Jump to content

[App Store] Γενικές Πληροφορίες και Εύρεση εφαρμογών


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια καλημερα.υπαρχει καποια εφαρμογη στο itunes που να μου επιτρεπει να κατεβαζω βιντεο απο το youtube και να το δω αργοτερα οταν δεν θα εχω ενεργη συνδεση internet?και δεν μιλαω για τραγουδια και βιντεοκλιπ αλλα για αλλου τυπου πχ εκπομπες ντοκυματερ κτλ....καποιες εφαρμογες που βρηκα ειναι για να κατεβαζεις..........τσοντες!!η εφαρμογη που προτεινε ενας φιλος amerigo δεν υποστηριζει το youtube..

 

Και εγώ τότε από που κατεβάζω άμα δεν το υποστηρίζει τότε το you tube; Μάλλον κάτι κάνεις λάθος. Εγώ δεν έχω την δωρεάν.αν θέλεις μπορείς να δοκιμάσεις και την instatube αν και νομίζω ότι υπάρχουν πάρα πολλές ακόμη εφαρμογές για να κάνεις την δουλειά σου.

Edited by thanoslam
Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω πολυ . μπορουμε να βαλουμε το πληκτρολογιο 3χ4 με κανονικο κλασικο πληκτρολογιο 10 ψηφιων ; οπως στα παλια κινητα; . που πατας παραδειγματος χαρη το 5 μια φορα και εμφανιζεται το μ κ; και ουτο καθε εξης; . σαν και αυτο https://play.google.com/store/apps/details?id=com.akeyboard

Καλημέρα!

Βγήκε πληκτρολόγιο Τ9 http://9to5mac.com/2014/11/11/type-nine-keyboard/ αλλά για την ώρα δεν υποστηρίζει Ελληνικά.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Whatsapp messenger + viber για το Ipad.? έχω ακούσει πως μπορεί να γίνει, μπορεί κάποιος να βοηθήσει ?

Iphone 6 s plus Rose gold 64 gb

IPad Air 2 gold 64gb

Link to comment
Share on other sites

Whatsapp messenger + viber για το Ipad.? έχω ακούσει πως μπορεί να γίνει, μπορεί κάποιος να βοηθήσει ?

 

κατέβασε τις εφαρμογές μέσω iTunes στο υπολογιστή σου, στη συνέχεια σύνδεσε τη συσκευή σου, επέλεξε τις εφαρμογές και στη στη συνέχεια apply :)

Link to comment
Share on other sites

Mούτε λέει πως δεν έγινε εγκατάσταση γιατί δεν ειναι συμβατή η εφαρμογή με το ipad τι κάνω λάθος;

Iphone 6 s plus Rose gold 64 gb

IPad Air 2 gold 64gb

Link to comment
Share on other sites

Mούτε λέει πως δεν έγινε εγκατάσταση γιατί δεν ειναι συμβατή η εφαρμογή με το ipad τι κάνω λάθος;

 

Τι συσκευή την έχεις κατεβασμένη στο pc? εγώ το δοκίμασα χθες πριν σου το γράψω :)

Link to comment
Share on other sites

Τι συσκευή την έχεις κατεβασμένη στο pc? εγώ το δοκίμασα χθες πριν σου το γράψω :)

 

Έχω κατεβασμένο και συγχρονισμένο το I tunes με το ipad κατέβασα μέσω iTunes. Την εφαρμογή και όταν πάω να την κάνω μέσω αυτού εγκατάσταση στο ipad μου βγάζει αυτο που σου είπα...

Iphone 6 s plus Rose gold 64 gb

IPad Air 2 gold 64gb

Link to comment
Share on other sites

Έχω κατεβασμένο και συγχρονισμένο το I tunes με το ipad κατέβασα μέσω iTunes. Την εφαρμογή και όταν πάω να την κάνω μέσω αυτού εγκατάσταση στο ipad μου βγάζει αυτο που σου είπα...

 

Τι βλέπεις την εφαρμογή στα purchases στο App Store της συσκευής;

Link to comment
Share on other sites

.Καλημέρα βγήκε πληκτρολόγιο android Fleksy. Από μια αναζήτηση στο market apple store υπάρχει αλλά πρέπει να το αγοράσεις δεν υπάρχει πιθανότητα να το βρουμε δωρεάν σε παραπλησία εφαρμογή ;.

Καλημέρα!

