Jump to content

[Modding] Huawei U8800 IDEOS X5 Pro


navi55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά να ρωτήσω κάτι άσχετο.αγοράζοντας ένα xiaomi(mi2s ή mi3 ας πούμε), από ότι διαβάζω έρχεται με miui, σωστά; Ξεκλειδώνοντας το και ρουταροντας το, θα Έχω τη δυνατότητα να του περάσω official ή custom android rom(π.χ.kitkat aosp,cm) ή θα πρέπει να συμβιβαστω μόνο με miui?
Huawei Ideos X5 Pro , Nexus 7 , Huawei Honor 8
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Pikachukaki

    1342

  • akalos

    1502

  • gkalen

    2252

  • tzivas31

    755

Top Posters In This Topic

Μπα , δεν μου κανει τελικα η κιτκατ , χθες ανεβηκα ξανα και σημερα ξανα κατω και miui .. :p

Δεν μου κανει το browsing , πεφτει συνεχως ο browser σε βαριες σελιδες , θελω να βλεπω βιντεο , αλλα δεν αντεχει , πεφτει και ο στοκ browser και ο dolphin και οποιος αλλος ( στη σελιδα του sport fm για παραδειγμα δεν την αντεχει πανω απο 3-5 λεπτα , και αν προσπαθησω να παιξω και βιντεο τοτε κλεινει πιο γρηγορα ).

Ο spirit δουλευει αλλα μπλοκαρουν αλλα πραματα στον ηχο μετα , θελει reboot να στρωσει παλι .

Το μεγαλο μου προβλημα ομως ειναι το browsing οπως ειπα πριν.

 

Θελω να ρωτησω κατι για το downgrade.

Ειστε σιγουροι οτι θελει μονο το στεπ2 για να κατεβεις σωστα σε GB ????

Νομιζω οτι ισως να θελει και τα τρια στεπ της GB για να γινει ολοκληρωμενο ... ξερει κανεις γι'αυτο το θεμα κατι ??? Η να το δοκιμασω να κανω και τα 3 στεπ να δω αν ειναι οκ ??? Ελπιζω να μη μπρικαρει παλι , χαχαχα ... :p

Link to comment
Share on other sites

το εκανα edit:απλα ηθελε ενεργοποιηση πρωτα για να σου βγαλει τις επιλογες

 

ναι αλλα εγω το θελω μεσα στις ρυθμισεις,οπως στην εικονα μου:p

 

εβλεπα χθες στο youtube ενα module για το xposed που κανει ακριβως αυτο.Σου βαζει ολες τις εξτρα ρυθμισεις (που εχεις προσθεσει μεσω modules) στα settings και ειναι πλεον ολες μαζι τακτοποιημενες.Δεν θυμαμαι πως το λενε,ειχα πατησει best xposed modules και το ειχε βγαλει μεταξυ αλλων.

 

Παντως το xposed ειναι μεγαλη υποθεση,τερμα στα κακογραμμενα scripts και tweaks που σου κανουν μπαχαλο την rom και δεν ξερεις τι φταiει.Με ενα κλικ βγαινει/μπαινει το tweak,ουτε script manager ουτε editing σε init.d και build.prop.Καθαρες δουλειες

 

Και σταματα να γκρινιαζεις,δε σου φτανει που εχεις kitkat!

Link to comment
Share on other sites

δε σου φτανει που εχεις kitkat!

ειχα μια σκασιλα!

 

τα αλλα,xposed modules, θα τα βρουμε...

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι άσχετο.αγοράζοντας ένα xiaomi(mi2s ή mi3 ας πούμε), από ότι διαβάζω έρχεται με miui, σωστά; Ξεκλειδώνοντας το και ρουταροντας το, θα Έχω τη δυνατότητα να του περάσω official ή custom android rom(π.χ.kitkat aosp,cm) ή θα πρέπει να συμβιβαστω μόνο με miui?

 

Το τηλ.. ερχεται με miui ρουταρισμενο ξεκλειδωμενο κομπλε.

Προς το παρον μονο καθε βδομαδα updates απο miui, για αλλα ρομ, οχι ακομα, σιγα σιγα θα γινουν ομως.

Εμενα με βολευει γιατι ευκολα φτιαχνεις ρομ για το mi2s και για τ'αλλα xiaomi, μονο overclock δεν θα'χουν, αλλα δεν τρεχει και τιποτα αφου τρεχει στα 1700 .

