μαλλον αδιαφορο) το s5

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...