Jump to content

iNew V3


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λοιπόν, μετά από μέρες εντατικών δοκιμών, ως προς τη μετάβασή μου σε ΚΚ από 1.0.4 εργοστασιακή JB, με v4 850/2100 κινητό, nt35512 lcd driver, τα βασικά προβλήματα που έχω, με οποιαδήποτε ΚΚ εγκατέστησα, παραμένουν και είναι τα εξής:

 

1. Φόρτιση στην πρίζα -> Ο φορτιστής που χρησιμοποιούσα τόσο καιρό (850 mA), δεν έχει απολύτως κανένα πρόβλημα. Δοκίμασα και με το δικό του, αλλά και με άλλους (1mA). Η συμπεριφορά τους επιδεικνύει random στοιχεία (μια φορτίζουν, μια αργούν να ξεκινήσουν, και μια δε φορτίζουν καν). Το λαμπάκι led κοκκινίζει για 1 sec (σαν να ξεκινάει να δέχεται φορτίο), άμεσα σβήνει, το Αndroid εικονίδιο της μπαταρίας τα ίδια (ένδειξη φόρτισης και άμεσα no charging), ΑΛΛΑ, και κάποιες φορές δεν φορτίζει καν (καμία ένδειξη και "no charging" στις ρυθμίσεις -> μπαταρία). Όλα αυτά με το που συνδέω τους φορτιστές, και μετά την απογοήτευση, η αποσύνδεση από την πρίζα γίνεται είτε άμεσα είτε το πολύ μετά από 5 λεπτά. Διαβάζοντας στην ακαδημαϊκή βιβλιογραφία των forums, (citations θα αναφέρω στο επικείμενο Memorandum of Understanding που θα δημοσιεύσω), ανακάλυψα αναφορές σε προβλήματα "αργής φόρτισης". Αποφάσισα στα πλαίσια της Ph.D. διατριβής μου, πλέον, στο θέμα, να το αφήσω να φορτίσει για περισσότερη ώρα, βασιζόμενος στην επιστημονική υπόθεσή μου ότι το KK software διαχειρίζεται το φορτίο με ρυθμούς που τείνουν στο μηδέν (για εμένα τουλάχιστον). Η οθόνη μετά από κάποιο χρονικό διάστημα ξεκινάει να αναβοσβήνει (είτε το κινητό είναι τελείως off, είτε on), το led τα ίδια, όπως και ή ένδειξη του κεραυνού της φόρτισης στο εικονίδιο της μπαταρίας....ένας ρυθμικός χορός, τολμώ να πω, στα όρια του σουρεαλιστικού ρομαντισμού. Μετά από κάπως περισσότερο χρόνο, αρχίζει να φορτίζει, όχι όμως σταθερά και φυσιολογικά, αλλά ρυθμικά...ηδη έχει πάει αργά και ετοιμάζομαι να την πέσω. Το αφήνω όλη τη νύχτα να φορτίζει...και ώσπου να με πάρει ο ύπνος (για μία ώρα δηλαδή), η οθόνη ρυθμικά συνεχίζει να αναβοσβήνει, φορτίζοντας. Την επομένη, έχει πιάσει 100% και το βρίσκω με την οθόνη του σβηστή και ήρεμη! Τα συμπεράσματα δικά σας...

2. Internet Data (a.k.a. 3g) -> Με τη μία ΚΚ ανοίγουν άμεσα, με την άλλη ποτέ και και με την παρ'άλλη μετά από ώρααααα. Μέγιστη αλλοπρόσαλλη συμπεριφορά και εδώ, στα όρια του "kill me now plz"!!! Αν, και όταν, και εφόσον ανοίξουν....no problema Jose. Δηλαδή, αν ανοίξουν άμεσα λειτουργούν όλα τέλεια. Αν πάλι, μετά από πολύ ώρα πάρουν μπρος...το on/off του διακόπτη έχει άμεση ανταπόκριση. Φανταστείτε κάτι σαν το gps που άπαξ και κλειδώσει, μετά ξεκινάει στο πάτα-κιούτα (για να το περιγράψω βάση της επιστήμης). Να επισημάνω ότι, παράλληλα παρατηρώ, το SIM σήμα του κινητού να έχει διακυμάνσεις και να μην φαίνεται να είναι και τόσο ισχυρό, αν πιστέψουμε τις μπάρες. Μήπως εδώ έχουμε να κάνουμε με baseband προβλήματα;