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον σημερα δοκιμασα πηγαινοντας στη δουλεια το gps με sygic αλλα και igo κλειδωναν κατευθειαν απο κρηνη-κεντρο-συκιες-νεαπολη και πισω το βραδυ τωρα που γυρνουσα το ιδιο σε ολες τις περιοχες κλειδωνε απευθειας σε δευτερολεπτα. Αλλα με εκανε αλλο κουλο τις εφαρμογες τις χρησιμοποιησα κανα 10λεπτο το πρωι αλλα μετα απο 2 ωρες στη δουλεια που το ειδα χωρις να το χρησιμοποιησω πηγε η μπαταρια απο το 84% στο 45% ενω ειχα κλεισει και τις εφαρμογες και το gps. Και τωρα το βραδυ που το ξαναανοιξα για να το δοκιμασω για μερικα λεπτα αφου το εκλεισα και τις εφαρμογες και gps είδα παλι να πεφτει η μπαταρια πολυ γρηγορα ενω χθες και σημερα την υπολοιπη μερα δεν επεσε με τετοιους ρυθμους αν θελετε τσεκαρετε το και εσεις. Μια αλλη ερωτηση αυτο το google services μας χρειαζετε σε κατι? Εχω την εντυπωση μονο για το youtube χρειαζεται που εγω δεν το χρησιμοποιω καθολου απο το κινητο οπως ουτε facebook αν ξερει κανεις αν πραγματικα χρειαζεται ας μας πει αλλιως να το πεταξουμε τσαμπα μην φορτωνει συνεχως και να ελευθερωσουμε ραμ που πιανει συνεχως
Link to comment
Share on other sites

αυτο το google services μας χρειαζετε σε κατι? Εχω την εντυπωση μονο για το youtube χρειαζεται που εγω δεν το χρησιμοποιω καθολου απο το κινητο οπως ουτε facebook αν ξερει κανεις αν πραγματικα χρειαζεται ας μας πει αλλιως να το πεταξουμε τσαμπα μην φορτωνει συνεχως και να ελευθερωσουμε ραμ που πιανει συνεχως

 

δεν το σβηνεις αυτο..! Διαβασε και θα καταλαβεις http://www.androidcentral.com/new-google-services-uses-more-battery-old-and-google-needs-fix-battery-screen-already

 

 

και http://forum.xda-developers.com/nexus-4/help/solution-to-google-services-android-t2385843

 

ειναι θεμα kitkat,οχι του τηλεφωνου ουτε της rom

Edited by azuli
Link to comment
Share on other sites

δεν το σβηνεις αυτο..! Διαβασε και θα καταλαβεις http://www.androidcentral.com/new-google-services-uses-more-battery-old-and-google-needs-fix-battery-screen-already

 

 

και http://forum.xda-developers.com/nexus-4/help/solution-to-google-services-android-t2385843

 

ειναι θεμα kitkat,οχι του τηλεφωνου ουτε της rom

 

Λοιπον απο οσα διαβασα και καταλαβα λεει το πρωτο αρθρο οτι χρειαζεται το google services στην ουσια για να βλεπουμε τι μας τρωει την μπαταρια? Και το γραφει καποιος αμερικανος ποιος με λεει οτι δεν ειναι καποιος της google? Και στα σχολια απο κατω τον αμφισβητουν πολλοι.

 

Και το δευτερο αρθρο λεει οτι ειδε battery drain οταν ανοιγε wifi και gps συνδυασμο μαζι εγω ποτε δεν το κανω αυτο μονο gps σκετο ανοιγω και επισης εγω χρησιμοποιω μονο sygic και igo ενω στο αρθρο μιλουσε για google maps που ολοι ξερουμε θελει ιντερνετ για να δουλεψει εκεινο ουτως η αλλως.

