Jump to content

Αξεσουάρ για το ΗΤC One (M8)


gnt
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πιο λεπτή είναι, αλλά πιο ανθεκτική.

Αν θες την αγοράζω εγώ την άλλη βδομάδα που θα πάω Μάντσεστερ από αμαζον και στη στέλνω με ταχυδρομείο.

Να είσαι καλά δεν υπάρχει πρόβλημα.Και κάτι ακόμα. Μπαίνει βγαίνει δύσκολα? Την βρήκα aliexpress και θα την πάρω από εκεί. Ευχαριστώ πολύ πάντως

 

Edit. Αν μπορείς πες μου. Είναι πολύ glossy και γενικότερα αξίζει. Ξέρω πως δεν προστατεύει από πτώση αλλά ψάχνω κάτι απλό να ακουμπάει το τηλέφωνο και να μην χαλάει πολύ την αισθητική

Edited by tpal
Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 463
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εύκολα μπαίνει. Είναι λεπτή και δεν φαίνεται πολύ, αλλά να σου πω την αλήθεια σκέφτομαι να το βγάλω για να το χαρώ μόλις γυρίσω από διακοπές.

 

Τι εννοείς glossy?

Link to comment
Share on other sites

Εύκολα μπαίνει. Είναι λεπτή και δεν φαίνεται πολύ, αλλά να σου πω την αλήθεια σκέφτομαι να το βγάλω για να το χαρώ μόλις γυρίσω από διακοπές.

 

Τι εννοείς glossy?

Να γυαλίζει εννοώ.

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι αν και λίγο αργά πια να βάλω και εγώ μια dot view. Έτσι επειδή ίσως να την έχω κακοχαρακτηρίσει κυρίως λόγω του ότι νομίζω πως είναι δύσχρηστη στην λήψη φωτογραφιών και τοποθέτησης στη βάση του αυτοκινήτου (βάλε - βγάλε). Από που προτείνεται την αγορά της σήμερα και για gun metal πιο χρώμα να προτιμήσω;
3>4
Link to comment
Share on other sites

Να γυαλίζει εννοώ.

Όχι ιδιαίτερα... Μια χαρά είναι

Link to comment
Share on other sites

; -)

 

Και εδώ τα ίδια. Με έχει βολέψει με το παραπάνω η dot view.

 

Η αλήθεια είναι ότι δεν μου γέμιζε το μάτι στην αρχή, καλά που σε άκουσα όμως :-)

 

 

Edit. Καταραμένο tapatalk

 

@stoupi εάν βγάζεις φώτο οριζόντια που είναι και το σωστό δεν έχεις θέμα. Εάν βγάζεις κάθετα και με το ένα χέρι δεν βολεύει.

 

Εγώ στο gun metal έχω την γκρι και έχουν δέσει πολύ όμορφα!

Edited by Stinger
Link to comment
Share on other sites

Μόλις την παρέλαβα την dot view. Δεν κλείνει όμως καλά μένει ανοιχτή. Είναι φυσιολογικό αυτό;

Κατεβάζω κάποια εφαρμογή τώρα;

3>4
Link to comment
Share on other sites

Αν φοράς tempered glass προστασία οθόνης πολύ πιθανό να μην κλείνει εξαιτίας της... Νομίζω την εφαρμογή την έχει ήδη μέσα το κινητό εγκατεστημενη!
Link to comment
Share on other sites

Αν φοράς tempered glass προστασία οθόνης πολύ πιθανό να μην κλείνει εξαιτίας της... Νομίζω την εφαρμογή την έχει ήδη μέσα το κινητό εγκατεστημενη!

Αυτό ακριβώς. Το έβγαλα (τσάμπα τα λεφτά! :-( ) το είχα βάλει και χάλια.

3>4
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Έχω ακόμα μια ερώτηση. Μέχρι να πάρω την baseus είπα να δώσω μια ακόμα ευκαιρία στην θήκη που έρχεται με το τηλέφωνο.

Την χρησιμοποιεί κανείς σας?

Το μόνο αρνητικό είναι ότι αυτή η υφή που έχει και κολλάει πολύ το πίσω μέρος με ξενίζει. Μόνο εγώ δεν το μπορώ? Γενικά όμως είναι αξιόλογη θήκη με προϋπόθεση να μην βγαίνει και γεμίζει σκόνη γιατί κάνει σημάδι στο κινητό μιας και είναι σφιχτή

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Έχω ακόμα μια ερώτηση. Μέχρι να πάρω την baseus είπα να δώσω μια ακόμα ευκαιρία στην θήκη που έρχεται με το τηλέφωνο.

