Jump to content

ZTE V5 (Red Bull)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mερικες ακομα λεπτομέρειες για την cm11: πολυ smooth, πολυ παραμετροποιησιμη. Εχει επιλογη (οπως θα δειτε και στα screens) ακομα και για double tap για αφυπνιση!! ειναι τόσο παραμετροποιησιμη που προσωπικα δεν θα εβρισκα λογο να κάνω εγκατασταση το gravitybox. το μονο κακο για μένα ειναι ότι με cm11, χανουμε την stock camera app του nubia OS που ειναι κλασεις καλυτερη από την stock του cm11.

 

Ευχαριστουμε πολυ,οταν θα ερθει θα το δοκιμασω κι εγω,αν και ποτε δεν εχω δουλεψει με Nubia OS..Ισως και να ειναι καλυτερο! :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Οταν λεμε CM τι εννοουμε? Cyanogen Mod?
ναι ακριβως.

 

Ευχαριστουμε πολυ,οταν θα ερθει θα το δοκιμασω κι εγω,αν και ποτε δεν εχω δουλεψει με Nubia OS..Ισως και να ειναι καλυτερο! :shifty:

Μην φανταστεις ότι ειναι κάτι το τρελά διαφορετικό. Τα μόνα αρνητικά για μένα ειναι ότι δεν έχει συρτάρι εφαρμογών και έπρεπε να φτιάξω φακελους να κατηγοριοποιήσω τις εφαρμογές (το ξερω θα μπορουσα να φτιαξω ένα μεγάλο που να το ονομαζα Apps αλλά δεν ήθελα) και ότι ειναι στα αγγλικα (μικρό το κακο όταν χρησιμοποιεις το morelocale και έτσι όλες οι google και αλλες εφαρμογες, αν υποστηριζουν ελληνικα, γυριζουν στα ελληνικα και εισαι κομπλε).

κατα τα άλλα είναι το πιο πληρες UI που έχω πιασει. Η διαχειριση μνημης που κάνει, ειναι τέλεια, τα zte system apps το ένα ειναι καλύτερο απ το άλλο, το camera software αν το χρησιμοποιησεις, μετα δεν θες να χρησιμοποιησεις αλλο camera app, και εχει παντου μικρο εφαρμογές που θα σου λησουν τα χερια και δεν θα χρειάζεται να κατεβασεις 3rd apps για να κανεις την δουλεια σ. Πχ για να βάλω ringtone, μόλις τώρα ανακάλυψα ότι έχει επιλογή να επιλέξεις πιο κομμάτι του τραγουδιου θες να μπει σαν ringtone σου! ουτε να κοβεις τραγουδια, ουτε τπτ!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους ..

Θα θελα να σας ευχαριστησω για την αμεση απαντηση στα ερωτηματα μου τους φιλους efmakis και kallair με καλυψατε πληρως .Και η καμερα με ενδιαφερει απλα δεν την μπορω συγκρινω με αυτην που ειχα στο 808 (που χαλασε το touch και η οθονη και για να φτιαχτει θελει 300Ε και πιστευω οτι το V5 ειναι απο τα κινητα που με καλυπτει - οταν το παρω - για την καθημερινη χρηση )

Κατι τελευταιο:

τη συσκευη την υποστηριζει η zte με αναβαθμισεις (με ota κτλ ) η πρεπει να τα περνας εσυ μονος σου ??

Επισημη Rom ειναι η 1.15 αν το αγορασεις η ειναι καποια παλιοτερη και κανεις την αναβαθμιση (ισχυει μονο με αγγλικη rom η και αν το παρω με multilanguage rom) ???

Απο οτι ειδα στα χαρακτηριστικα υποστηριζει καποιο δικτυα LTE (οχι τα ελληνικα παντως), διαβασε καποιος αν θα υπαρξει καποια αναβαθμιση για να λειτουργει και δω ??

Σας ευχαριστω

Edited by ko_mi19
Link to comment
Share on other sites

ναι ακριβως.

