Jump to content

Προτάσεις εφαρμογών για Windows Phone 8


montoya_42
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τόσο καλή όχι.αλλα το Core player ειναι πολύ καλή.

Δεν μπορείς να κάνεις διαγραφή όμως!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ε εντάξει,κάτι προφανώς που να παίζει καλύτερα απο την μαμά και να τα παίζει φάκελο φάκελο ζητάω,όχι όλα με την σειρά.:lol:

 

Και το quickplay pro ειναι πολύ καλό (ίσως καλύτερο από το core player). Το έχω από προσφορά, δεν ξέρω πόσο κοστίζει.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Και το quickplay pro ειναι πολύ καλό (ίσως καλύτερο από το core player). Το έχω από προσφορά, δεν ξέρω πόσο κοστίζει.

 

Χμ..δεν έχω χρήματα στην κάρτα όμως για να αρχίσω τα πειράματα.

Βασικά έχω βάλει μέσα στον φάκελο music,σε φακέλους την μουσική που θέλω,αλλά και πάλι χύμα τα βλέπει.

Εγώ θέλω να τα παίζει με βάση τον φάκελο ας πούμε.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Χμ..δεν έχω χρήματα στην κάρτα όμως για να αρχίσω τα πειράματα.

Βασικά έχω βάλει μέσα στον φάκελο music,σε φακέλους την μουσική που θέλω,αλλά και πάλι χύμα τα βλέπει.

Εγώ θέλω να τα παίζει με βάση τον φάκελο ας πούμε.

 

Και οι δυο εφαρμογές έτσι τα παίζουν. Ανά φάκελο. Και τώρα που σου γράφω ακούω συγκεκριμένο φάκελο....;)

Πρεπει όμως πως να έχεις την pro στο quickplay.

Και στις δυο εφαρμογές πρέπει να συγχρονίσεις πρώτα την μουσική.

 

----- προσθήκη μηνύματος 90 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δες και την εφαρμογή Folder Play http://www.windowsphone.com/s?appid=dbe718c2-9322-4c8c-9a14-169fd0a8c947

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καμιά καλή εφαρμογή για να ακούμε τα τραγούδια μας,όπως πχ το poweramp στο android έχουμε;

 

 

Folder Play όπως πρότεινε και ο φίλος montoya_42 αν θέλεις κάτι δωρεάν ή εναλλακτικά QuickPlay Pro το οποίο ανα διαστήματα το βγάζουν σε προσφορά και μπορείς να το κατεβάσεις δωρεάν.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Με ποια εφαρμογή μπορούμε να κάνουμε ένα tile να έχει το χρώμα του και μην αλλάζει σύμφωνα με το χρώμα του θέματος;

 

 

 

Δοκίμασε το System tile έχει πολλές δυνατότητες.

Htc Wildfire S

Hboot-1.08.0099

RADIO-7.53.39.03m

ROM:Wildchild v 2.0

Link to comment
Share on other sites

Με αφορμή το παραπάνω post του alex_gate_7 :

 

Όσοι δεν έχουμε Nokia/Lumia/MS συσκευή, τί κάνουμε με τις εφαρμογές?

 

Αρκετές από αυτές, παραμένουν μη διαθέσιμες για τις συσκευές μας (πχ στο 8Χ μου), χωρίς κάποιον λόγο πλέον, αφού η MS θεωρητικά τις βγάζει για το λειτουργικό κι όχι για τις συδκευές.

 

Δεν αναφέρομαι σε εξειδικευμένες (πχ όσες θέλουν τους Pureview αισθητήρες), αλλά σε κάτι τόσο απλό όσο το παλιό Playto.

 

Αυτές οι εφαρμογές στο store είτε δεν εμφανίζονται καν, είτε βγαίνουν ως μη διαθέσιμες για το τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

μπορεί κάποιος να προτείνει μια εφαρμογή για να κόβουμε τα mp3 του κινητού και να τα βάζουμε σαν ήχο κλήσης?

 

Δοκίμασε κι αυτήν:

http://www.windowsphone.com/s?appid=05303ca6-7c67-437f-bde5-29aeb424314f

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει εφαρμογη που να δειχνει την θερμοκρασια του τηλεφωνου, ελευθερη ραμ και ταχυτητα επεξεργαστη;
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει εφαρμογη που να δειχνει την θερμοκρασια του τηλεφωνου, ελευθερη ραμ και ταχυτητα επεξεργαστη;

 

Γιατί, πού υπαρχει τέτοια εφαρμογή;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Σε ρουτ φαντάζομαι και εκεί για τη RAM δύσκολο να συμβαίνει... Είχα δει 1-2 τέτοιες και στο WP Store σαν αυτή πχ...