3. GPS -> Συνήθως, βλέπει μηδέν δορυφόρους (όση ώρα και να μείνει ανοιχτό), και αν με κάποια ΚΚ τύχει και δει (καμιά 12αριά)..δεν κλειδώνει ποτέ. Δοκίμασα τα γνωστά hints & tips, του εξαίσιου batsilos, αλλά δε μου λειτούργησε ποτέ ως τώρα (θα επιμείνω, όμως, στο μέλλον με 1-2 τεστάκια που έχω στο μυαλό μου). Για την ώρα, θα εστιάσω στα σημαντικά ζητήματα 1&2.

 

Να ολοκληρώσω, τονίζοντας, ότι πριν δεν είχα τέτοια θέματα ποτέ με JB. Τώρα που ξαναεπέστρεψα σε 1.0.4 (θα δοκιμάσω βέβαια πάλι ΚΚ μπας και...), όλα λειτουργούν κανονικότατα. Ίσως, να είναι θέμα διαφορετικού HW από άλλα V3, και άρα drivers; Ίσως, κάτι άλλο; Δεν έχω την παραμικρή ιδέα γιατί σε αρκετούς έχει λειτουργήσει η ΚΚ από τον Αύγουστο, και όχι σε εμένα.

 

Υ.Γ. Στην V7 port του batsilos, o Launcher 3 συνεχίζει ακάθεκτος με κάθε επανεκκίνηση να crasharει, με το χαρακτηριστικό μήνυμα.

 

Αν θυμάμαι καλά έχεις και εσύ της 1ης παρτίδας τηλέφωνο, θα σου πω ότι και εγώ από ανάλογο πέρασμα που έκανα στην KK

αντιμετώπισα μόνο πρόβλημα αργείς φόρτισης .... περίπου ένα 12ωρο για να γεμίσει.

Σε όλα τα υπόλοιπα ήμουν τρισευτυχισμένος !!

 

Υποψιάζομαι ότι για τα υπόλοιπα προβλήματα που έχεις δεν έκατσε καλά η kit kat

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

χρησιμοποιώ την πρώτη, απείραχτη εντελώς , ΚΚ που κυκλοφόρησε (νομιζω) και έχω πρώτης φουρνιάς συσκευή.

Μετα απο 1+ χρονο λειτουργίας (περνώντας απο πολλές ρομ και πειραματιζόμενος με οτιδήποτε mod/rom/patch/version βγήκε για το κινητακι μας) η συσκευή δουλεύει απροβλημάτιστα και ακόμα καλύτερα από την πρώτη μέρα που την αγόρασα.

Μοναδικό μειονέκτημα σε σχεση με την JB η ομολογουμένως πιο αργή φόρτιση. Αλλά με αντίβαρο την πολύ καλύτερη διαχείριση στην μπαταρία, δεν χρειάζεται πλεον να φορτιζω εντός της ημερας παρα μονο το βράδυ οταν πέσω για υπνο και ετσι δεν με νοιάζει. Σε ΌΛΟΥΣ τους υπόλοιπους τομείς όμως δεν ξαναγυρνάω JB με την καμία.

-το καλό μπορεί πάντα να γίνει καλύτερο

-οχι πάντα...

-πάντα!!! ψάξτο στο google και θα δεις!

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά μου έχει σπάσει το τζάμι της οθόνης,το κινητό ανοίγει και δείχνει κανονικά.Το touch δεν λειτουργεί βέβαια αλλά ίσως δεν πιάνει επειδή είναι σπασμένη η οθόνη?

 

Κάτι τέτοιο χρειάζομαι να πάρω? τζάμι οθόνης και εάν ναι,πώς το αντικαθιστώ?

