Jump to content

[Επίσημο] Windows Phone 8 Series


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

OK αφού συγχρονίζονται κανονικά email, calendar και contacts ο Chrome είναι το τελευταίο που με ενδιαφέρει.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

το μόνο που μου λείπει, όσο και αν φαίνεται περίεργο, είναι το google+. Κατά τα άλλα, με χαλάει που εφαρμογές που έχω αγοράσει στο android, πρέπει να τις αγοράσω ξανά στο WP.
Link to comment
Share on other sites

το μόνο που μου λείπει, όσο και αν φαίνεται περίεργο, είναι το google+. Κατά τα άλλα, με χαλάει που εφαρμογές που έχω αγοράσει στο android, πρέπει να τις αγοράσω ξανά στο WP.

 

Ίσως είσαι από τους λίγους ;) Οι περισσότεροι είτε έχουμε απενεργοποιημένη την εφαρμογή Google+ η την έχουμε ξηλώσει από τις συσκευές μας.

Στο δεύτερο σκέλος συμφωνώ. Η μετάβαση των λειτουργικών έχει το τίμημα του.

Link to comment
Share on other sites

Όπως κι εγώ, από το Symbian είχα κατεβάσει δωρεάν το fruit ninja, τώρα στα 8.1 το αγόρασα 0,99€!!!! :(

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Όπως κι εγώ, από το Symbian είχα κατεβάσει δωρεάν το fruit ninja, τώρα στα 8.1 το αγόρασα 0,99€!!!! :(

 

Υπήρχε δωρεάν κάποια στιγμή......

Πως είναι η μετάβασή σου απο Symbian σε WP?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Emails, calendar και επαφές συγχρονίζονται κανονικά. Chrome δεν υπάρχει καθόλου στα WP όπως και κάποιες ακόμα επίσημες εφαρμογές της google (βλέπε youtube) αλλά υπάρχουν από τρίτους developers που είναι εξαιρετικές όπως για παράδειγμα το Tubecast!

 

Μπορούμε να έχουμε τις Google επαφές στο WP και να συγχρονίζονται κανονικά? Γιατί σε WP 7.8 δεν μπορούσα...

Edited by mantoniou
Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε να έχουμε τις Google επαφές στο WP και να συγχρονίζονται κανονικά? Γιατί σε WP 7.8 δεν μπορούσα...

Μπορείς κανονικά, ναι.

Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε να έχουμε τις Google επαφές στο WP και να συγχρονίζονται κανονικά? Γιατί σε WP 7.8 δεν μπορούσα...

 

Προσθεσε απο τις Ρυθμισεις/Email τον λογ/σμο Google και θα κανει τον συγχρονισμο Επαφων που θελεις

Link to comment
Share on other sites

Το Windows Phone Store έχει wish list;;

 

Δεν έχω δει κάτι τέτοιο, αν και θα βόλευε πολύ.

 

Το Αpp Social αν κανεις login με τον λογ/σμο σου εχει επιλογη να προσθεσεις στην "Λιστα επιθυμητων εφαρμογων" αυτες που θες.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος στο browser οταν είμαστε σε κάποιο φόρουμ και βάζουν links για YouTube να μπορούμε να τ βλέπουμε;;

 

Έχουν αρχίσει να με ενοχλούν η ελλείψεις αυτές στα WP

 

Όπως επίσης και το keyboard αν θες να γράψεις κάτι στα ελληνικά και γρήγορα κανεις εύκολα λάθος.

 

Η denim δεν έφερε τίποτα σπουδαίο στο κινητό μου (L920)

 

Για WP 10 δεν ξέρω αν θα πάρω είναι και 2+ χρόνια συσκευή.

Htc Wildfire S

Hboot-1.08.0099

RADIO-7.53.39.03m

ROM:Wildchild v 2.0

Link to comment
Share on other sites

Για WP 10 δεν ξέρω αν θα πάρω είναι και 2+ χρόνια συσκευή.

 

Δε γνωρίζω αν πάρεις όλα τα χαρακτηριστικά αλλά τα windows10 θα τα πάρεις.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Είχα κλειστή τη συσκευή μου (820) για 1 μέρα και πριν από λίγο, χωρίς να πειράξω κάτι, μου έβγαλε μήνυμα ότι για να ξαναβγάλω την sd, να πηγαίνω στις ρυθμίσεις και να κάνει σκανάρισμα για bug fixes. Χωρίς να βγάλω την sd. Μάλλον πεθαίνει η συσκευή μου.. :P
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Είχα κλειστή τη συσκευή μου (820) για 1 μέρα και πριν από λίγο, χωρίς να πειράξω κάτι, μου έβγαλε μήνυμα ότι για να ξαναβγάλω την sd, να πηγαίνω στις ρυθμίσεις και να κάνει σκανάρισμα για bug fixes. Χωρίς να βγάλω την sd. Μάλλον πεθαίνει η συσκευή μου.. :P

 

Η συσκευή δεν νομίζω να έχει θέμα. Η κάρτα σου όμως ίσως έχει προβλημα

Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή δεν νομίζω να έχει θέμα. Η κάρτα σου όμως ίσως έχει προβλημα

 

Ωχ.. Άντε ξανά backup και αλλαγή κάρτας... Thanks! :)

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

Από χθες έχω πρόβλημα συγχρονισμού του λογαριασμού live. Με αποτέλεσμα να μην στγχρονιζεται ημερολογιο και επαφές. Υπάρχει κάποια λύση;

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

Από χθες έχω πρόβλημα συγχρονισμού του λογαριασμού live. Με αποτέλεσμα να μην στγχρονιζεται ημερολογιο και επαφές. Υπάρχει κάποια λύση;

 

Έχεις δοκιμάσει να κάνεις soft reset;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

Από χθες έχω πρόβλημα συγχρονισμού του λογαριασμού live. Με αποτέλεσμα να μην στγχρονιζεται ημερολογιο και επαφές. Υπάρχει κάποια λύση;

 

Καλησπέρα,

υπάρχει πρόβλημα τις τελευταίες 24 ώρες και σύμφωνα με την MS δουλεύουν πάνω στη λύση του. Ίσως να ευθύνεται αυτό.

https://status.live.com/detail/outlook. Υπομονή μέχρι να έχουμε περισσότερα νέα.

Edited by niotheros
Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

...και εγώ το ίδιο πρόβλημα συγχρονισμού (είμαι στον server SNT404-m.hotmail.com)

 

UPDATE: Εντάξει το έφτιαξαν από την Microsoft

Edited by geokaza
Link to comment
Share on other sites

προσπαθώ να επαναφέρω ένα back up που έχω αλλά στο στάδιο που σου στέλνουν έναν κωδικό στο τηλέφωνο ή σε παίρνουν τηλ δεν μου κάνει τίποτα από τα δύο με αποτέλεσμα να μην μπορώ να ολοκληρώσω την επαναφορά. το κινητο είναι ένα 535 . μήπως μπορεί κάποιος να βοηθήσει?
Link to comment
Share on other sites

Οι εφαρμογές μπορούν να μεταφερθούν στην micro SD κάρτα ή όχι;

Desktop.

Ultrabook Samsung Ativ Book 7.

Samsung Galaxy Note 3.

LG G2.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...