Jump to content

Redmi Note 2


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας. Τελικά εγκατέστησα το handcent next sms το οποίο στέλνει 160 χαρακτήρες ανεξάρτητα από το αν γραφείς με κεφάλαια ή μικρά (στον παραλήπτη πάνε κεφάλαια όπως κι αν γράψεις). Προσωπικά, θα το υϊοθετήσω ως βασικό πρόγραμμα sms καθώς έχει και πιο ωραίο περιβάλλον, δουλεύει καλύτερα θεωρώ απ ότι η μαμά εφαρμογή με mod, δείχνει και κανονικά τους αποστολείς ανεξάρτητα από το αν είναι αποθηκευμένοι με το +30. Γενικά προς το παρόν δείχνει να κάνει όλα όσα θέλω.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 14,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

σε ευχαριστώ αλλά τι εννοεις οτι γίνει?

Οτι μπορει να μη γινει και τπτ σπουδαιο

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας. Τελικά εγκατέστησα το handcent next sms το οποίο στέλνει 160 χαρακτήρες ανεξάρτητα από το αν γραφείς με κεφάλαια ή μικρά (στον παραλήπτη πάνε κεφάλαια όπως κι αν γράψεις). Προσωπικά, θα το υϊοθετήσω ως βασικό πρόγραμμα sms καθώς έχει και πιο ωραίο περιβάλλον, δουλεύει καλύτερα θεωρώ απ ότι η μαμά εφαρμογή με mod, δείχνει και κανονικά τους αποστολείς ανεξάρτητα από το αν είναι αποθηκευμένοι με το +30. Γενικά προς το παρόν δείχνει να κάνει όλα όσα θέλω.

Αν χρησιμοποιείς μία κάρτα sim, τότε αξίζει περισσότερο το handcent,εγώ αυτό είχα πάντα σε όλες τις συσκευές. Αλλά δεν υποστηρίζει dual sim, αν έρχεται μήνυμα δεν σου λέει από ποια κάρτα ήρθε. Και εγώ αναγκαστηκα και το ξηλωσα, και εκείνα με την εργοστασιακή εφαρμογή. Γνωρίζει κάποιος κάποια άλλη εφαρμογή που να υποστηρίζει dual sim, και να είναι πιο παραμετροποιησιμη από την μαμίσια;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, εχτές παρέλαβα από vickmall το Redmi note 2 TD version.

 

Έχει MIUI version 6 και συγκεκριμένα γράφει 6V6.7.2.0(LHMCNCH)

 

Αντιμετωπίζω πρόβλημα με την διαχείριση των επαφών, ενώ καταχωρώ κανονικά μία επαφή, μετά μπορώ να κάνω μόνο επεξεργασία.

Αν πάω να κάνω προβολή κλείνει η εφαρμογή :(

 

Καμία ιδέα τι μπορεί να φταίει ? :O

Link to comment
Share on other sites

Ήμουν απόλυτα συνειδητοποιημένος για τις 5,5". Δεν αγόρασα τυχαία. Απλά ανέφερα την αρχική εντύπωση που στο μάτι και στο χέρι μου ήταν τεράστια η διαφορά από τις 4,7" του galaxy s3 .

 

Όσο για την μπαταρία, καλά κάνουν και βάζουν το μονωτικό για προστασία της μπαταρίας. Απλά στη δικιά μου περίπτωση τρομοκρατήθηκα επειδή δεν το είχα διαπιστώσει και φυσικά δεν ενεργοποιούνταν η συσκευή.

 

Και εγώ πήρα στα χέρια μου το κινητό χθες το βράδυ και έπαθα πλάκα με το πόσο μεγάλο μου φαίνεται σε σχέση με το 4.3 ίντσες του samsung S2 αλλά όπως είπες και εσύ συνειδητά. Ζορίστηκε να μπει στο μπουφάν μου, ίσα ίσα χωράει! Αλλά για λίγες ώρες που ασχολήθηκα πανέμορφο κινητό. Όσο για την μπαταρία ευτυχώς το είχα διαβάσει στις προηγούμενες σελίδες καθώς πραγματικά έχω διαβάσει ΟΛΕΣ τις σελίδες εδώ μέσα και ήμουν προετοιμασμένη ότι έχει ένα πορτοκαλί αυτοκόλλητο στην μπαταρία και κανένα πρόβλημα.

Και εμένα έχει μέσα την 5.10.8 Developer MIUI 7 από xiaomi.eu αλλά αν και μ' αρέσει σκέφτομαι να βάλω την ελληνική developer.