 

 

Μην φανταστεις ότι ειναι κάτι το τρελά διαφορετικό. Τα μόνα αρνητικά για μένα ειναι ότι δεν έχει συρτάρι εφαρμογών και έπρεπε να φτιάξω φακελους να κατηγοριοποιήσω τις εφαρμογές (το ξερω θα μπορουσα να φτιαξω ένα μεγάλο που να το ονομαζα Apps αλλά δεν ήθελα) και ότι ειναι στα αγγλικα (μικρό το κακο όταν χρησιμοποιεις το morelocale και έτσι όλες οι google και αλλες εφαρμογες, αν υποστηριζουν ελληνικα, γυριζουν στα ελληνικα και εισαι κομπλε).

κατα τα άλλα είναι το πιο πληρες UI που έχω πιασει. Η διαχειριση μνημης που κάνει, ειναι τέλεια, τα zte system apps το ένα ειναι καλύτερο απ το άλλο, το camera software αν το χρησιμοποιησεις, μετα δεν θες να χρησιμοποιησεις αλλο camera app, και εχει παντου μικρο εφαρμογές που θα σου λησουν τα χερια και δεν θα χρειάζεται να κατεβασεις 3rd apps για να κανεις την δουλεια σ. Πχ για να βάλω ringtone, μόλις τώρα ανακάλυψα ότι έχει επιλογή να επιλέξεις πιο κομμάτι του τραγουδιου θες να μπει σαν ringtone σου! ουτε να κοβεις τραγουδια, ουτε τπτ!

 

Αυτα ειναι,σε ευχαριστω πολυ!Να εισαι καλα!Αντε,το περιμενω πως και πως για να το ξεζουμισω!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους ..

Θα θελα να σας ευχαριστησω για την αμεση απαντηση στα ερωτηματα μου τους φιλους efmakis και kallair με καλυψατε πληρως .Και η καμερα με ενδιαφερει απλα δεν την μπορω συγκρινω με αυτην που ειχα στο 808 (που χαλασε το touch και η οθονη και για να φτιαχτει θελει 300Ε και πιστευω οτι το V5 ειναι απο τα κινητα που με καλυπτει - οταν το παρω - για την καθημερινη χρηση )

Κατι τελευταιο:

τη συσκευη την υποστηριζει η zte με αναβαθμισεις (με ota κτλ ) η πρεπει να τα περνας εσυ μονος σου ??

Επισημη Rom ειναι η 1.15 αν το αγορασεις η ειναι καποια παλιοτερη και κανεις την αναβαθμιση (ισχυει μονο με αγγλικη rom η και αν το παρω με multilanguage rom) ???

Απο οτι ειδα στα χαρακτηριστικα υποστηριζει καποιο δικτυα LTE (οχι τα ελληνικα παντως), διαβασε καποιος αν θα υπαρξει καποια αναβαθμιση για να λειτουργει και δω ??

Σας ευχαριστω

 

Eπισημες rom ειναι οι nubia. Στο συγκεκριμένο κινητό, η πιο πρόσφατη επισημη αναβάθμιση, είναι η 1.15 που βγήκε πριν κανα 20ήμερο περίπου που μεταξυ άλλων, αναβάθμισε το λογισμικό της κάμερας σε neovision 4.0. Όλες οι official ρομ, έχουν μέσα μόνο αγγλικά και κινέζικα. τπτ άλλο. multilingual θα βρεις μόνο custom roms. δλδ είτε πειραγμένες nubia roms, είτε vanilla roms (πχ cm11, mokee). Οι οfficial υποστηριζουν ΟΤΑ updates αν και δεν το έχω δοκιμασει μέχρι τώρα γτ τις πέρασα χειροκινητα.

 

Δικτυο lte, απ ότι ξερω και έχω διαβάσει, η συσκευή μας δεν υποστηριζει ουτε το δικό μας ουτε κάποιο άλλο. δεν ξέρω αν μελλοντικά με κάποια αναβάθμιση το ξεκλειδώσουν αλλά χλωμό το κόβω μιας και εβγαλε η zte τα v5s και max που φοράνε τον snapdragon410 που ειναι lte.

Edited by kallair
Link to comment
Share on other sites

Kallair σε ευχαριστω πολυ για την αμεσοτητα. Οσο για το αν υποστηριζει lte το ανεφερα γιατι το ειδα εδω http://www.devicespecifications.com/en/model/20e92bfd
Link to comment
Share on other sites

Kallair σε ευχαριστω πολυ για την αμεσοτητα. Οσο για το αν υποστηριζει lte το ανεφερα γιατι το ειδα εδω http://www.devicespecifications.com/en/model/20e92bfd

Αυτό είναι για την κινέζικη έκδοση του επεξεργαστη για τα δικτυα της κινας.