 

Τι ακριβώς χρειάζεται να αγοράσω?Έχω μπερδευτεί.

:X
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά μου έχει σπάσει το τζάμι της οθόνης,το κινητό ανοίγει και δείχνει κανονικά.Το touch δεν λειτουργεί βέβαια αλλά ίσως δεν πιάνει επειδή είναι σπασμένη η οθόνη?

 

Κάτι τέτοιο χρειάζομαι να πάρω? τζάμι οθόνης και εάν ναι,πώς το αντικαθιστώ?

 

Τι ακριβώς χρειάζεται να αγοράσω?Έχω μπερδευτεί.

Θα πρέπει να αγοράσεις digitizer... Βέβαια όταν σκεφτεί κανείς το κόστος του κινητού και το κόστος του digitizer ίσως συμφέρει καλύτερα ένα καινούριο κινητό.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Θα πρεπει να παρεις οθονη μαζι με το digitizer γιατι δεν ειναι ευκολο να το αλαξεις εκτος αν το πας σε κανα μαγαζι και το αναλαβει. Θα χειαστεις και ενα ακουστικο 4$ γιατι και αυτο βγαινει δυσκολα ;)
Link to comment
Share on other sites

Θα πρέπει να αγοράσεις digitizer... Βέβαια όταν σκεφτεί κανείς το κόστος του κινητού και το κόστος του digitizer ίσως συμφέρει καλύτερα ένα καινούριο κινητό.

 

Θα πρεπει να παρεις οθονη μαζι με το digitizer γιατι δεν ειναι ευκολο να το αλαξεις εκτος αν το πας σε κανα μαγαζι και το αναλαβει. Θα χειαστεις και ενα ακουστικο 4$ γιατι και αυτο βγαινει δυσκολα ;)

 

Ευχαριστώ,δηλαδή θα το φάω το 60άρι:(

:X
Link to comment
Share on other sites

Για το θεμα που αναφερα πιο πανω δεν ξερει καποιος μια λυση?

 

 

Μια βοηθεια απο οποιον ξερει,απο τα πρωτα που ηρθαν, το εδωσα σε ξαδερφημου,πολυ ευχαριστημενη,τελευταια το ακουστικο του σαν να επαθε κατι,δεν ακουει παρα ελαχιστα οταν την καλουν,μπορει να κανει κατι η τα επαιξε το κινητο?Δεν εχει πειραχτει,μονο ρουτ ειναι.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ευχαριστώ,δηλαδή θα το φάω το 60άρι:(

 

...που σημαίνει ότι μάλλον δεν αξίζει να μπεις στη διαδικασία.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάμαι καλά έχεις και εσύ της 1ης παρτίδας τηλέφωνο, θα σου πω ότι και εγώ από ανάλογο πέρασμα που έκανα στην KK

αντιμετώπισα μόνο πρόβλημα αργείς φόρτισης .... περίπου ένα 12ωρο για να γεμίσει.

Σε όλα τα υπόλοιπα ήμουν τρισευτυχισμένος !!

 

Υποψιάζομαι ότι για τα υπόλοιπα προβλήματα που έχεις δεν έκατσε καλά η kit kat

 

χρησιμοποιώ την πρώτη, απείραχτη εντελώς , ΚΚ που κυκλοφόρησε (νομιζω) και έχω πρώτης φουρνιάς συσκευή.

Μετα απο 1+ χρονο λειτουργίας (περνώντας απο πολλές ρομ και πειραματιζόμενος με οτιδήποτε mod/rom/patch/version βγήκε για το κινητακι μας) η συσκευή δουλεύει απροβλημάτιστα και ακόμα καλύτερα από την πρώτη μέρα που την αγόρασα.

Μοναδικό μειονέκτημα σε σχεση με την JB η ομολογουμένως πιο αργή φόρτιση. Αλλά με αντίβαρο την πολύ καλύτερη διαχείριση στην μπαταρία, δεν χρειάζεται πλεον να φορτιζω εντός της ημερας παρα μονο το βράδυ οταν πέσω για υπνο και ετσι δεν με νοιάζει. Σε ΌΛΟΥΣ τους υπόλοιπους τομείς όμως δεν ξαναγυρνάω JB με την καμία.

