Jump to content

Redmi Note 3 Pro


akis44
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

182.99 το χει το minideal και 183,99 το vickmall.( ίσως η μετατροπή να σε μπερδεύει...αλλά δεν ισχύει.)

 

ναι εχεις δικιο το ειχα βαλει να μου τα δειχνει σε ευρω και ο μετατροπεας του minideal μαλλον εχει να ανανεωθει απο την εποχη του ΓΑΠ :lol:

 

θα το παραγγειλω απο vickmall. να επιλεξω ΝL post ή SG post ως μεθοδο αποστολης? και τα 2 ειναι δωρεαν απ οτι λεει...

 

μια ωρα προσπαθω να κανω την κ@@@αιτηση κ δεν μπορω με τα χαζοκινεζικα τους ****το

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 20,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

να επιλεξω ΝL post ή SG post ως μεθοδο αποστολης?

 

SG post από μένα..

 

Τέρμα κάτω έχει επιλογή για Αγγλικά.. (λίγο πριν την δημιουργία λογαριασμού δεν είσαι;)

Edited by geoanto555
Link to comment
Share on other sites

SG post από μένα..

 

Τέρμα κάτω έχει επιλογή για Αγγλικά.. (λίγο πριν την δημιουργία λογαριασμού δεν είσαι;)

 

ενταξει τα καταφερα μαλλον. θα μου στειλουν σμσ σε 10 μερες ειπανε. στην αιτιολογια που ζητουσαν εγραψα οτι θελω να περασω ελληνικη ρομ, ελπιζω να μην εκανα χαζομαρα που το ειπα:confused:

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω μαρια. μια τελευταια ερωτηση πριν το παραγγειλω με την οριτζιναλ ρομ...

μετα αν το ψαξω κ περασω ελληνικη ρομ δεν θα εχει καθολου κινεζικα και αγγλικα το μενου του κινητου?

Κάνε αυτά ακριβώς που σου είπαν οι ειδήμονες demakhs, lallas και geanto και δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα! Βούρ για vickmall και dev ROM.. Και ναι, με την ελληνική δεν θα έχεις καθόλου κινεζικές εφαρμογές και κινεζικές/αγγλικές μεταφράσεις, είναι πλήρως εξελληνισμενη :)

Link to comment
Share on other sites

ελπιζω να μην εκανα χαζομαρα που το ειπα:confused:

 

Είσαι κομπλέ, και κενό να το άφηνες δεν πειράζει..

Σε 10 μέρες , ίσως και λίγο παραπάνω θα πάρεις το σμσ..

Ξαναμιλάμε τότε...

Link to comment
Share on other sites

ενταξει τα καταφερα μαλλον. θα μου στειλουν σμσ σε 10 μερες ειπανε. στην αιτιολογια που ζητουσαν εγραψα οτι θελω να περασω ελληνικη ρομ, ελπιζω να μην εκανα χαζομαρα που το ειπα:confused:

Μπα, και εγώ αυτό ακριβώς είχα γράψει και σε 11 ημέρες μου έστειλαν το unlock sms

Link to comment
Share on other sites

εγινε η παραγγελια απο vickmall με official developer και αναμενεται :) ευχαριστω πολυ ολους που βοηθησατε , θα σας ξαναπρηξω οταν ερθει, εως τοτε θα διαβαζω :lol:
Link to comment
Share on other sites

Έχω την Ελληνική stable 7.2.2.0, όταν τερματίζει μία κλήση η οθόνη παραμένει μαύρη και πρέπει να πατήσω το πλαϊνό κουμπί για να ανάψει το τηλέφωνο, ώστε να τερματίσω την κλήση. Αυτό δε μου το έκανε πρίν, υπάρχει κάποια ρύθμιση;

 

Και σε μένα το έκανε αυτό Και στην τελευταία Και στην προτελευταία dev Και στην stable

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται ρε παιδιά με την ελληνική stable; Έχει πολλά προβλήματα; Πριν λίγο άλλο κουφό, όταν με παίρνει κάποιος τηλέφωνο ανάβει και το φλας; Τι άλλο θα δω σήμερα;
Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται ρε παιδιά με την ελληνική stable; Έχει πολλά προβλήματα; Πριν λίγο άλλο κουφό, όταν με παίρνει κάποιος τηλέφωνο ανάβει και το φλας; Τι άλλο θα δω σήμερα;

