Jump to content

LeTV Le One (X600)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

στην πρωτη φορτιση ειμαι στις 3 ωρες οθονη και μενουν 48%.

 

περισσοτερο με wifi αλλα κατεβασα 50 εφαρμογες.

φοραω την 6s

 

Δημητρη, για πες η οθονη τρώγεται (σε χρωματικη απεικονιση, αποδοση λευκου και αφη) ή να μην εχουμε τρελες απαιτησεις εφόσον μιλαμε για ένα φτηνο κινητακι? :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά την βοήθεια σας σας παρακαλώ. Είναι 4 μέρες τώρα που το vickmall μου έστειλε το tracking number και σήμερα που κοίταξα πάλι αν έφυγε μου βγάζει μήνυμα not translated. Είναι λογικό αυτό? πόσες μέρες κάνει από την στιγμή που θα παραδοθεί? Είναι με SG Post.Ευχαριστώ.

Blue Mi Note 3

Letv Le1 X 600

Link to comment
Share on other sites

Δημητρη, για πες η οθονη τρώγεται (σε χρωματικη απεικονιση, αποδοση λευκου και αφη) ή να μην εχουμε τρελες απαιτησεις εφόσον μιλαμε για ένα φτηνο κινητακι? :)

 

εχει 4 προφιλ που μπορεις να βαλεις το color mode:

~LeTV (αυτο που χρησιμοποιω εγω)ουτε πολυ κρυο αλλα ουτε πολυ ζεστο...μεσος ορος προς το κρυο

~Vivid το ιδιο με πανω αλλα πιο εντονα χρωματα

~Νatural που ειναι το πιο cold απο ολα

~Soft που ειναι εντελως κιτρινη αλλα ξεκουραστη ,οπως λενε οι ιδιοι,για τα ματια.Για μενα η χειροτερη ρυθμιση

 

το display ειναι ομορφο σχετικα ,ομως δεν φτανει σε nits πανω απο 500 με την καμμια

στο πανω μερος εχει τα κεντρικα led οποτε και εχουμε κατι σαν διαχυση να το πω;Βασικα στο ανω ακρο,εκει που ειναι το status bar δεν ειναι ομοιομορφο

οριστε τι εννοω.

http://imgur.com/BC18eRG

κοντα στο πλαισιο εχει περισσοτερο φως,αμεσως μετα μικροτερο και μετα γινεται ομοιομορφο.Το εχουν ολα οποτε δεν με απασχολει.

display ανωτερο απο πχ Meizu Μ1 Νote,Mx4 που ειχαν τα sharp με σκιες σε καποια σημεια στο λευκο...και εσυ μαλλον καταλαβες τι εννοω.

 

αφη κλπ αν και του εχω βαλει tempered αμφιβολου ποιοτητας,κανενα προβλημα.

οριστε και πως μοιαζει το μαυρο απο πισω.

http://imgur.com/GadhOr8

 

αυριο θα φτιαξω εναν απλο οδηγο (3 γραμμουλες ειναι) για το πως απο κινεζικη recovery παμε σε αγγλικη

Ποιοτητα ηχειου κλησης κορυφαια με την 6s.

για ποιοτητα ηχουν σε ακουστικα,ειμαστε σε επιπεδα Mx4 Pro... TOP TOP.

Edited by pik.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

εχει 4 προφιλ που μπορεις να βαλεις το color mode:

~LeTV (αυτο που χρησιμοποιω εγω)ουτε πολυ κρυο αλλα ουτε πολυ ζεστο...μεσος ορος προς το κρυο

~Vivid το ιδιο με πανω αλλα πιο εντονα χρωματα

~Νatural που ειναι το πιο cold απο ολα

~Soft που ειναι εντελως κιτρινη αλλα ξεκουραστη ,οπως λενε οι ιδιοι,για τα ματια.Για μενα η χειροτερη ρυθμιση

 

το display ειναι ομορφο σχετικα ,ομως δεν φτανει σε nits πανω απο 500 με την καμμια

στο πανω μερος εχει τα κεντρικα led οποτε και εχουμε κατι σαν διαχυση να το πω;Βασικα στο ανω ακρο,εκει που ειναι το status bar δεν ειναι ομοιομορφο

οριστε τι εννοω.

http://imgur.com/BC18eRG

κοντα στο πλαισιο εχει περισσοτερο φως,αμεσως μετα μικροτερο και μετα γινεται ομοιομορφο.Το εχουν ολα οποτε δεν με απασχολει.

display ανωτερο απο πχ Meizu Μ1 Νote,Mx4 που ειχαν τα sharp με σκιες σε καποια σημεια στο λευκο...και εσυ μαλλον καταλαβες τι εννοω.

