Jump to content

Jiayu G2F


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 968
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πρέπει να ρουταρεις το τηλέφωνο και μετά με ένα root browser μεταφέρεις ότι φάκελο θέλεις

 

Έχεις μήπως οδηγίες για ρουτάρισμα, γιατί εγώ δε βρήκα τίποτα. Με το framaroot πάντως δεν έγινε.+

Όταν πάω να τρέξω το supersu μου λέει ότι θέλει αναβάθμιση αλλά δε γίνεται με κανέναν τρόπο από τους δύο που προτείνονται, κανονικό και TWRP (λογικό γιατί έχει 3Ε recovery). Καμιά ιδέα;

Edited by ggtaxo
I believe that if life gives you lemons, you should make lemonade... And try to find somebody whose life has given them vodka, and have a party.
Link to comment
Share on other sites

Έχεις μήπως οδηγίες για ρουτάρισμα, γιατί εγώ δε βρήκα τίποτα. Με το framaroot πάντως δεν έγινε.+

Όταν πάω να τρέξω το supersu μου λέει ότι θέλει αναβάθμιση αλλά δε γίνεται με κανέναν τρόπο από τους δύο που προτείνονται, κανονικό και TWRP (λογικό γιατί έχει 3Ε recovery). Καμιά ιδέα;

http://playfuldroid.com/how-to-root-jiayu-g2f-in-less-than-an-hour-using-vroot/

Για κοιτα εδω

Link to comment
Share on other sites

 

To δοκίμασα φίλε μου, αλλά το τέλος μου πετάει ένα X με κάτι Κινέζικα γύρω γύρω. Το μόνο που με χαλάει είναι ότι δεν μπορώ δουλέψω το link2sd και το titanium. Διαφορετικά δε θα με πείραζε και πολύ.

I believe that if life gives you lemons, you should make lemonade... And try to find somebody whose life has given them vodka, and have a party.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, έκανα roort με Framaroot 1.9.0 Tο ανοίγουμε και πατάμε στη λέξη Barahir. Επιβεβαίωσα και με root checker basic. Τελικά της ανιψιάς μου πρέπει να είχε ενοποίηση αποθηκευτικού χώρου γι αυτό και δεν βλέπω τον εσωτερικό χώρο, τον κρατάει για εγκατάσταση apps.
letv le 1 pro us
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, έκανα roort με Framaroot 1.9.0 Tο ανοίγουμε και πατάμε στη λέξη Barahir. Επιβεβαίωσα και με root checker basic. Τελικά της ανιψιάς μου πρέπει να είχε ενοποίηση αποθηκευτικού χώρου γι αυτό και δεν βλέπω τον εσωτερικό χώρο, τον κρατάει για εγκατάσταση apps.

 

Κ εγώ έκανα αυτό που λες με το Barahir exploit, αλλά στο Root Checker μου λέει This device does not have proper root access... Τι μπορεί να φταίει;

 

Και μία ερώτηση, μήπως ξέρει κάποιος να απαντήσει. Το πρόβλημα είναι στο ότι το supersu δεν κάνει την αναβάθμιση (το γνωστό πρόβλημα) οπότε χρειάζεται να περάσω CWM ή TWRP για να φλασάρω την τελευταία έκδοση του supersu. Το θέμα είναι ότι βρήκα μόνο CWM για την TD-SCDMA (Κινέζικη) έκδοση του τηλεφώνου. Αν την περάσω θα δουλέψει ή θα μου το ξεφτιλίσει τελείως;

Edited by ggtaxo
I believe that if life gives you lemons, you should make lemonade... And try to find somebody whose life has given them vodka, and have a party.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα το παρέλαβα και εγώ την Παρασκευή από vickmall σε 20 ημέρες. Το κινητό είναι τέλειο για τα χρήματα που κάνει . Μου ήρθε root και με Ελληνικά .Στο κινητό όλα δουλεύουν τέλεια πολύ καλή και ποιοτική κατασκευή πολύ πάνω από την αξία του πολύ κάλος ήχος και σήμα wifi πολύ καλό σε ισχύ και ταχύτητα , η οθόνη φωτεινή χωρίς καμία παραμόρφωση από όποια γωνία και αν την δεις . Το GPS κλείδωσε σε 5 sec 7-8 δορυφόρους πλοήγηση δεν έκανα γιατί δεν θα το χρησιμοποιήσω ποτέ το κινητό για πλοήγηση . Η κάμερα είναι καλή με καλό φωτισμό βγάζει καλές φώτο το βράδυ το φλας δεν βοηθάει και πολύ . Γιο α όποιον θέλει ένα κινητό με μαζεμένες διαστάσεις 4.3" είναι το καλύτερο με διαφορά για τα χρήματα που κάνει ......
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα το πρωι το g2f για τη σύζυγο.ήρθε απο minideal σε 15 μέρες

