Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επεσε δευτερη κεραια; Θα φτιαξουν την πρωτη πρωτα και μετα την δευτερη ..

 

Την έφτιαξαν :D:D

Δεν το περίμενα η αλήθεια είναι :p

IPhone pro max /note 10 plus ,ipad pro 11 & MacBook pro :love:
Link to comment
Share on other sites

Για μενα ειναι η ιδανικότερη λύση, μιας και το 8€ ενω μου εχει ερθει το βρίσκω υπερβολικά δαπανηρό.

 

Ακριβώς.

Προτιμότερο (και οικονομικότερο) το 200΄ όλους και 1GB με 3€ (για μένα).

Ποτέ δεν επιδίωξα να μπω στο "φοιτητικό". Δεν το θεωρώ συμφέρον: έχω γράψει την άποψή μου το καλοκαίρι φέτος, εδώ στο myphone, για αυτό των 8€, πρώην 5€.,

 

Παίρνω κι εγώ αυτό των 3€.

Βάζω 5€-10€ κάθε 6μηνο (και μακάρι να διατηρήσει το 6μηνο η Wind).

"Συντηρούμαι" (σε πακέτα, όποτε δεν έχω αυτά των 3€ ή 4,4€) από μεγάλα ποσά (της τάξης των 30-40€ πια μετά από χρόνια) που έχει μαζέψει ο Wind αριθμός μου από τις (πραγματικά, όντως) καλές επόχές που διπλασίαζε πραγματικά την "κάρτα" που έβαζα (sms: "Βάλε 10€ και θα γίνουν 20€" ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ 20€, ΟΧΙ ΟΠΩΣ ΤΩΡΑ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ 1 ΜΗΝΑ!!) που ήταν γύρω στα 70€ πριν 5-6 χρόνια και με φειδώ στα πακέτα, μόνο όταν τα χρειαζόμουν. Βέβαια, όχι και τόση φειδώ, καθώς διατηρώ και Voda και Cosmo τόσα χρόνια και ανάλογα (τόσα χρόνια) "έβαζα" και εκεί.....οπότε μπορεί και όλο το 2010 πχ να έβαλα μόνο 1 πακέτο Wind και μόνο 10€ όλο το 2010.

Οι προσφορές "έρχονται" 2 μήνες πριν λήξει το 6μηνο και σπανιότερα πιο πριν.

Συνήθως (στη λήξη του 6μήνου) "έρχονται" τέτοιες προσφορές (3€ ή 4,4€ που τις θεωρώ συμφέρουσες) απανωτά: Η μια μετά την άλλη, πριν λήξει η προηγούμενη στις 30 μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Την έφτιαξαν :D:D

Δεν το περίμενα η αλήθεια είναι :p

 

Εγω δεν πιανω σχεδον πουθενα. Στο κεντρο του Πυργου πιανεις σημα ? (οχι τηλεφωνηματα, δεδομενα εννοω)

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Το μήνυμα που έχουμε με 3€, 200 λεπτά και 1gb, μπορεί να ενεργοποιηθεί και μετά πχ τον επόμενο μήνα,ή είναι μόνο όταν λάβουμε το μήνυμα; Στην προσφορά με 8€ και 1500+1,5gb έχει ειπωθεί ότι από την στιγμή που λάβει κάποιος το μήνυμα μπορεί να το ενεργοποιεί και κάθε μήνα, ή κάνω λάθος;

 

 

3€ ---> 1GB και 200΄όλους

4,4€--> 500΄όλους και 50 sms

7€--> 700΄όλους

 

Ενεργοποιούνται μόνο όταν λάβεις το sms και μόνο ως τη μέρα που λέει το sms (πχ 30/11/2015)..και την τελευταία μέρα (πχ 30/11/2015).

Link to comment
Share on other sites

Αααα ,

έχω πάρει παλιότερα (6/2015) και sms 300΄ όλους 20 sms --->3€, δεν έχει αναφερθεί πουθενά αυτή. 1 φορά μου την έστειλε η Wind , δεν ξανάστειλε.

 

Την πρώτη προσφορά 3€ και 4,4€ πήρα τον 3/2015.

Από τότε θα ξεκίνησε αυτές τις προσφορές η Wind.

