Jump to content

iNew V3


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ισως παίζει ρόλο και ο επεξεργαστής αλλά είναι κατα 90% θέμα κατασκευής και σπάνια είναι και θέμα rom.

Όλα τα ΤΗL που πέρασαν από τα χέρια μου έχουν άψογο gps. Απλώς αυτά με τον MTK6589 δε μπορουσαν να συνεργαστούν με τις αθλητικές εφαρμογές (endomondo π.χ.) αλλά το πρόβλημα ηταν softwarικο και με μία μοντα το τακτοποιουσα.

Σε άλλα κινέζικα ΜΤΚ βρίσκει λίγους δορυφόρους και κλειδώνει δύσκολα και εκεί το πρόβλημα είναι στη κατασκευή.

Σε δυο inew v3 φιλων για να δει δορυφόρους έπρεπε να φλασαρω τη τσουναμι. Αρα το πρόβλημα είναι στη ρομ. Όμως και πάλι και με τη τσουναμι δεν έχει την απόδοση των THL άρα είναι και θέμα κατασκευής ή κεραίας.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ισως παίζει ρόλο και ο επεξεργαστής αλλά είναι κατα 90% θέμα κατασκευής και σπάνια είναι και θέμα rom.

Όλα τα ΤΗL που πέρασαν από τα χέρια μου έχουν άψογο gps. Απλώς αυτά με τον MTK6589 δε μπορουσαν να συνεργαστούν με τις αθλητικές εφαρμογές (endomondo π.χ.) αλλά το πρόβλημα ηταν softwarικο και με μία μοντα το τακτοποιουσα.

Σε άλλα κινέζικα ΜΤΚ βρίσκει λίγους δορυφόρους και κλειδώνει δύσκολα και εκεί το πρόβλημα είναι στη κατασκευή.

Σε δυο inew v3 φιλων για να δει δορυφόρους έπρεπε να φλασαρω τη τσουναμι. Αρα το πρόβλημα είναι στη ρομ. Όμως και πάλι και με τη τσουναμι δεν έχει την απόδοση των THL άρα είναι και θέμα κατασκευής ή κεραίας.

 

Οι δοκιμες που εχω κανει ειναι με την φλιπ θηκη που ειχε το κινητο...θα την βγαλω για να μην εμποδιζει την οπτικη και θα σας πω σχετικα..Με θηκη κλειδωνει σε 15-20 δευτερα αλλα δεν το χανει μετα.

Sony Xperia S Rooted Motorola Atrix 4G Rooted

Sony Xperia Neo V Rooted Custom Rom Sony Xperia P Rooted

Sony Xperia T Rooted Inew V3 Rooted Sony Xperia Z inside look

 

Αγγελίες αποκλειστικά στο Buy&Sell.

Link to comment
Share on other sites

 

Εγώ που έχω περάσει την 1.11 Moded (Jelly Bean) που έχει ήδη twrp recovery, πρέπει πάλι να κάνω το βήμα 1 ή μπορώ κατευθείαν να φλασάρω μέσω του recovery την Kitkat ?

Edited by leros2004
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που έχω περάσει την 1.11 Moded (Jelly Bean) που έχει ήδη twrp recovery, πρέπει πάλι να κάνω το βήμα 1 ή μπορώ κατευθείαν να φλασάρω μέσω του recovery την Kitkat ?

 

Ναι πρέπει να κάνεις και το πρώτο βήμα γιατί οι δυο αυτές recovery δεν είναι ίδιες άλλη είναι για το Jelly Bean και άλλη για το KitKat.

Link to comment
Share on other sites

Ισως παίζει ρόλο και ο επεξεργαστής αλλά είναι κατα 90% θέμα κατασκευής και σπάνια είναι και θέμα rom.

Όλα τα ΤΗL που πέρασαν από τα χέρια μου έχουν άψογο gps. Απλώς αυτά με τον MTK6589 δε μπορουσαν να συνεργαστούν με τις αθλητικές εφαρμογές (endomondo π.χ.) αλλά το πρόβλημα ηταν softwarικο και με μία μοντα το τακτοποιουσα.

Σε άλλα κινέζικα ΜΤΚ βρίσκει λίγους δορυφόρους και κλειδώνει δύσκολα και εκεί το πρόβλημα είναι στη κατασκευή.