Πολύ ομορφο και βολικό αρκετά γρήγορο

Η κάμερα ντεμι. Η οθόνη άψογη. Το βράδυ θα το τσεκαρο περισσότερο. Πάντως για τα λεφτά του (100usd) φαίνεται μπόμπα.

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα και γω σήμερα, ένα μαύρο G2F για φίλο! (vickmall, σε 20 μέρες από την παραγγελία!)

Θα έγραφα ΑΚΡΙΒΩΣ τα σχόλια του φίλου, οπότε απλώς τα παραθέτω (+1)

Για περίπου 85 ευρώ, είναι ιδανικό 4πύρηνο, ΚΑΛΥΤΕΡΟ από τα 4" και πολύ πιο συμμαζεμένο από τα 4.5-4.7"!!!

 

Καλημέρα το παρέλαβα και εγώ την Παρασκευή από vickmall σε 20 ημέρες. Το κινητό είναι τέλειο για τα χρήματα που κάνει . Μου ήρθε root και με Ελληνικά .Στο κινητό όλα δουλεύουν τέλεια πολύ καλή και ποιοτική κατασκευή πολύ πάνω από την αξία του πολύ κάλος ήχος και σήμα wifi πολύ καλό σε ισχύ και ταχύτητα , η οθόνη φωτεινή χωρίς καμία παραμόρφωση από όποια γωνία και αν την δεις . Το GPS κλείδωσε σε 5 sec 7-8 δορυφόρους πλοήγηση δεν έκανα γιατί δεν θα το χρησιμοποιήσω ποτέ το κινητό για πλοήγηση . Η κάμερα είναι καλή με καλό φωτισμό βγάζει καλές φώτο, το βράδυ το φλας δεν βοηθάει και πολύ . Γιο α όποιον θέλει ένα κινητό με μαζεμένες διαστάσεις 4.3" είναι το καλύτερο με διαφορά για τα χρήματα που κάνει ......

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύετε καλύτερο απο xiaocai x9s ? αυτο έχει λίγο καλυτερη κάμερα και λίγο καλυτερη ανάλυση που λέω εγω...αλλα χειρότερη μπαταρία.
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύετε καλύτερο απο xiaocai x9s ? αυτο έχει λίγο καλυτερη κάμερα και λίγο καλυτερη ανάλυση που λέω εγω...αλλα χειρότερη μπαταρία.

 

Δεν υπάρχει καμία σύγκριση μεταξύ τους το λες και μόνος σου... Από την μπαταρία να ξεκινήσω.... Από την ποιότητα των πλαστικών το xiaocai x9s μου θυμίζει W450 και ούτε ζωγραφιστό δεν θέλω να το βλέπω. Άσε τις διαστάσεις που έχει...

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα και εγώ αυτά χέρια μου. Μια χαρά η συσκευή. Το μοναδικό πρόβλημα που έχω είναι ξαφνικές διακοπές στο wifi. Το αντιμετώπισε κάνεις άλλος;;;
Link to comment
Share on other sites

Ξερει καποιος φιλος καποια ROM με Ελληνικα για το G2F της κορης μου?

Το κινητο παραγγελθηκε ρουταρισμενο και με Ελληνικα,αλλα ηρθε μονο με Αγγλικα και Κινεζικα.

Επισης μου παραπονιεται οτι το κινητο δεν μπορει να φορτισει .Οποια βοηθεια ευπροσδεκτη.