 

αφη κλπ αν και του εχω βαλει tempered αμφιβολου ποιοτητας,κανενα προβλημα.

οριστε και πως μοιαζει το μαυρο απο πισω.

http://imgur.com/GadhOr8

 

αυριο θα φτιαξω εναν απλο οδηγο (3 γραμμουλες ειναι) για το πως απο κινεζικη recovery παμε σε αγγλικη

Ποιοτητα ηχειου κλησης κορυφαια με την 6s.

για ποιοτητα ηχουν σε ακουστικα,ειμαστε σε επιπεδα Mx4 Pro... TOP TOP.

 

Μπορείς να μας πεις και τι sar αναφερει το κινητο ?

Και την οθόνη του με ποιο κινητό θα την σύγκρινες ??

Edited by geornirv
Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να μας πεις και τι sar αναφερει το κινητο ?

 

ειναι στα κινεζικα αλλα γραφει κατι για 1,5.

φανταζομαι αυτη ειναι μετρηση τυπου US,μην ξεχνας σε US ειμαστε πολυ πιο πανω.

και παλι ομως δεν καταλαβαινω τιποτα.

http://imgur.com/cdwcDbo

 

επισης στο δικο μου,αν πιεσω ελαφρα το πλαστικο των υπερυθρων,μπαινει μεσα αλλα μετα επανερχεται! :lol:

δεν το ξαναπειραζω. :worry::grin:

 

με ποια οθονη θες να την συγκρινω.

Πες ποια κινητα εχεις υποψη σου να σου πω.

εμενα μου θυμιζει πολυ το nexus5 σαν οθονη και ρυθμισεις.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

ειναι στα κινεζικα αλλα γραφει κατι για 1,5.

φανταζομαι αυτη ειναι μετρηση τυπου US,μην ξεχνας σε US ειμαστε πολυ πιο πανω.

και παλι ομως δεν καταλαβαινω τιποτα.

http://imgur.com/cdwcDbo

 

επισης στο δικο μου,αν πιεσω ελαφρα το πλαστικο των υπερυθρων,μπαινει μεσα αλλα μετα επανερχεται! :lol:

δεν το ξαναπειραζω. :worry::grin:

 

με ποια οθονη θες να την συγκρινω.

Πες ποια κινητα εχεις υποψη σου να σου πω.

εμενα μου θυμιζει πολυ το nexus5 σαν οθονη και ρυθμισεις.

Και μόνο που αναφέρει το SAR στη συσκευή είναι πολύ θετικό, σε αλλά κινέζικα είναι ο άγνωστος Χ εδώ και χρόνια. Μπορείς να με google translate εύκολα να το μεταφρασεις. Ευχάριστα νέα πάντως αυτά που γράφεις για την οθόνη.

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Και μόνο που αναφέρει το SAR στη συσκευή είναι πολύ θετικό, σε αλλά κινέζικα είναι ο άγνωστος Χ εδώ και χρόνια. Μπορείς να με google translate εύκολα να το μεταφρασεις. Ευχάριστα νέα πάντως αυτά που γράφεις για την οθόνη.

 

αυτοι ετοιμαζονται να κανουν ανοιγμα στην Aμερικη οποτε φανταζομαι ειναι με προδιαγραφες USA και εχουν κανει τις μετρησεις τους.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

αυριο θα φτιαξω εναν απλο οδηγο (3 γραμμουλες ειναι) για το πως απο κινεζικη recovery παμε σε αγγλικη.

 

Φιλε pik. δεν σου ηρθε ρουταρισμενο? Ποια ρομ του πέρασες?