Σε δυο inew v3 φιλων για να δει δορυφόρους έπρεπε να φλασαρω τη τσουναμι. Αρα το πρόβλημα είναι στη ρομ. Όμως και πάλι και με τη τσουναμι δεν έχει την απόδοση των THL άρα είναι και θέμα κατασκευής ή κεραίας.

 

Δεν θα διαφωνήσω....

Asus Zenfone 3 zs570 kl Snapdragon 820 64G/6G

Asus Zenfone 2 ze551ml Z00AD 2.3GHz 4G RAM

Link to comment
Share on other sites

Κανε ενα factory reset οταν ανοιγει πατα το + της φωνης.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και επαναλαμβανω κατι που εχω γραψει πολλες φορες και κανεις δεν με ακουει - διαβαζει....

 

Δεν χρειαζετε να κατεβαζετε ολες τις ρομ που υπαρχουν δεξια και αριστερα....Η 1.0.8 ειναι μαμα και δεν εχει κανενα θεμα...ισως της μπαταριας και και αυτο εχει να κανει με την χρηση και τα προγραμματα που εχουμε πανω..Εαν εχουμε καμια 1000αδα ε δεν θα κρατησει πως να το κανουμε....Το gps κανει 20 δευτερα να πιασει αλλα δεν το χανει με τιποτα και ειναι μια χαρα...Ε δεν χαλιεμαι να το ανοιξω 20 δευτερα πιο πριν απο την στιγμη που το θελω....

 

Καμερα - nfc wifi αψογα!!!!

Φιλε μου εκανα factory reset αλλα δυστηχως τιποτα, καμια αλλη ιδεα?

Link to comment
Share on other sites

Χτές εγκατέστησα αυτήν την ROM:

http://www.chinaphonearena.com/forum/Thread-Inew-V3-firmware-version-1-0-13-KitKat

Download Link: https://docs.google.com/file/d/0B639f0L2Q0smOGF1N3pWT1MtS1k/edit?pli=1

 

Είναι 100% αυθεντική Inew 4.4.2 ΚΙΤΚΑΤ version 1.0.13. Θέλει Root και restore IMEI αν κάποιος την δοκιμάσει.

Μέχρι στιγμής, μου δουλεύει καλύτερα από όλες όσες έχω δοκιμάσει ως τώρα...

How to:

1. Installing driver MT65XX android phone (the ones you set yourself for the inevitable one must know)

2. Shut off the phone, remove the battery.

3. Unzip the downloaded rom, open up FlashTool v3 or v5, select Scatter-loading baskets browse to the unzipped folder selected rom MT6582_Android_scatter.

 

4. Looking at the 4 position one finds that FlashTool not tick that UBOOT, RECOVERY, CACHE and USRDATA.

I tick craft into 4 positions then left-click on each one and browse to the location:

- for UBOOT : uboot.bin ,

- for RECOVERY : factory_NONmodified_recovery.img, ( ή την V3_140808__recovery_140824-234113.img , αλλά δεν την δοκίμασα )

- for CACHE and DATA-4 : V3_140808__boot_patched_140824-234113.img.

Connect a cable with a laptop or computer, not connected to the phone.

 

5. Click the Upgrade Firmware-then quickly connect the other end of the cable to the phone.

6. Wait for the flashing process ends there will be a small bulletin board with blue letters show up ok's it.

7. Unplug the cable, and open it up. I teach you how to boot up the machine and get straight to the main screen, then watch as FlashTool process is complete. And what machine you boot logo hangs or something they do to the last step,

8. Hold the power button + volum + to enter recovery mode. The format you select wipe data reset and wipe cache, then reboot system now.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου εκανα factory reset αλλα δυστηχως τιποτα, καμια αλλη ιδεα?

 

 

Περασε την ρομ που αναφερει ο φιλος παραπανω...

Sony Xperia S Rooted Motorola Atrix 4G Rooted

Sony Xperia Neo V Rooted Custom Rom Sony Xperia P Rooted

Sony Xperia T Rooted Inew V3 Rooted Sony Xperia Z inside look

 

Αγγελίες αποκλειστικά στο Buy&Sell.