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία έχει συνήθως αυτοκόλλητο στους πόλους. Το έβγαλες;;;

 

Το εχει λειτουργησει καμια εβδομαδα κανονικα(ΜΟΝΟ ομως με Αγγλικα) χωρις αλλα(εκτος της ROM)προβληματα.

Τηλεφωνικα της ειχα πει για το αυτοκολητο και το εβγαλε για να ανοιξει το G2F.

Link to comment
Share on other sites

Ξερει καποιος φιλος καποια ROM με Ελληνικα για το G2F της κορης μου?

Το κινητο παραγγελθηκε ρουταρισμενο και με Ελληνικα,αλλα ηρθε μονο με Αγγλικα και Κινεζικα.

Επισης μου παραπονιεται οτι το κινητο δεν μπορει να φορτισει .Οποια βοηθεια ευπροσδεκτη.

 

Το εχει λειτουργησει καμια εβδομαδα κανονικα(ΜΟΝΟ ομως με Αγγλικα) χωρις αλλα(εκτος της ROM)προβληματα.

Τηλεφωνικα της ειχα πει για το αυτοκολητο και το εβγαλε για να ανοιξει το G2F.

 

Δεν ξέρω την ηλικία της δεσποινίδος, αλλα τα παιδια (μας) ειναι λίγο "άτσαλα" στο κούμπωμα του USB - ελπίζω να μην έσπασε το βυσματάκι....

Rom με Ελληνικά θα έρθει σύντομα, όμως Ελληνικά στα μηνύματα, Επαφες, κλπ, γράφει, σωστά?

H multilingual rom εδω, νομίζω έχει και Ελληνικά...

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Εκανα παραγγελία σπο το To2c.com στις 19/7 και σήμερα βλεπω αυτο στο tracking number . Τι σημαινει;

[sIGPIC][/sIGPIC]

Motorola Moto G 4g

Link to comment
Share on other sites

- ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΠΕΛΑΤΗ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ/ Receive Item From Customer.

Το πακέτο παραληφθηκε από τον αποστολέα στο ταχυδρομείο της χώρας αποστολής.

Link to comment
Share on other sites

Rom με Ελληνικά θα έρθει σύντομα

Αναμένεται αναβάθμιση;

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω την ηλικία της δεσποινίδος, αλλα τα παιδια (μας) ειναι λίγο "άτσαλα" στο κούμπωμα του USB - ελπίζω να μην έσπασε το βυσματάκι....

Rom με Ελληνικά θα έρθει σύντομα, όμως Ελληνικά στα μηνύματα, Επαφες, κλπ, γράφει, σωστά?

H multilingual rom εδω, νομίζω έχει και Ελληνικά...

 

Ευχομαι να μην το εχει κανει .Ετσι κι'αλλοιως θα βρεθουμε σε λιγες μερες Σαντορινη και θα δω ιδιοις ομασι.

Ευχαριστω πολυ.Τα ξαναλεμε.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παρέλαβα και εγώ ένα εχθές το απόγευμα από minideal, πολύ καλό έχει Multi language firmware 20140521-W-R-V0.7.3, αυτήν που έχουν και στο σιτε της jiavu.es

http://www.jiayu.es/software.php?soft&jiayu=G2F

 

την έκανα root με Framarrot και Bharahir μπήκε και το Supersu κανονικά και μετά με Mobileuncle MTK Tools έβαλα και το CWM recovery που κατέβασα από needrom( προσοχη μόνο για WCDMA κινητά)

http://www.needrom.com/mobile/cwm-for-g2f-wcdma/

βάζεις το αρχείο ονομάζοντάς το recovery.img στην κάρτα μνήμης χύμα και μέσα από το Mobileuncle πας recovery το βρίσκει το διαλέγεις κλπ.

 

Στο CWM μπαίνει με κλειστό το κινητό πατάς ταυτόχρονα το Power και το Volume +.

 

Έχω δει οτι υπάρχει και έκδοση rom MIUIhttp://www.needrom.com/mobile/jiayu-g2f-miui-v5/

την οποία προσπάθησα να βάλω χωρίς επιτυχία, έχει κάποιο θέμα το recovery με κινέζικο recovery CWM γίνεται θα δω εάν το δοκιμάσω, δεν ξέρω εάν σίγουρα η MIUIέχει Ελληνικά.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που το πήρα απο minideal έχει ελληνικά. Η έκδοση της ROM είναι G2FW-20140522-W-R-CN-V0.74 αν αυτό βοηθάει.