Samsung a51-Huawei p smart z-xiaomi redmi note 8 pro-honor 8x - Samsung s7 edge-Xiaomi redmi note 4-Letv-lenovo p1-samsung note 4-Htc one m8 - lenovo z2 pro - lg g3 - samsung a5 - lenovo z2 - iphone 5s - samsung s5 - samsung grand 2 - lg g2 - asus zenfone 5 - samsung s3 - lumia 520 - samsung s4 mini - iphone 4s etc..
Link to comment
Share on other sites

ειναι στα κινεζικα αλλα γραφει κατι για 1,5.

φανταζομαι αυτη ειναι μετρηση τυπου US,μην ξεχνας σε US ειμαστε πολυ πιο πανω.

και παλι ομως δεν καταλαβαινω τιποτα.

http://imgur.com/cdwcDbo

 

επισης στο δικο μου,αν πιεσω ελαφρα το πλαστικο των υπερυθρων,μπαινει μεσα αλλα μετα επανερχεται! :lol:

δεν το ξαναπειραζω. :worry::grin:

 

με ποια οθονη θες να την συγκρινω.

Πες ποια κινητα εχεις υποψη σου να σου πω.

εμενα μου θυμιζει πολυ το nexus5 σαν οθονη και ρυθμισεις.

 

Πχ Lg g4 ή ζητάω πολλά ?? :p

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Φιλε pik. δεν σου ηρθε ρουταρισμενο? Ποια ρομ του πέρασες?

 

ηρθε κανονικα ρουταρισμενο με την 5s /BB72.

του περασα την τελευταια 6s την οποια βρηκα εδω

http://www.androidiani.com/forum/modding-letv-x600/473491-letv-one-x600-twrp-rom-bb72-mod-11.html#post7109134

 

η recovery ειναι στα κινεζικα οποτε και για να την χρησιμοποιησει καποιος πρεπει να την περασει στα αγγλικα.

αργοτερα θα ανεβασω πως να μην εχετε προβλημα οσοι εχετε παραλαβει.αληθεια κανεις το εχει παραλαβει;

Πχ Lg g4 ή ζητάω πολλά ?? :p

 

για το x600 ναι ομως αν μιλουσαμε για το x800 θα σου ελεγα οτι ειμαστε εκει...

To G4 εχει απιστευτη οθονη,αρα ζητας πολλα :lol:

Είμαι ένα κλικ πριν να το παραγγείλω... Μια τελευταία ερώτηση. Ξέρουμε αν έχει gorilla glass?

 

εχει gorilla 3 αλλά!

το γυαλι για λογους αισθητικης το εχουν βαλει και προεξεχει του μεταλλικου πλαισιου με αποτελεσμα αν το κινητο σκασει με την οθονη,αποψη μου,θα σπασει.

 

αρα για οποιον δεν ειναι προσεκτικος,καλυτερα να βαλει την θηκη την σιλικονατη η εστω την άλλη με την οποια το κινητο δινεται.

ζητηστε απο το vickmall να σας κανει δωρο το tempered glass .

Edited by pik.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

παιδες διαβαζοντας ολα τα θεματα σας για το εν λογω κινητο θα ηθελα να με βοηθησετε στα παρακατω.

για εναν χρηστη ο οποιος ξερει μονο να το ανοιγει και να μπαινει στις εφαρμογες του ερχεται στα ελληνικα?αυτη η ρομ του ιταλου που λετε θα πρεπει να την περασω εγω ή να το ζητησω απο το καταστημα?

και κατι αλλο..με το θεμα μπαταρια με μετρια χρηση ποσο κραταει?

σας ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

παιδες διαβαζοντας ολα τα θεματα σας για το εν λογω κινητο θα ηθελα να με βοηθησετε στα παρακατω.

για εναν χρηστη ο οποιος ξερει μονο να το ανοιγει και να μπαινει στις εφαρμογες του ερχεται στα ελληνικα?αυτη η ρομ του ιταλου που λετε θα πρεπει να την περασω εγω ή να το ζητησω απο το καταστημα?