 

Τώρα κατά πόσο λένε αλήθεια....

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Την έβαλα από περιέργεια να την τσεκάρω αλλά δεν μπορώ να σκεφτώ τον τρόπο που θα ξέρει τη RAM και μάλιστα χωρίς root, δηλαδή την απαραίτητη πρόσβαση... Τέλος πάντων για να κλείσουμε το oftopic οι περισσότερες εφαρμογές τέτοιου είδους λένε κατα προσέγγιση τα νούμερα, βάλε 2-3 τέτοιες ταυτόχρονα και θα το δεις...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Την έβαλα από περιέργεια να την τσεκάρω αλλά δεν μπορώ να σκεφτώ τον τρόπο που θα ξέρει τη RAM και μάλιστα χωρίς root, δηλαδή την απαραίτητη πρόσβαση... Τέλος πάντων για να κλείσουμε το oftopic οι περισσότερες εφαρμογές τέτοιου είδους λένε κατα προσέγγιση τα νούμερα, βάλε 2-3 τέτοιες ταυτόχρονα και θα το δεις...

Κάτι σαν το speed test δηλαδή... Κανένα δεν δείχνει το ίδιο!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια εφαρμογή μέσω της οποίας να μπορείς να έχεις προβολή και έλεγχο του τηλεφώνου σου από το PC? Κάτι σαν το My Mobiler το οποίο δεν το βρίσκω στο Store.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ενδιαφέρομαι για κάποια εφαρμογή αποθήκευσης κωδικών καρτών κ.α. Σε android είχα το safe in cloud το οποίο έκανε και συχρονισμό (με το google drive το είχα εγώ) και έτσι μπορούσα να έχω τους κωδικούς μου και σε υπολογιστή και σε tablet. Τώρα τους έχω αποθηκευμένους σε έγγραφα word στο onedrive και άμεσα διαθέσιμους και στο smartphone, αλλά και σε υπολογιστή. Σήμερα, ψάχνοντας λίγο στο store, βρήκα το password holder που μοιάζει αρκετά με την αντίστοιχη εφαρμογή στο android. Από το λίγο που έψαξα, δεν βρήκα κάπου να γράφει εάν μπορεί να συγχρονίζεται, για να μπορώ να έχω πρόσβαση και από ένα windows tablet π.χ. ή από υπολογιστή. Ξέρει κάποιος κάτι σχετικά με αυτή την εφαρμογή, ή εάν γνωρίζετε κάποια αντίστοιχη που να συγχρονίζεται ταυτόχρονα;
Link to comment
Share on other sites

κάποια εφαρμογή που να αυξάνει αυτονομία μπαταρίας?

 

Πέρα από τη δυνατότητα ενεργοποίησης της εξοικονόμισης ενέργειας μέσα από την εφαρμογή οικονομία μπαταρίας δεν μπορείς να κάνεις κάτι άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις σήμερα ενημερώθηκαν οι HERE Maps, Drive+ και Transit!!!! Λέτε να έγινε η ενημέρωση απο της αυτοκινητοβιομηχανίες που πουλήθηκαν πριν λίγο καιρό, ή ειναι απ' τη Nokia ακόμα!!!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ενδιαφέρομαι για κάποια εφαρμογή αποθήκευσης κωδικών καρτών κ.α. Σε android είχα το safe in cloud το οποίο έκανε και συχρονισμό (με το google drive το είχα εγώ) και έτσι μπορούσα να έχω τους κωδικούς μου και σε υπολογιστή και σε tablet. Τώρα τους έχω αποθηκευμένους σε έγγραφα word στο onedrive και άμεσα διαθέσιμους και στο smartphone, αλλά και σε υπολογιστή. Σήμερα, ψάχνοντας λίγο στο store, βρήκα το password holder που μοιάζει αρκετά με την αντίστοιχη εφαρμογή στο android. Από το λίγο που έψαξα, δεν βρήκα κάπου να γράφει εάν μπορεί να συγχρονίζεται, για να μπορώ να έχω πρόσβαση και από ένα windows tablet π.χ. ή από υπολογιστή. Ξέρει κάποιος κάτι σχετικά με αυτή την εφαρμογή, ή εάν γνωρίζετε κάποια αντίστοιχη που να συγχρονίζεται ταυτόχρονα;

 

 

 

Η καλύτερη είναι το Enpass, αλλά είναι επί πληρωμή. Ήταν για κάποιο διάστημα δωρεάν.

Link to comment
Share on other sites

και ποια η διαφορά;
Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...