Jump to content

Xiaomi Mi 3


salazar_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

http://sarshield.com/radiation-chart/

η επισημη απαντηση της xiaomi

support@xiaomishop.com

7:31 π.μ. (Πριν από 3 ώρες)

Hello,if you want to check the SAR for xiaomi phone, please check from this link:

http://sarshield.com/radiation-chart/

Thank you!

 

Φίλε μου, έχεις μπερδευτεί...

Το xiaomishop.com ειναι ένα κατάστημα στην Shenzhen,China που πουλάει προϊόντα Xiaomi... KAMIA σχέση με την "μαμά" εταίρία, σου πρότεινε να δεις την πληροφορία σε οτι βρήκαν στο google!!! (το γνωστό site πώλησης...)

 

Σε παρακαλώ, βάλε την πληροφορία με κάθε επιφύλαξη, θα νομίσει ο κόσμος οτι το τηλέφωνο έχει τέτοιο τρελό SAR...

About us

 

Welcome to xiaomishop.com, we are professional supplier for original xiaomi mobile phones. We supply high quality products, fast shipping and good aftersale service for our clients. You will be very enjoy when shopping in our website. Should any questions please feel free to email us: support@xiaomishop.com

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Μολις μιλησα μεσω xiaomi.com με το τμημα της Σιγκαπουρης ...

 

Το sar ειναι maximum 0.8W/kg με ανωτατο οριο τα 2.0W/kg μου ειπαν.

Οταν εχω προσβαση σε σταθερο η/υ θα ανεβασω το screenshot

Hyper82!
Link to comment
Share on other sites

πολυ καλο το sar!!!

 

απο αυτονομια τι λεει? με μετρια χρηση κραταει 2 ημερες?

 

επισης τα δικτυα 2g&3g υποστηριζονται στην ελλαδα?

Link to comment
Share on other sites

Μολις μιλησα μεσω xiaomi.com με το τμημα της Σιγκαπουρης ...

 

Το sar ειναι maximum 0.8W/kg με ανωτατο οριο τα 2.0W/kg μου ειπαν.

Οταν εχω προσβαση σε σταθερο η/υ θα ανεβασω το screenshot

 

Χμμ όταν λένε 0,8 για Ευρώπη, εννοούν στο αυτί ή στο σώμα? Αυτό που δίνουν όσο λιγότερες δυνατές πληροφορίες γίνεται, είναι εξοργιστικό :P Ας βγει όμως καμιά άκρη να δούμε τι θα κάνουμε χαχαχα

 

πολυ καλο το sar!!!

 

επισης τα δικτυα 2g&3g υποστηριζονται στην ελλαδα?

 

Πολύ καλό δεν είναι :P Επίσης, το κινητό χρησιμοποιείται κανονικά Ελλάδα από ό,τι λένε τα παιδιά!

Link to comment
Share on other sites

Μολις μιλησα μεσω xiaomi.com με το τμημα της Σιγκαπουρης ...

 

Το sar ειναι maximum 0.8W/kg με ανωτατο οριο τα 2.0W/kg μου ειπαν.

Οταν εχω προσβαση σε σταθερο η/υ θα ανεβασω το screenshot

 

οριστε και το screenshot

 

[ATTACH]45169[/ATTACH]

Hyper82!
Link to comment
Share on other sites

οριστε και το screenshot

 

[ATTACH]45169[/ATTACH]

 

Ωραίος έπρεπε να είχε γίνει καιρό αυτό...Καλύτερο απο το 1.29 :P

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ποια ειναι η καλυτερη τιμη/προσφορα που υπαρχει?Οποιοι μπορουν ας βοηθησουν...Για να μπορεσω να το παραγγειλω απο Δευτερα...Επισης υπαρχει καποιος που γνωριζει μηπως εχουμε καμια νεα πτωση τιμων? Edited by nivaz
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ποια ειναι η καλυτερη τιμη/προσφορα που υπαρχει?Οποιοι μπορουν ας βοηθησουν...Για να μπορεσω να το παραγγειλω απο Δευτερα...Επισης υπαρχει καποιος που γνωριζει μηπως εχουμε καμια νεα πτωση τιμων?

 

Αν δεν κανω λαθος coolicool...

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κανω λαθος coolicool...

 

Κανεις λαθος :p Το coolicool εχει μονο το ασημι...Εγω ενδιαφερομαι κυριως για το μαυρο!Το πιο φτηνο που βρηκα μεχρι στιγμης στο 16αρι που ενδιαφερομαι ειναι το Fastcardtech στα 310$ κ το αμεσως επομενο το Spellmall στα 324$!Κανεις αλλος?

Link to comment
Share on other sites

Κανεις λαθος :p Το coolicool εχει μονο το ασημι...Εγω ενδιαφερομαι κυριως για το μαυρο!Το πιο φτηνο που βρηκα μεχρι στιγμης στο 16αρι που ενδιαφερομαι ειναι το Fastcardtech στα 310$ κ το αμεσως επομενο το Spellmall στα 324$!Κανεις αλλος?

