Jump to content

Redmi Note 2


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μιας κα εχω καταληξει οτ αυτο το κινητο θελω να αγορασω εφοσον ειναι η καλυτερη προταση σε αυτα τα λεφτα ποια εκδοση μου προτεινεται;το απλο η το prime;εχουνε τοσο μεγαλη διαφορα;

 

Για πολλοστή φορά. Δεν έχουν τρομακτικές διαφορές, αλλά και η διαφορά στην τιμή δεν είναι μεγάλη. Το ίδιο δυνατό και το απλό, απλώς το prime έχει πιο δυνατή κάρτα γραφικών, δουλεύει στο 2.2 ο επεξεργαστής και είναι 32 γκιγκα ο εσωτερικός. Η απόφαση δική σου. Εγώ έχω το prime πάντως.

Ο Χορτιάτης είναι ΚΙΤΡΙΝΟΣ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 14,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν βρίσκω πλέον την εφαρμογή για το τηλεχειριστήριο.. Το έχει πάθει κανένας άλλος;

 

Για δες, δουλεύει; https://www.dropbox.com/s/r03namyg2wlwg3a/XMRemoteController.apk?dl=0

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Εκανα αναβαθμιση (wireless) την εκδοση TD των 149.99$ (η συσκευη μου δεν ειναι rooted,ισως το ρουταραν και αλλαξαν τις συχνοτητες απο mobile uncle tools και μετα χαθηκε) απο την 5.9.2 στην 5.10.8.Το 3G παρεμεινε κανονικα ενω δεν εγκατασταθηκε καμια κινεζια.1GB ram πλεον ελευθερο.

Απολυτα ικανοποιημενος απο σημα κινητης καθως με 2 γραμμες σημα Wind η κληση ειναι αψογη χωρις διακοπες,το 3G ειναι πολυ γρηγορο.

Τεραστια απογοητευση η αυτονομια.Ειμαι ακομα στη 2 η φορτιση,ελιζω να στρωσει.

Edited by arisg90
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Εκανα αναβαθμιση (wireless) την εκδοση TD των 149.99$ (που δεν ειναι rooted) απο την 5.9.2 στην 5.10.8.Το 3G παρεμεινε κανονικα ενω δεν εγκατασταθηκε καμια κινεζια.

 

Το 4g δουλεύει; δοκιμασες και clean install η μόνο wireless update? Και κάτι τελευταίο το μενού του είναι εξελληνισμένο πλήρως;

Link to comment
Share on other sites

Το 4g δουλεύει; δοκιμασες και clean install η μόνο wireless update? Και κάτι τελευταίο το μενού του είναι εξελληνισμένο πλήρως;

 

4G δεν δουλευω.Το 3G με καλυπτει απολυτα.Ελληνικα παντου.Αναβαθμιση εκανα απο τις ρυθμισεις.

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά την 5.11.1 Ελληνική

Κατέβασα τη ROM και πήγα να κάνω την εγκατάσταση μέσω updater, άνοιξε το TWRP και μου έβγαλε κάτι που έλεγε could not find MD5 ή κάτι τέτοιο... Περίμενε λίγη ώρα και δεν έκανε τίποτα... Προσπάθησα να βγάλω screenshot και μου έβγαλε οτι αποθηκεύτηκε το screenshot(τώρα όμως δεν μπορεί να την ανοίξει τη φωτο). Στη συνέχεια έβγαλα την μπαταρία, την ξαναέβαλα και το άνοιξα. Άρχισε να φορτώνει την καινούρια ROM, την εγκατέστησε και άνοιξε. Στην αρχή κόλαγε λίγο αλλά τώρα δουλεύει κανονικά... Λέτε να έχω κανα θέμα? Θα επανέλθω για τις εντυπώσεις[/QUOT

 

Αντιγραφή επικόλληση απο το miui.gr :

Όσοι θα θέλουν να έχουν Custom Recovery στις συσκευές τους, θα μπορούν να το κάνουν με ξεχωριστό Flash, με zip που θα ετοιμάσουμε αργότερα για εσάς.