Link to comment
Share on other sites

Χτές εγκατέστησα αυτήν την ROM:

http://www.chinaphonearena.com/forum/Thread-Inew-V3-firmware-version-1-0-13-KitKat

Download Link: https://docs.google.com/file/d/0B639f0L2Q0smOGF1N3pWT1MtS1k/edit?pli=1

 

Είναι 100% αυθεντική Inew 4.4.2 ΚΙΤΚΑΤ version 1.0.13. Θέλει Root και restore IMEI αν κάποιος την δοκιμάσει.

Μέχρι στιγμής, μου δουλεύει καλύτερα από όλες όσες έχω δοκιμάσει ως τώρα...

How to:

1. Installing driver MT65XX android phone (the ones you set yourself for the inevitable one must know)

2. Shut off the phone, remove the battery.

3. Unzip the downloaded rom, open up FlashTool v3 or v5, select Scatter-loading baskets browse to the unzipped folder selected rom MT6582_Android_scatter.

 

4. Looking at the 4 position one finds that FlashTool not tick that UBOOT, RECOVERY, CACHE and USRDATA.

I tick craft into 4 positions then left-click on each one and browse to the location:

- for UBOOT : uboot.bin ,

- for RECOVERY : factory_NONmodified_recovery.img, ( ή την V3_140808__recovery_140824-234113.img , αλλά δεν την δοκίμασα )

- for CACHE and DATA-4 : V3_140808__boot_patched_140824-234113.img.

Connect a cable with a laptop or computer, not connected to the phone.

 

5. Click the Upgrade Firmware-then quickly connect the other end of the cable to the phone.

6. Wait for the flashing process ends there will be a small bulletin board with blue letters show up ok's it.

7. Unplug the cable, and open it up. I teach you how to boot up the machine and get straight to the main screen, then watch as FlashTool process is complete. And what machine you boot logo hangs or something they do to the last step,

8. Hold the power button + volum + to enter recovery mode. The format you select wipe data reset and wipe cache, then reboot system now.

 

Καλημέρα παιδιά θα συμφωνήσω με τον φίλο και θα συμπληρώσω ότι βλέπω τεράστια διαφορά στην απόδοση της μπαταρίας κάτι που προσωπικά θεωρώ έναν από τους πιο σημαντικούς λόγους για την αλλαγή σε αυτήν την ROM.Σε γενικότερες γραμμές:

1. GPS την 1η φορά που το άνοιξα κλειδωσε 17 δορυφόρους σε 2:05 και την2η φορά σε !!!!!!!!!! 0:01 !!!!!!!!!!

2. WIFI δεν είχα με καμμία ROM προβλήματα οπότε δεν μπορώ να έχω μετρο συγκρισης

3. Θερμοκρασία βλέπω τεράστια διαφορά (προς τα κάτω) όταν πριν μιλούσα (μπορεί και 2 ωρες συνεχώς) ζεμάταγε, τώρα τιποτα.

4. Μπαταρία, καταρχήν φόρτισε 100% , δεν μου έκανε μεγάλο σκαλί όπως πριν και σε λειτουργία 14 ωρών με ενεργοποιημένα BT, δεδομένα και ομιλία 4-5 ωρών 47% !!!!

Τα μόνα θέματα που έχω είναι 2 :

1. Δεν μου βλέπει την 32gb εξωτερική κάρτα σαν ξεχωριστή, βλέπει όλη την μνήμη σαν μία κάτι που πριν δεν συνεβαινε. Αυτό συμβαίνει όταν πάω να μεταφέρω τις εφαρμογές στην εξωτερική κάρτα, κατά τα άλλα την βλέπει κανονικά σαν 32άρα. ???

2. Εχω σοβαρό θέμα με το BT (Sony MW-1) όταν μιλάω με κάποιον ο παραμικρός θόρυβοςπηγαίνει στα αυτιά του με τρομερή παραμόρφωση σε σημείο που ενοχλεί, ίσως κάποια ρύθμιση να "παίξω" με τον θείο να το διόρθωνε. Αν κάποιος γνωρίζει τιμές θα βοηθούσε.

Καλύτερη εικόνα θα έχω σε λίγες μέρες και θα επανέλθω με πιο ολοκληρωμένες εντυπώσεις.

ΥΓ το πέρασμά της ήταν piece of cake απλά ακολουθώντας τις οδηγίες του εκδότη.