Το έχω καμιά 20αριά μέρες και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος. και το λέω αυτό έχοντας περάσει απ τα χέρια μου το τελευταίο καιρό πάνω από 6-7 κινέζικα κινητά.

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με τις ROM κατέβασα εχθές και δοκίμασα την B.W.CN.V.0.8.5 από ρωσικό σιτε καθαρισμένη από κινεζιές, αρχίζει με ρωσικά και μετά πας στα settings και διαλέγεις Ελληνικά. Γίνεται εγκατάσταση με CWM. Οδηγίες για εγκατάσταση CWM.

 

-Καταρχήν κάνουμε root, δοκιμάζουμε με framaroot και Barahir και μετά επανεκκίνησης εάν όλα πάνε καλά θα έχει εγκατασταθεί και Supersu. Άλλος τρόπος είναι με Vroot όπου εγκαθιστά εάν κινέζικο πρόγραμμα για root δεν μας πειράζει γιατί σκοπός είναι να βάλουμε το CWM recovery ώστε να εγκαταστήσουμε την 0.8.5 έκδοση.

-Στην συνέχεια υπάρχουν δύο τρόποι εγκατάστασης του recovery

1. Κατεβάζουμε Mobileucle tools από το Play store το κάνουμε εγκατάσταση του δίνουμε δικαιώματα root. Αντιγράφουμε το αρχείο recovery.img στην κάρτα SD χύμα. Τρέχουμε το Mobileucle και επιλέγουμε Recovery βρίσκει το αρχείο recovery.img το επιλέγουμε κάνει flash και μετά επανεκκίνηση.

2. Χρησιμοποιούμε ένα batch αρχείο από τον υπολογιστή μας. Καταρχήν από το κινητό στiς ρυθμίσεις συστήματος/Επιλογές για προγραμματιστές ενεργοποιούμε τον Εντοπισμό σφαλμάτων USB. Στην συνέχεια έχοντας το κινητό ανοιχτό τρέχουμε το batch ακολουθούμε τις οδηγίες στην οθόνη, εάν πετύχει το κινητό θα κάνει επανεκκίνηση σε CWM.

- Αφού έχουμε βάλει CWM αντιγράφουμε το αρχείο G2FW-20140606-​W-R-CN-V0.8.5-​CWM.zip στην κάρτα SD χύμα πάλι, μπουτάρουμε σε CWM το κινητό κλειστό πατάμε ταυτόχρονα το power και το Volume +(το πάνω κουμπί) εκεί επιλέγουμε (πριν από αυτό καλό είναι να κάνουμε ένα backup την υπάρχουσα εγκατάσταση μας, ώστε εάν έχουμε κάποιο πρόβλημα να μπορούμε πολύ εύκολα απο το CWM να κάνουμε restore)

πριν την εγκατάσταση και αφού έχουμε κάνει οπωσδήποτε Backup την ROM που έχουμε ήδη εγκατεστημένη κάνουμε και τα παρακάτω-Προσοχή κάντε backup με τις παρακάτω ενέργειες σβήνονται όλα από το κινητό εφαρμογές επαφές κλπ-

– Wipe Data / Factory Reset -> delete all user data

– Wipe Cache Partition -> Wipe cache

και στην συνέχεια τα παρακάτω

-install zip from sdcard

μετά -choose zip from sdcard

κατόπιν επιλέγουμε το G2FW-20140606-​W-R-CN-V0.8.5-​CWM.zip

τέλος επιλέγουμε - Yes - install G2FW-20140606-​W-R-CN-V0.8.5-​CWM.zip

 

περιμένουμε να τελειώσει η διαδικασία μερικά λεπτά και μετά επιλέγουμε

-reboot...

 

λινκ για G2FW-20140606-​W-R-CN-V0.8.5-​CWM.zip https://yadi.sk/d/sg1c2EaLVEAr7

 

recovery http://www.easybytez.com/v0975z3caa8x

και ανοίγει το κινητό οπότε πάμε μετά στις ρυθμίσεις και στο εικονίδιο της γλώσσας έχει ένα Α και αλλάζουμε τη γλώσσα σε Ελληνικά.