 

edit: μολις ανακαλυψα ενα bug που μαλλον αυτο φταιει για τη μπαταρια με gps αν και ειχα βαλει στην τοποθεσια να ανοιγει μονο το gps της συσκευης αφου το κλεισεις αυτο απο μονο του ξαναεπιστρεφει δεν ξερω ακομα γιατι στην ρυθμιση με gps με δικτυο μαζι αν και εγω οταν το δοκιμαζα στο δρομο εν κινησει δεν εχω ιντερνετ στο κινητο αρα κλειδωνε μονο με το gps αλλα αυτο ταυτοχρονα εψαχνε και για δικτυο

Edited by tzivas31
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον απο οσα διαβασα και καταλαβα λεει το πρωτο αρθρο οτι χρειαζεται το google services στην ουσια για να βλεπουμε τι μας τρωει την μπαταρια? Και το γραφει καποιος αμερικανος ποιος με λεει οτι δεν ειναι καποιος της google? Και στα σχολια απο κατω τον αμφισβητουν πολλοι.

 

Και το δευτερο αρθρο λεει οτι ειδε battery drain οταν ανοιγε wifi και gps συνδυασμο μαζι εγω ποτε δεν το κανω αυτο μονο gps σκετο ανοιγω και επισης εγω χρησιμοποιω μονο sygic και igo ενω στο αρθρο μιλουσε για google maps που ολοι ξερουμε θελει ιντερνετ για να δουλεψει εκεινο ουτως η αλλως.

 

edit: μολις ανακαλυψα ενα bug που μαλλον αυτο φταιει για τη μπαταρια με gps αν και ειχα βαλει στην τοποθεσια να ανοιγει μονο το gps της συσκευης αφου το κλεισεις αυτο απο μονο του ξαναεπιστρεφει δεν ξερω ακομα γιατι στην ρυθμιση με gps με δικτυο μαζι αν και εγω οταν το δοκιμαζα στο δρομο εν κινησει δεν εχω ιντερνετ στο κινητο αρα κλειδωνε μονο με το gps αλλα αυτο ταυτοχρονα εψαχνε και για δικτυο

 

Δεν καταλαβες καλα.Το google services ειναι απαραιτητο αν χρησιμοποιεις οτιδηποτε εχει να κανει με google,απο email μεχρι playstore.Aλλιως σβηστο αν και δεν θα το προτεινα.

 

Δεν ειναι bug που μπορεις να φτιαξεις,ειναι bug που μπορει να φτιαξει η google.Στο 2ο link γραφει ο τυπος για ενα workaround που βρηκε αλλα δεν ξερω αν δουλευει,διαβασε τα comments.Γενικα δεν ειναι και τοσο τραγικα τα πραγματα απο οτι διαβαζω μην συγκρινεις με gingerbread και ics εχουν αλλαξει πολλα απο τοτε στο android

 

Kαι το Google maps δουλευει μια χαρα χωρις συνδεση.Εχει επιλογη να κατεβασεις τους χαρτες που θες με wifi,μετα δεν χρειαζεται ουτε data ουτε wifi για να λειτουργησει

Link to comment
Share on other sites

Kαι το Google maps δουλευει μια χαρα χωρις συνδεση.Εχει επιλογη να κατεβασεις τους χαρτες που θες με wifi,μετα δεν χρειαζεται ουτε data ουτε wifi για να λειτουργησει

 

To google maps χωρις συνδεση στιγμα δεν σε δινει μονο με gps. Χωρις συνδεση μπορεις απλα απο νωριτερα με συνδεση να εχεις αποθηκευση χαρτη και να πλοηγεισαι μονος αλλα αν ειναι ετσι περνω οπως και ο πατερας μου ενα χαρτη απο το περιπτερο και κανω τη δουλεια μου χωρις παρεξηγηση αλλα google maps sucks διαβαζω καθημερινα στο θεμα για gps apps και ολοι εχουν την ιδια αποψη για αυτο δεν ειναι αποκλειστικα δικη μου αποψη.

 

Εγω δεν ξερω σκεφτομαι να το σβησω γιατι περα απο playstore ουτε mail ουτε maps ουτε κατι αλλο της google χρησιμοποιω ουτε youtube και facebook

Link to comment
Share on other sites

To google maps χωρις συνδεση στιγμα δεν σε δινει μονο με gps. Χωρις συνδεση μπορεις απλα απο νωριτερα με συνδεση να εχεις αποθηκευση χαρτη και να πλοηγεισαι μονος αλλα αν ειναι ετσι περνω οπως και ο πατερας μου ενα χαρτη απο το περιπτερο και κανω τη δουλεια μου χωρις παρεξηγηση αλλα google maps sucks διαβαζω καθημερινα στο θεμα για gps apps και ολοι εχουν την ιδια αποψη για αυτο δεν ειναι αποκλειστικα δικη μου αποψη.

