Jump to content

[Note 4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δοκίμασες να τον πας πάνω κάτω, γλιστρώντας τον πάνω στην επιφάνεια της "βάσεως";Αν δεν τον βάλεις σωστά,δεν θα το βλέπει.

μωρε και στραβά το έβαλα και λίγο πιο δω λίγο πιο κει. συνέχεια αναβοσβήνει το φως του φορτιστή μια μπλε μια πρασινο και μια φορτίζει μια οχι.

Το receiver το βάζω ακριβώς εκεί όπως στην εικόνα, το ένα μονο του δεξιά πανω και το αριστερά στο πανω αριστερά (εξάλλου εκεί κάνει)

http://www.choetech.com/Public/upload/2015/01/54af95fbd6b8f.jpg

Edited by linaki_gr

http://mice.re4ction.org/wp-content/uploads/2015/10/asusrog.jpg

Το τέρας μου: ASUS ROG GL752VW T4108D Core i7 6700HQ / 4x 2.60GHz / NVIDIA GeForce GTX 960M / 8GB DDR4 / SSD 850 EVO mSATA 250GB

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μωρε και στραβά το έβαλα και λίγο πιο δω λίγο πιο κει. συνέχεια αναβοσβήνει το φως του φορτιστή μια μπλε μια πρασινο και μια φορτίζει μια οχι.

Το receiver το βάζω ακριβώς εκεί όπως στην εικόνα, το ένα μονο του δεξιά πανω και το αριστερά στο πανω αριστερά (εξάλλου εκεί κάνει)

Δες αυτό,είναι το ίδιο.Το κάνεις το ίδιο κι εσύ;

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Δες αυτό,είναι το ίδιο.Το κάνεις το ίδιο κι εσύ;

 

Στο video δείχνει ότι το αριστερό το βάζει στα 2 από κάτω και όχι απο πάνω;;; Το receiver Που έχω δεν φτάνει ως τα 2 από κάτω. :blink: Μπλέξιμο

Edited by linaki_gr

http://mice.re4ction.org/wp-content/uploads/2015/10/asusrog.jpg

Το τέρας μου: ASUS ROG GL752VW T4108D Core i7 6700HQ / 4x 2.60GHz / NVIDIA GeForce GTX 960M / 8GB DDR4 / SSD 850 EVO mSATA 250GB

Link to comment
Share on other sites

Στο video δείχνει ότι το αριστερό το βάζει στα 2 από κάτω και όχι απο πάνω;;; Το receiver Που έχω δεν φτάνει ως τα 2 από κάτω. :blink: Μπλέξιμο

Μα είναι το ίδιο,δεν είναι;Δεν μπορεί να μη μπαίνει.Ξανακοίτα το πάλι.:confused:

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Μα είναι το ίδιο,δεν είναι;Δεν μπορεί να μη μπαίνει.Ξανακοίτα το πάλι.:confused:

XA XA XA άστα να πάνε. βαρέθηκα και το παράτησα, θα παραγγείλω καπάκι με receiver :mad::mad::mad:

http://mice.re4ction.org/wp-content/uploads/2015/10/asusrog.jpg

Το τέρας μου: ASUS ROG GL752VW T4108D Core i7 6700HQ / 4x 2.60GHz / NVIDIA GeForce GTX 960M / 8GB DDR4 / SSD 850 EVO mSATA 250GB

Link to comment
Share on other sites

Aπο το e sop βρηκα την64 evo 25 e αλλα μαλλων αξηζει να παρω την 128 g με 59 e μηπως με την 128 να ειναι πιο αργω το κινητο,:(

