Jump to content

Samsung Galaxy S III Neo (I9300I/I9301I)


corolla001975
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα.Ενδιαφερομαι να το αγορασω για δωρο στην κοπελα μου τωρα που πλησιαζουν τα χριστουγεννα.εσεις που το εχετε και το δουλευετε αξιζει η αγορα του;;και κατι που διαβασα στο skroutz για ενα σφαλμα στην καμερα σε 2 σχολια ισχυει κατι τετοιο;;σας εχει τυχει;;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 894
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπερα.Ενδιαφερομαι να το αγορασω για δωρο στην κοπελα μου τωρα που πλησιαζουν τα χριστουγεννα.εσεις που το εχετε και το δουλευετε αξιζει η αγορα του;;και κατι που διαβασα στο skroutz για ενα σφαλμα στην καμερα σε 2 σχολια ισχυει κατι τετοιο;;σας εχει τυχει;;

 

εμενα τιποτα ολα μια χαρα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. εγω το σκιζω ολη μερα και δεν μου εχει βγάλει τιποτε. Εχω την ιδια αισθηση Όπως με το νοτε 2 που ειχα σε πιο κομπακτ μεγεθος
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, παιδια μπορει να μου πει καποιος που εχει το S3 neo αν παιζει HD βιντεακια μεσω youtube app και αν ναι σε τι αναλυση?

 

Eπισης ποση RAM απο τα 1.5GB εχει συνηθως ελευθερη το κινητο?

 

 

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Απο ραμ 30 με 40 τα εκατο ειναι μονιμως ελεύθερη. Απο βιντεο, βλεπω ταινιες ολοκληρες hd k fhd χωρις κανενα προβλημα. Γενικως ειναι απροβληματιστο χωρις κολημματα
Link to comment
Share on other sites

Απο ραμ 30 με 40 τα εκατο ειναι μονιμως ελεύθερη. Απο βιντεο, βλεπω ταινιες ολοκληρες hd k fhd χωρις κανενα προβλημα. Γενικως ειναι απροβληματιστο χωρις κολημματα

 

 

Φιλε monster1971 thanks για την απαντηση, απλα αυτο που θα ηθελα αν μπορεις να μου διευκρινισεις ειναι το αν μπορεις να δεις hd βιντεακια (720p-1080p) στο youtube app.

Ρωταω γιατι η γυναικα μου εχει το Galaxy Core και η μεγιστη αναλυση που παιζουν τα βιντεακια του youtube ειναι 360p :( (εχω την τελευταια εκδοση του app).

Εχω προσπαθησει να αλλαξω αναλυση στα settings του youtube και η μεγιστη επιλογη ειναι τα 360p......μεγαλο ξενερωμα.

 

Αν δεν σου κανει κοπο τσεκαρε το (οπως και το αν τα παιζει ικανοποιητικα χωρις κολληματα) και απαντησε μου οποτε μπορεις, απλα για να μην την πατησω και με αυτο.

 

Και παλι ευχαριστω για την βοηθεια.

Link to comment
Share on other sites

...αυτο που θα ηθελα αν μπορεις να μου διευκρινισεις ειναι το αν μπορεις να δεις hd βιντεακια (720p-1080p) στο youtube app....

Σε μία δοκιμή που έκανα από youtube,

φτάνει μέχρι 720p...

(Χωρίς κανένα κόλλημα)

May The Force Be With You...
Link to comment
Share on other sites

Σε μία δοκιμή που έκανα από youtube,

φτάνει μέχρι 720p...

(Χωρίς κανένα κόλλημα)

 

 

Αψογα!

Καπου εκει (720p) το υπολογιζα με βαση την ανάλυση της οθόνης του.

 

Και πάλι σε ευχαριστω για την βοήθεια σου φιλε.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ... καλά νέα...

Το OTG δουλεύει κανονικά...

Παρέλαβα σήμερα το OTG καλώδιο, προσοχή: "OTG with power" και σας δείχνω τα αποτελέσματα στις παρακάτω φωτό...

May The Force Be With You...
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ... καλά νέα...

Το OTG δουλεύει κανονικά...

Παρέλαβα σήμερα το OTG καλώδιο, προσοχή: "OTG with power" και σας δείχνω τα αποτελέσματα στις παρακάτω φωτό...