 

Εγω δεν ξερω σκεφτομαι να το σβησω γιατι περα απο playstore ουτε mail ουτε maps ουτε κατι αλλο της google χρησιμοποιω ουτε youtube και facebook

 

το google maps δεν ειναι για πλοηγηση ειναι maps απλα,το google navigation ειναι για πλοηγηση.To play store δεν θα δουλευει χωρις το google services αφου το χρησιμοποιει για να συγχρονιζεται

Link to comment
Share on other sites

Το google services, χρειαζεται, δεν το σβηνουμε, αν το σβησεις μετα απο λιγο θα το ξαναβαλεις, δεν τη γλυτωνεις , αλλιως δεν εχει playstore και καμμια αλλη εφαρμογη της google δεν δουλευει.

 

Τσεκαρατε το gmail σας στην κιτκατ , σ'εμενα δεν εκανε ανανεωση στα mail.

Link to comment
Share on other sites

Το google services

οποιος δεν τα θελει να αλλαξει λειτουργικο καλυτερα

ειναι συνδεμενα με το συστημα του android,το μονο που θυμαμαι

ανεβηκες παλι?:P

το mobile plan τι κανει ρε παιδια

μου εβγαλε μηνυμα οτι η wind δεν εχει τετοιο η κατι τετοιο τεσπα

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

ανεβηκες παλι?:P

το mobile plan τι κανει ρε παιδια

μου εβγαλε μηνυμα οτι η wind δεν εχει τετοιο η κατι τετοιο τεσπα

Προχθες ανεβηκα, σημερα ξανακατεβηκα ...

Εχω προβλημα στο gmail και στο browsing.

Το gmail θα βρεθει, καπου στο sync θα εινσι το προβλημα, το browsing ομως δεν ...

Ξερεις δουλευω πολλες σελιδες στο browser και βλεπω live streaming παιχνιδια ποδοσφαιρικα και ταινιες, δεν τα σηκωνει η κιτκατ ομως, ριχνει τους browser συνεχεια , οποιον και να βαλω με support flash ,δεν ακουει , πεφτει συνεχεια και μονο με μια σελιδα, οχι 5 σελιδες ανοιχτες που εχω τωρα.

 

Το mobile plan ειναι σαν το monitor apk της miui

Link to comment
Share on other sites

Προχθες ανεβηκα, σημερα ξανακατεβηκα ...

Εχω προβλημα στο gmail και στο browsing.

Το gmail θα βρεθει, καπου στο sync θα εινσι το προβλημα, το browsing ομως δεν ...

Ξερεις δουλευω πολλες σελιδες στο browser και βλεπω live streaming παιχνιδια ποδοσφαιρικα και ταινιες, δεν τα σηκωνει η κιτκατ ομως, ριχνει τους browser συνεχεια , οποιον και να βαλω με support flash ,δεν ακουει , πεφτει συνεχεια και μονο με μια σελιδα, οχι 5 σελιδες ανοιχτες που εχω τωρα.

 

Το mobile plan ειναι σαν το monitor apk της miui

για δες την μνημη πως ειναι εκεινη οταν τα κανεις ολα αυτα

λενε οτι κανει καλη διαχειριση αλλα ναχει μνημη να διαχειριστει

 

τι να σου πω τωρα,μπορεις να εχει και δικιο

μου βγαζει μηνυμα οτι η wind δεν εχει provisioning web site:confused:

 

opera mini δοκιμασες?

 

edit:This refers to the setting up of new services, such as GPRS, MMS and Instant Messaging for an existing subscriber of a mobile phone network, and any gateways to standard Internet chat or mail services. The network operator typically sends these settings to the subscriber's handset using SMS or WAP as mobile operating systems accept.

 

A typical example of provisioning is the BlackBerry services. A mobile user who is using voice services wishes to switch to BlackBerry services as his emails and data is very crucial for him to carry, his BlackBerry services are "provisioned" and thus he is able to stay connected through push emails and other features of BlackBerry services.

 

Device Management players such as Sicap

 

ensures that end-users benefit from plug and play data services, whatever device they are using. Such a platform automatically detects devices in the network and sends them settings for immediate and continued usability. The process is fully automated, keeps history of used devices and sends setting only to subscriber devices which were not previously set. Sicap DMC ( Device Management Centre ) achieves this by filtering IMEI/IMSI pairs. Some operators ( see example from Vimpelcom Group subsidiary Kartel

 

) report DM activity of 50 over-the-air settings update files per second.