Για να παραμείνει όμως το Custom Recovery που θα βάλετε, και να μην αντικαθίσταται σε κάθε Flash της ελληνικής ROM, θα πρέπει να κάνετε το Flash ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ από το Custom Recovery (TWRP & CWM), και ΟΧΙ από την εφαρμογή αναβάθμισης (Updater) της MIUI.

 

Αυτο που λες ΔΕΝ ισχύει για τη συσκευή μας. Είναι απο τις λίγες που έχουν ακόμα ενσωματωμένο το TWRP(δεν είναι η μόνη) διάβασε πιο προσεκτικά στο miui.gr και θα το δεις. Εγω για να καταλάβεις όλα τα upadate μέσω της αναβάθμισης τα κάνω και έχω κανονικότατα TWRP. Απλά πρώτη φορά μου παρουσίασε αυτο...

 

γιατι δεν κανεις wipes και να δοκιμασεις να την περασεις απο το twrp αφου το εχεις ηδη ? μπορει να βγαζει σφαλμα επειδη εχεις διαφορετικό ρεκοβερυ απο το μαμίσιο.

 

Δεν έχει σημασία περάστηκε τώρα απλώς αγχώθηκα επειδή κόλησε και έπρεπε να βγάλω την μπαταρία για να ξεκολήσει. Μετά με το που το άνοιξα εγκαταστάθηκε απο μόνη της η rom και δουλεύει κανονικά! :) Μόνο που μου "έφαγε" το SwiftKey...

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα χθες μετά από παραγγελία από vickmall. 17 μέρες έκανε να έρθει, κρίνω ότι ο χρόνος ήταν εξαιρετικός.

 

Έφαγα τεράστια φρίκη στο unboxing και την καταθέτω για να μην τύχει σε κάποιον: Το κινητό είχε την μπαταρία ήδη μέσα. Δεν ξέρω αν έτσι φεύγει από εργοστάσιο ή την έβαλαν στο vickmall για να το ελέγξουν. Τέλος πάντων, με το που το πιάνω στα χέρια μου λέω "τι γκουμούτσα είναι αυτή".... Προέρχομαι από 4.7" και άρχισα να αναρωτιέμαι μήπως υπερέβαλα που ήθελα 5.5". Τέλος πάντων πάω να κάνω power on, τίποτα. Σκέφτηκα ότι όλες οι συσκευές τα τελευταία χρόνια έρχονται με προφορτισμένες μπαταρίες και άρχισα να ανησυχώ. Καρφώνω στην πρίζα για φόρτιση, τίποτα, μαύρη οθόνη, μόνο μια δόνηση που επαναλαμβανόταν ανά 1 δευτερόλεπτο. Ούτε Power on, ούτε ένδειξη στην οθόνη. Άρχισαν να με ζώνουν τα φίδια, καθώς ήδη οι σκέψεις για αποστολή στην Κίνα και τουλάχιστον άλλον ένα μήνα αναμονή άρχισαν να γυροφέρνουν... Τελικά μου κόβει και ανοίγω το κινητό να δω τι παίζει μέσα. Και αμέσως βρήκα την αιτία: Μονωτικό αυτοκολλητάκι μεταξύ των πόλων της μπαταρίας και των υποδοχών της συσκευής!!! Έλεος πόσο απλό ήταν, απλά από την ανυπομονησία μου δεν είχα ανοίξει καν τη συσκευή (ούτε για να βάλω sim κτλ). Έβγαλα το αυτοκολλητάκι και όλα κομπλέ.

 

Ήδη είμαι στο 1ο 24ωρο χρήσης και συνηθίζω το μέγεθος. Οθόνη τέλεια και η μπαταρία μετά το ξέσκισμα των πρώτων ωρών φαίνεται να αντέχει πολύ (είμαι με standard έκδοση). Μου ήρθε με 5.10.8 η οποία φαίνεται να δουλεύει απροβλημάτιστα και λέω να μείνω με αυτή για λίγο, μέχρι να συνηθίσω το miui. Πέρασα ένα κάρο εφαρμογές και δεν είδα ούτε μισό κολληματάκι, το κινητό πάει βούτυρο.... Απίστευτες δυνατότητες παραμετροποίησης το miui απλά πολύ μπροστά από aosp android. 1-2 photo με ημίφως που έβγαλα επιβεβαιώνουν ότι η κάμερα είναι καλή, αλλά δεν τρελάθηκα κιόλας. Σήμερα θα το πάρω μαζί μου στη δουλειά για το πρώτο field test... Περισσότερα το απόγευμα!

