Jump to content

Lenovo A916


samis2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 448
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγω το εχω δωσει στη κοπελα μου,οποτε δε μπορω να πειραματιστω αμεσα για να πω τη γνωμη μου...σκεφτομαι να παρω ενα και για εμενα ομως.Εχετε δοκιμασει εφαρμογες που κανουν αυτη τη δουλεια για μεταφορα απο τη μνημη του τηλεφωνου στην sd και δεν?

Επισης το Noled στην αρχη δε σου δουλεψε celtic?Ηθελε καποια ρυθμιση?

Link to comment
Share on other sites

Εγω το εχω δωσει στη κοπελα μου,οποτε δε μπορω να πειραματιστω αμεσα για να πω τη γνωμη μου...σκεφτομαι να παρω ενα και για εμενα ομως.Εχετε δοκιμασει εφαρμογες που κανουν αυτη τη δουλεια για μεταφορα απο τη μνημη του τηλεφωνου στην sd και δεν?

Επισης το Noled στην αρχη δε σου δουλεψε celtic?Ηθελε καποια ρυθμιση?

 

Επαιξανκαμποσο μαζι του

Και επρεπε να του δωσω αδεια για να στελνει notifications, καπως ετσι

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Επαιξανκαμποσο μαζι του

Και επρεπε να του δωσω αδεια για να στελνει notifications, καπως ετσι

 

οσα δοκιμασα τιποτα απολυτως τουλάχιστον πανε φωτο και βιντεο

Link to comment
Share on other sites

οσα δοκιμασα τιποτα απολυτως τουλάχιστον πανε φωτο και βιντεο

 

Τουλάχιστο δίνει 5-6 giga για για εγκατάσταση εφαρμογών.....

Αρκετό!

 

Θα βγει Lolipop???????

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι οτι δε φαίνεται κινητικότητα στο θέμα rom για τη συσκευή...δεν θα έδινα πολλές πιθανότητες για λολιποπ
Link to comment
Share on other sites

Το ζαχαρωνω για αντικαταστάτη του α850 που ενάμιση χρόνο τώρα μου έχει βγει σκυλί κυριολεκτικά και δεν έχει κάνει κιχ μέχρι που λυπάμαι να το αλλαξβ τιμής ένεκεν.

Για τα παιδιά που ρωτάνε για την απουσία led 2 λύσεις.Μια το no led το οποίο τρώει αρκετή μπαταρία.Δεύτερη το vibration notifier από play.Πολύ χρήσιμη και παραδόξως δεν την έχει αναφέρει κανείς στο ,forum.Για μυνήματα δοκιμαστεί και το Greek keyboard.

Θα διαβάσω από την αρχή το νήμα και επανέρχονται.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει τα θέματα που διάβασα λύνονται εύκολα ή δύσκολα. Δύο βαρετές ερωτήσεις μόνο. Οι φωτό είναι αξιοπρεπείς; Σε ηλιοφάνεια παλευεται ή ορατότητα;Αυτά τα ολιγα μόνο και thanks προκαταβολικά.
Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστο δίνει 5-6 giga για για εγκατάσταση εφαρμογών.....

Αρκετό!

 

Θα βγει Lolipop???????

δεν είναι και λιγο αληθεια ειναι

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εντάξει τα θέματα που διάβασα λύνονται εύκολα ή δύσκολα. Δύο βαρετές ερωτήσεις μόνο. Οι φωτό είναι αξιοπρεπείς; Σε ηλιοφάνεια παλευεται ή ορατότητα;Αυτά τα ολιγα μόνο και thanks προκαταβολικά.

 

παλευεται με φωτεινοτητα στο φουλ εχω δει και χειροτερα αξιοπρεπεστατη φωτο και βιντεο προς το παρον

μονο με την στοκ εφαρμογή το εχω δοκιμασει

Link to comment
Share on other sites

Παρηγγειλα απο το vickmall και για εμενα ενα μαυρο τελικα!Στην αναμονη τωρα!Ελπιζω να ερθει το ιδιο γρηγορα με το πρωτο.
Link to comment
Share on other sites

Βρηκα τροπο να παιξει η νεοτερη εκδοση του YouTube.

 

Root, μετα build prop twicker απο play store,

Μετα κλικαρουμε το tweeks, μετα android version on phone, και απο 4.4.2 το τροποποιουμε σε 5.0.2

 

Reboot και μετα κατεβαζουμε νεοτερη εκδοση YouTube, και ολα ΚΑΛΑ-ΠΑΙΖΕΙ.

 

Τωρα ψαχνω τροπο να παιξει και η νεοτερη εκδοση Skype.....