 

Το πιο πιθανό να:

1) έχουν μια βάση πελατών (σε ποιούς να στέλνουν τέτοιες προσφορές)

και

2) όταν φτάνουν 2 μήνες πριν το 6μηνο λήξης κάρτας να τις στέλνουν.

 

Όσον αφορά το πρώτο να πω ότι έχω αγοράσει τις Χριστουγενιάτικες προσφορές 2013 και 2014. Δεν ξέρω αν έχει σχέση.

 

Πάντως, νομίζω:

Μπορεί κάποιος να κάνει το 2) παραπάνω και να μην πληρεί το 1) οπότε να μην του στέλνουν τέτοιες προσφορές.

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ από χθες να κάνω ανανέωση από την εφαρμογή με PayPal και γράφει διαρκώς μη διαθέσιμο. Ξέρουμε τι συμβαίνει;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν πιανω σχεδον πουθενα. Στο κεντρο του Πυργου πιανεις σημα ? (οχι τηλεφωνηματα, δεδομενα εννοω)

 

Όχι δεν εννοώ την κεραία που έχει χαλάσει ένα χρόνο αλλά αυτήν που χάλασε την Παρασκευή με την κακοκαιρία !!

Εγώ το έχω πάντα σε 2g το κινητό αλλά γενικά εδώ στον Πύργο έχω θέμα με τα δεδομένα !!!!

IPhone pro max /note 10 plus ,ipad pro 11 & MacBook pro :love:
Link to comment
Share on other sites

το "κολπο" τελικά σε όλες τις εταιρίες ειναι να μην βάζει κάποιος συχνά κάρτα.Τότε "σκάνε" και οι διάφορες προσφορές.Στο f2g που ειναι το βασικό μου νούμερο και κάθε μήνα θα βάλω τουλάχιστον 10€ δε μου έχουν στείλει ποτέ κάποια συμφέρουσα προσφορά.Αντίθετα στη vodafone που ειχα βάλει κάρτα 5€ πριν ενάμιση μήνα και δεν τους είχα για τόσο large μου ήρθε μήνυμα με 4.40€ 2gb ιντερνετ για 1 μήνα.

Τώρα έχω πάρει μια q στην οποια με 10€ βγαίνω με λιγο συντηριτική χρήση και θα αφήσω το f2g για κανένα 2μηνο χωρίς (να ναι καλά τα δίκαρτα κινητά) μπας και μου έρθει καμμια καλή προσφορά.

Link to comment
Share on other sites

το "κολπο" τελικά σε όλες τις εταιρίες ειναι να μην βάζει κάποιος συχνά κάρτα.Τότε "σκάνε" και οι διάφορες προσφορές.Στο f2g που ειναι το βασικό μου νούμερο και κάθε μήνα θα βάλω τουλάχιστον 10€ δε μου έχουν στείλει ποτέ κάποια συμφέρουσα προσφορά.Αντίθετα στη vodafone που ειχα βάλει κάρτα 5€ πριν ενάμιση μήνα και δεν τους είχα για τόσο large μου ήρθε μήνυμα με 4.40€ 2gb ιντερνετ για 1 μήνα.

Τώρα έχω πάρει μια q στην οποια με 10€ βγαίνω με λιγο συντηριτική χρήση και θα αφήσω το f2g για κανένα 2μηνο χωρίς (να ναι καλά τα δίκαρτα κινητά) μπας και μου έρθει καμμια καλή προσφορά.

 

Άποψή μου ότι "ποτέ δεν "παίζεις" όλα τα διαθέσιμα € σε 1 αριθμό στη μπάνκα":

Τα "παίζεις" και σε Wind, και σε Voda και σε C-Oteς.

 

Μόνο έτσι έχεις κερδίζειν.

Που δεν είναι και "κερδίζειν" εις βάρος της επιβίωσης των εταιριών.

 

3€ για 1GB και 200' όλους είναι μια "τίμια" προσφορά για όλα τα μέρη. Πόσο μάλλον αν γίνει μαζική {όπως η "ξεχειλωμένη" "φοιτητική" με 8€}.

 

Δε θα χρηματοδοτώ τα υπερκέρδη τους. Σε τίμιες προσφορές λέω ΝΑΙ.

Και αυτό γίνεται μόνο αν "ποτέ δεν "παίζεις" όλα τα διαθέσιμα € σε 1 αριθμό στη μπάνκα", ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΑΠΟ ΜΟΝΕΣ ΤΟΥΣ ΟΙ ΕΤΑΙΡΙΕΣ.