Edited by panosvo
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παρέλαβα και εγώ ένα εχθές το απόγευμα από minideal, πολύ καλό έχει Multi language firmware 20140521-W-R-V0.7.3, αυτήν που έχουν και στο σιτε της jiavu.es

http://www.jiayu.es/software.php?soft&jiayu=G2F

 

την έκανα root με Framarrot και Bharahir μπήκε και το Supersu κανονικά και μετά με Mobileuncle MTK Tools έβαλα και το CWM recovery που κατέβασα από needrom( προσοχη μόνο για WCDMA κινητά)

http://www.needrom.com/mobile/cwm-for-g2f-wcdma/

βάζεις το αρχείο ονομάζοντάς το recovery.img στην κάρτα μνήμης χύμα και μέσα από το Mobileuncle πας recovery το βρίσκει το διαλέγεις κλπ.

 

Στο CWM μπαίνει με κλειστό το κινητό πατάς ταυτόχρονα το Power και το Volume +.

 

Έχω δει οτι υπάρχει και έκδοση rom MIUIhttp://www.needrom.com/mobile/jiayu-g2f-miui-v5/

την οποία προσπάθησα να βάλω χωρίς επιτυχία, έχει κάποιο θέμα το recovery με κινέζικο recovery CWM γίνεται θα δω εάν το δοκιμάσω, δεν ξέρω εάν σίγουρα η MIUIέχει Ελληνικά.

 

Σχετικά με τις ROM κατέβασα εχθές και δοκίμασα την B.W.CN.V.0.8.5 από ρωσικό σιτε καθαρισμένη από κινεζιές, αρχίζει με ρωσικά και μετά πας στα settings και διαλέγεις Ελληνικά. Γίνεται εγκατάσταση με CWM. Οδηγίες για εγκατάσταση CWM.

 

-Καταρχήν κάνουμε root, δοκιμάζουμε με framaroot και Barahir και μετά επανεκκίνησης εάν όλα πάνε καλά θα έχει εγκατασταθεί και Supersu. Άλλος τρόπος είναι με Vroot όπου εγκαθιστά εάν κινέζικο πρόγραμμα για root δεν μας πειράζει γιατί σκοπός είναι να βάλουμε το CWM recovery ώστε να εγκαταστήσουμε την 0.8.5 έκδοση.

-Στην συνέχεια υπάρχουν δύο τρόποι εγκατάστασης του recovery

1. Κατεβάζουμε Mobileucle tools από το Play store το κάνουμε εγκατάσταση του δίνουμε δικαιώματα root. Αντιγράφουμε το αρχείο recovery.img στην κάρτα SD χύμα. Τρέχουμε το Mobileucle και επιλέγουμε Recovery βρίσκει το αρχείο recovery.img το επιλέγουμε κάνει flash και μετά επανεκκίνηση.

2. Χρησιμοποιούμε ένα batch αρχείο από τον υπολογιστή μας. Καταρχήν από το κινητό στiς ρυθμίσεις συστήματος/Επιλογές για προγραμματιστές ενεργοποιούμε τον Εντοπισμό σφαλμάτων USB. Στην συνέχεια έχοντας το κινητό ανοιχτό τρέχουμε το batch ακολουθούμε τις οδηγίες στην οθόνη, εάν πετύχει το κινητό θα κάνει επανεκκίνηση σε CWM.

- Αφού έχουμε βάλει CWM αντιγράφουμε το αρχείο G2FW-20140606-​W-R-CN-V0.8.5-​CWM.zip στην κάρτα SD χύμα πάλι, μπουτάρουμε σε CWM το κινητό κλειστό πατάμε ταυτόχρονα το power και το Volume +(το πάνω κουμπί) εκεί επιλέγουμε (πριν από αυτό καλό είναι να κάνουμε ένα backup την υπάρχουσα εγκατάσταση μας, ώστε εάν έχουμε κάποιο πρόβλημα να μπορούμε πολύ εύκολα απο το CWM να κάνουμε restore)