Eγω πάντως στις ρυθμίσεις ->σχετικά με το τηλέφωνο -> Ενημερώσεις συστήματος δεν μου έχει καμία καινούργια αναβάθμιση!

Οπότε μιλάω σε όσους έχουν βάλει νεότερη, να μπω στην διαδικασία να βάλω την 29/10 ή 1/11 την ελληνική; (θέλω με καθαρή εγκατάσταση). Αξίζει ή να μείνω για λίγο με αυτή;

zaf_4 σημαίνει ΖΑΦΕΙΡΑ!

Xiaomi Pocophone F1

Link to comment
Share on other sites

Έχω αρχίσει να δοκιμάζω την αυτόματη φωτεινότητα και τα αποτελέσματα είναι πολύ καλύτερα απ' ότι περίμενα. Το έχω ρυθμισμένο περίπου στο 60-65%, είμαι με 56% μπαταρία, στις 2 ώρες και 12 λεπτά οθόνη με διάρκεια κλήσεων γύρω στη 1 ώρα. Πάει για 4.30-5 ώρες εύκολα!
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ πήρα στα χέρια μου το κινητό χθες το βράδυ και έπαθα πλάκα με το πόσο μεγάλο μου φαίνεται σε σχέση με το 4.3 ίντσες του samsung S2 αλλά όπως είπες και εσύ συνειδητά. Ζορίστηκε να μπει στο μπουφάν μου, ίσα ίσα χωράει! Αλλά για λίγες ώρες που ασχολήθηκα πανέμορφο κινητό. Όσο για την μπαταρία ευτυχώς το είχα διαβάσει στις προηγούμενες σελίδες καθώς πραγματικά έχω διαβάσει ΟΛΕΣ τις σελίδες εδώ μέσα και ήμουν προετοιμασμένη ότι έχει ένα πορτοκαλί αυτοκόλλητο στην μπαταρία και κανένα πρόβλημα.

Και εμένα έχει μέσα την 5.10.8 Developer MIUI 7 από xiaomi.eu αλλά αν και μ' αρέσει σκέφτομαι να βάλω την ελληνική developer.

Eγω πάντως στις ρυθμίσεις ->σχετικά με το τηλέφωνο -> Ενημερώσεις συστήματος δεν μου έχει καμία καινούργια αναβάθμιση!

Οπότε μιλάω σε όσους έχουν βάλει νεότερη, να μπω στην διαδικασία να βάλω την 29/10 ή 1/11 την ελληνική; (θέλω με καθαρή εγκατάσταση). Αξίζει ή να μείνω για λίγο με αυτή;

 

Tα ΟΤΑ εχουν σταματήσει στις developer νομίζω... για μένα αξίζει η Ελληνική. Υποστήριξη απο τα παιδιά στο miui.gr αλλά και μεταφρασμένες κάποιες εφαρμογές της miui

Link to comment
Share on other sites

Ειχα παραγγηλει μια θηκη-καπακι... Αυτη: http://www.aliexpress.com/item/Xiaomi-redmi-note-2-luxury-leather-case-battery-replacement-PC-leather-fundas-backcover-red-mi-note/32472848001.html

 

Προσωπικα δεν εχω ενθουσιαστει περισσοτερο με θηκη!!!! Το κινητο δειχνει πολυ καλυτερο, σαν να ειναι κινητο πανω απο $500.

Τελεια αισθηση στο χερι. Ουτε μεγαλωνει, ουτε βαραινει...

Εδω ειναι το αποτελεσμα...

http://i65.tinypic.com/29dw952.jpg

http://i67.tinypic.com/15hfllg.jpg

http://i68.tinypic.com/kaqtdy.jpg

http://i64.tinypic.com/2rwaoud.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ανάμεσα στις τελευταίες developers 29/10 και 1/11 εάν έχει κάποιος δοκιμάσει και τις 2, έχει να μου πει τι να προτιμήσω να βάλω, και αν δεν μ' αρέσει γυρίζω στην ευρωπαική πίσω.

 

* Διάβασα πριν κάποιες σελίδες πίσω για το what's up. Έχω μια κάρτα σιμ αλλά δεν μου βρίσκει τον αριθμό, το έβαλα και στις 2 θύρες αλλά τζίφος. Κάποιος που να θυμάται, σε ποια σελίδα ήταν πίσω περίπου;

Διάβασα στο miui.gr ->https://xiaomi-miui.gr/community/index.php/Thread/9606-XIAOMI-REDMI-NOTE-2-PRIME-%CF%84%CE%B1-%CF%80%CE%AC%CE%BD%CF%84%CE%B1-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%BF-%CE%BD%CE%AD%CE%BF-smartphone-%CE%94%CE%B5%CE%BD-%CE%B4%CE%B9%CE%B1%CE%B2%CE%AC%CE%B6%CE%B5%CF%84%CE%B1%CE%B9-%CE%B1%CF%80%CF%8C-Tapa/?pageNo=1 και δεν έβγαλα άκρη αν και διαγράφοντας τα δεδομένα της εφαρμογής πάλι δεν μου αναγνωρίζει τον αριθμό. Θα βάλω την ελληνική και θα επανέλθω να δω τι φταίει!