 

Ενώ το είχα παραγγείλει από τους πρώτους, λόγω έλλειψης μου είχε έρθει στις 18 Φεβ. Αν θυμάμαι καλά, τότε είχα συμπεράνει ότι πρόκειται για δεύτερης φουρνιάς. Οφείλω να ομολογήσω, βέβαια, ότι ποτέ δεν κατάλαβα αν όντως ίσχυαν τα όσα συζητούσαμε περί παρτίδων. Να διευκρινίσω, ότι αναφέρθηκα σε πολύ αργή φόρτιση ως προς το ότι δεν βλέπω να ανάβει το λαμπάκι led (ότι φορτίζει), αν δεν έχει περάσει αρκετή ώρα, και στο ενδιάμεσο η οθόνη κάνει τα χαζά της.

Σήμερα, που ξαναπέρασα ΚΚ (ναι την έχω περάσει σε πολλές της εκδόσεις και με "καθαρό" θέλω να πιστεύω τρόπο ---> i.e. χρησιμοποίησα ως βάση, για να κάτσει πάνω της η ΚΚ V7, τη μέθοδο που αναφέρει ο batsilos εδώ στο δεύτερο μέρος), KAI επικεντρώθηκα στo πρόβλημα της φόρτισης. Όντως η φόρτιση δείχνει να είναι αργή, κανένα σημάδι ότι φορτίζει (led off, οθόνη αναβοσβήνει για κάποιο χρονικό διάστημα), ΑΛΛΑ έφτασε από 0%--->100% γύρω στις 2+1/2 ώρες με το δικό του φορτιστή! Η συμπεριφορά της φόρτισης συνεχίζει και είναι πολύ περίεργη, αφού όμως δείχνει να φορτίζει τουλάχιστον, το αφήνω έτσι και θα διερευνήσω τα άλλα 2 βασικά προβλήματα που έχω αναφέρει σε προηγούμενο post μου. Τέλος, να επισημάνω ότι το σκαλοπάτι από 100%--->85% που είχα προηγουμένως με JB, δεν υφίσταται πλέον...όταν όμως φτάσει η συσκευή στο κρίσιμο σημείο της προειδοποίησης του εναπομείναντος 15%, τότε αρχίζει και τρέχει προς το σβήσιμο με ταχύτητα (όπως και με τη JB).

 

Για το θεμα που αναφερα πιο πανω δεν ξερει καποιος μια λυση?

Μια βοηθεια απο οποιον ξερει,απο τα πρωτα που ηρθαν, το εδωσα σε ξαδερφημου,πολυ ευχαριστημενη,τελευταια το ακουστικο του σαν να επαθε κατι,δεν ακουει παρα ελαχιστα οταν την καλουν,μπορει να κανει κατι η τα επαιξε το κινητο?Δεν εχει πειραχτει,μονο ρουτ ειναι.

 

Από τη στιγμή που δεν έχει πειραχτεί κάτι, ίσως να είναι θέμα ακουστικού, δηλαδή HW. Μερικά posts πιο πάνω έχει αναφερθεί ότι κοστίζει γύρω στα 4 USD (π.χ. στο Ali).

Edited by apollo_el
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια εχω μια απορια αν πουλησω το κινητο υπαρχει περιπτωση ο νεοσ κατοχοσ με καποιο τροπο να ανακτηση διεγραμενα αρχεια πχ εικονεσ ,βιντεο ?

Καλοβλεπω ανταλαγη με ιphone 4s 8 gb να το τολμησω η θα το μετανιωσω !!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια εχω μια απορια αν πουλησω το κινητο υπαρχει περιπτωση ο νεοσ κατοχοσ με καποιο τροπο να ανακτηση διεγραμενα αρχεια πχ εικονεσ ,βιντεο ?

Καλοβλεπω ανταλαγη με ιphone 4s 8 gb να το τολμησω η θα το μετανιωσω !!