Edited by costaspap
Καλό θα ήταν να μην ξεχνάμε τα παιδιά εδώ μέσα που μας βοηθούν σπαταλώντας τον χρόνο τους και μοιράζοντας τις γνώσεις τους μαζί μας. Σας ευχαριστούμε !
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά θα συμφωνήσω με τον φίλο και θα συμπληρώσω ότι βλέπω τεράστια διαφορά στην απόδοση της μπαταρίας κάτι που προσωπικά θεωρώ έναν από τους πιο σημαντικούς λόγους για την αλλαγή σε αυτήν την ROM.Σε γενικότερες γραμμές:

1. GPS την 1η φορά που το άνοιξα κλειδωσε 17 δορυφόρους σε 2:05 και την2η φορά σε !!!!!!!!!! 0:01 !!!!!!!!!!

2. WIFI δεν είχα με καμμία ROM προβλήματα οπότε δεν μπορώ να έχω μετρο συγκρισης

3. Θερμοκρασία βλέπω τεράστια διαφορά (προς τα κάτω) όταν πριν μιλούσα (μπορεί και 2 ωρες συνεχώς) ζεμάταγε, τώρα τιποτα.

4. Μπαταρία, καταρχήν φόρτισε 100% , δεν μου έκανε μεγάλο σκαλί όπως πριν και σε λειτουργία 14 ωρών με ενεργοποιημένα BT, δεδομένα και ομιλία 4-5 ωρών 47% !!!!

Τα μόνα θέματα που έχω είναι 2 :

1. Δεν μου βλέπει την 32gb εξωτερική κάρτα σαν ξεχωριστή, βλέπει όλη την μνήμη σαν μία κάτι που πριν δεν συνεβαινε. Αυτό συμβαίνει όταν πάω να μεταφέρω τις εφαρμογές στην εξωτερική κάρτα, κατά τα άλλα την βλέπει κανονικά σαν 32άρα. ???

2. Εχω σοβαρό θέμα με το BT (Sony MW-1) όταν μιλάω με κάποιον ο παραμικρός θόρυβοςπηγαίνει στα αυτιά του με τρομερή παραμόρφωση σε σημείο που ενοχλεί, ίσως κάποια ρύθμιση να "παίξω" με τον θείο να το διόρθωνε. Αν κάποιος γνωρίζει τιμές θα βοηθούσε.

Καλύτερη εικόνα θα έχω σε λίγες μέρες και θα επανέλθω με πιο ολοκληρωμένες εντυπώσεις.

ΥΓ το πέρασμά της ήταν piece of cake απλά ακολουθώντας τις οδηγίες του εκδότη.

 

Και εγώ βλέπω μεγάλη βελτίωση στο θέμα της μπαταρίας με την KitKat με βγάζει μια μέρα άνετα πλέον με ανοικτά συνεχώς 3G,Viber,σερφάρισμα στο internet και 2-3 ώρες ομιλίας.Με την ίδια χρήσει πριν με την 4.2.2 6-8 ώρες και αυτές με δυσκολία αν της έβγαζε.

 

Επίσης το σκαλοπάτι που έκανε πριν από το 100% στο 80% το κάνει και τώρα αλλά πολύ ποιο αργά σε βαθμό που αν δεν το προσέξεις δεν το καταλαβαίνεις.

 

Το θέμα με την SD εμένα προσωπικά δεν με πειράζει γιατί δεν χρησιμοποιώ SD μου επαρκούν τα 13Gb της εσωτερικής μνήμης.

 

Το GPS δείχνει να έχει μια βελτιώσει αλλά αν δεν το δοκιμάσω με κάποια από αυτές της εφαρμογές π.χ (runkeeper ή το rundasticστο) στον δρομο δεν μπορώ να είμαι σίγουρος ότι δουλεύει σωστά και είναι σταθερό.

 

Γενικά η Kit Kat είναι πολύ καλύτερη σε σχέσει με την 4.2.2 και αξίζει τον κόπο να την περάσει κάποιος,όσοι δεν το κάνατε κάντε το και δεν θα χάσετε.

Edited by tigreos
Link to comment
Share on other sites

Οχι, δεν χρειάζεται να περάσεις κάποιο άλλη. Μπορείς απλά να περάσεις την ΚΙΤΚΑΤ. Αλλά SOS!

Πρέπει να κανεις backup ΙΜΕΙ με τον θείο, και μετα να κάνεις restore.

Αν βάλεις την 100% Official, τα βήματα είναι, Root, περνάς θείο, και μετα restore IMEI.

