Jump to content

[S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτή η καρτουλα πως σας φαίνεται;

http://www.skroutz.gr/s/6035005/Kingston-microSDXC-64GB-UHS-Class-Speed-3.html

Εγώ είμαι πλήρως ικανοποιημενος, απροβληματιστη.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παντως παρολο που ειναι gorilla glass και το εχω μονο δυο εβδομαδες μεσα σε θηκη και με πολυ προσεκτικη χρηση και καθημερινο καθαρισμο η οθονη εκανε κατι τυπου γρατζουνιες που φαινοντα μονο με ΠΡΟΒΟΛΕΑ:lol: αλλα και παλι ΤΟΣΟ ευκολα...και πραγματικα ελαχιστη εως μηδαμινη χρηση και παντα ακομα και σε μεταφορα δικο του μερος χωρις αλλα αντικειμενα και μαλακες επιφανειες.....τι να πω

Ίσως είναι η ολεοφοβικη επιστρωση.

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον είναι το OCD από το οποίο πασχουμε οι περισσότεροι.

 

:lol::lol::lol::lol::lol:

Samsung Galaxy S10 (G973F)

Samsung Galaxy S7 Edge (G935F)

Samsung Galaxy S4 (GT-i9506)

Samsung Galaxy SII (GT-i9100)

Samsung Galaxy S Plus (GT-i9001)

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη αν ειμαι ακυρος αλλα τι ειναι το ODC?????θελω πραγματικα να μαθω γιατι ψιλοφανταζομαι:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Βγαινουμε οφφ τοπικ όμως φιλε.

Obsessive Compulsive Disorder ή αλλιώς Ιδεοψυχαναγκαστικη διαταραχή

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι πλήρως ικανοποιημενος, απροβληματιστη.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τη παρήγγειλα και γω..

Thanks!

Link to comment
Share on other sites

Πήρα την sbs από public στα 10€.. εχει αρκετά καλή εφαρμογή..

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και να που καμια φορα βρισκεις την λυση απο τα outsider: J.C. COMM Fullcover 3D Shock Absorbend

Μετα απο( 100 σχεδον euro )πεταμενα σε διαφορα screen protector, εκανα και μια τελευταια προσπαθεια ,μπας και...εκατσε πολυ καλα,εχει κομμενες τις γωνιες ,και εδεσε μια χαρα με την Rugged Armor.Δεν ξεκολλαει, και ειναι και αρκετα καλη στη υφη.Μην παρω κανεναν στο λαιμο μου,την αποψη μου εκθετω.Την εβαλα και στα 2 κινητα και δεν εχω θεμα μεχρι στιγμης.

Link to comment
Share on other sites

Και να που καμια φορα βρισκεις την λυση απο τα outsider: J.C. COMM Fullcover 3D Shock Absorbend

Μετα απο( 100 σχεδον euro )πεταμενα σε διαφορα screen protector, εκανα και μια τελευταια προσπαθεια ,μπας και...εκατσε πολυ καλα,εχει κομμενες τις γωνιες ,και εδεσε μια χαρα με την Rugged Armor.Δεν ξεκολλαει, και ειναι και αρκετα καλη στη υφη.Μην παρω κανεναν στο λαιμο μου,την αποψη μου εκθετω.Την εβαλα και στα 2 κινητα και δεν εχω θεμα μεχρι στιγμης.

 

Βάλε link αν θέλεις.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Πήρα την sbs από public στα 10€.. εχει αρκετά καλή εφαρμογή..

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

 

Εχει μια sbs aero και μια aero extra slim. Ποια απο τις 2 πηρες?

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Στο skroutz έχει γεμίσει ο τόπος από tempered δοκίμασε κάνεις να πει αν αξίζει τον κόπο?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Στο skroutz έχει γεμίσει ο τόπος από tempered δοκίμασε κάνεις να πει αν αξίζει τον κόπο?

 

Στο απλό S7 πάντως κανένα δεν κάθεται σωστά όπως φαίνεται και εδώ. Δεξιά και αριστερά το tempered είναι στον αέρα με αποτέλεσμα εκτός από κακόγουστο, εν καιρώ να συσσωρεύεται και σκόνη.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα πάρει ένα γυαλί που ήταν πιο μικρό και κόλλησε καλά. Το ένα πρόβλημα ήταν ότι η απόκριση της αφής δεν ήταν ιδιαίτερη καλή και το δεύτερο ήταν επειδή άφηνε κενό στα πλάγια, στην ώρα 11:52 το 5 ήταν κάτω από το γυαλί και το 2 έξω από αυτό...