και κατι αλλο..με το θεμα μπαταρια με μετρια χρηση ποσο κραταει?

σας ευχαριστω

 

ναι απο το vickmalλ ερχεται στα ελληνικα.

Την ρομ την εχει περασμενη και με μια απλη διαδικασια μπορεις να κανεις και το update που υπαρχει σε αυτην την ρομ

για την μπαταρια παραθετω αυτο.

http://imgur.com/a/QGUgG

ειναι στην πρωτη φορτιση πηγα στην δευτερη και καταναλωσε 98% με 6ωρες SOT με πολυ χρηση wifi.

με μετρια χρηση εισαι ανετα στις 2 μερες.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

ηρθε κανονικα ρουταρισμενο με την 5s /BB72.

του περασα την τελευταια 6s την οποια βρηκα εδω

http://www.androidiani.com/forum/modding-letv-x600/473491-letv-one-x600-twrp-rom-bb72-mod-11.html#post7109134

 

η recovery ειναι στα κινεζικα οποτε και για να την χρησιμοποιησει καποιος πρεπει να την περασει στα αγγλικα.

αργοτερα θα ανεβασω πως να μην εχετε προβλημα .

Οχι δεν εχω παραλαβει ακομα περιμενω. Ειναι στην Ελλάδα απο τις 8 του μηνα και τα ελτα ακομα να κουνηθουν....:angry::worry: τι να πω....

εμενα δεν ξερω πως θα ρθει....λογικά ρουταρισμενο αλλά δεν νομιζω οτι βάλανε τη ρομ του Ιταλού γιατί δεν τους το ζητησα. Αν το αφησω οπως θα ερθει θα εχω θέματα? Κι αν εχω ποια θα έχω? Ειναι δηλαδή καλύτερη η ρομ του Ιταλού? Εσυ πως την πέρασες? Αν μπορεις πεσμας με απλα βηματακια πως να το κανουμε όταν έρθει με το καλό. Αναβάθμιση η ρομ αυτη δεχεται μεσω wifi?

Samsung a51-Huawei p smart z-xiaomi redmi note 8 pro-honor 8x - Samsung s7 edge-Xiaomi redmi note 4-Letv-lenovo p1-samsung note 4-Htc one m8 - lenovo z2 pro - lg g3 - samsung a5 - lenovo z2 - iphone 5s - samsung s5 - samsung grand 2 - lg g2 - asus zenfone 5 - samsung s3 - lumia 520 - samsung s4 mini - iphone 4s etc..
Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν εχω παραλαβει ακομα περιμενω. Ειναι στην Ελλάδα απο τις 8 του μηνα και τα ελτα ακομα να κουνηθουν....:angry::worry: τι να πω....

εμενα δεν ξερω πως θα ρθει....λογικά ρουταρισμενο αλλά δεν νομιζω οτι βάλανε τη ρομ του Ιταλού γιατί δεν τους το ζητησα. Αν το αφησω οπως θα ερθει θα εχω θέματα? Κι αν εχω ποια θα έχω? Ειναι δηλαδή καλύτερη η ρομ του Ιταλού? Εσυ πως την πέρασες? Αν μπορεις πεσμας με απλα βηματακια πως να το κανουμε όταν έρθει με το καλό. Αναβάθμιση η ρομ αυτη δεχεται μεσω wifi?

 

Ta elta δειχνουν οτι οσα δεματα ειναι στην ελλαδα....δεν ειναι,κατι τρεχει με το τρακιν της singpost,τους εγραψα στο facebook,εχουν σελιδα εκει κ το ερευνουν,αν τα ελτα λενε οτι δεν εχουν φτασει ακομα Ελλαδα....δεν εχουν φτασει.

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να αγοράσω το κινητό και θελω να ρωτήσω αν ειναι καλύτερο και σε τι

από το xiaomi redmi note 2.