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=5479&dateline=1263640289

get a life...

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ερχονται, με την μπαταρια μεσα και αυτοκολλητο. Συμβαινει και σε αλλες μαρκες κινητων. Οι 5,5 ιντσες δεν ειναι υπερβολη, για τις σημερινες δυνατοτητες των κινητων. Αλλιως εχει κατι μικρα με 20 ευρω το πλαισιο, μουρλια. Και για οσους ξεκιναει η πρεσβυωπεια, οι 5,5 ειναι μαλλον entry level. :wacko: Κανε update μεσω της εφαρμογης με την 5.10.29 ή μετα απο κανα δυο μερες με την φρεσκια 5.11.1 (χθεσινη).

Θα δεις διαφορα στη χρηση της μπαταριας, κατα ταλλα ειναι το ιδιο πραγμα με αυτο που εχεις, απλα πιο ενημερωμενο.

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ερχονται, με την μπαταρια μεσα και αυτοκολλητο.

 

Σ' αυτό που πήρα απ' το gearbest είχε αυτοκόλλητο αλλά δεν ήταν μέσα.

 

Και για οσους ξεκιναει η πρεσβυωπεια, οι 5,5 ειναι μαλλον entry level. :wacko:

 

Συμφωνώ... δυστυχώς! :p

...lost in translation...
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα χθες μετά από παραγγελία από vickmall. 17 μέρες έκανε να έρθει, κρίνω ότι ο χρόνος ήταν εξαιρετικός.

 

Έφαγα τεράστια φρίκη στο unboxing και την καταθέτω για να μην τύχει σε κάποιον: Το κινητό είχε την μπαταρία ήδη μέσα. Δεν ξέρω αν έτσι φεύγει από εργοστάσιο ή την έβαλαν στο vickmall για να το ελέγξουν. Τέλος πάντων, με το που το πιάνω στα χέρια μου λέω "τι γκουμούτσα είναι αυτή".... Προέρχομαι από 4.7" και άρχισα να αναρωτιέμαι μήπως υπερέβαλα που ήθελα 5.5". Τέλος πάντων πάω να κάνω power on, τίποτα. Σκέφτηκα ότι όλες οι συσκευές τα τελευταία χρόνια έρχονται με προφορτισμένες μπαταρίες και άρχισα να ανησυχώ. Καρφώνω στην πρίζα για φόρτιση, τίποτα, μαύρη οθόνη, μόνο μια δόνηση που επαναλαμβανόταν ανά 1 δευτερόλεπτο. Ούτε Power on, ούτε ένδειξη στην οθόνη. Άρχισαν να με ζώνουν τα φίδια, καθώς ήδη οι σκέψεις για αποστολή στην Κίνα και τουλάχιστον άλλον ένα μήνα αναμονή άρχισαν να γυροφέρνουν... Τελικά μου κόβει και ανοίγω το κινητό να δω τι παίζει μέσα. Και αμέσως βρήκα την αιτία: Μονωτικό αυτοκολλητάκι μεταξύ των πόλων της μπαταρίας και των υποδοχών της συσκευής!!! Έλεος πόσο απλό ήταν, απλά από την ανυπομονησία μου δεν είχα ανοίξει καν τη συσκευή (ούτε για να βάλω sim κτλ). Έβγαλα το αυτοκολλητάκι και όλα κομπλέ.