πριν την εγκατάσταση και αφού έχουμε κάνει οπωσδήποτε Backup την ROM που έχουμε ήδη εγκατεστημένη κάνουμε και τα παρακάτω-Προσοχή κάντε backup με τις παρακάτω ενέργειες σβήνονται όλα από το κινητό εφαρμογές επαφές κλπ-

– Wipe Data / Factory Reset -> delete all user data

– Wipe Cache Partition -> Wipe cache

και στην συνέχεια τα παρακάτω

-install zip from sdcard

μετά -choose zip from sdcard

κατόπιν επιλέγουμε το G2FW-20140606-​W-R-CN-V0.8.5-​CWM.zip

τέλος επιλέγουμε - Yes - install G2FW-20140606-​W-R-CN-V0.8.5-​CWM.zip

 

περιμένουμε να τελειώσει η διαδικασία μερικά λεπτά και μετά επιλέγουμε

-reboot...

 

λινκ για G2FW-20140606-​W-R-CN-V0.8.5-​CWM.zip https://yadi.sk/d/sg1c2EaLVEAr7

 

recovery http://www.easybytez.com/v0975z3caa8x

και ανοίγει το κινητό οπότε πάμε μετά στις ρυθμίσεις και στο εικονίδιο της γλώσσας έχει ένα Α και αλλάζουμε τη γλώσσα σε Ελληνικά.

 

 

Παίδες, μια βοήθεια προς τα δω γιατί θα το πετάξω από κάνα παράθυρο!

Όταν το πήρα, εγκατέστησα και εγώ το framaroot, τρέχω barahir exploit και μου λέει όλα οκ, εγκαταστάθηκε και το supersu.

Πάω να τρέξω το supersu και μου λέει το γνωστό ότι το SU binary χρειάζεται αναβάθμιση... Μετά σε ρωτάει αν θα κάνεις την αναβάθμιση με την κανονική recovery ή με TWRP/CWM. Φυσικά στο κινητό είναι περασμένη η μούφα 3Ε recovery.

Αν πατήσω με κανονική (αυτήν που έχει δηλαδή το τηλέφωνο) μου λέει "Η εγκατάσταση απέτυχε!" Αν πατήσω με TWRP/CWM κάνει επανεκκίνηση και με βάζει στην 3ε recovery από όπου τρέχω το zip με το αναβαθμισμένο su binary αλλά με το που ξεκινάει μου λέει "Error: Invalid OTA package, missing scatter Installation aborted." To ίδιο μου κάνει όταν πάω να φλασάρω την CWM recovery που κατέβασα από το needrom...

Έτσι χωρίς root δεν μπορώ να φλασάρω την CWM recovery ούτε από το Mobile Uncle Tools αφού θέλει δικαιώματα ροοτ.

Δοκίμασα και με το vroot αλλά στο τέλος μου πετάει στην οθόνη του υπολογιστή ένα μεγαλοπρεπέστατο Χ.

Επίσης δοκίμασα με το SP Flash Tool να περάσω την CWM μπας και μπορέσω έτσι να αναβαθμίσω και το supersu αλλά εκεί έχω άλλο θέμα. Όταν βγαζω τη μπαταρία του τηλεφώνου και την ξαναβάζω για να μπορέσω να φλασάρω, ο υπολογιστής το εμφανίζει στη διαχείριση συσκευών ως άγνωστη συσκευή!!! :angry::angry::angry: Παρόλο που έχω περάσει ΜΤΚ drivers και όταν είναι ανοιχτό συνδέεται κανονικότατα!!!

 

Έχω ρουτάρει δεκάδες τηλέφωνα, τέτοια γκαντεμιά πρώτη φορά!

Όπως και να το προσπαθήσω όλο κάτι πάει στραβά!

 

Αν μπορεί να βοηθήσει κάποιος παιδιά θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα. Γενικά είναι πολύ καλό τηλέφωνο και με έχει βολέψει απίστευτα λόγω μεγέθους (που είναι ίσως και ο μόνος λόγος που δεν το έχω πετάξει σε κάναν τοίχο από τα νεύρα μου μετά από όλα αυτά)

I believe that if life gives you lemons, you should make lemonade... And try to find somebody whose life has given them vodka, and have a party.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...