Link to comment
Share on other sites

Οχι, δεν χρειάζεται να περάσεις κάποιο άλλη. Μπορείς απλά να περάσεις την ΚΙΤΚΑΤ. Αλλά SOS!

Πρέπει να κανεις backup ΙΜΕΙ με τον θείο, και μετα να κάνεις restore.

Αν βάλεις την 100% Official, τα βήματα είναι, Root, περνάς θείο, και μετα restore IMEI.

 

τι ειναι το IMEI και πως γινεται το backup του μεσω του θειου;

Επισης αν κανω back up ολο το κινητο με titanium backup , μετα την αλλαγη ρομ το μονο που εχω να κανω ειναι εγκατασταση το titanium backup;

Link to comment
Share on other sites

Κάνοντας αυτά τα βήματα στο SPFT (Smart Phone Flash Tool) ΔΕΝ ΧΑΝΕΤΕ ΤΟ IMEI

 

http://forum.zopomobileshop.com/data/attachment/forum/201407/19/171040w3efe3e706q03g3e.jpg

 

http://forum.zopomobileshop.com/data/attachment/forum/201407/19/171038kj522jz15tawllll.jpg

 

Δοκιμασμένο.Σε εμένα δούλεψε άψογα.

Link to comment
Share on other sites

Περασε την ρομ που αναφερει ο φιλος παραπανω...

 

Περασα αυτην εδω την ρομ http://www.needrom.com/download/inew-v3-1-0-13/

αλλα δεν με αφησε να κανω το δευτερο βημα, δηλαδη δεν ανταποκρινεται το touch ειτε να το κανω με τα κουμπια που λεει πατημενα, η να το αφησω να μπει κανονικα το τηλ.

Εκανα στο ρουταρισμα (αν και δεν εχω πολλες γνωσεις) FORMAT ALL + DOWNLOAD.

Ειναι σαν ψιλοτουβλο η ελαφροπετρα

Link to comment
Share on other sites

Εγω περασα την Kitkat ομαλοτατα χωρις να χαθουν τα IMEI.... Me flashtools

 

Ομως δεν βλεπει την Sdcard τωρα

 

Καμια ιδεα τι φταει???

Link to comment
Share on other sites

Περασα αυτην εδω την ρομ http://www.needrom.com/download/inew-v3-1-0-13/

αλλα δεν με αφησε να κανω το δευτερο βημα, δηλαδη δεν ανταποκρινεται το touch ειτε να το κανω με τα κουμπια που λεει πατημενα, η να το αφησω να μπει κανονικα το τηλ.

Εκανα στο ρουταρισμα (αν και δεν εχω πολλες γνωσεις) FORMAT ALL + DOWNLOAD.

Ειναι σαν ψιλοτουβλο η ελαφροπετρα

 

αφου περασεις την καινουργια rom κανεις restart κρατωντας πατημενο το power button και to volume up. εκει που θα σε βγαλει κινείσαι με το volume down και διαλεγεις με volume up

Asus Zenfone 3 zs570 kl Snapdragon 820 64G/6G

Asus Zenfone 2 ze551ml Z00AD 2.3GHz 4G RAM

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια δεν ειναι ροοτ αυτη η rom???? αναφερομε οχι για την needrom αλλα για την αλλη που εχει βαλει λινκ ο φιλος kokofil πιο πανω....
Link to comment
Share on other sites

αφου περασεις την καινουργια rom κανεις restart κρατωντας πατημενο το power button και to volume up. εκει που θα σε βγαλει κινείσαι με το volume down και διαλεγεις με volume up

 

Αυτο το βημα που μου λες (και σε ευχαριστω) το εχω κανει αλλα δεν ανταποκρινεται το κινητο ειναι σαν να ειναι παγωμενη η οθονη,

αφου καποια στιγμη που εκανα το βημα αυτο που λες, πατησα παρατεταμενα το power και εχει βγαλει ενα λουκετο στην οθονη και απο κατω γραφει swipe to unlock, παταω αλλα δεν...

Μια φορα (απο τις πολλες που το εκανα μου εβγαλε κατι κινεζινα 4-5 γραμμες αλλα δεν ηξερα που να παω εκει το vol up&down

ανταπροκρινοταν.