Βγήκε πληκτρολόγιο Τ9 http://9to5mac.com/2014/11/11/type-nine-keyboard/ αλλά για την ώρα δεν υποστηρίζει Ελληνικά.

 

Σε ευχαριστώ παρά πολύ για τον χρονο σου πολύ ενδιαφέρον αυτό ! Αφού έκαναν την αρχή είναι πολύ σημαντικό ! Διότι δεν αντέχονται τα μικρά πλήκτρα ! άλλο πατάς άλλο γράφει και δεν φτάνει αυτό δεν μπορώ να κατέβω και ανέβω γρήγορα στην σελίδα . Ενώ με μίνι οπερα4 σε νόκια παλιά συσκευή απλή πάταω #3 πάω στην αρχή της σελίδας και μετά με το ίδιο πλήκτρο και πάω στο τέλος της σελίδας !

Edited by JOHNMEGARYTHMOS

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

.Καλημέρα βγήκε πληκτρολόγιο android Fleksy. Από μια αναζήτηση στο market apple store υπάρχει αλλά πρέπει να το αγοράσεις δεν υπάρχει πιθανότητα να το βρουμε δωρεάν σε παραπλησία εφαρμογή ;.

Το Fleksy κάποια στιγμή ήταν σε προσφορά free. Πολύ πιθανόν να ξαναμπεί.

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ παρά πολύ για τον χρονο σου πολύ ενδιαφέρον αυτό ! Αφού έκαναν την αρχή είναι πολύ σημαντικό ! Διότι δεν αντέχονται τα μικρά πλήκτρα ! άλλο πατάς άλλο γράφει και δεν φτάνει αυτό δεν μπορώ να κατέβω και ανέβω γρήγορα στην σελίδα . Ενώ με μίνι οπερα4 σε νόκια παλιά συσκευή απλή πάταω #3 πάω στην αρχή της σελίδας και μετά με το ίδιο πλήκτρο και πάω στο τέλος της σελίδας !

Αν θες να πας γρήγορα στην κορυφή της σελίδας πατάς την statusbar και αμέσως σε ανεβάζει στην κορυφή της σελίδας. Αυτό γίνεται σε όλες τις εφαρμογές που χρειάζονται scroll. Πατάς εκεί που είναι η ώρα.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας φιλοι μου. Εχω ψαξει αρκετα καλα αλλα δεν εχω βρει κατι ευχρηστο. Ψαχνω μια εφαρμογη σε ios που κανει πχ καποια προβλεψη στοιχηματικη ημερας. Καποτε ειχα ενα αλλα το εσβησα και δεν το ξαναβρηκα. Επειδη δεν πολυασχολουμε με στοιχηματα, μερικες φορες ειναι βολικο να σου εδινε καποιο free application μια επιλογη για εμας που δεν διαβαζουμε εφημεριδες η μπαινουμε σε sites:lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

Τι βλέπεις την εφαρμογή στα purchases στο App Store της συσκευής;

 

Oxi δεν ειναι στα purchased την συσκευής στο ipad.. Την κατέβασα όπως μου είχες πει από το iTunes μέσω υπολογιστή .

Iphone 6 s plus Rose gold 64 gb

IPad Air 2 gold 64gb

Link to comment
Share on other sites

παιδια widgets δεν εχουν οι εφαρμογες για τα iphones? ποτε δεν μου προξενησε απορια, μεχρι σημερα :D

ή απλα εγω δεν εχει τυχει να χρησιμοποιήσω καποια?

Link to comment
Share on other sites

3rd party widgets, σε προηγούμενες εκδόσεις του iOS, πριν την 8, δεν υποστηρίζονταν. Πλέον, με το iOS 8, εφαρμογές τρίτων μπορούν να έχουν widgets. Θα τα βρεις στο Notification Centre, απ' όπου και μπορείς να ενεργοποιείς/απενεργοποιείς αυτά που θέλεις.

Να τα έχεις σε πολλαπλές οθόνες αναμονής, όπως είναι στο Android, δεν γίνεται.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

3rd party widgets, σε προηγούμενες εκδόσεις του iOS, πριν την 8, δεν υποστηρίζονταν. Πλέον, με το iOS 8, εφαρμογές τρίτων μπορούν να έχουν widgets. Θα τα βρεις στο Notification Centre, απ' όπου και μπορείς να ενεργοποιείς/απενεργοποιείς αυτά που θέλεις.

Να τα έχεις σε πολλαπλές οθόνες αναμονής, όπως είναι στο Android, δεν γίνεται.