Θέλουν 3μηνη διάρκεια κάρτας; ΟΚ Θα αφήνω τον αριθμό στο 13μηνο πριν λήξει ο αριθμός.

Θέλουν 400΄όλους σε >10€ κάρτα ΜΕ ΧΡΕΩΣΗ 3€; ΟΚ Θα βάζω στην άλλη που σου δίνει 300' όλους χωρίς καμιά χρέωση.

Θέλουν......ΟΚ Θα.........

Μόνο έτσι καταλαβαίνουν.

Άποψή μου. Αρκεί να το κάνουμε ΟΛΟΙ.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ, σκέφτομαι σοβαρά να πάω από What's που είμαι τώρα, σε F2G με φορητότητα αριθμού γιατί έχει κάποια πακετάκια που ίσως να με συμφέρουν περισσότερο. Λέω ίσως γιατί δεν γνωρίζω κάποια λεπτομέρεια που θα ρωτήσω αμέσως τώρα. Στην what's up που είμαι τώρα, όλα τα πακέτα χρόνου ομιλίας έχουν ελάχιστη διάρκεια κλήσης 3 λεπτά και μετά χρέωση ανα δευτερόλεπτο. Στο F2G πως πάει η χρέωση; Μετά τα 3 λεπτά η χρέωση πάει ανά δευτερόλεπτο ή ανά 3 λεπτά; Με λίγα λόγια, αν μιλήσω 3 λεπτά και 1 δευτερόλεπτο, θα χρεωθώ 3 λεπτά και 1 δευτερόλεπτο ή θα χρεωθώ 6 λεπτά; Όσο και να έψαξα στην σελίδα της Wind δεν μπόρεσα να βρω κάτι (εκτός και αν είμαι στραβός), και φοβάμαι για το χειρότερο.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

i8vv46-6.png
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ, σκέφτομαι σοβαρά να πάω από What's που είμαι τώρα, σε F2G με φορητότητα αριθμού γιατί έχει κάποια πακετάκια που ίσως να με συμφέρουν περισσότερο. Λέω ίσως γιατί δεν γνωρίζω κάποια λεπτομέρεια που θα ρωτήσω αμέσως τώρα. Στην what's up που είμαι τώρα, όλα τα πακέτα χρόνου ομιλίας έχουν ελάχιστη διάρκεια κλήσης 3 λεπτά και μετά χρέωση ανα δευτερόλεπτο. Στο F2G πως πάει η χρέωση; Μετά τα 3 λεπτά η χρέωση πάει ανά δευτερόλεπτο ή ανά 3 λεπτά; Με λίγα λόγια, αν μιλήσω 3 λεπτά και 1 δευτερόλεπτο, θα χρεωθώ 3 λεπτά και 1 δευτερόλεπτο ή θα χρεωθώ 6 λεπτά; Όσο και να έψαξα στην σελίδα της Wind δεν μπόρεσα να βρω κάτι (εκτός και αν είμαι στραβός), και φοβάμαι για το χειρότερο.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Ελάχιστος χρόνος χρέωσης 3 λεπτά και μετά αν δευτερόλεπτο. Αν μίλησες 3 λεπτά και 10 δευτερόλεπτα θα χρεωθείς μόνο τα 3 λεπτά και 10 δευτερόλεπτα. Για εμένα το f2g είναι σωτηρία τα τελευταία 3 χρόνια και το προτείνω!

Link to comment
Share on other sites

Ελάχιστος χρόνος χρέωσης 3 λεπτά και μετά αν δευτερόλεπτο. Αν μίλησες 3 λεπτά και 10 δευτερόλεπτα θα χρεωθείς μόνο τα 3 λεπτά και 10 δευτερόλεπτα. Για εμένα το f2g είναι σωτηρία τα τελευταία 3 χρόνια και το προτείνω!

 

Ωραία, αυτό ήθελα να ακούσω. Από ότι βλέπω το F2G βγάζει καλές προσφορές.

i8vv46-6.png
Link to comment
Share on other sites

Άποψή μου ότι "ποτέ δεν "παίζεις" όλα τα διαθέσιμα € σε 1 αριθμό στη μπάνκα":

Τα "παίζεις" και σε Wind, και σε Voda και σε C-Oteς.