 

 

Για τσεκαρε και εδω, πιο χαμηλη τιμη ειναι..

 

http://www.merimobiles.com/xiaomi-mi-3-miui-v5-5inch-smartphone_p/meri8614.htm

OnePlus 7 pro, MATE 20, iPad Air.
Link to comment
Share on other sites

Για τσεκαρε και εδω, πιο χαμηλη τιμη ειναι..

 

http://www.merimobiles.com/xiaomi-mi-3-miui-v5-5inch-smartphone_p/meri8614.htm

 

E????Κατι σου ξεφυγε μαλλον φιλε :happy:!330$ κατεβαινει η τιμη του αμα βαλω κ το κουπονι...

Link to comment
Share on other sites

E????Κατι σου ξεφυγε μαλλον φιλε :happy:!330$ κατεβαινει η τιμη του αμα βαλω κ το κουπονι...

 

Και πιο είναι το κουπόνι?

Link to comment
Share on other sites

Κανεις λαθος :p Το coolicool εχει μονο το ασημι...Εγω ενδιαφερομαι κυριως για το μαυρο!Το πιο φτηνο που βρηκα μεχρι στιγμης στο 16αρι που ενδιαφερομαι ειναι το Fastcardtech στα 310$ κ το αμεσως επομενο το Spellmall στα 324$!Κανεις αλλος?

 

http://www.to2c.com/xiaomi-mi3-16g-quad-core-qualcomm-snapdragon-800-wcdma-2-3ghz-2g-16g-1920x1080-13-megapixel-camera-3050mah-battery.html

 

weekend deal :P

Link to comment
Share on other sites

 

Όντως πολύ καλή τιμή...

Πολυ καλη το εχω δει...Αμα τα βαλεις ομως ολα φτανει στα 330$!Για οποιον ενδιαφερεται η καλυτερη τιμη μεχρι στιγμης που εχω βρει ειναι 310$ στο Fastcardtech!

Παιδια ξερει κανεις αν γινονται παραδοσεις το σαββατο απο το ταχυδρομειο;

Εγω απο οσο ξερω ειναι κλειστα τουλαχιστον στην πολη μου...γιατι με ενα παιδι που μιλησα απο δω μεσα χθες ειπε οτι στην δικη του πολη ειναι ανοιχτα μεχρι της 2.30 κ το Σαββατο...Οποτε ψαξτω λιγο κ κανε ενα τηλεφωνο για να σιγουρευτεις!

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλη το εχω δει...Αμα τα βαλεις ομως ολα φτανει στα 330$!Για οποιον ενδιαφερεται η καλυτερη τιμη μεχρι στιγμης που εχω βρει ειναι 310$ στο Fastcardtech!

Αν το θες sivler δεν έχει +10$ επιβάρυνση, από εκεί και πέρα έρχεται και με ROM που έχει ελληνικά, το Fastcardtech δεν βλέπω ούτε να το δίνει ρουταρισμένο για κάποιους που δεν θέλουν να μπουν στην διαδικασία... πάντως σίγουρα καλή τιμή, αν και το μαγαζί δεν το γνωρίζω, εσύ έχεις καμιά άποψη;

Link to comment
Share on other sites

Πιο φθηνό στο 16άρι παραμένει το Coolicool. Πράγματι απ' ότι είδα έχει μόνο το ασημένιο, αλλά και στα άλλα sites είδα χρεώνουν +10$ για τα άλλα χρώματα, οπότε υπολογίστε ανάλογα την τελική τιμή. Ορίστε και ένα σημερινό printscreen του αρχείου excel που έχω φτιάξει..

http://i737.photobucket.com/albums/xx12/ekonstadoudakis/Clipboard02_zpsf018c540.jpg

Το παράγγειλα και εγώ το 64άρι, οπότε περιμένω μέσα στις επόμενες ημέρες που θα μου έρθει να σας πω σχόλια! :D

 

Επίσης καλό είναι να αποφύγετε το Fastcardtech. Δεν διαβάζω στο φόρουμ και πολύ καλά σχόλια....

Edited by maddoctor
Link to comment
Share on other sites

Και εγω το 64αρι περιμενω ... Εχει ερθει ειναι στο ταχυδρομειο αλλα επεσα σε σαββατοκυριακο την τρελα μου μεσα
Link to comment
Share on other sites

Και εγω το 64αρι περιμενω ... Εχει ερθει ειναι στο ταχυδρομειο αλλα επεσα σε σαββατοκυριακο την τρελα μου μεσα

Εγώ έκανα την παραγγελία προχθές, αναβάθμισα τελικά σε EMS τον τρόπο αποστολής και ελπίζω να μου έρθει σε 6-9 ημέρες όπως γράφει, χωρίς τελωνείο :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...