 

Είναι hackeras, δηλαδή ο νέος; Για τί πράγμα μιλάς; Για factory reset μόνο;

α ρε panos666...τόσο κόπο κάναμε οι 2 μας να βρούμε και να μάθουμε για το αν μας κάνει η μπαταρία του Leagoo Lead 5, και τώρα Βρούτε οδεύεις προς το κλειστό λογισμικό; :p

Edited by apollo_el
Link to comment
Share on other sites

Δεν ρουταρεται με τιποτα το ατιμο. Πρωτη φορα βλεπω τετοιο πραγμα. Καποια λυση παιδια?

 

με Kingo Root δοκίμασες;

Link to comment
Share on other sites

Είναι hackeras, δηλαδή ο νέος; Για τί πράγμα μιλάς; Για factory reset μόνο;

α ρε panos666...τόσο κόπο κάναμε οι 2 μας να βρούμε και να μάθουμε για το αν μας κάνει η μπαταρία του Leagoo Lead 5, και τώρα Βρούτε οδεύεις προς το κλειστό λογισμικό; :p

 

Καλα τα λεσ δεν αξιζει να το δωσω ... το κινητο το εχω φερει στα μετρα μου να το δωσω τωρα .....ακυρο δε το δινω !!!! Δουλεψεσ την μπαταρια του lead 5

Link to comment
Share on other sites

με Kingo Root δοκίμασες;

 

Ναι φιλε μου.. Ολα. Η μονη λυση ειναι να φλασαρω recovery με το sp tool. Αλλα δεν ξερω την διαδικασια. Π.χ. το σκατερ που το βρισκω και τι επιλογες παταω μονο για το recovery?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια εχω μια απορια αν πουλησω το κινητο υπαρχει περιπτωση ο νεοσ κατοχοσ με καποιο τροπο να ανακτηση διεγραμενα αρχεια πχ εικονεσ ,βιντεο ?

Καλοβλεπω ανταλαγη με ιphone 4s 8 gb να το τολμησω η θα το μετανιωσω !!

 

Είναι χειρότερο σε όλα το 4s, στο λέω απο 1ο χέρι. Και είναι μακράν χειρότερο στην αυτονομία ....

Link to comment
Share on other sites

.... Π.χ. το σκατερ που το βρισκω και τι επιλογες παταω μονο για το recovery?

 

To scatter (*.txt file) το βρίσκεις στη ROM που θέλεις να flashareis με SP. Ακολούθως, επιλέγεις μόνο το recovery partition για να το περάσεις.

Βέβαια, για να κάνεις τις συγκεκριμένες ερωτήσεις, μήπως να μην ασχοληθείς; Γιατί, θέλεις το root; Πάντως, αν επιμένεις...δες και εδώ.

Link to comment
Share on other sites

To scatter (*.txt file) το βρίσκεις στη ROM που θέλεις να flashareis με SP. Ακολούθως, επιλέγεις μόνο το recovery partition για να το περάσεις.

Βέβαια, για να κάνεις τις συγκεκριμένες ερωτήσεις, μήπως να μην ασχοληθείς; Γιατί, θέλεις το root; Πάντως, αν επιμένεις...δες και εδώ.[/QU

Ειχα lg παλια. Ξερω απο ρουτ και custom roms, απλα στο συγκεκριμενο δεν ξερω την διαδικασια, απο cwm και επειτα ξερω τα παντα.

Για xposed και lucky patcher..

Αρα αν καραλαβα καλα κατεβαζω την κιτκατ που εχω, και περνω απο εκει το σκατερ. Απλα μια ερωτηση. Μπορω να φλασαρω μονο το recovery? Η αντικαθιστω το recovery image στην ρομ και φλασαρω ετσι?

Υ.γ μολις ειδα το λινκ σου. thnks

Edited by Crazygrouzin
Link to comment
Share on other sites

Ειχα lg παλια. Ξερω απο ρουτ και custom roms, απλα στο συγκεκριμενο δεν ξερω την διαδικασια, απο cwm και επειτα ξερω τα παντα.

Για xposed και lucky patcher..