 

Μόνο έτσι έχεις κερδίζειν.

Που δεν είναι και "κερδίζειν" εις βάρος της επιβίωσης των εταιριών.

 

3€ για 1GB και 200' όλους είναι μια "τίμια" προσφορά για όλα τα μέρη. Πόσο μάλλον αν γίνει μαζική {όπως η "ξεχειλωμένη" "φοιτητική" με 8€}.

 

Δε θα χρηματοδοτώ τα υπερκέρδη τους. Σε τίμιες προσφορές λέω ΝΑΙ.

Και αυτό γίνεται μόνο αν "ποτέ δεν "παίζεις" όλα τα διαθέσιμα € σε 1 αριθμό στη μπάνκα", ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΑΠΟ ΜΟΝΕΣ ΤΟΥΣ ΟΙ ΕΤΑΙΡΙΕΣ.

Θέλουν 3μηνη διάρκεια κάρτας; ΟΚ Θα αφήνω τον αριθμό στο 13μηνο πριν λήξει ο αριθμός.

Θέλουν 400΄όλους σε >10€ κάρτα ΜΕ ΧΡΕΩΣΗ 3€; ΟΚ Θα βάζω στην άλλη που σου δίνει 300' όλους χωρίς καμιά χρέωση.

Θέλουν......ΟΚ Θα.........

Μόνο έτσι καταλαβαίνουν.

Άποψή μου. Αρκεί να το κάνουμε ΟΛΟΙ.

 

+1000 φίλε μου.

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Παιδια σκεφτηκα στην 1η σελιδα να βαλουμε ολα τα πακετα F2G που υπαρχουν,πως δουλευει το myf2g και οτιδηποτε bonus υπαρχουν αυτη την περιοδο και να ενημερωνεται.Να παραθετονται ολα στην 1η σελιδα για να τα βρισκουν ολοι ευκολα και γρηγορα.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σκεφτηκα στην 1η σελιδα να βαλουμε ολα τα πακετα F2G που υπαρχουν,πως δουλευει το myf2g και οτιδηποτε bonus υπαρχουν αυτη την περιοδο και να ενημερωνεται.Να παραθετονται ολα στην 1η σελιδα για να τα βρισκουν ολοι ευκολα και γρηγορα.

 

Κάτι πιο προχώ , κατά τη γνώμη μου, να:

αποφασίζουμε (σε ένα εύλογο χρονικό διάστημα μέσα από διάλογο μεταξύ μας) ποιά "αντίδραση" να έχουμε ΜΑΖΙΚΑ

σε όλες τις αλλαγές που μας φέρνουν στο πιάτο (επί τω δυσμενέστερω εννοείται) οι εταιρίες κινητής.

 

Πχ: μειώνουν 3μηνο την κάρτα;--> Προτείνουμε εναλλακτικές--> Αποφασίζουμε ---> Διαδίδουμε οργανωμένα.

Link to comment
Share on other sites

Κάτι πιο προχώ , κατά τη γνώμη μου, να:

 

 

αποφασίζουμε (σε ένα εύλογο χρονικό διάστημα μέσα από διάλογο μεταξύ μας) ποιά "αντίδραση" να έχουμε ΜΑΖΙΚΑ

 

 

σε όλες τις αλλαγές που μας φέρνουν στο πιάτο (επί τω δυσμενέστερω εννοείται) οι εταιρίες κινητής.

 

 

 

 

 

Πχ: μειώνουν 3μηνο την κάρτα;--> Προτείνουμε εναλλακτικές--> Αποφασίζουμε ---> Διαδίδουμε οργανωμένα.

 

 

 

Καλη σκεψη.Αλλα εινακ δυσκολο να οργαωνθει ;)

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Καλη σκεψη.Αλλα εινακ δυσκολο να οργαωνθει ;)

 

Θα μπορούσε να υπάρχει ειδική κατηγορία στο forum (όπως τα News στα οποία μπορεί να μπει αυτό που πρότεινες/αν και ήδη γίνεται, ή όπως το κινητά , κινητή) που να έχει τίτλο: "Οργανωμένη δράση" και να διαφημιστεί ώστε στην πορεία του χρόνου να το λινκάρουν και άσχετοι. Και μας περιμένουν πολλά από τις εταιρίες κινητής τα επόμενα χρόνια. Νομίζω θα είχε "πέραση" και θα δημιουργούσε μια κουλτούρα που δεν υπάρχει...