Εγω πάντως με την 128 evo plus, δεν ειδα να γίνεται ποιο αργο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα. Εχω το note 4 910f .Μολις το πηρα με την θηκη led flip cover της Samsung. Τι γνωμη εχετε για την θηκη αυτη?Μετα απο καιρο χρησης αντεχει ή αρχιζει και ξεφτιζει γενικα? Επισης απο προστασια,αν πεσει την παλευει η συσκευη? Ειμαι σε διλλημα να την αλλαξω γιατι επισης του δινει αρκετο ογκο με αποτελεσμα στην τσεπη του τζιν να μην πολυχωραει και το σκεφτομαι να την πουλαω.. Επισης θα ηθελα να ρωτησω για καμια θηκη σιλικονης σχετικα λεπτη αν προτεινετε καποια γιατι με το flip wallet δεν μου αρεσει και πολυ..
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα. Εχω το note 4 910f .Μολις το πηρα με την θηκη led flip cover της Samsung. Τι γνωμη εχετε για την θηκη αυτη?Μετα απο καιρο χρησης αντεχει ή αρχιζει και ξεφτιζει γενικα? Επισης απο προστασια,αν πεσει την παλευει η συσκευη? Ειμαι σε διλλημα να την αλλαξω γιατι επισης του δινει αρκετο ογκο με αποτελεσμα στην τσεπη του τζιν να μην πολυχωραει και το σκεφτομαι να την πουλαω.. Επισης θα ηθελα να ρωτησω για καμια θηκη σιλικονης σχετικα λεπτη αν προτεινετε καποια γιατι με το flip wallet δεν μου αρεσει και πολυ..

 

Samsung Protective Cover απλή και λεπτή θήκη χωρίς να δίνει όγκο στην συσκευή.. ;)

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Η LED μπαίνει πάνω στο καπάκι ή βγάζει το καπάκι και κουμπώνει όπως η official flip case;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η LED μπαίνει πάνω στο καπάκι ή βγάζει το καπάκι και κουμπώνει όπως η official flip case;

 

Κουμπωνει πανω στην συσκευη βγαζοντας φυσικα το καπακι του κινητου. Πολυ καλη και εντυπωσιακη με τα πολλα μικρα led και τις λειτουργιες/απεικονησεις που κανει αλλα δινει λιγο ογκο παραπανω στην συσκευη..

Link to comment
Share on other sites

Κουμπωνει πανω στην συσκευη βγαζοντας φυσικα το καπακι του κινητου. Πολυ καλη και εντυπωσιακη με τα πολλα μικρα led και τις λειτουργιες/απεικονησεις που κανει αλλα δινει λιγο ογκο παραπανω στην συσκευη..

Είναι ωραία gadgetια. Την έψηνα αλλά είναι πανάκριβη και κατέληξα στην flip case που είχε προσφορά στο eshop.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχει 2 μέρες που παρέλαβα από εδώ

http://www.hitechstore.gr/index.php/gr/products/product/745

στα 33 ευρώ + 5 ευρω μεταφορικά & αντικαταβολή το Battery Kit for Samsung Galaxy Note 4 EB-KN910BWE

 

Απορώ 1,5 χρονο τώρα πως δεν το είχα αγοράσει. .. μεγάλη ευκολία και πλέον ούτε ξαναφορτιζω στο κινητό ούτε ανησυχώ αν θα μου φτάσει η μπαταρία σε ταξίδι ή κάπου αλλού. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα το κιτακι αυτό με την μπαταρία. ...

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160330/b3b81221e19a35d80e3a4323bb6a1871.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έχει 2 μέρες που παρέλαβα από εδώ

http://www.hitechstore.gr/index.php/gr/products/product/745

στα 33 ευρώ + 5 ευρω μεταφορικά & αντικαταβολή το Battery Kit for Samsung Galaxy Note 4 EB-KN910BWE

 

Απορώ 1,5 χρονο τώρα πως δεν το είχα αγοράσει. .. μεγάλη ευκολία και πλέον ούτε ξαναφορτιζω στο κινητό ούτε ανησυχώ αν θα μου φτάσει η μπαταρία σε ταξίδι ή κάπου αλλού. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα το κιτακι αυτό με την μπαταρία. ...

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160330/b3b81221e19a35d80e3a4323bb6a1871.jpg

 

Φίλε έκανες κίνηση ματ… ;) Και εγώ το έχω κανένα 3μηνο και με έχει βολέψει αφάνταστα! Πάντα έχω μαζί μου πλέον μια 2η μπαταρία 100% φορτισμένη και όταν αδειάζει την φορτίζω με το kit οπότε πάντα είμαι στο full από μπαταρία!Από sam_mobile το είχα πάρει εγώ μέσο e-bay.. Το προτείνω και εγώ με κλειστά τα μάτια! :)

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Φίλε έκανες κίνηση ματ… ;) Και εγώ το έχω κανένα 3μηνο και με έχει βολέψει αφάνταστα! Πάντα έχω μαζί μου πλέον μια 2η μπαταρία 100% φορτισμένη και όταν αδειάζει την φορτίζω με το kit οπότε πάντα είμαι στο full από μπαταρία!Από sam_mobile το είχα πάρει εγώ μέσο e-bay.. Το προτείνω και εγώ με κλειστά τα μάτια! :)

Έτσι, είναι η καλύτερη αγορά που μπορεί να γίνει για ένα τέτοιο κινητό !!!