 

Να το κανουν μονο οσοι γνωριζουν και με ευθυνη τους!!!!

Edited by celtic1453
In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.Μπορει καποιος να μου πει πως να δω σε ποιο σημειο βρισκεται η παραγγελια μου εχοντας τον Tracking Number απο το vickmall?

 

Λογικά θα σου έχουν στείλει στο email με το tracking code και link για να βλέπεις που βρίσκεται η παραγγελία. Εμένα μου είχαν στείλει αυτο http://www.17track.net/en/

Παταγα στο global και μετα εβαζα το tracking code

Link to comment
Share on other sites

Βρηκα τροπο να παιξει η νεοτερη εκδοση του YouTube.

 

Root, μετα build prop twicker απο play store,

Μετα κλικαρουμε το tweeks, μετα android version on phone, και απο 4.4.2 το τροποποιουμε σε 5.0.2

 

Reboot και μετα κατεβαζουμε νεοτερη εκδοση YouTube, και ολα ΚΑΛΑ-ΠΑΙΖΕΙ.

 

Τωρα ψαχνω τροπο να παιξει και η νεοτερη εκδοση Skype.....

 

Να το κανουν μονο οσοι γνωριζουν και με ευθυνη τους!!!!

εισαι τεράστιος δουλεψε παιζουν μια χαρα και youtube και ogyoutube

Link to comment
Share on other sites

Ας το βάλει κάποιος mod στην αρχή, σαν χρήσιμο για τη βελτίωση του κινητου
In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Μηπως με αυτον τον τροπο δουλευει και καποια εφαρμογη για μεταφορα εφαρμογων στη καρτα;!

 

Be my guest, and give it a shot.

Κοινώς δοκίμασε!

Ή εφαρμογουλα έχει κάμποσες δυνατοτητες.

Μου βελτίωσε το 3g σημα ας πούμε εμενα

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Θα αργησω λιγο να κανω δοκιμες γιατι το δικο μου το περιμενω!παντως ακουγεται ενδιαφερον το οτι μπορεις να βελτιωσεις ακομα και το σημα! ;)
Link to comment
Share on other sites

Θα αργησω λιγο να κανω δοκιμες γιατι το δικο μου το περιμενω!παντως ακουγεται ενδιαφερον το οτι μπορεις να βελτιωσεις ακομα και το σημα! ;)

 

Προφανώς μειωνοντας τη διάρκεια ζωής της μπαταρίας..........

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

οσο αφορα το no led το δοκιμασα και δουλευει μια χαρα.στελνει ειδοποιησεις για χαμενες κλησεις και μηνυματα.και αν πατε στις ρυθμισεις στελνει και ειδοποιησεις απο αλλες εφαρμογες σας.το μονο προβλημα που ειδα ειναι οτι καταναλωνει μπαταρια και αυτο ρυθμιζεται με το να μειωσεται την φωτεινοτητα στις ρυθμισεις του no led και να μην στελνει ειδοποιησεις για αρκετη ωρα.πχ για 5 λεπτα μονο.εγω το ειχα για 30 λεπτα και ζεσταινοταν με φουλ φωτεινοτητα η τζεπη μου
Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα σου έχουν στείλει στο email με το tracking code και link για να βλέπεις που βρίσκεται η παραγγελία. Εμένα μου είχαν στείλει αυτο http://www.17track.net/en/

Παταγα στο global και μετα εβαζα το tracking code

Ευχαριστω,ομως δεν θα χρειαστει να το ψαξω γιατι σημερα μου ηρθε η ειδοποιηση και θα παραλαβω αυριο .ΣΕ 10 ΜΕΡΕΣ ΜΟΝΟ?ΕΥΓΕ VICMMAL:D:D
Link to comment
Share on other sites

Αξιοπρεπές κινητο,το τακτοποίηςα χθες για άλλον,αλλα πρεπει απαραιτήτως να βγει η ζελατίνα που εχει μπροστά,ειναι σχετικά αναίσθητο το τατς και η ζελατίνα το κανει χειρότερο.κατα τα αλλα αξιοπρεπέστατο Edited by br492

[sIGPIC][/sIGPIC]

Άραχθος-Λίμνη Πουρναρίου

Link to comment
Share on other sites

TO ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΦΗΝΕΙ 'ΙΧΝΟΣ' ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ (ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΑΡΘΡΟ-ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΠΙΟ ΚΑΤΩ )

 

ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ Π.Χ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΣΑΙΤ!

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Απαγορεύεται η αποκλειστική χρήση κεφαλαίων σύμφωνα με τους Όρους Χρήσης του myphone γιατί είναι σαν να φωνάζεις.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...