 

Ήδη είμαι στο 1ο 24ωρο χρήσης και συνηθίζω το μέγεθος. Οθόνη τέλεια και η μπαταρία μετά το ξέσκισμα των πρώτων ωρών φαίνεται να αντέχει πολύ (είμαι με standard έκδοση). Μου ήρθε με 5.10.8 η οποία φαίνεται να δουλεύει απροβλημάτιστα και λέω να μείνω με αυτή για λίγο, μέχρι να συνηθίσω το miui. Πέρασα ένα κάρο εφαρμογές και δεν είδα ούτε μισό κολληματάκι, το κινητό πάει βούτυρο.... Απίστευτες δυνατότητες παραμετροποίησης το miui απλά πολύ μπροστά από aosp android. 1-2 photo με ημίφως που έβγαλα επιβεβαιώνουν ότι η κάμερα είναι καλή, αλλά δεν τρελάθηκα κιόλας. Σήμερα θα το πάρω μαζί μου στη δουλειά για το πρώτο field test... Περισσότερα το απόγευμα!

Ήμουν απόλυτα συνειδητοποιημένος για τις 5,5". Δεν αγόρασα τυχαία. Απλά ανέφερα την αρχική εντύπωση που στο μάτι και στο χέρι μου ήταν τεράστια η διαφορά από τις 4,7" του galaxy s3 .

 

Όσο για την μπαταρία, καλά κάνουν και βάζουν το μονωτικό για προστασία της μπαταρίας. Απλά στη δικιά μου περίπτωση τρομοκρατήθηκα επειδή δεν το είχα διαπιστώσει και φυσικά δεν ενεργοποιούνταν η συσκευή.

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=5479&dateline=1263640289

get a life...

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι και εγω το redmi note 2 prime, ειναι τρελο vfm. Δεν σας προβληματίζει καθόλου που δεν αναγράφεται η τιμή sar. Αν ειναι όλα οκ γιατι δεν την αναφέρουν πουθενά. Τι έχουν να κρύψουν? Σε όλες τις γνωστές μάρκες αναφέρετε, στα κινέζικα τίποτα. Δηλαδή εαν δεν φοβάσαι τι έχεις να κρύψεις?
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά το μόνο που με προβληματιζει για το συγκεκριμένο κκινητό είναι οτι πρέπει να αλλάζεις ρομ και να εύχεσαι να σου δουλεύουν όλα καλά...(και επίσης αν δεν είσαι γνώστης των ρομ και των εγκαταστάσεων οπως εγώ ίσως να έχεισ θέμα)
Link to comment
Share on other sites

Για το sar, πιθανως επειδη χρειαζεται καποια πιστοποιηση, και με το ρυθμο που βγαζουν μοντελα με μικρες τροποποιησεις, αυτο θα σημαινει καθυστερηση και κοστος. Απο την αλλη, οταν μιλαμε για τεχνολογια αιχμης, που προσπαθει απο τη μια να συμπκυκνωσει λειτουργιες, να ελαχιστοποιησει την καταναλωση και να μειωσει και το θερμικο φορτιο, δεν μπορει ταυτοχρονα να ακτινοβολει ανεξελεγκτα.

Επι της ουσιας, για οποιον μιλαει πολυ και προβληματιζεται, υπαρχουν και bluetooth.

 

Οσο για τις rom, αφου εισαι στο φορουμ, ακολουθεις οτι βαζει ο πολυς κοσμος, χωρις υπερβολες, και εισαι οκ.

Το οτι εχει συχνα versions, δεν θα επρεπε να θεωρειται μειονεκτημα σε καμμια περιπτωση. Τα περισσοτερα android που ΔΕΝ εχουν ειναι σε χειροτερη μοιρα, απο πολλες αποψεις.