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

@gkalen, έχω την CM7.2 MOD, τη δική σου και τελευταία αντιμετωπίζω το εξής: Είτε σε εισερχόμενες, είτε σε εξερχόμενες, ενώ ακούω κανονικά τον συνομιλητή μου, αυτός δε με ακούει. Αυτό έχω παρατηρήσει ότι γίνεται συνήθως αφού έχω χρησιμοποιήσει το ραδιόφωνο. Δε βρήκα λύση σε αυτό και η μόνη λύση που υπάρχει είναι reboot για να με ακούνε κανονικά.

 

Καμιά ιδέα;

... Morpheus: What is "real"? How do you define "real"? If you 're talking about what you can feel, what you can smell, what you can taste and see, then "real" is simply electrical signals interpreted by your brain...
Link to comment
Share on other sites

@gkalen, έχω την CM7.2 MOD, τη δική σου και τελευταία αντιμετωπίζω το εξής: Είτε σε εισερχόμενες, είτε σε εξερχόμενες, ενώ ακούω κανονικά τον συνομιλητή μου, αυτός δε με ακούει. Αυτό έχω παρατηρήσει ότι γίνεται συνήθως αφού έχω χρησιμοποιήσει το ραδιόφωνο. Δε βρήκα λύση σε αυτό και η μόνη λύση που υπάρχει είναι reboot για να με ακούνε κανονικά.

 

Καμιά ιδέα;

Τι να σου πω, δεν βαζεις του moihack τοτε, δεν βλεπω ν'ασχολουμαι αλλο με cm7.

Link to comment
Share on other sites

παντως ρε παιδια,δεν ξερω τι λετε εσεις αλλα τουλαχιστον σε θεμα διαχειρισης μπαταριας τα παει 10\10 η kitkat

σε deep sleep

Link to comment
Share on other sites

καλημερα στην παρεα .εχω την εξης ερωτηση θελω να παραγγειλω 2 Flash Flex Cable Ribbon For Huawei U8800 IDEOS X5 pro

και εχω βρει αυτα http://www.ebay.com/sch/i.html?_trksid=p2047675.m570.l1313.TR0.TRC0.H0&_nkw=Flash+Flex+Cable+Ribbon+For+Huawei+U8800&_sacat=0&_from=R40 επειδη εχω και ενα u8800 και εχει κομμενο και αυτο την καλωδιοταινια λεω να παρω αυτα που ειναι 5 κομματια

μαζι η υπαρχει θεμα κατι ????και ειναι και ποιο φθηνα...!!!εσεις τη προτεινετε?

Edited by ddesign

Motorola Moto X 2014

Samsung Galaxy Note II GT-N7100(Rom stock Jb 4.3)Lost imei :blink:

Vodafone smart 2 (DDESIGN ROM V1.0)http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=340377

LG V490 4G

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τα Sony Ericsson MH1 παιζουν χωρις ανταπτορα στο κινητο μας ή θελει και ανταπτορα ?

 

Εχω μπερδευτει λιγακι, τα MH1 ειναι OMTP και αρα δεν παιζουν με το κινητο μας και θελουν ανταπτορα ??

 

Ενω MH1c παιζουν με την μια ??

Edited by da77
Link to comment
Share on other sites

Και εμενα ο αδερφος μου το πηρε πριν 2 μηνες.Του το ρουταρα με framaroot αλλα δεν βρηκα καμια ρομ ουτε βρηκα πως αλλαζει recovery.Αμα ξες πες μου και εμενα.Αφου θα φτιαξεις και ρομ ακομα καλυτερα!

 

Λιγο off topic ..

Ασχοληθηκα δυο μερουλες με το Vodafone smart 3 , και χθες του εβαλα recovery τελικα, εφτιαξα κι ενα ρομ βιαστικο, δεν το'χω δοκιμασει ακομα ομως.

Ροοτ δεν εκανα ακομα, και ισως να μη χρειαστει αν καταφερω και φτιαξω το ρομ ( λογικα θα το φτιαξω, ειμαι κοντα, θελω να μαθω καποια πραγματακια ακομα, γιατι με τους mediatek επεξεργαστες δεν ειναι και τοσο ευκολα τα πραγματα ).