Link to comment
Share on other sites

ZTE V5 RED BULL

 

Tεχνικά χαρακτηριστικά

 

CPU:

[list]
[*] MSM8926 Quad Core Snapdragon 400
[*] Adreno 305 GPU
[/list]
OS:

[list]
[*] Nubia UI 2.0 V5 version (kitkat)
[/list]
Memory:

[list]
[*] 2GB RAM+ 8GB ROM και 1GB RAM + 4GB ROM
[*] Up to (TF-Card), MAX support 32GB
[/list]
Screen: 
[list]
[*]5.0 inch HD 1280x720,16.7M colors
[*]TFT Capacitive Multi Touch Screen
[/list]

Network: 
[list]
[*]3G WCDMA 2100MHz
[*]2G 900/1800/1900 MHz
[/list]

Audio:

[list]
[*]3.5MM headphone jack
[*]AMR-WB, WAV, MP3, iMelody, Midi ringtone, FLAC
[/list]

Video: 
[list]
[*]720p,MPEG4, 3GP
[/list]

Features and highlights:

[list]
[*]Quad Core Snapdragon 400
[*]Dual Sim
[*]OTG
[*]Removable 2400mAh battery
[*]Built In GPS
[*]2.4Ghz WiFi
[*]Bluetooth 4.0
[*]Micro USB 2.0
[*]Back 13.0 mega pixel/Auto Focus/Flash
[*]Front 5.0 mega pixel camera
[*]Features F2.2 aperture Sony Exmor camera
[*]Gravity Sensor
[*]Proximity Sensor
[*]Light Sensor
[*]Electronic Compass
[*]Gyro
[*]3.5 mm Audio Jack
[*]139 x 71 x 8.9mm
[*]165g
[/list]

Camera: 
[list]
[*]Back 13.0 mega pixel wiht Flash/Autofocus
[*]Front 5.0 mega pixel
[*]Features F2.2 aperture Sony Exmor
[/list]
 Battery: 
[list]
[*]Removable 2400mAh Lithium battery
[/list]
 Package Content: 
[list]
[*]ZTE V5 Red Bull
[*]One battery
[*]USB Cable
[*]Charger
[/list]
 Color: 
[list]
[*]Black & White
[/list]

κωδικοί dial για κρυφά μενού και ρυθμίσεις

*#06# - displays IMEI

##36 - update server settings for OTA

*#*#4636#*#* - display phone information, battery information, battery history, usage statistics, WiFi information

*#406# - touch screen calibration

--proximity sensor calibration--

*#777# - no cover of proximity sensor

*#776# - cover proximity sensor with hand 2-5 cm above..so the bar is in the green

 

 

Oδηγοί και πληροφορίεςγια root και εγκατάσταση custom/stock rom

 

ΜΟΝΟ ROOT

 

1. περάστε τους adb drivers στον υπολογιστή σας για να αναγνωρισει σωστά το κινητό. Tους adb drivers θα τους βρείτε μέσα στο κινητό σας με το που το συνδέσετε στον υπολογιστή. θα σας ανοιξει ένα autorun.exe που θα εγκαταστήσει τους απαραιτητους drivers.

2. ενεργοποιησε το usb debugging μέσα από το μενου developers options και την εγκατάσταση εφαρμογών από άγνωστες πηγές

3. κατεβάστε τον φάκελο root + recovery aπό εδώ.

4. τρεξτε το .bat αρχειο με δικαιώματα διαχειριστή και με απενεργοποιημένο το antivirus (ειναι safe. μην αγχωνεστε).

5. στις επιλογες , πατηστε την 3η επιλογη ώστε να κανετε εγκατασταση την συγκεκριμένη custom recovery.

6. κατεβάζουμε το signed_SuperSU.Pro.v1.97.zip από εδώ. Το περνάμε μέσα στο κινητό.

7. μπαινουμε στην recovery και επιλεγουμε να κανουμε εγκατασταση το signed_SuperSU.Pro.v1.97.zip

8. ειμαστε πλεον rooted. Προαιρετικά τώρα απλά από το 1ο bat αρχειο που ειχαμε τρεξει στο βήμα 4, επιλεγουμε αυτή την φορά να κανουμε εγκατασταση την stock recovery και ειμαστε ετοιμοι. H stock recovery χρειαζεται στην περιπτωση που θέλουμε να κανουμε εγκατάσταση ΟΤΑ updates.