Edited by netblues
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά το μόνο που με προβληματιζει για το συγκεκριμένο κκινητό είναι οτι πρέπει να αλλάζεις ρομ και να εύχεσαι να σου δουλεύουν όλα καλά...(και επίσης αν δεν είσαι γνώστης των ρομ και των εγκαταστάσεων οπως εγώ ίσως να έχεισ θέμα)

 

Δεν είναι υποχρεωτικό να αλλάζεις ρομ. Μπορείς να περάσεις την stable και να μην ασχοληθείς με τις developer. Αλλά ακόμα και developer να βάλεις, δεν είναι ανάγκη να βάζεις καινούρια ρομ κάθε βδομάδα. Την αλλάζεις μόνο αν έχεις κάποιο πρόβλημα ή αν προσθέσουν κάτι νέο. ;)

:D
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι και εγω το redmi note 2 prime, ειναι τρελο vfm. Δεν σας προβληματίζει καθόλου που δεν αναγράφεται η τιμή sar. Αν ειναι όλα οκ γιατι δεν την αναφέρουν πουθενά. Τι έχουν να κρύψουν? Σε όλες τις γνωστές μάρκες αναφέρετε, στα κινέζικα τίποτα. Δηλαδή εαν δεν φοβάσαι τι έχεις να κρύψεις?

Ο λογος ειναι οτι δεν εισαγεται στην Ελλαδα, επομενως δεν τιθεται θεμα να σου πουν. Επισης δε θα ειχε την τιμη που εχει και απολαμβανουμε ολοι, αν ειχε ολες τις πιστοποιησεις.

Να σε ρωτησω κατι αλλο ομως.. Καπνιζεις;

Προσωπικά το μόνο που με προβληματιζει για το συγκεκριμένο κκινητό είναι οτι πρέπει να αλλάζεις ρομ και να εύχεσαι να σου δουλεύουν όλα καλά...(και επίσης αν δεν είσαι γνώστης των ρομ και των εγκαταστάσεων οπως εγώ ίσως να έχεισ θέμα)

Γιατι; δε μπορεις να μεινεις με καποια που δουλευει καλα; Προσωπικα δεν εχω προβλημα με καμία απο τις νεοτερες.

Edited by Roid_rage

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είμαι με την 5.10.29 developer greek. Το τηλ. ήρθε από Vickmall 20 μέρες πριν με την δική του international rom. Είναι το 3ο update μέσω του τηλ. που κάνω από την επιλογή "Επιλέξτε πακέτο αναβάθμισης". Είναι φυσιολογικό που στις ρυθμίσεις δεν έχω "Επιλογή για προγραμματιστές" ; Και κάτι ακόμη, μόνο με clean install θα ξαναδεί ο υπολογιστής το τηλ. αφού πλέον στη σύνδεση με καλώδιο usb το έχει χάσει, ούτε το τηλ. αντιδρά εμφανίζοντας κάποια επιλογή.
Link to comment
Share on other sites

Για το sar, πιθανως επειδη χρειαζεται καποια πιστοποιηση, και με το ρυθμο που βγαζουν μοντελα με μικρες τροποποιησεις, αυτο θα σημαινει καθυστερηση και κοστος. Απο την αλλη, οταν μιλαμε για τεχνολογια αιχμης, που προσπαθει απο τη μια να συμπκυκνωσει λειτουργιες, να ελαχιστοποιησει την καταναλωση και να μειωσει και το θερμικο φορτιο, δεν μπορει ταυτοχρονα να ακτινοβολει ανεξελεγκτα.

Επι της ουσιας, για οποιον μιλαει πολυ και προβληματιζεται, υπαρχουν και bluetooth.

 

πολυ σωστο, αυτο λεω σε οσους με ρωτανε

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είμαι με την 5.10.29 developer greek. Το τηλ. ήρθε από Vickmall 20 μέρες πριν με την δική του international rom. Είναι το 3ο update μέσω του τηλ. που κάνω από την επιλογή "Επιλέξτε πακέτο αναβάθμισης". Είναι φυσιολογικό που στις ρυθμίσεις δεν έχω "Επιλογή για προγραμματιστές" ; Και κάτι ακόμη, μόνο με clean install θα ξαναδεί ο υπολογιστής το τηλ. αφού πλέον στη σύνδεση με καλώδιο usb το έχει χάσει, ούτε το τηλ. αντιδρά εμφανίζοντας κάποια επιλογή.

 

Go to Settings>About phone and hit the build number 7 times to unlock things.

Κατι παρομοιο εκανα και στο note2 αλλα δεν θυμαμαι αν ηταν αυτο ακριβως.