Απορώ πως ημουν τόσο καιρό έτσι χωρίς το κιτακι !!

Edited by xiou
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα από την αρχή και εγώ. Όντως εξαιρετικό και σε απαλλάσσει από το άγχος! Παρόλα αυτά έως τώρα 14+ μήνες με το κινητό δεν χρειάστηκα την 2η μπαταρία!!:D
Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Το σκεφτομαι και εγω πολυ για την δευτερη μπαταρια παιζω και παιχνιδια και μεσα σε 3,5 ωρες το κινητο ειναι dead! βγαζω 3 ωρες SOT με 2 ωρες συνεχομενο gaming! Στο S3 που εχω ακομα μου ειχε λυση τα χερια! Αλλα φοβαμαι μολις δω το Νοτε 6 οτι θα θελω κατευθειαν να το αγορασω και τζαμπα θα πανε τα αξεσουαρ μετα!
Link to comment
Share on other sites

Το σκεφτομαι και εγω πολυ για την δευτερη μπαταρια παιζω και παιχνιδια και μεσα σε 3,5 ωρες το κινητο ειναι dead! βγαζω 3 ωρες SOT με 2 ωρες συνεχομενο gaming! Στο S3 που εχω ακομα μου ειχε λυση τα χερια! Αλλα φοβαμαι μολις δω το Νοτε 6 οτι θα θελω κατευθειαν να το αγορασω και τζαμπα θα πανε τα αξεσουαρ μετα!

Δεν θα πάνε τσάμπα. Καλύτερη μεταπωλητική άξια λόγω αξεσουάρ.

Ασε που παίζει να μην έρθει ούτε το Note 6 Ευρώπη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα πάνε τσάμπα. Καλύτερη μεταπωλητική άξια λόγω αξεσουάρ.

Ασε που παίζει να μην έρθει ούτε το Note 6 Ευρώπη.

 

Κατά πόσο θα πιάσει η μεταπωλητικη δεν ξέρω δεν έχω ξανά πουλήσεΙ κινητό το έχω ήδη με 4 θήκες....! Αυτό με το Note 6 ελπίζω να βγει ψέμα πραγματικά ! Νομίζω πως θα το επιχειρήσω κα εγώ για το πακετάκι από βδομάδα!

Link to comment
Share on other sites

Το πακετάκι πουλιέται και μεμονωμένα αργότερα . .. νομίζω ότι είναι το πιο χρήσιμο αξεσουάρ που έχω πάρει έως τώρα από τοτε που είχα γενικά κινητό! !!
Link to comment
Share on other sites

Και γώ το έχω 5 μήνες. Πολύ καλή αγορά. Το ότι μπορείς σε λιγα δευτερόλεπτα να έχεις πάλι 100% μπαταρία σου λύνει τα χέρια. Γιατί και τα powerbanks εκτός ότι ότι φορτίζουν αργά πρέπει να τα έχεις και εκείνα κολλητά με το κινητό +να τα κουβαλάς. Ενώ αυτό είναι πανάλαφρο +ότι είναι και θήκη της μπαταρίας.

 

Έκανε καλή δουλειά η Samsung αυτή τη φορά και με το battery kit και με την θήκη που έφτιαξε. Ενώ σε άλλα κινητά πήγαινα σε λύσεις από τρίτους

Link to comment
Share on other sites

Πριν μερικές μέρες αγόρασα την μπαταρία Blue Star 3400 Ah και από την 1η φορά που την φόρτισα, πάντα σταματάει η φόρτιση στο 80% και ενώ η ένδειξη της φόρτισης παραμένει ενεργεί, δεν φτάνει η μπαταρία ποτέ στο 100 %.

Επίσης αδειάζει πιο γρήγορα από ότι η παλαιότερη των 3200 Αh.

SAMSUNG μην καταργήσεις την σειρά των NOTE!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Υπάρχει κάποιο καπάκι που να αντικαθιστά το αυθεντικό (μόνο πίσω) σε δερμάτινο ;

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...