 

ROOT+CUSTOM ROM+ GAPPS

 

1. περάστε τους adb drivers στον υπολογιστή σας για να αναγνωρισει σωστά το κινητό. Tους adb drivers θα τους βρείτε μέσα στο κινητό σας με το που το συνδέσετε στον υπολογιστή. θα σας ανοιξει ένα autorun.exe που θα εγκαταστήσει τους απαραιτητους drivers.

2. ενεργοποιησε το usb debugging μέσα από το developers options και την εγκατάσταση εφαρμογών από άγνωστες πηγές

3. κατεβάστε τον φάκελο root + recovery aπό εδώ.

4. τρεξτε το .bat αρχειο με δικαιώματα διαχειριστή και με απενεργοποιημένο το antivirus (ειναι safe. μην αγχωνεστε).

5. στις επιλογες , πατηστε την 3η επιλογη ώστε να κανετε εγκατασταση την συγκεκριμένη custom recovery.

6. κατεβάζουμε την rom που θέλουμε να περάσουμε, τα gapps και το signed_SuperSU.Pro.v1.97

7. τα περνάμε ειτε στην εσωτερική μνημη του κινητου ή στην microsd.

8. Για να μπουμε στην recovery εχουμε πατημένο το volume down ταυτόχρονα με το power button όταν ξεκιναει το κινητό.

9. μπαινουμε στην recovery και επιλεγουμε να κανουμε factory reset και wipe cache.

10. επιλέγουμε να κάνουμε εγκατάσταση κατα σειρα α) την rom, β) τα gapps, γ)το signed_SuperSU.Pro.v1.97.

11. μόλις τα κάνεις όλα εγκατασταση, όταν πατησεις για επανεκκινηση, θα σου ζητησει να επιδιορθωσει το root. πατηστε ναι.

 

Σημείωση 1. Αν εχουμε ήδη custom recovery στο κινητό, ξεκινάμε από το βήμα 6.

Σημείωση 2. πολλοι ανεφεραν ότι σε υπολογιστή με windows 8.1, επρεπε να τρέξουν το bat αρχειο χωρίς δικαιώματα διαχειριστή για να λειτουργήσει σωστά.

Σημείωση 3. πριν περάσετε κάποια απ τις CYANOGENMOD 11/ MOKEE / PAC ROMs, βεβαιωθείτε ότι το κινητό σας ειναι πρώτα στην πιο πρόσφατη stock rom μιας και τις χρησιμοποιουν σαν baseband.

Σημείωση 4. η σειρά που περνάμε τα αρχεία για τις CYANOGENMOD 11/ MOKEE / PAC ROMs, ειναι α) πρώτα το zip που ειναι κάπου 230mb, β) ένα απ' τα 2 patch αναλόγως αν θέλουμε να έχουμε για εγκατάσταση των αρχειων των εφαρμογών την εσωτερική ή την εξωτερική μνήμη και γ) μετά συνεχιζουμε κανονικά εγκαθιστώντας τα gapps και το root.

 

Download links

CYANOGENMOD 11/ MOKEE / PAC ROM

STOCK ROMS

ROOT + RECOVERY FOLDER

signed_SuperSU.Pro.v1.97

GAPPS

 

Χρήσιμα links και πηγές

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2792958 <-- το πιο ενημέρωμένο φορουμ στα αγγλικα απ όπου βρήκα όλα τα παραπάνω

 

επισημα και όχι φορουμ απο κινα πλευρά. με google translate ίσως βγαλετε λιγη άκρη

bbs.anzhi.com

www.tdbeta.cn

www.ztehn.com

Edited by athanaso77
Ενημέρωση
Link to comment
Share on other sites

Ειχα σκοπο να ακολουθησω τον οδηγο απο το xda, αλλα αφου μας τα δινεις ετοιμα και μεταφρασμενα... :food:

Σε ευχαριστουμε πολυ!!