Αρα αν καραλαβα καλα κατεβαζω την κιτκατ που εχω, και περνω απο εκει το σκατερ. Απλα μια ερωτηση. Μπορω να φλασαρω μονο το recovery? Η αντικαθιστω το recovery image στην ρομ και φλασαρω ετσι?

Υ.γ μολις ειδα το λινκ σου. thnks

 

Οκ, όφειλα να σε ενημερώσω για παν ενδεχόμενο. Βέβαια, άλλο CWM άλλο SP. Σε ενδιαφέρει να έχεις scatter της ROM σου (και για το κινητό σου εννοείται), και όχι κάποιο άσχετο. Στη συνέχεια, επιλέγεις μόνο το recovery partition που σε ενδιαφέρει.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Πάει καιρός από τότε που μπήκα στο φόρουμ.

Θα έχω χρόνο αύριο και λέω να κάνω επιτέλους το βήμα και να περάσω σε 4.4.

Επειδή έχω χάσει επεισόδια ποια είναι η τελευταία έκδοση ρομ που έχουμε; Είναι από την 1η φουρνιά. Πρόβλημα με το gps δεν είχα ποτέ.

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Πάει καιρός από τότε που μπήκα στο φόρουμ.

Θα έχω χρόνο αύριο και λέω να κάνω επιτέλους το βήμα και να περάσω σε 4.4.

Επειδή έχω χάσει επεισόδια ποια είναι η τελευταία έκδοση ρομ που έχουμε; Είναι από την 1η φουρνιά. Πρόβλημα με το gps δεν είχα ποτέ.

 

Ευχαριστώ.

 

Καλησπέρα bill. 1.0.13 KK σε διάφορα flavors. Υπάρχουν και τα καταπληκτικά ports του batsilos στο needrom, με πολύ δυνατό το V7 port. Ούτε εγώ είχα προβλήματα με το gps με 1.0.4 JB, αλλά με ΚΚ τώρα υστερώ σε κάποιο βαθμό. Είμαι, όμως, ακόμα σε testing mode. Δοκίμασε για να μας πεις. Λίγες σελίδες πιο πίσω, αναφέρω τα βασικά θέματα που συνάντησα εγώ στη μετάβασή μου.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα bill. 1.0.13 KK σε διάφορα flavors. Υπάρχουν και τα καταπληκτικά ports του batsilos στο needrom, με πολύ δυνατό το V7 port. Ούτε εγώ είχα προβλήματα με το gps με 1.0.4 JB, αλλά με ΚΚ τώρα υστερώ σε κάποιο βαθμό. Είμαι, όμως, ακόμα σε testing mode. Δοκίμασε για να μας πεις. Λίγες σελίδες πιο πίσω, αναφέρω τα βασικά θέματα που συνάντησα εγώ στη μετάβασή μου.

 

εγω δν καταφερα να περασω ποτε κκ...οταν δοκιμαζα απλα νεκρωνε το τατς....κ ξανα γυρισα στην τσουναμι....:lol:

Link to comment
Share on other sites

Είναι χειρότερο σε όλα το 4s, στο λέω απο 1ο χέρι. Και είναι μακράν χειρότερο στην αυτονομία ....

Χειροτερη αυτονομια?? Ποσο χειροτερη δηλαδη θελει ολη μερα φορτιση.

Link to comment
Share on other sites

Χειροτερη αυτονομια?? Ποσο χειροτερη δηλαδη θελει ολη μερα φορτιση.

Ακριβώς.

 

123456789

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Κανε οτα update απο το about phone, εχει επιλογη wireless update..

 

Παιδια εκανα ροοτ με το kingo root αλλα δεν μου περασε τα su binaries. Καποια λυση? Ειμαι στην κιτκατ 13

υγ.. Εχω windows 8.1 αν βοηθαει αυτο

 

Δεν μου βγάζει πουθενά wireless update!

Έχω έκδοση 4.2.2 android

Αριθμός εκδοσης:cxq_v3_inew_v1.0.8

Kernel:3.4.5

Μια βοήθεια πως να κάνω update με guide και σε ποια έκδοση stable αν υπάρχει να πάω!

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...