Edited by zaf_4

zaf_4 σημαίνει ΖΑΦΕΙΡΑ!

Xiaomi Pocophone F1

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερωτηση....υπαρχει μηπωσ καποια αλλη μεγαλυτερη συμβατη μπαταρια που να ταιριαζει στο redmi?...
Link to comment
Share on other sites

δε ξερω για μπαταρια, αλλα ενα (xiaomi) power bank ειναι καλυτερη λυση!

 

Ετσι ακριβως... Ειναι απιστευτο το ποσο μου εχει λυσει τα χερια τον τελευταιο χρονο...

Xiaomi RedMi Note 2

Deus Ex Machina

Link to comment
Share on other sites

Ανάμεσα στις τελευταίες developers 29/10 και 1/11 εάν έχει κάποιος δοκιμάσει και τις 2, έχει να μου πει τι να προτιμήσω να βάλω, και αν δεν μ' αρέσει γυρίζω στην ευρωπαική πίσω.

 

* Διάβασα πριν κάποιες σελίδες πίσω για το what's up. Έχω μια κάρτα σιμ αλλά δεν μου βρίσκει τον αριθμό, το έβαλα και στις 2 θύρες αλλά τζίφος. Κάποιος που να θυμάται, σε ποια σελίδα ήταν πίσω περίπου;

Διάβασα στο miui.gr ->https://xiaomi-miui.gr/community/index.php/Thread/9606-XIAOMI-REDMI-NOTE-2-PRIME-%CF%84%CE%B1-%CF%80%CE%AC%CE%BD%CF%84%CE%B1-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%BF-%CE%BD%CE%AD%CE%BF-smartphone-%CE%94%CE%B5%CE%BD-%CE%B4%CE%B9%CE%B1%CE%B2%CE%AC%CE%B6%CE%B5%CF%84%CE%B1%CE%B9-%CE%B1%CF%80%CF%8C-Tapa/?pageNo=1 και δεν έβγαλα άκρη αν και διαγράφοντας τα δεδομένα της εφαρμογής πάλι δεν μου αναγνωρίζει τον αριθμό. Θα βάλω την ελληνική και θα επανέλθω να δω τι φταίει!

Εγώ είχα πρόβλημα, αλλά το έλυσα με τον τρόπο που γράφει στο Miui.gr...

 

Δοκίμασε το εξής:

 

Απεγκατασταση εφαρμογής, σβήσε το κινητό, βάλε την κάρτα σου στην πρώτη θέση για SIM, άνοιξε το και κατέβασε πάλι την εφαρμογή what's up Cosmote, πάτα ΝΑΙ στο μήνυμα που λέει να στείλει μήνυμα SMS και δες εάν δουλέψει.....

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

@Zaf_4 (AKA Ζαφείρα ) Στο ερώτημά σου , έχω δοκιμάσει και τις 2 developer , και παρέμεινα στην 5.10.29 η οποία είναι άψογη .

Αν δεν βρεις κάποια λύση στο πρόβλημά σου , καλό θα είναι να το αναφέρεις στην Ελληνική κοινότητα , όπου σίγουρα θα βρεθεί .

Πληροφοριακά όταν ήλθε η συσκευή μου Note 2 |prime , απλά έβαλα μια Cosmote καρτοκινητή που είχα και δεν υπήρξε κανένα

θέμα .

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά το προιόν θα έρθει συστημένο;; η θα έρθει κάτω στη πολυκατοικια και θα ειμαι σχολη και θα το βουτιιξει κανει;; και απο τελωνειο κλπ;; δεν ειμαι αθηνα..

ή υπάρχει περίπτωση να χασσω τα λεφτα μου μεσω paypal?

Edited by DjNanos
Link to comment
Share on other sites

Ειχα παραγγηλει μια θηκη-καπακι... Αυτη: http://www.aliexpress.com/item/Xiaomi-redmi-note-2-luxury-leather-case-battery-replacement-PC-leather-fundas-backcover-red-mi-note/32472848001.html

 

Προσωπικα δεν εχω ενθουσιαστει περισσοτερο με θηκη!!!! Το κινητο δειχνει πολυ καλυτερο, σαν να ειναι κινητο πανω απο $500.