 

Αν και , ίσως>, πολλοί {και διαχειριστές εδώ} να είναι "στρατευμένοι"....Οπότε "αδύνατο" η αποτελεσματικότητα του.

Θέλει οργάνωση με την κατάλληλη κουλτούρα από πίσω, που μάλλον δεν υπάρχει.

 

Πρόταση έριξα.

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσε να υπάρχει ειδική κατηγορία στο forum (όπως τα News στα οποία μπορεί να μπει αυτό που πρότεινες/αν και ήδη γίνεται, ή όπως το κινητά , κινητή) που να έχει τίτλο: "Οργανωμένη δράση" και να διαφημιστεί ώστε στην πορεία του χρόνου να το λινκάρουν και άσχετοι. Και μας περιμένουν πολλά από τις εταιρίες κινητής τα επόμενα χρόνια. Νομίζω θα είχε "πέραση" και θα δημιουργούσε μια κουλτούρα που δεν υπάρχει...

 

Αν και , ίσως>, πολλοί {και διαχειριστές εδώ} να είναι "στρατευμένοι"....Οπότε "αδύνατο" η αποτελεσματικότητα του.

Θέλει οργάνωση με την κατάλληλη κουλτούρα από πίσω, που μάλλον δεν υπάρχει.

 

Πρόταση έριξα.

 

Μαζί σου φίλε!

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσε να υπάρχει ειδική κατηγορία στο forum (όπως τα News στα οποία μπορεί να μπει αυτό που πρότεινες/αν και ήδη γίνεται, ή όπως το κινητά , κινητή) που να έχει τίτλο: "Οργανωμένη δράση" και να διαφημιστεί ώστε στην πορεία του χρόνου να το λινκάρουν και άσχετοι. Και μας περιμένουν πολλά από τις εταιρίες κινητής τα επόμενα χρόνια. Νομίζω θα είχε "πέραση" και θα δημιουργούσε μια κουλτούρα που δεν υπάρχει...

 

Αν και , ίσως>, πολλοί {και διαχειριστές εδώ} να είναι "στρατευμένοι"....Οπότε "αδύνατο" η αποτελεσματικότητα του.

Θέλει οργάνωση με την κατάλληλη κουλτούρα από πίσω, που μάλλον δεν υπάρχει.

 

Πρόταση έριξα.

 

Μέσα κι εγώ!

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθεί αρκετα η Wind ειναι η αλήθεια και αυτο δεν μπορεί να το παραβλέψει κανεις.Αν εχει καλυτερο σήμα στις περιοχές που κινούμε δεν υπήρχε περίπτωση να προσπαθώ να συντηρώ και Κοσμοτε για ίντερνετ.Αλλα δεν μπορώ να παραβλέψω τη οικονομία μου κάνει η Wind.Βαζω 10€ συνήθως απο κατάστημα μου έδωσε 120' προς σταθερά και 1GB την προηγουμενη φορά.Επίσης με τα 10€ παίρνω αυτόματα 300' προς ολους και με 8€ βαζω 1500' και 1,5 GB.Επίσης λόγω σταθερής μου δινει 120' προς ολους καθε μήνα και τέλος τα δωράκια long n win.Δηλαδή με 10€ εχω 1920' προς ολους,120' προς σταθερά λόγω καταστήματος 2,5 GB (στο σήμα δυστυχώς εχω θέμα αλλα...) και 80 SMS.Δεν χαλάω ούτε καν τα μισά λεπτά.Οσα προβλήματα και να αντιμετωπίζω γλυτώνω χρήματα όπως και όλοι μας.
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσε να υπάρχει ειδική κατηγορία στο forum (όπως τα News στα οποία μπορεί να μπει αυτό που πρότεινες/αν και ήδη γίνεται, ή όπως το κινητά , κινητή) που να έχει τίτλο: "Οργανωμένη δράση" και να διαφημιστεί ώστε στην πορεία του χρόνου να το λινκάρουν και άσχετοι. Και μας περιμένουν πολλά από τις εταιρίες κινητής τα επόμενα χρόνια. Νομίζω θα είχε "πέραση" και θα δημιουργούσε μια κουλτούρα που δεν υπάρχει...