Δεν ξερω τι αλλο να κανω

Link to comment
Share on other sites

Περασα αυτην εδω την ρομ http://www.needrom.com/download/inew-v3-1-0-13/

αλλα δεν με αφησε να κανω το δευτερο βημα, δηλαδη δεν ανταποκρινεται το touch ειτε να το κανω με τα κουμπια που λεει πατημενα, η να το αφησω να μπει κανονικα το τηλ.

Εκανα στο ρουταρισμα (αν και δεν εχω πολλες γνωσεις) FORMAT ALL + DOWNLOAD.

Ειναι σαν ψιλοτουβλο η ελαφροπετρα

Περασε την παραπανω ρομ και κανε τα βηματα που περιγραφει παραπανω ο φιλος.

Sony Xperia S Rooted Motorola Atrix 4G Rooted

Sony Xperia Neo V Rooted Custom Rom Sony Xperia P Rooted

Sony Xperia T Rooted Inew V3 Rooted Sony Xperia Z inside look

 

Αγγελίες αποκλειστικά στο Buy&Sell.

Link to comment
Share on other sites

Απο εχθές είμαι με kitkat , δεν μου δουλεύει η lenovo camera.. μηπως υπάρχει κάποιο άλλο apk για kitkat ??

 

Update: Τελικά κατέβασα την εκδοση 3.6.7 απο εδώ: http://technosamigos.com/lenovo-super-camera-app-android-phone/ και όλα καλά !!

Edited by leros2004
Link to comment
Share on other sites

Χτές εγκατέστησα αυτήν την ROM:

http://www.chinaphonearena.com/forum/Thread-Inew-V3-firmware-version-1-0-13-KitKat

Download Link: https://docs.google.com/file/d/0B639f0L2Q0smOGF1N3pWT1MtS1k/edit?pli=1

 

Είναι 100% αυθεντική Inew 4.4.2 ΚΙΤΚΑΤ version 1.0.13. Θέλει Root και restore IMEI αν κάποιος την δοκιμάσει.

Μέχρι στιγμής, μου δουλεύει καλύτερα από όλες όσες έχω δοκιμάσει ως τώρα...

How to:

1. Installing driver MT65XX android phone (the ones you set yourself for the inevitable one must know)

2. Shut off the phone, remove the battery.

3. Unzip the downloaded rom, open up FlashTool v3 or v5, select Scatter-loading baskets browse to the unzipped folder selected rom MT6582_Android_scatter.

 

4. Looking at the 4 position one finds that FlashTool not tick that UBOOT, RECOVERY, CACHE and USRDATA.

I tick craft into 4 positions then left-click on each one and browse to the location:

- for UBOOT : uboot.bin ,

- for RECOVERY : factory_NONmodified_recovery.img, ( ή την V3_140808__recovery_140824-234113.img , αλλά δεν την δοκίμασα )

- for CACHE and DATA-4 : V3_140808__boot_patched_140824-234113.img.

Connect a cable with a laptop or computer, not connected to the phone.

 

5. Click the Upgrade Firmware-then quickly connect the other end of the cable to the phone.

6. Wait for the flashing process ends there will be a small bulletin board with blue letters show up ok's it.

7. Unplug the cable, and open it up. I teach you how to boot up the machine and get straight to the main screen, then watch as FlashTool process is complete. And what machine you boot logo hangs or something they do to the last step,

8. Hold the power button + volum + to enter recovery mode. The format you select wipe data reset and wipe cache, then reboot system now.

 

Ελληνικα έχει??

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά παρακαλώ τη βοήθεια σας.

Το κινητό έπεσε απο μισό μέτρο σε μαρμάρινο πάτωμα με την οθόνη και σταμάτησε με ανοιχτή οθόνη να ανταποκρίνεται.

Εβγαλα την μπαταρία, την ξαναέβαλα και δεν ανοίγει.

Βαζοντάς το στο φορτιστή δεν λειτουργεί το κόκκινο Led και ούτε έτσι ανοίγει.

Ούτε με power + volume down .

Δοκίμασα και διάφορα ελαφρά "πατήματα" σε διάφορα σημεία μήπως και ξανακάνει επαφή αλλά τίποτε.

Καμιά ιδέα ;

Επίσης αν κανείς ξέρει κάποιο service στη Λάρισα που να ασχολείται με κινέζικα ας μου στείλει PM

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...