Την χρησιμοποιεί κανείς σας?

Το μόνο αρνητικό είναι ότι αυτή η υφή που έχει και κολλάει πολύ το πίσω μέρος με ξενίζει. Μόνο εγώ δεν το μπορώ? Γενικά όμως είναι αξιόλογη θήκη με προϋπόθεση να μην βγαίνει και γεμίζει σκόνη γιατί κάνει σημάδι στο κινητό μιας και είναι σφιχτή

 

Εγω τωρα στις διακοπές την φοράω συνέχεια και άφησα την Bugatti!Μπορω να πω οτι ειναι πολύ καλή και μια δυο φορές που την έβγαλα δεν μου άφησε κανένα σημάδι πίσω!Βεβαια οταν την ξανά βάζα την καθάριζα να μν έχει σκόνη μέσα!Οσων αφορά αυτο που λες εμένα καλο μου φαίνεται γιατί δεν αφήνει ίχνος σκόνης να περάσει!Για τσάμπα θεωρώ οτι ειναι πολύ καλή!

 

----- προσθήκη μηνύματος 93 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγω τωρα στις διακοπές την φοράω συνέχεια και άφησα την Bugatti!Μπορω να πω οτι ειναι πολύ καλή και μια δυο φορές που την έβγαλα δεν μου άφησε κανένα σημάδι πίσω!Βεβαια οταν την ξανά βάζα την καθάριζα να μν έχει σκόνη μέσα!Οσων αφορά αυτο που λες εμένα καλο μου φαίνεται γιατί δεν αφήνει ίχνος σκόνης να περάσει!Για τσάμπα θεωρώ οτι ειναι πολύ καλή!

 

Α σορυ μάλλον εννοείς οτι η πλάτη της ειναι έτσι που κολλάει στα υφάσματα των τσεπων ε κτλ;

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ναι για την πλάτη λέω. Και εμένα έχει αρχίσει και μου αρέσει αρκετά

 

Μια χαρά είναι ρε συ και το καλύτερο είναι ότι αν παίζεις παιχνίδια που Τώρα το καλοκαίρι με γυμνή συσκευή θα σου έκαιγε το χέρι,με τη θήκη δεν νιώθεις τίποτα!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι ρε συ και το καλύτερο είναι ότι αν παίζεις παιχνίδια που Τώρα το καλοκαίρι με γυμνή συσκευή θα σου έκαιγε το χέρι,με τη θήκη δεν νιώθεις τίποτα!

Τώρα θα το πω και ότι γίνει.

Καλά ότι δεν παίζω Παιχνίδια αλλά Αυτή η υφή με ανατριχιάζει λιγάκι. Δεν ξέρω. Πάντως όπως είπες για δωρεάν είναι μια χαρά. Και δεν δίνει τρελό όγκο άσε που πάει απίστευτα ωραία με το gunmetal

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Τώρα θα το πω και ότι γίνει.

Καλά ότι δεν παίζω Παιχνίδια αλλά Αυτή η υφή με ανατριχιάζει λιγάκι. Δεν ξέρω. Πάντως όπως είπες για δωρεάν είναι μια χαρά. Και δεν δίνει τρελό όγκο άσε που πάει απίστευτα ωραία με το gunmetal

 

χαχα:) Εμένα μου αρέσει πολύ η υφή της στο χέρι! και όντως σε gun metal πάει μούρλια. Όταν το βγάζω από την dot view μπαίνει σε αυτήν.

Link to comment
Share on other sites

χαχα:) Εμένα μου αρέσει πολύ η υφή της στο χέρι! και όντως σε gun metal πάει μούρλια. Όταν το βγάζω από την dot view μπαίνει σε αυτήν.

 

Και εγω περιμένω την dot να έρθει!Ελπιζω να αξίζει!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Η dot view ειναι μια θηκη που δεν προστατευει το τηλεφωνο σε πεσιματα. Προστατευει αψογα για τις μεταφορες σε τσαντες, να το ακουμπησεις σε επιφανειες κτλ. Οπως ειπε και ο Βασιλης βολευει στις οριζοντιες φωτο και προσωπικα οταν θελω να δω κατι στο τηλεφωνο γυρναω τη dot view τελειως, παρολο που δεν "κλεινει" οπως οι περισσοτερες flip θηκες. Αν τη συνηθισετε ειναι μια χαρα θηκη.