Επισης δοκιμασε σε αλλο υπολογιστη, μπορει το θεμα να μην ειναι στο τηλεφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι και εγω το redmi note 2 prime, ειναι τρελο vfm. Δεν σας προβληματίζει καθόλου που δεν αναγράφεται η τιμή sar. Αν ειναι όλα οκ γιατι δεν την αναφέρουν πουθενά. Τι έχουν να κρύψουν? Σε όλες τις γνωστές μάρκες αναφέρετε, στα κινέζικα τίποτα. Δηλαδή εαν δεν φοβάσαι τι έχεις να κρύψεις?

 

Για το sar, πιθανως επειδη χρειαζεται καποια πιστοποιηση, και με το ρυθμο που βγαζουν μοντελα με μικρες τροποποιησεις, αυτο θα σημαινει καθυστερηση και κοστος. Απο την αλλη, οταν μιλαμε για τεχνολογια αιχμης, που προσπαθει απο τη μια να συμπκυκνωσει λειτουργιες, να ελαχιστοποιησει την καταναλωση και να μειωσει και το θερμικο φορτιο, δεν μπορει ταυτοχρονα να ακτινοβολει ανεξελεγκτα.

 

Ο λογος ειναι οτι δεν εισαγεται στην Ελλαδα, επομενως δεν τιθεται θεμα να σου πουν. Επισης δε θα ειχε την τιμη που εχει και απολαμβανουμε ολοι, αν ειχε ολες τις πιστοποιησεις.

 

Βρε παιδιά, τι λέτε για τις τιμές SAR; Είναι δυνατόν να μην υπάρχουν επειδή δεν εισάγεται επίσημα στην Ελλάδα;!

Anyway, πέρα από το ότι αν ψάξει λίγο κανείς εύκολα μπορεί να τις βρει, έχουν γραφεί προ πολλού & σ' αυτό το θέμα: http://nambor.com/xiaomi-redmi-note-2-pros-cons-benchmarks-camera/

SAR value:

 

The SAR (specific absorption rate) value of the Redmi Note 2 is 0.602 W/Kg in head and 0.731 W/Kg in body, which is a little bit higher than the previous Redmi Note but it is well within the limits of every country regulation.

...lost in translation...
Link to comment
Share on other sites

Στο βιβλιαράκι πάντως γράφει ότι το SAR είναι μικρότερο από 2 αλλά δεν γράφει συγκεκριμένη. Το site που γράφει 0.602 W/Kg δεν ξέρω κατά πόσο είναι αξιόπιστο.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα,το παρελαβα κι εγω και αρχισα το σκαλισμα.Εχω προβλημα με τους usb drivers στο pc με 7αρια ειμαι.Ακολουθω τον οδηγο για καθαρη εγκατασταση της ελληνικης,αλλα βγαζει fail και μαλλον ειναι λογω drivers,απο την πρωτη σελιδα βρηκα τους drivers τησ xiaomi αλλα μετα την αποσυμπιεση δεν υπαρχει κατι για εγκατασταση.τι κανω?κανοντας τις κινησεις με το MiFlash οταν συνδεω το κινητο,κατω δεξια μου γραφει fail to conect,μια βοηθεια please
Link to comment
Share on other sites

Στο βιβλιαράκι πάντως γράφει ότι το SAR είναι μικρότερο από 2 αλλά δεν γράφει συγκεκριμένη. Το site που γράφει 0.602 W/Kg δεν ξέρω κατά πόσο είναι αξιόπιστο.

 

 

 

http://nambor.com/xiaomi-redmi-note-2-pros-cons-benchmarks-camera/ αυτό μάλλον λες.

Το μόνο που βρήκα λάθος ήταν οι μετρήσεις του στο antutu...όχι και 21000 βρε αδερφέ.

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

Τελικα το καταφερα περνωντας χειροκινητα τον driver,αλλα εχω αλλο προβλημα,στο τελευταιο βημα για να φλασαρω απο τον updater την ελλεηνικη,μου λεει καποια στιγμη :no MD5 found και μενει στο λογοτυπο και δεν κανει τιποτα Edited by notarius
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...