Αν κατάλαβα σωστά εκεί που φαίνεται η σύνδεση με το λευκό καλώδιο το συνδέσεις με τον φορτιστή?

Link to comment
Share on other sites

Αν κατάλαβα σωστά εκεί που φαίνεται η σύνδεση με το λευκό καλώδιο το συνδέσεις με τον φορτιστή?

 

Σωστά... σωστά... :)

May The Force Be With You...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα σας!

Έχω και εγώ 4 μέρες που πήρα το Neo και όλα λειτουργούν ρολόι.

Γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένος (βέβαια έρχομαι από Galaxy1) και πολύ καλό value for money!

Ελπίζουμε σε πολλλεεεες πολλλεεεςςς αναβαθμίσεις!

Link to comment
Share on other sites

Αν κατάλαβα σωστά εκεί που φαίνεται η σύνδεση με το λευκό καλώδιο το συνδέσεις με τον φορτιστή?

Σωστά... σωστά...

Yoda Για δοκίμασε να συνδέσεις optical mouse και ενημέρωσε μας αν λειτουργεί?

Link to comment
Share on other sites

Yoda Για δοκίμασε να συνδέσεις optical mouse και ενημέρωσε μας αν λειτουργεί?

Λειτουργεί κανονικά !!! :)

May The Force Be With You...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα σας!

Έχω και εγώ 4 μέρες που πήρα το Neo και όλα λειτουργούν ρολόι.

Γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένος (βέβαια έρχομαι από Galaxy1) και πολύ καλό value for money!

Ελπίζουμε σε πολλλεεεες πολλλεεεςςς αναβαθμίσεις!

Ελπίζουμε σε πολλλεεεες πολλλεεεςςς αναβαθμίσεις.....οσες πηρε το ι9300 τοσες αν παρει να πεις και ευχαριστω,γιατι η σαμσουνγκ δεν το εχει...

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια εχω το εξης θεμα: οταν φορτισει πληρως συνηθως τα ξημερωματα και το βγαλω απο τον φορτιστη μετα απο 6 ωρες περιπου που θα ξυπνησω ενω ειναι σε λειτουργια πτησης εχει πεσει η μπαταρια στο 90% ειναι δυνατον;

Και κατι αλλο: υπαρχει μπαταρια original samsung μεγαλυτερης χωρητικοτητας για το συγκεκριμενι κινητο? π.χ το για το s2 που ειχα παλια ειχα βρει. Ευχαριστω εκ των προτερων!

Link to comment
Share on other sites

 

Ευχαριστω!απλα δεν βλεπω να ειναι original samsung και φοβαμαι να βαλω κατι που δεν γνωριζω:(

Link to comment
Share on other sites

γνωμη μου παρε μια οριτζιναλ ιδια με αυτην που εχει το τηλ.και αν χρειαστεις περισσοτερη διαρκεια την αλλαζεις.μειονεκτημα οτι κλεινεις και ανοιγεις το κινητο.
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

γνωμη μου παρε μια οριτζιναλ ιδια με αυτην που εχει το τηλ.και αν χρειαστεις περισσοτερη διαρκεια την αλλαζεις.μειονεκτημα οτι κλεινεις και ανοιγεις το κινητο.

 

Και πως θα την φορτιζω ; Με εξωτερικο φορτιστη;

Link to comment
Share on other sites

Και πως θα την φορτιζω ; Με εξωτερικο φορτιστη;

οταν ειναι φορτιζμενη πληρως και ειναι εκτος τηλεφωνου πρεπει να περασει καμια εβδομαδα για να χασει λιγη απο την δυναμη της οποτε δεν υπαρχει προβλημα.εξαλου νομιζω οτι χρειαζεται σαν εφεδρια,και ετσι δεν χρειαζεται να ματωσεις οικονομικα.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

πειραματιστικα στο tube και ειδα βιντεο του hulk σε 1080 χωρις κανενα θεμα....

Δε μου δίνει επιλογή για να το πάω πάνω από 720p :confused:

Μήπως το 1080p video το είδες σε 720p ανάλυση?

May The Force Be With You...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...