10€ το είχα βάλει κι τώρα είμαι έτοιμος να το βάλω και πάλι...αν πάω θα δω μάρκα και θα βάλω φώτο

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

ALFA ROMEO rulezzzzz
Link to comment
Share on other sites

Για να βοηθήσω όποιον χρειάζεται ντε και καλά έναν αρκετά καλό screen protector, κι εγώ απογοητευμένος από τα λεγόμενά σας εδώ στο topic, πήρα με βαρειά καρδιά στα 15 ευρώ έναν no name από τη στοά στην Ερμού (δίπλα στο Accessorize) και προς έκπληξή μου έκατσε μια χαρά.

 

Ούτε φουσκάλες, καλύπτει όλη την οθόνη και τα buttons, εχει τα σωστά cutouts και αν εξαιρέσουμε ενα-δυο προχειρότητες (στα κοψίματα γύρω από την καμερούλα και το home button, που έχει λίγο "τραχειά επαφή" με το κινητό, και φαίνεται σαν πολύυυυυ μικρό halo) είναι από τις καλύτερες επιλογές, νομίζω.

 

Δεν είναι τζαμάκι, με ότι αυτό συνεπάγεται, αλλά τουλάχιστον θα γλιτώσω τις γρατζουνιές τύπου αράχνη που μου χτυπάνε το OCD.

Link to comment
Share on other sites

Στο απλό S7 πάντως κανένα δεν κάθεται σωστά όπως φαίνεται και εδώ. Δεξιά και αριστερά το tempered είναι στον αέρα με αποτέλεσμα εκτός από κακόγουστο, εν καιρώ να συσσωρεύεται και σκόνη.

Sorry λάθος δικό μου αναφέρομαι στο edge

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Εγώ είχα πάρει ένα γυαλί που ήταν πιο μικρό και κόλλησε καλά. Το ένα πρόβλημα ήταν ότι η απόκριση της αφής δεν ήταν ιδιαίτερη καλή και το δεύτερο ήταν επειδή άφηνε κενό στα πλάγια, στην ώρα 11:52 το 5 ήταν κάτω από το γυαλί και το 2 έξω από αυτό...

 

Γούστα είναι αυτά αλλά αισθητικά δεν το βρίσκω και ότι καλύτερο κάτι τέτοιο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Γούστα είναι αυτά αλλά αισθητικά δεν το βρίσκω και ότι καλύτερο κάτι τέτοιο.

Ούτε εμένα μου αρέσει γι αυτό κι το έβγαλα αλλά δεν έχω βρει κάτι καλύτερο για να προστατέψει την οθόνη..μαλλον θα το βαλω έστω για τώρα το καλοκαίρι

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

ALFA ROMEO rulezzzzz
Link to comment
Share on other sites

Αντε να βαλω προχειρα και το δικο μου.

Full naked οθονη (προστασια by... Ταυρος) και η πλεον minimal ultra thin hard case (nilkin)

 

http://s33.postimg.org/gwu4dsq2z/20160612_140046.jpg

 

http://s33.postimg.org/5n1eiul1n/20160612_140115.jpg

 

http://s33.postimg.org/j5hhmmbyj/20160612_140206.jpg

 

http://s33.postimg.org/csxqz1jij/20160612_140215.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το απόλυτο πακέτο...ένα βιντεάκι από μένα..

 

 

Νικόλα ναι πολύ καλό σετ.

Εγώ βέβαια στο μαύρο προτίμησα την rugged armor.

Από προστασία οθόνης πρέπει να το πάρουμε απόφαση ότι αυτό είναι από τα καλύτερα που κυκλοφορούν μέχρι σήμερα.

Έβαλα πριν λίγο ένα tempered glass spigen στο v10 της συζύγου και ζήλεψα λίγο.

Ξανά κοίταξα το tempered glass της zagg αλλά τα σχόλια και η τιμή του δεν με έκαναν να το πάρω έστω για δοκιμή.

Να προσέχεις τώρα γιατί εγώ για μόνο λίγες ώρες που δεν πρόσεξα μου έχει κάνει πολλά μικρά σημάδια αράχνη το Screen protector.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...