Jump to content

Doogee X5 Galicia


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι με email,και απο εδω,εαν δεν το εχουν στειλει θα στο αλλαξουν πιστευω.

Ειμαστε και εκτος οποτε.......:)

 

Θα το σκεφτώ , και θα δώ τι θα κάνω . Ευχαριστώ ... τέλος με το off topic :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπερα σε ολους το ελαβα και εγω χτες απο (βικ) επειδη ειμαι λιγο ασχετος απο gps θελει ιντερνετ?

Αναλογα την εφαρμογη που θα βαλεις φιλε μου.Οι περισσοτερες (99.9999%)δεν θελουν.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έδωσα παραγγελία για ένα λευκό Χ5. €43,50, με εξαργύρωση πόντων απο το Everbuying.

 

Απίστευτη τιμή για κινητό με τέτοια χαρακτηριστικά.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το κινητο ειναι μπομπα για τα φραγκα του αρκει να κρατησει και να μην βγαλει προβληματα.

Απο οσα επωνυμα κυκλοφορουν στα 70 ευρω ειναι μακραν ποιο καλο με διαφορα

Εχω Breeze και ειμαι σουπερ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην DooGee παρέα και απο μένα!

Με παρέπεμψαν στον τομέα σας (σαν εφορία ακούγεται) από το νήμα επιλογής κινητού vfm!

Λοιπόν ψάχνω κινητό για την αθάνατη Ελληνίδα μάνα και το doogee είναι στις πιθανές αγορές. Πιστεύω δουλεύει out of the box, χωρίς να χρειαστεί να κάτσω να το στήσω πριν της το δώσω σωστά?

Η κάμερα είναι πολύ χάλια? Έχει κανείς τίποτα δείγματα ανεβασμένα να ρίξω μια ματιά?

Πάντως στα χρήματα αυτά φαίνεται σαν η μοναδική επιλογή στον χώρο!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην DooGee παρέα και απο μένα!

Με παρέπεμψαν στον τομέα σας (σαν εφορία ακούγεται) από το νήμα επιλογής κινητού vfm!

Λοιπόν ψάχνω κινητό για την αθάνατη Ελληνίδα μάνα και το doogee είναι στις πιθανές αγορές. Πιστεύω δουλεύει out of the box, χωρίς να χρειαστεί να κάτσω να το στήσω πριν της το δώσω σωστά?

Η κάμερα είναι πολύ χάλια? Έχει κανείς τίποτα δείγματα ανεβασμένα να ρίξω μια ματιά?

Πάντως στα χρήματα αυτά φαίνεται σαν η μοναδική επιλογή στον χώρο!

 

Καλως ηλθες.

Το Χ5, οπως ηδη θα εχεις διαβασει, πληρει τα οσα αναφερεις. Θα βολεψει την μαμα, μια χαρα!

Η καμερα ναι, δεν ειναι για να τραβηξεις και τον γαμο σου, αλλα την ημερα θα κανεις δουλεια σου.

Υπαρχουν ανεβασμενες φωτο σε προηγουμενες σελιδες.

Αντε, με γεια !!!

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην DooGee παρέα και απο μένα!

Με παρέπεμψαν στον τομέα σας (σαν εφορία ακούγεται) από το νήμα επιλογής κινητού vfm!

Λοιπόν ψάχνω κινητό για την αθάνατη Ελληνίδα μάνα και το doogee είναι στις πιθανές αγορές. Πιστεύω δουλεύει out of the box, χωρίς να χρειαστεί να κάτσω να το στήσω πριν της το δώσω σωστά?

Η κάμερα είναι πολύ χάλια? Έχει κανείς τίποτα δείγματα ανεβασμένα να ρίξω μια ματιά?

Πάντως στα χρήματα αυτά φαίνεται σαν η μοναδική επιλογή στον χώρο!

 

Παρτο λέμε.......

Στο ξαναπα και άλλου....

Το πήρα στη (δικιά μου) ελληνίδα μάνα......

Που σκαμπαζει κάμποσα και ενθουσιάστηκε...

Ναι οι φωτος δεν είναι για το διαγωνισμό φωτογραφίας στις κάννες....

Αλλά το κουνητο για 55€ ΠΕΤΑΕΙ

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Έγινε παραγγελία του τηλεφώνου την προηγούμενη Τρίτη - Τετάρτη από vickmall . Σήμερα Δευτέρα πρωί , μου ήρθε email ότι το κινητό στάλθηκε και έχει και tracking number με Singapoure Post !!! Και πάνω που σκεφτόμουν να επικοινωνήσω μαζί τους , για να μου στείλουν το Pro , αντί για το απλό .... :p

 

Οπότε ή οι εθνικές γιορτές στην Κίνα δεν είναι τόσο εθνικές ή πρόλαβαν και το έστειλαν την προηγούμενη εβδομάδα .... :lol:

 

Εν αναμονή λοιπόν :)

Link to comment
Share on other sites

Για custom recovery ,TWRP ,root και άλλα πολλά χρήσιμα για τη συσκευή δείτε εδώ

 

http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=680794

Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να έχει ξαναειπωθεί αλλα τι σκορ σας βγάζει στο antutu;

 

και αυτο και το pro γύρω στις 20000 βγάζουν

Link to comment
Share on other sites

απο banggood εχετε βγαλει ακρη πως παρακολοθουμε την πορεια του πακετου?εχει ενα περιεργο ταχυδρομειο....
Link to comment
Share on other sites

τους έστειλα mail γιατί εδώ και λίγες μέρες που έγινε shipped το tracking number δέν εμφανίζεται πουθενά και μου απάντησαν αυτό:

 

The order ########,the shipping status of the web page is the process of the warehouse sending goods to the shipper,so it have a difference in actual shipping time.