 

Αν και , ίσως>, πολλοί {και διαχειριστές εδώ} να είναι "στρατευμένοι"....Οπότε "αδύνατο" η αποτελεσματικότητα του.

Θέλει οργάνωση με την κατάλληλη κουλτούρα από πίσω, που μάλλον δεν υπάρχει.

 

Πρόταση έριξα.

+1, κι'εγώ μέσα είμαι.

Link to comment
Share on other sites

300Λ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΣΤΗΝ 1Η ΑΝΑΝΕΩΣΗ 10Ε ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΓΙΑ 1 ΧΡΟΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ 2016 MEGA ΠΡΟΣΦΟΡΑ!

 

ΑΝΑΝΕΩΝΕΙΣ ΚΕΡΔΙΖΕΙΣ & ΤΑ 10Ε ΜΕΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΚΑΡΤΑ!

 

ΓΙΑ ΟΡΟΥΣ ΚΑΙ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΕΙΣ ΚΑΛΕΣΕ 1260

 

 

:D:D:D:D:D

 

Σύμφωνα με την προσφορά αυτή θα απολαμβάνετε για 1 χρόνο Bonus 300΄προς όλους στην 1η ανανέωση από 10€ κάθε μήνα και τα 10€(8,

 

8,93€) θα μένουν στην κάρτα σας

 

όμως

 

Η προσφορά αυτή έχει μία χρέωση και μόνο once off 8€τα οποία αυτόματα αφαιρούνται από την κάρτα σας κατά την απόδοση της προσφοράς.Για τον υπόλοιπο χρόνο δεν υπάρχει καμία απολύτως χρέωση

 

Τα λεπτά ομιλίας έχουν διάρκεια 30 ημέρες

 

και η κατανάλωση είναι 3 λεπτά και μετά ανά δευτερόλεπτο.

Edited by damianos
https://secure.livechatinc.com/licence/4366011/open_chat.cgi?groups=2&embedded=1&session_id=S1406699642.58e87a0d48#
Link to comment
Share on other sites

300Λ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΣΤΗΝ 1Η ΑΝΑΝΕΩΣΗ 10Ε ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΓΙΑ 1 ΧΡΟΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ 2016 MEGA ΠΡΟΣΦΟΡΑ!

 

ΑΝΑΝΕΩΝΕΙΣ ΚΕΡΔΙΖΕΙΣ & ΤΑ 10Ε ΜΕΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΚΑΡΤΑ!

 

ΓΙΑ ΟΡΟΥΣ ΚΑΙ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΕΙΣ ΚΑΛΕΣΕ 1260

 

 

:D:D:D:D:D

 

Δηλαδή οι τυχεροί που έχουμε τα νουμερα με την προσφορά 300λεπτά για κάθε ανανέωση απο 10 ευρώ... θα παίρνουμε τώρα 600 λεπτα προς όλους; Πω πω πω!

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

300Λ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΣΤΗΝ 1Η ΑΝΑΝΕΩΣΗ 10Ε ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΓΙΑ 1 ΧΡΟΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ 2016 MEGA ΠΡΟΣΦΟΡΑ!

 

ΑΝΑΝΕΩΝΕΙΣ ΚΕΡΔΙΖΕΙΣ & ΤΑ 10Ε ΜΕΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΚΑΡΤΑ!

 

ΓΙΑ ΟΡΟΥΣ ΚΑΙ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΕΙΣ ΚΑΛΕΣΕ 1260

 

 

:D:D:D:D:D

 

Σύμφωνα με την προσφορά αυτή θα απολαμβάνετε για 1 χρόνο Bonus 300΄προς όλους στην 1η ανανέωση από 10€ κάθε μήνα και τα 10€(8,

 

8,93€) θα μένουν στην κάρτα σας

 

όμως

 

Η προσφορά αυτή έχει μία χρέωση και μόνο once off 8€τα οποία αυτόματα αφαιρούνται από την κάρτα σας κατά την απόδοση της προσφοράς.Για τον υπόλοιπο χρόνο δεν υπάρχει καμία απολύτως χρέωση

 

Τα λεπτά ομιλίας έχουν διάρκεια 30 ημέρες

 

και η κατανάλωση είναι 3 λεπτά και μετά ανά δευτερόλεπτο.

 

Και πως ενεργοποιείται η προσφορά;

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...