Link to comment
Share on other sites

παιδιά μία ερώτηση που ίσως είναι λίγο ανόητη... Εγγύηση από κίνα υπάρχει? Γιατί επίσημο service στην Ελλάδα zte υπάρχει. αν η εγγύηση είναι εργοστασιακή παίζει ρόλο από που το πήρες?
Link to comment
Share on other sites

Ένα ευχαριστώ από μένα, ως μελλοντικός κάτοχος. Είναι πολύ σημαντικό να υπάρχει βοήθεια από μέλη του φόρουμ για να ευχαριστηθείς ένα κινητό. Είχα ένα blackview, κι αν μπόρεσα να το σετάρω και να το παραμετροποιήσω ήταν χάρις στη βοήθεια συμφορουμιτών.
Link to comment
Share on other sites

παιδιά μία ερώτηση που ίσως είναι λίγο ανόητη... Εγγύηση από κίνα υπάρχει? Γιατί επίσημο service στην Ελλάδα zte υπάρχει. αν η εγγύηση είναι εργοστασιακή παίζει ρόλο από που το πήρες?

 

η εγγυηση που έχεις εχει ισχυ μόνο στην κίνα. απο την στιγμή που δεν εισάγεται το συγκεκριμένο κινητό στην ελλάδα, δεν μπορουν κ ουτε ειναι υποχρεωμενοι να σου παρεχουν εγγυηση. οποτε ακολουθειται η γνωστη διαδικασια που συνεννοεισαι με τον πωλητη σου, του το στελνεις και στο στελνει πισω επισκευασμενο.

Link to comment
Share on other sites

η εγγυηση που έχεις εχει ισχυ μόνο στην κίνα. απο την στιγμή που δεν εισάγεται το συγκεκριμένο κινητό στην ελλάδα, δεν μπορουν κ ουτε ειναι υποχρεωμενοι να σου παρεχουν εγγυηση. οποτε ακολουθειται η γνωστη διαδικασια που συνεννοεισαι με τον πωλητη σου, του το στελνεις και στο στελνει πισω επισκευασμενο.

 

οκ ευχαριστω!!!

Link to comment
Share on other sites

Περιμένω και εγω την 2gb έκδοση. Αληθεύει οτι ο αισθητήρας είναι ο sony imx135 ?

βαση αυτου, μαλλον ναι. τι κριτικες εχει αυτός ο φακος;

 

http://www.devicespecifications.com/en/comparison/bfe66d65

Link to comment
Share on other sites

Μ αρέσω! Χαχα! Μόνος μου ρωτάω, μόνος απαντάω!

 

http://www.sony.net/SonyInfo/News/Press/201208/12-107E/

Link to comment
Share on other sites

Μ αρέσω! Χαχα! Μόνος μου ρωτάω, μόνος απαντάω!

 

http://www.sony.net/SonyInfo/News/Press/201208/12-107E/

 

αν είναι όντως αυτός , τον ιδιο φοράει και τα lg g2, g3, samsung s4, moto x

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να μπορουσαμε να βαλουμε την εφαρμογη της stock καμερας στις custom roms(και να παιζει σωστα)...ειναι ο μονος λογος που κραταω την stock...μου αρεσει το ui της stock αλλα δεν την παλευω με τα χαζα που κανει λογω dual sim....ειναι και βαρια!εχω δουλεψει και πολλα lenovo με vibe ui που εχει και αυτη της εφαρμογες χυμα κτλ κτλ αλλα παντα ημουν υπερ ευχαριστημενος...
Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να μπορουσαμε να βαλουμε την εφαρμογη της stock καμερας στις custom roms(και να παιζει σωστα)...ειναι ο μονος λογος που κραταω την stock...μου αρεσει το ui της stock αλλα δεν την παλευω με τα χαζα που κανει λογω dual sim....ειναι και βαρια!εχω δουλεψει και πολλα lenovo με vibe ui που εχει και αυτη της εφαρμογες χυμα κτλ κτλ αλλα παντα ημουν υπερ ευχαριστημενος...

o dallascz στο xda εχει ενα apk στο google drive του που ειναι η παλια εκδοση της στοκ καμερα κ υποστηριζει ότι δουλευει.

