Jump to content

Samsung Galaxy Alpha (SM-G850F)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και από phonegallery που παρέλαβε η κοπέλα μου την προηγούμενη εβδομάδα ένα χρυσό ήταν unbranded , Και όλα κομπλέ με το κατάστημα

 

Καλημέρα φίλε μου, πώς είναι το χρυσο απο εμφάνιση?

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν έχω δει πουθενά live, ούτε το gold, ούτε το silver. Υπάρχει κάποιος που τα έχει δει? Πώς είναι εμφανισιακά? Γιατί απο τα βιντεάκια δεν μπορω να καταλάβω πολλά...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αν και η εμφάνιση είναι υποκειμενική...

Μην τρελαθούμε τώρα,χρυσό κινητό σε άντρα????

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αν και η εμφάνιση είναι υποκειμενική...

Μην τρελαθούμε τώρα,χρυσό κινητό σε άντρα????

 

Το συγκεκριμένο χρυσό ειναι άψογο. Εχει μια μικρή νοτα χρυσού χρωματος, δεν ειναι εντονο ουτε κιτσ οπως τα χρυσα που ξερουμε. Αν και παρήγγειλα το λευκό, θα κρατουσα με ανεση το συγκεκριμένο χρυσο

Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμένο χρυσό ειναι άψογο. Εχει μια μικρή νοτα χρυσού χρωματος, δεν ειναι εντονο ουτε κιτσ οπως τα χρυσα που ξερουμε. Αν και παρήγγειλα το λευκό, θα κρατουσα με ανεση το συγκεκριμένο χρυσο

 

Ακριβώς αυτό. Δεν είναι το χρυσό που κάνει μπαμ είναι πολύ "απαλό". Και Εγώ θα το έπαιρνα άνετα. Αν έβγαζαν ένα στις 5.2" το είχα πάρει χθες. Ελπίζουμε το s6 να είναι έτσι.

Link to comment
Share on other sites

Παιδες μεχρι το τελος της εβδομάδας σκοπευω να το παραγγείλω από Kaizerstore.gr

Ειχε καποιος αρνητικη εμπειρια από το συγκεκριμενο μαγαζι?

Link to comment
Share on other sites

Παιδες μεχρι το τελος της εβδομάδας σκοπευω να το παραγγείλω από Kaizerstore.gr

Ειχε καποιος αρνητικη εμπειρια από το συγκεκριμενο μαγαζι?

 

Εγώ έχω πάρει 3 κινητά τα τελευταία 2 χρόνια από εκεί με άριστες εντυπώσεις

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καποιος που να το εχει παρει σε Sleek-Silver να μας πει εντυπώσεις REPLY=2;

 

Eπισυνάπτω στο forum κάποιες φωτογραφίες από το Silver. Δυστυχώς δεν είναι αρκετά καθαρές ωστόσο θα προσπαθήσω να αποσπάσω και κάποιες απο εξωτερικό χώρο (αυτές προέρχονται από το unboxing).

 

Best Programmer.

Edited by Programmer
added additional color info
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση παιδιά: Μολις παρέλαβα και το home button μου φαινεται αρκετα σκληρό στο πάτημα. Ετσι ειναι σε ολους;;;

Αν εννοείς οτι δεν είναι soft στη αίσθησή του όταν το πατάς, όχι δεν είναι.

Προσωπικά αυτό το ελαφρύ και αισθητό στο χέρι << κλικ >> που κάνει , μου δίνει αίσθηση στιβαρότητας.

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοείς οτι δεν είναι soft στη αίσθησή του όταν το πατάς, όχι δεν είναι.

 

Προσωπικά αυτό το ελαφρύ και αισθητό στο χέρι << κλικ >> που κάνει , μου δίνει αίσθηση στιβαρότητας.

 

 

Εχει σχεδόν ιδια αισθηση με του note 4. Προςωπικά την προτιμώ έτσι.

Link to comment
Share on other sites

Thanks για τις απαντήσεις. Με παραξενεψε λίγο η αλήθεια είναι. Αν και εχω κάνει μονο μια φορτιση θα τολμήσω να πω οτι εχει ιδια ή και καλύτερη αυτονομία απ το Note 3. Ειναι σαφέστατα πιο γρήγορο και απίστευτα smooth. Αν και δε μεε χαλαει ιδιαίτερα, η οθόνη φαίνεται οτι ειναι 720p (ισως φταει που εχω συνηθισει την 1080p του Note και την 2040p του tab s).

Γενικά ομως είναι οτι πιο όμορφο, λεπτο, γρήγορο εχω πιάσει ποτε.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καποιος που να το εχει παρει σε Sleek-Silver να μας πει εντυπώσεις REPLY=3;

 

Κατάφερα και απέσπασα το κινητό από φίλο (για 1 ώρα) και επισυνάπτω μερικές φωτογραφίες από το Sleek Silver σε εξωτερικό χώρο. Καλό σαββατοκύριακο σε όλους.

Link to comment
Share on other sites

Κατάφερα και απέσπασα το κινητό από φίλο (για 1 ώρα) και επισυνάπτω μερικές φωτογραφίες από το Sleek Silver σε εξωτερικό χώρο. Καλό σαββατοκύριακο σε όλους.

 

Ωραιο φαινεται. Μαλλον σε αυτό θα καταλληξω.