Τωρα πρεπει να δοκιμασω αν δουλευει το recovery ( λογικα θα δουλευει, εχω δοκιμασει partition την sd και την εκανε, συνδεεται στο pc μια χαρα επισης , εκανα και backup το οποιο φαινεται ενταξει, δεν βλεπω λοιπον να υπαρχει προβλημα ).

Αλλαξα και ξανα απο cwm recovery σε στοκ recovery και μετα παλι σε cwm χωρις προβληματα, μεχρι τωρα οκ δηλαδη.

Θα ενημερωσω οταν εχω πιο πολλα νεα .

Link to comment
Share on other sites

Λιγο off topic ..

Ασχοληθηκα δυο μερουλες με το Vodafone smart 3 , και χθες του εβαλα recovery τελικα, εφτιαξα κι ενα ρομ βιαστικο, δεν το'χω δοκιμασει ακομα ομως.

Ροοτ δεν εκανα ακομα, και ισως να μη χρειαστει αν καταφερω και φτιαξω το ρομ ( λογικα θα το φτιαξω, ειμαι κοντα, θελω να μαθω καποια πραγματακια ακομα, γιατι με τους mediatek επεξεργαστες δεν ειναι και τοσο ευκολα τα πραγματα ).

Τωρα πρεπει να δοκιμασω αν δουλευει το recovery ( λογικα θα δουλευει, εχω δοκιμασει partition την sd και την εκανε, συνδεεται στο pc μια χαρα επισης , εκανα και backup το οποιο φαινεται ενταξει, δεν βλεπω λοιπον να υπαρχει προβλημα ).

Αλλαξα και ξανα απο cwm recovery σε στοκ recovery και μετα παλι σε cwm χωρις προβληματα, μεχρι τωρα οκ δηλαδη.

Θα ενημερωσω οταν εχω πιο πολλα νεα .

 

 

Ok χαιρομαι :)

Θα περιμενω νεα σου!

Lineage os 15.1

Νίκος...

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο μια βδομαδα με κιτ κατ ολα πανε πολυ καλα. Βρηκα τελικα πως για να δεχτει η συσκευη το gps να δουλευει μονο του και χωρις βοήθεια wifi ή ιντερνετ αφου το τσεκαρετε καμια δεκαρια φορες με ανοιξε κλεισε το gps το δεχτηκε πλεον.Και μονο με το gps χωρις βοηθηματα σε igo και sygic κλειδώνει δορυφορους τρελα γρηγορα!!! Η διαρκεια μπαταριας του οπως και η διαχειριση μνημης ειναι σε παρα πολυ καλα επιπεδα και πιστευω αν δεν επαιζα στα λεωφορεια πηαινοντας και γυρνωντας απο την δουλεια βαρια παιχνιδια ανετα η μπαταρια θα κρατουσε και 2 μερες.H καμερα σαν φωτογραφικη ειναι σε πολυ καλα επιπεδα. Το wifi πολυ δυνατο. Και το bluetooth αρκετα γρηγορο. Το UI του χμμ ετσι και ετσι λειτουργικο μεν αλλα πιστευω καποια στιγμη με theming και πειραγματα θα δειξει και ομορφο. Απο τα μειον ειναι οτι δεν εχει ραδιο αλλα βολευομαστε με spirit προς το παρον. Απο ηχο συνομιλιας τα παει καλα αν και οταν παιρνω εγω τηλεφωνο ακουω στο ακουστικο κατι οπως ακουμε οταν κατεβαινουμε απο υψομετρο μεσα σε αυτοκινητο και βουλωνουν ή ξεβουλωνουν τα αυτια παρολαυτα ομως ακουω τον αλλο καθαρα οπως και εκεινος εμενα. Αλλα σαν ηχος συνομιλιας με hands-free ο αλλος με ακουει πεντακαθαρα αλλα εγω τον ακουω βαθια καθαρα μεν αλλα καπως βαθια. Αυτες λοιπον οι αποψεις μου περι κιτ κατ σε γενικες γραμμες ειναι μια πολυ καλη ρομ οχι σαν miui forever αλλα αρκετα καλη και μπορουμε πλεον να συμβαδισουμε με τα αλλα κινητα τουλαχιστον απο μερια software.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...