Τελεια αισθηση στο χερι. Ουτε μεγαλωνει, ουτε βαραινει...

Εδω ειναι το αποτελεσμα...

 

Πολύ όμορφη! Να σε ρωτήσω, γύρω γύρω έχει μέταλλο ή πλαστικό;

Link to comment
Share on other sites

Ειχα παραγγηλει μια θηκη-καπακι... Αυτη: http://www.aliexpress.com/item/Xiaomi-redmi-note-2-luxury-leather-case-battery-replacement-PC-leather-fundas-backcover-red-mi-note/32472848001.html

 

Προσωπικα δεν εχω ενθουσιαστει περισσοτερο με θηκη!!!! Το κινητο δειχνει πολυ καλυτερο, σαν να ειναι κινητο πανω απο

Τελεια αισθηση στο χερι. Ουτε μεγαλωνει, ουτε βαραινει...

Εδω ειναι το αποτελεσμα...

http://i65.tinypic.com/29dw952.jpg

http://i67.tinypic.com/15hfllg.jpg

http://i68.tinypic.com/kaqtdy.jpg

http://i64.tinypic.com/2rwaoud.jpg

επειδη κ εμενα μου αρεσε οταν την ειδα αλλα δεν μπορεσα να παραγγειλω

μπορεις να μου πεις τι αισθηση εχει το πισω μερος.

ξεκουμπωνει τοσο ευκολα οπως το μαμα η οχι;

επισης ποσο χρονο εκανε κ με ποιον τροπο την αγορασες.

το μονο αρνητικο πιστευω οτι δεν μπορεις να το ναλεις σε καποια θηκη αλλα

οντως κανει πολυ πρεμιουμ την συσκευη.

Huawei x5

Zte carl

Huawei y210

Samsung e1182

Zte v967s

Link to comment
Share on other sites

 

Δε διακρινω καποιο προβλημα..

Τα εικονιδια, οπως και καθε τι ξεχωριστα (θεμα, lockscreen, ταπετσαρια, ταπετσαρια lockscreen, εικονιδια, notification bar κ.α.) μπορεις να τα αλλαξεις απο τα "θεματα"

Αυτά είναι τα δικά μου

http://s23.postimg.org/e5w7c4z0b/Screenshot_2015_11_04_22_30_23_com_miui_home.png

Edited by Roid_rage

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά το προιόν θα έρθει συστημένο;; η θα έρθει κάτω στη πολυκατοικια και θα ειμαι σχολη και θα το βουτιιξει κανει;; και απο τελωνειο κλπ;; δεν ειμαι αθηνα..

ή υπάρχει περίπτωση να χασσω τα λεφτα μου μεσω paypal?

 

Κάποιος μπορεί να μου απαντήσει σε αυτά σύντομα;; θέλω να κανω την αγορά μέσω ενός φιλου και περιμενουμε και οι δυο πριν το ΟΚ για την αγορα, ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος μπορεί να μου απαντήσει σε αυτά σύντομα;; θέλω να κανω την αγορά μέσω ενός φιλου και περιμενουμε και οι δυο πριν το ΟΚ για την αγορα, ευχαριστώ

Θα έρθει με ειδοποίηση να το πάρεις από ταχυδρομείο. Εκτός αν παραγγείλεις με τίποτα dhl οπότε θα στο φέρουν σπίτι σου και θα σου το δώσουν. Αν δεν σε βρουν θα το ξαναπάρουν πίσω και θα σε πάρουν τηλέφωνο. Οκ?

Mecool M8s Pro L - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box /

YOKA KB2 - SuperCeleron RC3 Rom tv box / Mecool M8S Pro - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box / Xiaomi Redmi 8 4/64 / Lenovo Yoga tab 3, 8", 4g

 

Life is like a cheap modem. You never know if you're gonna connected! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα πρόβλημα, αλλά το έλυσα με τον τρόπο που γράφει στο Miui.gr...

 

Δοκίμασε το εξής:

 

Απεγκατασταση εφαρμογής, σβήσε το κινητό, βάλε την κάρτα σου στην πρώτη θέση για SIM, άνοιξε το και κατέβασε πάλι την εφαρμογή what's up Cosmote, πάτα ΝΑΙ στο μήνυμα που λέει να στείλει μήνυμα SMS και δες εάν δουλέψει.....

Το εκανα 4 φορές και τίποτα δεν έγινε. Δεν μου βλέπει τον αριθμό. Θα ρωτησω και στο miui.gr. Δοκίμασα και τις δυο θύρες πάντως. Η κάρτα σήμερα την πήρα απο cosmote.Δεν νομίζω οτι έχει να κάνει αυτό. Θα το ψαξω ξανά.