John αυτό το θέλει ο κόσμος , ηρεμήστε λίγο :)) κλασικό feature είναι , αν θες βγάλτο

 

Στάλθηκε από το Redmi 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

John αυτό το θέλει ο κόσμος , ηρεμήστε λίγο :)) κλασικό feature είναι , αν θες βγάλτο

 

Στάλθηκε από το Redmi 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Αναφέρομαι στο γεγονός ότι άρχισε να το κάνει σήμερα ξαφνικά χωρίς να το έχω επιλέξει, για να καταλάβεις δε ξέρω ούτε που είναι αυτή η ρύθμιση και όχι ότι είναι κακή ρύθμιση. Ή rom αυτή δεν έχει ota update για να δικαιολογησω ότι άρχισε ξαφνικά..

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να περάσω την κινεζικη developer από multi. Προσπαθώ να την περάσω με Miflash. Μου βγάζει το εξής μήνυμα: Η σύνταξη του ονόματος αρχείου,.., είναι εσφαλμένη. Έχω ονομάσει kenzo τον φάκελο όπως λέει ο οδηγός του lallasgr. Τι δεν έκανα σωστά;
Link to comment
Share on other sites

Τι διαδρομή έχει το αρχείο σου;

Φαντάζομαι είναι C:\ΚΕΝΖΟ\ΑΡΧΕΙΑ της ρομ

Edited by geoanto555
Link to comment
Share on other sites

Τι διαδρομή έχει το αρχείο σου;

Φαντάζομαι είναι C:\ΚΕΝΖΟ\ΑΡΧΕΙΑ της ρομ

 

Ναι.:blink::blink:. Κατέβασα από εδώ την τελευταία ch dev.

Link to comment
Share on other sites

Ναι.:blink::blink:. Κατέβασα από εδώ την τελευταία ch dev.

 

Ποιον οδηγό ακολουθείς;

Αυτόν; οδηγος

Λάθος ρομ κατεβάζεις..

Edited by geoanto555
Link to comment
Share on other sites

Ποιον οδηγό ακολουθείς;

Αυτόν; οδηγος

Λάθος ρομ κατεβάζεις..

Ναί αυτόν. Μπορείς να δώσεις λινκ σε παρακαλώ;

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να κατεβάσεις China Developer Version Fastboot rom.

κάτσε να την ψάξω και εγώ..

ρομς

κατέβασε την Redmi Note 3 Qualcomm Latest China Developer Version Fastboot File Download

Edited by geoanto555
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να κατεβάσεις China Developer Version Fastboot rom.

κάτσε να την ψάξω και εγώ..

ρομ

Δεν μπορώ να περάσω απευθείας την κινέζικη dev; Ο οδηγός λέει οτι μπορώ. Αυτό που έστειλε με βγάζει εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να περάσω απευθείας την κινέζικη dev; Ο οδηγός λέει οτι μπορώ. Αυτό που έστειλε με βγάζει εδώ.

Το άλλαξα δες το;)

Link to comment
Share on other sites

Το άλλαξα δες το;)

 

Το κατέβασα και αυτό. Σε ενημερώνω. Ευχαριστώ. Το κάνω συμπίεση έτσι;

Link to comment
Share on other sites

Το κατέβασα και αυτό. Σε ενημερώνω. Ευχαριστώ. Το κάνω συμπίεση έτσι;

 

Ναι να πάει μέσα στον C

Link to comment
Share on other sites

Ναι να πάει μέσα στον C

 

Στο αρχείο που κατέβασα δεν υπάρχει η επιλογή extrack με winzip. Έκανα με 7- zip και όλα οκ. Την πέρασε.

Link to comment
Share on other sites

Στο αρχείο που κατέβασα δεν υπάρχει η επιλογή extrack με winzip. Έκανα με 7- zip και όλα οκ. Την πέρασε.

 

Είσαι οκ δηλαδή.. Άντε καλό ξεκλείδωμα..

Link to comment
Share on other sites

Είσαι οκ δηλαδή.. Άντε καλό ξεκλείδωμα..

Ευχαριστώ φίλε. Αν δεν περάσω την ελληνική δεν πάω για ύπνο σήμερα.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλε. Αν δεν περάσω την ελληνική δεν πάω για ύπνο σήμερα.:lol:

 

Για καμιά ώρα θα είμαι εδώ.. ότι θέλεις πες.

Αν σε ζορίσει το ξεκλείδωμα μην το βάζεις κάτω.. βάρα, τρώει κολλήματα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...