 

We have already send the parcel to the logistic company but the shipment have not be arranged by the logistic company.

 

I am so sorry for your situation but could you please waitting for it patiently?

 

Thanks for your cooperation and best wishes.

Link to comment
Share on other sites

Yπαρχει σχετικα τοπικ παιδια για ερωτησεις-απαντησεις σαν τις παραπανω.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Με τις οδηγιες από το ποιο πάνω ξένο site http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=680794 έκανα εύκολα root τη συσκευή και εγκατέστησα TWRP

 

Για όποιον θέλει να το κάνει ρουτ ας κατεβάσει τα παρακάτω αρχεία και να φλασάρει το recovery με SP_Flash_Tool_exe_Windows_v5.1532.00.000

http://www.easybytez.com/5rtx98z0b5cn

http://www.easybytez.com/34rr3mzomwo8

 

και αφού μπείτε σε recovery mode πατώντας το volume up και το power button μαζί ακολουθείτε τις οδηγίες επί τη οθόνης και κάνετε το ρουτ μέσα από το TWRP

 

Επειδή δεν διαθέτω premium λογαριασμό στο easybutez αν μπορεί κάποιος ας ανεβάσει τα ποιο πάνω αρχεία κάπου που να μπορούν όλοι να τα κατεβάσουν

Edited by mplevris
Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

Με τις οδηγιες από το ποιο πάνω ξένο site http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=680794 έκανα εύκολα root τη συσκευή και εγκατέστησα TWRP

 

Εισαι ο ηρωας μας !!!!!! :lol:

Στειλε μας τηλεφωνο, διευθυνση και ονομα στο κουδουνι!

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Εισαι ο ηρωας μας !!!!!! :lol:

Στειλε μας τηλεφωνο, διευθυνση και ονομα στο κουδουνι!

Η να κανει εναν οδηγο στα Ελληνικα εαν δεν βαριεται.........:lol:

Μας προλαβε μαλλον..........

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Με τις οδηγιες από το ποιο πάνω ξένο site http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=680794 έκανα εύκολα root τη συσκευή και εγκατέστησα TWRP

 

Για όποιον θέλει να το κάνει ρουτ ας κατεβάσει τα παρακάτω αρχεία και να φλασάρει το recovery με SP_Flash_Tool_exe_Windows_v5.1532.00.000

http://www.easybytez.com/5rtx98z0b5cn

http://www.easybytez.com/34rr3mzomwo8

 

και αφού μπείτε σε recovery mode πατώντας το volume up και το power button μαζί ακολουθείτε τις οδηγίες επί τη οθόνης και κάνετε το ρουτ μέσα από το TWRP

 

Επειδή δεν διαθέτω premium λογαριασμό στο easybutez αν μπορεί κάποιος ας ανεβάσει τα ποιο πάνω αρχεία κάπου που να μπορούν όλοι να τα κατεβάσουν

 

Και τα 2 λινκ με τα αρχεία που μόλις δοκίμασα , βγάζουν ''no file'' :(

Link to comment
Share on other sites

Και τα 2 λινκ με τα αρχεία που μόλις δοκίμασα , βγάζουν ''no file'' :(

εμένα δουλεύουν μια χαρα

Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

Παιδια με prepaid Πειραιως (mastercard) μπορω να κανω αγορα? Αν ναι τι να προτιμησω, vickmall ή gearbest (που εχω και κουπονι -7%)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια με prepaid Πειραιως (mastercard) μπορω να κανω αγορα? Αν ναι τι να προτιμησω, vickmall ή gearbest (που εχω και κουπονι -7%)

Yπαρχει σχετικα τοπικ παιδια για ερωτησεις-απαντησεις σαν τις παραπανω.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που βλέπω στο ρωσικό site είναι ότι έχουν πάρει 6 αναβαθμίσεις μέχρι τώρα και ήδη βρίσκονται στην v13 ενώ στο δικό μου τουλάχιστον δεν έχω δει αναβάθμιση και όταν πατάω για έλεγχο μου λέει ότι το σύστημα είναι ενημερωμένο ενώ έχω v07.

Ισχύει αυτό και σε σας;

Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

Το τηλεφωνο το παρελαβα σημερα και εκανε 12 ημερεςαπο vıckmall. Ως πρωτη εντύπωση μπορω να πω οτι για τα λεφτά του ειναι το καλυτερο VFM και με καλυτερη καμερα απο το cubot s168 που εχω.
:ninja:ΟΖ...
Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα και εγω σημερα απο vickmall.Παρα πολυ καλο για τα λεφτα του.

Θα ηθελα να ρωτησω κατι που μου εκανε εντυπωση. Η οθονη του ειναι πλαστικη? γιατι βουλιαζει οταν παταω πανω.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...