Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δε θέλω παυπαλ, αλλά χρέωση της κάρτας απευθείας!

 

μπορεις να το κανεις αλλα δεν χρεωνεις λογαριασμο Ελληνικο αλλα ξενο , και στελνεις εκει χρηματα και χρησιμοποιεις την καρτα που θα σου αποσταλει στην Ελλαδα.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Για προσβαση σε 4G δικτυο θελει ενεργοποιηση ??? γιατι εμενα μου βγαζει 3G μονο ενω διαθετει 4G δικτυο η wind στην περιοχη μου..
Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονιά! Μονο εγω πηρα παλι 1 γιγα απο την προσφορα του...2015?
Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονιά! Μονο εγω πηρα παλι 1 γιγα απο την προσφορα του...2015?

 

Και εγβ τη πηρα.. πρωι πρωι κιολας :p

Motorola Moto G

Nexus S, SlimJB 2.0, Beladus 7.1

Link to comment
Share on other sites

Σας ηρθε μυνημα;

Γιατι αυτο υποτιθεται οτι ισχυε για το 2015.

 

Και μυνημα ηρθε και το τσεκαρα online στο Myq....

Motorola Moto G

Nexus S, SlimJB 2.0, Beladus 7.1

Link to comment
Share on other sites

Για την ιστορία το 4G ήρθε/εμφανίστηκε σήμερα στη συσκευή μου μετά την επικοινωνία μου με την wind στο 1260 (εξ πελατών) όπου και μου "ενεργοποίησαν" την υπηρεσία. Αυτό έγινε μετά από 2 εβδομάδες προσπάθειάς μου να βρω τι φταίει και δεν έχω 4G με καινούρια 4G συσκευή με 4g sim (άλλαζα firmware, πήγαινα πέρα δώθε στο κέντρο της Θεσσαλονίκης μπας και πιάσει) και ενώ σε κατάστημα της wind που το είδαν μου είχαν πει πως κανονικά θα έπρεπε να είχα 4g (σε δύο κάρτες μάλιστα είχα το ίδιο θέμα μία Q και μία f2g).

 

Οπότε ας είναι γνωστό ότι χρειάζεται ΚΑΙ ενεργοποίηση της υπηρεσίας από την εξυπηρέτηση πελατών εκτός από το να προμηθευτής την νεα 4G Multi USIM TWIN κάρτα.

 

Σε κάποιους ίσως τους περισσότερους έγινε αυτόματα η ενεργοποίηση του 4G με την απόκτηση της νέας κάρτας (που είναι και το λογικό οπότε δεν γνωρίζουν ότι χρειάζεται επιπλέον ενέργεια) αλλα όχι σε όλους όμως.

 

Το παραθέτω για να είναι καταγεγραμμένο και εδώ καθώς και άλλος μπορεί να το αντιμετωπίσει.

Edited by keysmith
από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

εγω έκανα την χαζομάρα κ ενεργοποίησα το πακέτο των 2ευρώ για ιντερνετ για να μην χρεωθώ το 1ευρώ :-)

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

Καλά εκανες. Νταξει, "εχασες" 2 ευρώ.

Εγώ για καλό και για κακό εκανα ανανέωση χτες βράδυ, οποτε πήρα και το μπόνους των mb :)

Link to comment
Share on other sites

Και εγω πηρα το 1gb.Σε επικοινωνια με το τμημα εξυπηρετησης της q το 1227 μου ειπαν οτι δεν ειναι προβλημα του συστηματος, καθως ρωτησα αν ειναι προβλημα του συστηματος.Μου ειπαν οτι δεν ξερουν μεχρι ποτε θα ισχυει η προσφορα.
Υπογραφή εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.
Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους!:happy:

 

Σε καρτοκινητό Q έλαβα το παρακάτω μήνυμα:

"Μόλις αποδόθηκαν 10€ ως bonus για να σας ευχαριστήσουμε που είστε 3 μήνες στο δίκτυο μας! Το bonus έχει διάρκεια 30 μέρες & δεν χρησιμοποιείται για για αγορά πακέτων."

 

Έχω ήδη ενεργοποιημένα πακέτα/bonus για εθνικές κλήσεις (σταθερά&κινητά), sms και internet.

Πώς μπορώ να χρησιμποιήσω αυτά τα 10€?

Π.χ.υπάρχει δυνατότητα να στείλω sms σε φιλανθρωπικούς οργανισμούς κλπ ή θα μου αφαιρέσει από το πραγματικό υπόλοιπο που έχω?:worry:

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως δεν το πηρα. Μηπως φταιει οτι εχω υπολοιπο 20 λεπτα??

 

Μπααα. Εμένα ήρθε πριν από μισή ώρα. Θα ΄ρθει και εσένα η σειρά σου...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...