Αν και τωρα που είμαι ετοιμος να κανω την παραγγελια αρχισε να τελειωνει το Silver στα περισσοτερα on Line μαγαζια που ειχα κατά νου.

Ηδη τρια που το ειχαν εδώ και καιρο, από χθες δεν το εχουν διαθέσιμο σε Silver :( μιλαω για τα μαγαζια που το εχουν γυρω στα 400 ευρω, γιατι σε πιο ακριβο, το βρισκω).

Αν καποιος εχει υπόψιν του καποιο μαγαζι που το εχει και ξερει ότι το μαγαζι είναι αξιοπιστο και η συσκευη είναι unbranded, ας πει. Ητε εδώ ,ητε σε pm.

Αλλιως θα κανω υπομονη .:)

Link to comment
Share on other sites

εγω παρελαβα σημερα απο kaizershop.gr σε μαυρο.τελειο το κινητο αλλα εχει ενα προβλημα .δεν εχει σημα καλο .μια το βρίσκει μια το χανει ,μια δείχνει οτι εχει σημα και μολις παω να παρω ειναι βουβο.πηγα αλλαξα sim τα ιδια.πηρα kaizer και κλασικα θα το στειλω και μολις παραλαβουν το στελνουν στην samsung να δουνε το προβλημα για να εγκρινουν αντικατασταση .:O Edited by lazman
Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

εγω παρελαβα σημερα απο kaizer σε μαυρο.τελειο το κινητο αλλα εχει ενα προβλημα .δεν εχει σημα καλο .μια το βρίσκει μια το χανει ,μια δείχνει οτι εχει σημα και μολις παω να παρω ειναι βουβο.πηγα αλλαξα sim τα ιδια.πηρα kaizer και κλασικα θα το στειλω και μολις παραλαβουν το στελνουν στην samsung να δουνε το προβλημα για να εγκρινουν αντικατασταση .:O

 

Μην περιμένεις αντίκατάσταση. Η Samsung κάνει αντικατασταση μονο σε ελληνικες συσκευές. Αν δεν στο κάνουν απ το κατάστημα, μην περιμένεις απ αλλου

Link to comment
Share on other sites

Μην περιμένεις αντίκατάσταση. Η Samsung κάνει αντικατασταση μονο σε ελληνικες συσκευές. Αν δεν στο κάνουν απ το κατάστημα, μην περιμένεις απ αλλου

 

στην σαμσουνγκ πηρα πρωτα και τους ειπα να το στειλω εγω εκει κατευθειαν.και μου λεει μην το στείλεις σε μας γιατι ετσι δεν μπορει να γινει αντικατάσταση.μονο αν το στειλεις στο μαγαζι και μετα για ελενχο.

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

στην σαμσουνγκ πηρα πρωτα και τους ειπα να το στειλω εγω εκει κατευθειαν.και μου λεει μην το στείλεις σε μας γιατι ετσι δεν μπορει να γινει αντικατάσταση.μονο αν το στειλεις στο μαγαζι και μετα για ελενχο.

 

Ευχάριστο αυτό. Ειδοποίησε για οποια εξέλιξη γιατι μεχρι στιγμής ίσχυαν άλλα, οποτε ειναι αρκετα ενθαρρυντικό κατι τέτοιο.

Link to comment
Share on other sites

Ευχάριστο αυτό. Ειδοποίησε για οποια εξέλιξη γιατι μεχρι στιγμής ίσχυαν άλλα, οποτε ειναι αρκετα ενθαρρυντικό κατι τέτοιο.

 

ναι για να δουμε:)δευτερα θα ξαναμιλήσω και το στέλνω.

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Το έστειλα σήμερα kaisershop.gr και περιμένω αντικατάσταση για να δούμε τη έχουμε να ακούσουμε.ειπαν θα το παραλάβουν και το στέλνουν στο σέρβις να τους πούνε το οκ .καμια βδομάδα δηλαδή χωρίς κινητό και βλέπουμε.
Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Το έστειλα σήμερα kaisershop.gr και περιμένω αντικατάσταση για να δούμε τη έχουμε να ακούσουμε.ειπαν θα το παραλάβουν και το στέλνουν στο σέρβις να τους πούνε το οκ .καμια βδομάδα δηλαδή χωρίς κινητό και βλέπουμε.

 

εγω παντως ειχα παρει το nokia 515 απο kaisershop με προβλημα σε ενα κουμπι και μου αλλαξανε τη συσκευη.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έκανε update 147mb γερμανικό άλφα έχω. ...γνωρίζει κανείς τι άλλαξε. ?

και γω που ρώτησα για τα δύο update που μου έκανε μέσα σε δύο μήνες που το έχω, αν γνωρίζει κανείς κάτι, ακόμα δε πήρα απάντηση.

Ίσως να μη ξέρει- έχει παρατηρήσει κανείς τίποτα...... όπως ούτε και γω.

Link to comment
Share on other sites

Εγω με το που το πηρα την προηγούμενη εβδομάδα μου το εκανε το Update και δεν ξερω τι αλλαξε απο πριν. Η ουσια ειναι οτι η συσκευη ειναι ΑΨΟΓΗ και εντελως απροβληματιστη σε ολα ενω συνάμα ειναι τοσο ομορφη με απιστευτο κρατημα. Το Note 3 μπηκε στο κουτί του και μαλλον θα παει προς πωληση την επομενη εβδομαδα. Ειλικρινά δεν το περίμενα τοσο καλο το alpha
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Alpha (SM-G850F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...