Για παραδειγμα με ενδιαφερει η κάμερα η οθόνη κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Αυτή την βδομάδα πιστεύω να παραλάβω κι εγώ είναι κέντρο διαλογείς. Νομίζω πως ήρθε πάρα πολύ γρήγορα μιας και 10/10 έφυγε από εκεί και 13/10 έδειχνε πως έχει φτάσει Ελλάδα. Όπως και να έχει περιμένω το μαγικό χαρτάκι και είμαι έτοιμος να φλασαρω :lol::lol::p:p..... εκτός κι αν έχει περασμένη την ρομ από vickmall αν και δεν τους είπα τίποτα.!!
Link to comment
Share on other sites

Αυτή την βδομάδα πιστεύω να παραλάβω κι εγώ είναι κέντρο διαλογείς. Νομίζω πως ήρθε πάρα πολύ γρήγορα μιας και 10/10 έφυγε από εκεί και 13/10 έδειχνε πως έχει φτάσει Ελλάδα. Όπως και να έχει περιμένω το μαγικό χαρτάκι και είμαι έτοιμος να φλασαρω :lol::lol::p:p..... εκτός κι αν έχει περασμένη την ρομ από vickmall αν και δεν τους είπα τίποτα.!!

 

Φιλέ μου σου λεει το ελτα οτι είναι στο κέντρο διαλογής τους? Εμενα μου το εχουνε στείλει στις 5/10 και έφτασε εδω στις 8/10. Ομως στα ελτα μου εμφανίζει οτι είναι ακομη στην Σιγκαπούρη. Τι γίνεται ρε παιδιά? ???

Samsung a51-Huawei p smart z-xiaomi redmi note 8 pro-honor 8x - Samsung s7 edge-Xiaomi redmi note 4-Letv-lenovo p1-samsung note 4-Htc one m8 - lenovo z2 pro - lg g3 - samsung a5 - lenovo z2 - iphone 5s - samsung s5 - samsung grand 2 - lg g2 - asus zenfone 5 - samsung s3 - lumia 520 - samsung s4 mini - iphone 4s etc..
Link to comment
Share on other sites

Φιλέ μου σου λεει το ελτα οτι είναι στο κέντρο διαλογής τους? Εμενα μου το εχουνε στείλει στις 5/10 και έφτασε εδω στις 8/10. Ομως στα ελτα μου εμφανίζει οτι είναι ακομη στην Σιγκαπούρη. Τι γίνεται ρε παιδιά? ???

 

τιποτα δεν εχει φτασει,ουτε το δικο σου ουτε αλλων,εμενα απο τις 10 λεει εφτασε,τα ελτα λενε δεν εχει μπει ελλαδα,κατι γινεται με το τρακινγκ της σινγποστ και τα δειχνει να φτανουν σε 2-3 μερες.περιμενουν πολλοι απο πολλα κινητα με το ιδιο θεμα.

Link to comment
Share on other sites

5 του μηνός πρώτη εμφάνιση στο τράκινγκ...

7 του μηνός έφυγε από Σιγκαπούρη ....

Σήμερα δείχνει στα ΕΛΤΑ ότι έφτασε Ελλάδα...

Αυτό που ίσχυε καθε φορά (αλλά και τώρα ) ήταν τα εξής....

Από την στιγμή που παιρνει αριθμό μέχρι να φτάσει Σιγκαπούρη το βλέπεις στο 4px....

Μόλις φύγει από Σιγκαπούρη , το βλέπεις στο sing post....dispatched to overseas...

Μόλις μπει Ελλάδα το βλέπεις από τα ΕΛΤΑ......

ΑΠΛΑ

Μην μπερδευεστε με αλλα.....

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου βγάζει απο το Σάββατο όταν βάζω το tracknig number το εξής μνμ "INFORMATION RECEIVED (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article" είναι φυσιολογικό;
Link to comment
Share on other sites

εχει 4 προφιλ που μπορεις να βαλεις το color mode:

~LeTV (αυτο που χρησιμοποιω εγω)ουτε πολυ κρυο αλλα ουτε πολυ ζεστο...μεσος ορος προς το κρυο

~Vivid το ιδιο με πανω αλλα πιο εντονα χρωματα

~Νatural που ειναι το πιο cold απο ολα

~Soft που ειναι εντελως κιτρινη αλλα ξεκουραστη ,οπως λενε οι ιδιοι,για τα ματια.Για μενα η χειροτερη ρυθμιση