 

τι προβληματα σου βγαζει το dual sim? και γιατι σου φαινεται βαρια;; περα απο το lag που έχει το κινητό όταν ειναι μετα απο boot, προσωπικα ειμαι υπερευχαριστημενος απο το smoothness. απο προεγκατεστημένες εφαρμογές, τι εχεις σβησει;

 

edit. εγώ έχω σβήσει τις παρακάτω. Τα stock "music player" και "my file" δεν τα εχω σβησει γιατί κρασάρει το fm radio όταν τα έσβηνα με το titanium backup και επρεπε να ξαναπεράσω την rom για να φτιαξει. εσυ τα εχεις σβησει αυτα ή μονο σε μενα μου προκαλει πρόβλημα;

ημερολόγιο

αριθμομηχανή

video

search 4.4.2

nubia κατι(κινεζικο κατι σαν antivirus)

nubia platlogo

notepad

media

email 4.1

easy mode

bubbles

black hole

backup.

Edited by kallair
Link to comment
Share on other sites

o dallascz στο xda εχει ενα apk στο google drive του που ειναι η παλια εκδοση της στοκ καμερα κ υποστηριζει ότι δουλευει.

 

τι προβληματα σου βγαζει το dual sim? και γιατι σου φαινεται βαρια;; περα απο το lag που έχει το κινητό όταν ειναι μετα απο boot, προσωπικα ειμαι υπερευχαριστημενος απο το smoothness. απο προεγκατεστημένες εφαρμογές, τι εχεις σβησει;

 

edit. εγώ έχω σβήσει τις παρακάτω. Τα stock "music player" και "my file" δεν τα εχω σβησει γιατί κρασάρει το fm radio όταν τα έσβηνα με το titanium backup και επρεπε να ξαναπεράσω την rom για να φτιαξει. εσυ τα εχεις σβησει αυτα ή μονο σε μενα μου προκαλει πρόβλημα;

ημερολόγιο

αριθμομηχανή

video

search 4.4.2

nubia κατι(κινεζικο κατι σαν antivirus)

nubia platlogo

notepad

media

email 4.1

easy mode

bubbles

black hole

backup.

 

εγω κατι κενεζιες και κατι nubia χαζα εχω σβησει...Οσο για την εφαρμογη την δοκιμασα αλλα εβγαζε ασπρα σημαδια....σε οτι αφορα το dual sim δεν

ενω εχω επιλεγμενη ποια σιμ θα χρησιμοποιει για κλησεις αυτο κανει οτι θελει!!!Γενικα δεν η ρομ....

Link to comment
Share on other sites

εγω κατι κενεζιες και κατι nubia χαζα εχω σβησει...Οσο για την εφαρμογη την δοκιμασα αλλα εβγαζε ασπρα σημαδια....σε οτι αφορα το dual sim δεν

ενω εχω επιλεγμενη ποια σιμ θα χρησιμοποιει για κλησεις αυτο κανει οτι θελει!!!Γενικα δεν η ρομ....

δυστυχως στην παρουσα φαση δεν εχω 2η sim για να το δοκιμασω κ εγω να δω τι παιζει.

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως στην παρουσα φαση δεν εχω 2η sim για να το δοκιμασω κ εγω να δω τι παιζει.

 

Μην ανησυχειτε,οταν θα μου ερθει θα το κανω εγω!!

Link to comment
Share on other sites

καλo μεσημερι σε ολους ....

μια-δυο ερωτησεις θα θελα να κανω :

ειναι να κυκλοφορησει το V5S -τα ιδια λιγο πολυ χαρακτηριστικα με το V5(2/8) ειδα οτι εχει -με αλλον επεξεργαστη ομως . Ειναι καλυτερο κινητο απο το V5(2/8) ?? ενταξει υποστηριζει το V5S 4G υπολείπεται σε καποια χαρακτηριστικα στo Gps απο το V5 και καποια ακομη(ραδιο με και χωρις RDS,Otg....)το μεν και το δε ) (http://www.devicespecifications.com/en/comparison/284d13ef1)

ειναι λιγη η 1gb ραμ ?? Ο επεξεργαστης του V5S ειναι καλυτερος ??

το βρηκα στο http://www.aliexpress.com/item/Original-ZTE-V5S-mobile-phone-5-1280x720-Screen-Snapdragon-MSM8916-64bit-Quad-Core-1GB-RAM-8GB/32240566937.html

εχει καποιος αποψη για αυτο ??? (δεν κυκλοφορησε ακομη το V5S το χω υποψη μου αν διαβασε κατι καποιος )

Ευχαριστω

Edited by ko_mi19
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE V5 (Red Bull)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...