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα μου αρέσει αλλά από Amazon δεν στέλνουν λέει Ελλάδα. Εδώ και το tempered glass της nillkin που ποσταρε φίλος εδώ και του ήρθε κανονικά σε εμένα λέει ότι δεν έρχεται. Τι να πω.

Θέλω να τα πάρω από εκεί επειδή είναι δοκιμασμένα. Από eBay λένε ότι είναι χαλαρή η θήκη και όχι καλή

Δυστυχώς η dot view δενμε βόλεψε καθόλου. Διπλό να μην πω τριπλό το χάσιμο. Χάλασα και το tempered glass της nillkin για να ταιριάξει και να κλείνει σωστά και τωρα;

Πουλάω την dot, το tempered glass όπως λες δεν το στέλνουν πλέον και είμαι ως συνήθως στην αναζήτηση tempered glass και pouch λεπτή θηκούλα. :-(

3>4
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς η dot view δενμε βόλεψε καθόλου. Διπλό να μην πω τριπλό το χάσιμο. Χάλασα και το tempered glass της nillkin για να ταιριάξει και να κλείνει σωστά και τωρα;

Πουλάω την dot, το tempered glass όπως λες δεν το στέλνουν πλέον και είμαι ως συνήθως στην αναζήτηση tempered glass και pouch λεπτή θηκούλα. :-(

Tempered glass nilkin ξανά από aliexpress pouch bugati slim fit και είσαι τζετ

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς η dot view δενμε βόλεψε καθόλου. Διπλό να μην πω τριπλό το χάσιμο. Χάλασα και το tempered glass της nillkin για να ταιριάξει και να κλείνει σωστά και τωρα;

Πουλάω την dot, το tempered glass όπως λες δεν το στέλνουν πλέον και είμαι ως συνήθως στην αναζήτηση tempered glass και pouch λεπτή θηκούλα. :-(

Αν δεν θες να περιμένεις από Κίνα για γυαλί δες και το extreme-mobile.gr

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

"Παίζει" κάποιο link και για τα δύο;

Extreme mobile η θήκη γυαλί θα πάρω αυτό και εγώ. Original NILLKIN Amazing H+ Nanometer Anti-Explosion Tempered Glass Screen Protector Film For htc one 2 m8 + freeshipping

http://www.aliexpress.com/item/Original-NILLKIN-Amazing-H-Nanometer-Anti-Explosion-Tempered-Glass-Screen-Protector-Film-For-htc-one/1706601643.html

(from AliExpress Android)

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Extreme mobile η θήκη γυαλί θα πάρω αυτό και εγώ. Original NILLKIN Amazing H+ Nanometer Anti-Explosion Tempered Glass Screen Protector Film For htc one 2 m8 + freeshipping

http://www.aliexpress.com/item/Original-NILLKIN-Amazing-H-Nanometer-Anti-Explosion-Tempered-Glass-Screen-Protector-Film-For-htc-one/1706601643.html

(from AliExpress Android)

Θα είμαι ειλικρινής.

Δεν κατάλαβα τίποτα.

Μόνο το link είδα. Τελικά το extreme Mobile που κολλάει;

3>4
Link to comment
Share on other sites

Θα είμαι ειλικρινής.

Δεν κατάλαβα τίποτα.

Μόνο το link είδα. Τελικά το extreme Mobile που κολλάει;

Από extreme mobile πήρα την pouch που σου είπα. Θες να σου στείλω φωτογραφίες?

Γενικά είναι πολύ καλή έχει και στο YouTube βιντεο να δεις.

 

edit. Κανενα car holder δοκιμασμένο έχουμε?

Edited by tpal
Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

...Κανενα car holder δοκιμασμένο έχουμε?

 

RAM Mount X-Grip Universal Smartphone Suction Mount

Εγώ έχω βρει την υγειά μου πάντως.

Είμαι πολύ ευχαριστημένος.

 

Υ.Γ Δοκιμασμένο στους αθάνατους Ελληνικούς δρόμους με απόλυτη επιτυχία. :)

Υ.Γ2 ΚΑΙ ελεύθερη την κάμερα για καταγραφή της διαδρομής, που ακόμη και τα "συμβατά" πολλές φορές, ΔΕΝ σου δίνουν την δυνατότητα.

Υ.Γ3 Πανεύκολο στο βάλε-βγάλε. Κάπου υπάρχει και βίντεο.

Υ.Γ4 Για καλύτερα αποτελέσματα εγώ επειδή χρησιμοποιώ συνήθως pouch θήκη, το χρησιμοποιώ μαζί με την θήκη που είχε η HTC στο κουτί.

Edited by Stoupi
3>4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...