Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κανονικά στο αρχείο κλήσεων δίπλα στην ώρα που σε πήρε, πρέπει να λέει και σε ποια sim έγινε κλήση.Δεν στο λέει?

Ναι, έχεις δίκιο, το λέει η εφαρμογή του τηλεφώνου στο ιστορικό. Δεν το είχα κοιτάξει γιατί δουλεύω το pixelphone

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά, ψάχνω ένα lock screen widget για τις ειδοποιήσεις. Υπάρχει τίποτα καλό?

Δες Notifierpro free

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εκτος απο chrome Μozilla k dolphin έχετε κατι πιο ελαφρύ για σερφαρισμα ?

Lightning εγγύηση

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ενω ειχα αυτη την μικρη εφαρμογη για το messenger (enable facebook chat) και δεν το χρειαζομουν τωρα μου βγαζει παλι οτι το θελει, ξερει κανεις κατι?

 

Το εκανα εγκατασταση ξανα αλλα τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, ψαχνω μια εφαρμογη...καπως ιδιαιτερη.. θελω οταν συνδεομαι σε wifi να μου γυρναει το κινητο απο ¨only 3g¨ σε "only 2g"... η αληθεια ειναι οτι θα προτιμουσα να γινεται οταν συνδεομαι σε συγκεκριμενο wifi.. αλλα και με γενικα wifi βολευομαι..

ο λογος ειναι οτι μες το σπιτι μου δεν πιανει 3g σημα εχω απο 0-1 γραμμες με αποτελεσμα να χανω κλησεις η να μην ακουω το συνομηλητη μου. στο 2g εχω full σημα.. οποτε επειδη το wifi το εχω μονιμα ανοικτο με το που θα μπαινω σπιτι θα γυρναει σε 2g και το προβλημα λυνεται! :rolleyes: :rolleyes:

σκεφτηκα μηπως βρω κατι μεσω IFTT, αλλα δεν βρηκα καποιο scrip..

Edited by Sofos_5
Μεταφορά μηνύματος.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ενω ειχα αυτη την μικρη εφαρμογη για το messenger (enable facebook chat) και δεν το χρειαζομουν τωρα μου βγαζει παλι οτι το θελει, ξερει κανεις κατι?

 

Το εκανα εγκατασταση ξανα αλλα τιποτα.

Έχει σταματήσει να λειτουργεί μετά την τελευταία αναβάθμιση του Facebook. Η λύση που βρήκαμε είναι το Facebook Lite για την ώρα. .

Link to comment
Share on other sites

Από τον υπολογιστή κατεβάζω τον VDownloader και μετά τα βάζω στο κινητό.

 

Ως ραδιοφωνικός παραγωγός που είμαι (τρομάρα μου) σας λέω πως ο καλύτερος τρόπος για να κατεβάσετε mp3 από youtube και όχι μόνο (και πολλά αλλά sites με Mp3) είναι μια μικρή αλλά εύχρηστη εφαρμογή (μόνο για windows προς το παρών) που τη λένε SONGR

 

Αυτά!

Link to comment
Share on other sites

Έχει σταματήσει να λειτουργεί μετά την τελευταία αναβάθμιση του Facebook. Η λύση που βρήκαμε είναι το Facebook Lite για την ώρα. .

Οκ θενκς!!

 

Ξερει καποιος ποια ηταν η προηγουμενη εκδοση να παω πισω?

 

Θενκς

Link to comment
Share on other sites

ποια προτεινετα για remote ir ?

ειχα το g3 και η μαμα εφαρμογη τα εσπαγε,εχουμε κατι αντιστροιχο?

 

Χρησιμοποιώ το Smart IR Remote - AnyMote ,αξίζει τα λεφτά του .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

πείτε καμία εφαρμογή για widget με καιρό και ώρα.έχω το sense v2 αλλά δεν ανανεώνει ο καιρός γμτ

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.devexpert.weather&hl=el

Link to comment
Share on other sites

Έχει σταματήσει να λειτουργεί μετά την τελευταία αναβάθμιση του Facebook. Η λύση που βρήκαμε είναι το Facebook Lite για την ώρα. .

 

άψογος, το έβαλα, κάτι lite για weather & clock έχουμε γιατί μου σκίζει την μπαταρία αυτό που έχω;

Link to comment
Share on other sites

άψογος, το έβαλα, κάτι lite για weather & clock έχουμε γιατί μου σκίζει την μπαταρία αυτό που έχω;

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.devexpert.weather :)

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασες να του κάνεις απεγκατάσταση και ξανά εγκατάσταση μπας και στρωσει?

 

εκανα επανεγκατασταση αλλα τιποτα

Link to comment
Share on other sites

 

αυτο ειχα κ μου βγαζε χρηση μπαταριας κοντα στο 40% πφφφ

Link to comment
Share on other sites

εβαλα accuweather ελπιζω να φανω πιο τυχερος

 

----- προσθήκη μηνύματος 66 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

εγω δεν εχω τοποθεσια ανοικτη μπορει να φταει αυτο

Link to comment
Share on other sites

αυτο ειχα κ μου βγαζε χρηση μπαταριας κοντα στο 40% πφφφ

Αυτο εχω και εγω, στην μπαταρια μου βγαζει απο 3% εως 4% το πολυ...

Link to comment
Share on other sites

Αυτο εχω και εγω, στην μπαταρια μου βγαζει απο 3% εως 4% το πολυ...

 

Στα 2% καρφωμένο το δικό μου με ωριαία ανανέωση. Κάτι είχε κολλήσει προφανώς στο φίλο patrickdrd.

Τώρα τελευταία βέβαια κολλούσε αρκετές φορές η ανανέωση μέσω ac , και το άλλαζα σε open weather.

Σήμερα, μετά από ενημέρωση, βλέπω ότι το ac έχει πλέον εξαφανιστεί από τις διαθέσιμες επιλογές...

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Στα 2% καρφωμένο το δικό μου με ωριαία ανανέωση. Κάτι είχε κολλήσει προφανώς στο φίλο patrickdrd.

Τώρα τελευταία βέβαια κολλούσε αρκετές φορές η ανανέωση μέσω ac , και το άλλαζα σε open weather.

Σήμερα, μετά από ενημέρωση, βλέπω ότι το ac έχει πλέον εξαφανιστεί από τις διαθέσιμες επιλογές...

Εγώ είχα αλλάξει σε WW (world weather) όταν είχε πρόβλημα με το AC και έμεινα εκεί, είμαι ευχαριστημένος απο τις προβλέψεις.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...