 

το display ειναι ομορφο σχετικα ,ομως δεν φτανει σε nits πανω απο 500 με την καμμια

στο πανω μερος εχει τα κεντρικα led οποτε και εχουμε κατι σαν διαχυση να το πω;Βασικα στο ανω ακρο,εκει που ειναι το status bar δεν ειναι ομοιομορφο

οριστε τι εννοω.

http://imgur.com/BC18eRG

κοντα στο πλαισιο εχει περισσοτερο φως,αμεσως μετα μικροτερο και μετα γινεται ομοιομορφο.Το εχουν ολα οποτε δεν με απασχολει.

display ανωτερο απο πχ Meizu Μ1 Νote,Mx4 που ειχαν τα sharp με σκιες σε καποια σημεια στο λευκο...και εσυ μαλλον καταλαβες τι εννοω.

 

αφη κλπ αν και του εχω βαλει tempered αμφιβολου ποιοτητας,κανενα προβλημα.

οριστε και πως μοιαζει το μαυρο απο πισω.

http://imgur.com/GadhOr8

 

αυριο θα φτιαξω εναν απλο οδηγο (3 γραμμουλες ειναι) για το πως απο κινεζικη recovery παμε σε αγγλικη

Ποιοτητα ηχειου κλησης κορυφαια με την 6s.

για ποιοτητα ηχουν σε ακουστικα,ειμαστε σε επιπεδα Mx4 Pro... TOP TOP.

Μπραβο Δημητρης, ωραιος, παντα αναλυτικος.

Από μερα σε μερα θα το εχω και κι εγω και τις επομενες ημερες και το προ, να δουμε τι ψαρια πιανουν τα letv ;)

Link to comment
Share on other sites

5 του μηνός πρώτη εμφάνιση στο τράκινγκ...

7 του μηνός έφυγε από Σιγκαπούρη ....

Σήμερα δείχνει στα ΕΛΤΑ ότι έφτασε Ελλάδα...

Αυτό που ίσχυε καθε φορά (αλλά και τώρα ) ήταν τα εξής....

Από την στιγμή που παιρνει αριθμό μέχρι να φτάσει Σιγκαπούρη το βλέπεις στο 4px....

Μόλις φύγει από Σιγκαπούρη , το βλέπεις στο sing post....dispatched to overseas...

Μόλις μπει Ελλάδα το βλέπεις από τα ΕΛΤΑ......

ΑΠΛΑ

Μην μπερδευεστε με αλλα.....

 

Δεν μπερδευομαστε με κανενα,λεμε κατι που συμβαινει,οτι φευγει το δεμα απο Σιγκαπουρη,σε τρεις μερες λεει εφτασε Ελλαδα,το Ελτα λεει οχι,τι σχεση εχει με οσα λες εσυ,αυτο γινοταν στο παρελθον,τωρα καποιο λαθος γινεται.

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο Δημητρης, ωραιος, παντα αναλυτικος.

Από μερα σε μερα θα το εχω και κι εγω και τις επομενες ημερες και το προ, να δουμε τι ψαρια πιανουν τα letv ;)

 

πολλα ψαρια...

πιστεψε με.

 

το μονο ᾽᾽θεμα ᾽᾽με το δικο μου ειναι το εξης.

Οταν πχ παιρνω μια οδοντογλυφιδα και ελαφρα πιεσω τον remote control sensor,αυτος ελαχιστα μπαινει στο σωμα του κινητου και μολις τον αφησω επανερχεται.

Δεν ειναι σταθερος,μπαινει 0.3χιλ. εναν αερα και μολις το αφησω ανεβαινει παλι στην επιφανεια. :happy:

 

Δεν ειναι σοβαρο αλλα δεν ξερω αν το εχουν ολα ή οχι,οποτε θα παρακαλουσα οποιος με το καλο το παρει να αναφερει για να ξερω αν απλα εκατσε σε μενα ετσι ή ειναι κατασκευαστικη επιλογη. :alien:

 

Πχ γνωριζω οτι οι οθονες ειναι ολες οπως σας εδειξα αλλα αυτο δεν το ξερω.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...