 

----- προσθήκη μηνύματος 82 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

@Zaf_4 (AKA Ζαφείρα ) Στο ερώτημά σου , έχω δοκιμάσει και τις 2 developer , και παρέμεινα στην 5.10.29 η οποία είναι άψογη .

Αν δεν βρεις κάποια λύση στο πρόβλημά σου , καλό θα είναι να το αναφέρεις στην Ελληνική κοινότητα , όπου σίγουρα θα βρεθεί .

Πληροφοριακά όταν ήλθε η συσκευή μου Note 2 |prime , απλά έβαλα μια Cosmote καρτοκινητή που είχα και δεν υπήρξε κανένα

θέμα .

Εβαλα τελικά την 29/10 ακόμα το ρυθμιζω το κινητό. Πριν στην ευρωπαϊκή δεν μου είχε κινέζικες εφαρμογές ενω σ αυτή έχει!

zaf_4 σημαίνει ΖΑΦΕΙΡΑ!

Xiaomi Pocophone F1

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά το προιόν θα έρθει συστημένο;; η θα έρθει κάτω στη πολυκατοικια και θα ειμαι σχολη και θα το βουτιιξει κανει;; και απο τελωνειο κλπ;; δεν ειμαι αθηνα..

ή υπάρχει περίπτωση να χασσω τα λεφτα μου μεσω paypal?

 

Είναι μία ερώτηση που θα έπρεπε να την είχες πριν γίνει η αγορά και όχι να ρωτάς τώρα ανυπόμονα για το τι θα γίνει. Όπως και να 'χει στα θέματα των συσκευών τέτοιου είδους ερωτήσεις είναι εκτός θέματος. Διάβασε το παρακάτω για μελλοντική πιθανή αγορά καθώς επίσης ψάξε γενικότερα το forum ώστε να βρεις κι άλλες πληροφορίες που θα σε βοηθήσουν.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=375316

Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφη! Να σε ρωτήσω, γύρω γύρω έχει μέταλλο ή πλαστικό;

Μεταλλο φυσικα...

 

επειδη κ εμενα μου αρεσε οταν την ειδα αλλα δεν μπορεσα να παραγγειλω

μπορεις να μου πεις τι αισθηση εχει το πισω μερος.

ξεκουμπωνει τοσο ευκολα οπως το μαμα η οχι;

επισης ποσο χρονο εκανε κ με ποιον τροπο την αγορασες.

το μονο αρνητικο πιστευω οτι δεν μπορεις να το ναλεις σε καποια θηκη αλλα

οντως κανει πολυ πρεμιουμ την συσκευη.

Το πισω μερος εχει ελαφρα την αισθηση του δερματος, δεν γλιστραει και ειναι ευκολο να κρατας τη συσκευη. Νομιζω ξεκουμπώνει οπως κ το κανονικο καπακι.

Οπως φαινεται κ απο λινκ, παρηγγηλα απο aliexpress, απλα ζητησα απο τον πωλητη να μου στειελι money request (invoice δλδ) για να πληρωσω μεσω PayPal. Ηρθε μεσα σε 3 βδομαδες, αψογα πακεταρισμενο. Ο πωλητης μου εστειλε φωτο με το εμπορευμα κ τη συσκευασια πριν κανει την αποστολη, οπως του το ειχα ζητησει.

Δε νομιζω να χρειαζεται εξτρα θηκη. Το μεταλλο γυρω γυρω προστατευει επαρκως. Αλλωστε αν βαλεις κατι αλλο απο πανω, κ τη θηκη ακυρωνεις και ογκο προσθετεις...

Edited by Lucifer2223
Link to comment
Share on other sites

Δε διακρινω καποιο προβλημα..

Τα εικονιδια, οπως και καθε τι ξεχωριστα (θεμα, lockscreen, ταπετσαρια, ταπετσαρια lockscreen, εικονιδια, notification bar κ.α.) μπορεις να τα αλλαξεις απο τα "θεματα"

Αυτά είναι τα δικά μου

http://s23.postimg.org/e5w7c4z0b/Screenshot_2015_11_04_22_30_23_com_miui_home.png

 

Αν δεις το youtube, chrome google+ app κτλ. έχουν γύρο τουε ενα άσπρο περιτύλιγμα με την εκδοσή ..11 δεν είχα αυτό το πρόβλημα. Δεν ήθελα να αλλάξω εικονίδια αλλα εντάξει δεν χάθηκε και ο κόσμος που είναι έτσι.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...