 

αν καταλαβα εννοεις πως πχ, το widget τουκαιρου, το βλεπω στο νοτιφικετιον σεντερ.... μονο, ετσι?

δεν μπορω πχ να το εχω στην αρχική μου οθονη

ενα παραδειγμα λεω για τον καιρο,

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αυτό εννοώ.

Στην αρχική οθόνη, ουσιαστικά στην οθόνη κλειδώματος, όχι δεν μπορείς.

Φυσικά ούτε και στη home screen μπορείς, η οποία φιλοξενει μόνο τα εικονίδια των εφαρμογών σου.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αυτό εννοώ.

Στην αρχική οθόνη, ουσιαστικά στην οθόνη κλειδώματος, όχι δεν μπορείς.

Φυσικά ούτε και στη home screen μπορείς, η οποία φιλοξενει μόνο τα εικονίδια των εφαρμογών σου.

 

σε ευχαριστω πολυ :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ψάχνω εφαρμογή που να κατεβάζω από το YouTube, να το μετατρέπει σε mp3 και να εμφανίζεται στην μουσική.

Υπάρχει?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα γενικα τι αλλες εφαρμογες μπορουμε να κατεβασουμε σε iphone που να ειναι χρησιμες και εξυπνες , περα απο μινι οπερα και κοινωνικα δικτυα.; , δοκιμασα το dragon dictation και ειναι φοβερο , καλα ειναι δωρεαν σε iphone και σε android πρεπει να το αγορασεις 0,72 ευρω; ή να το δοκιμασεις free ;

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα γενικα τι αλλες εφαρμογες μπορουμε να κατεβασουμε σε iphone που να ειναι χρησιμες και εξυπνες , περα απο μινι οπερα και κοινωνικα δικτυα.; , δοκιμασα το dragon dictation και ειναι φοβερο , καλα ειναι δωρεαν σε iphone και σε android πρεπει να το αγορασεις 0,72 ευρω; ή να το δοκιμασεις free ;

 

Μπορείς να κατεβάσεις εφαρμογές cloud για να ¨μεγαλωσεις¨ το διαθέσιμο χώρο σου,εφαρμογές banking ,πληκτρολόγια ,εφαρμογές photo editing, και παρά πολλές που ταιριάζουν σε σένα .Μπορεις να πάρεις μια ιδέα στο App Store στα πεδία προτάσεις και κορυφαία.

Link to comment
Share on other sites

παντως αυτο με τα updates στις εφαρμογες εχει παραγίνει.... τελευταιες δεκα μερες εχω κατεβασει 3 φορες updates για τρεις εφαρμογες, ανω των 40mb καθε φορα.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή στο ios που να κανει αυτο που λέει ο τίτλος ?

Ακόμα καλύτερα θα ηταν αν υπάρχει μια εφαρμογή που χρησιμοποιεί το Touch ID για να ξεκλειδώνει αντί κωδικού ..

Iphone 6 s plus Rose gold 64 gb

IPad Air 2 gold 64gb

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή στο ios που να κανει αυτο που λέει ο τίτλος ?

Ακόμα καλύτερα θα ηταν αν υπάρχει μια εφαρμογή που χρησιμοποιεί το Touch ID για να ξεκλειδώνει αντί κωδικού ..

Για να κλειδώσεις μια εφαρμογή θα πρέπει να το υποστηρίζει η ίδια εφαρμογή. Πλέον οι εφαρμογές υποστηρίζουν και το ξεκλείδωμα με touch id αλλά ο κωδικός είναι υποχρεωτικός και πρέπει να τον βάλεις μια φορά όταν θα κάνεις setup το κλείδωμα στην εφαρμογή. Από εκεί και πέρα μπορείς να την ξεκλειδώνεις με το touch id.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή στο ios που να κανει αυτο που λέει ο τίτλος ?

Ακόμα καλύτερα θα ηταν αν υπάρχει μια εφαρμογή που χρησιμοποιεί το Touch ID για να ξεκλειδώνει αντί κωδικού ..

 

Αν έχεις κάνει jailbreak στη συσκευή σου τότε ναι υπάρχει αντίστοιχο tweak για να κλειδώσεις όποια εφαρμογή θέλεις. Χωρίς jailbreak θα πρέπει να το υποστηρίζει η εφαρμογή όπως λέει κι ο Κωνσταντίνος.

Ιδομενέας

iPhone 7 Black

iPad Air 2 Space Grey

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...