Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εμενα δεν εχει ερθει γκρρρρρρρρρρρρ

Δεν χρειάζεται να σου έρθει. Το είπαν και πιο πίσω.

 

το ποσό του 2πλασιασμου ισχύει 12 μήνες; μπορείς να αγοράσεις πακέτα με αυτό το ποσό;

Όχι, για 30 ημέρες ισχύει.

Δεν τον ρώτησα για πακέτα. :( Αν θυμηθώ θα τον ρωτήσω.

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

Λεπον να ενημερώσω ότι σε όσους έχει έρθει μήνυμα για δώρο 90 λεπτά προς όλους + κινητά με ανανέωση 10 ευρώ, να ξέρετε ότι έκανα ανανέωση με 5 άρα κάρτα και με τα έδωσε
Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

ούτε που πρόσεξα την διαμόρφωση ευχαριστώ JOHNMEGARYTHMOS

 

οκ τα καταφερες μπηκες ; .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνα καποια παιδια που λενε οτι το πηραν κιολας, οταν πας σε καταστημα Wind παιζει προσφορρα τυπου μιμοζα για Q.

Με 69 ευρω σου δινουν το Huawei Y210 http://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti/kinita-amp-suskeues/kinita-suskeues/view-device/?deviceid=530 και 6 μηνες χ 10,08 ευρω χρονο ομιλιας...

Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνα καποια παιδια που λενε οτι το πηραν κιολας, οταν πας σε καταστημα Wind παιζει προσφορρα τυπου μιμοζα για Q.

Με 69 ευρω σου δινουν το Huawei Y210 http://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti/kinita-amp-suskeues/kinita-suskeues/view-device/?deviceid=530 και 6 μηνες χ 10,08 ευρω χρονο ομιλιας...

 

το πήρα εγώ το κινητό αλλά τελικά το γύρισα σε f2g διότι με βολέυει καλύτερα λόγω log&win!!!!! Όντως υπάρχει αυτή η προσφορά και για Q και επίσης με ενημέρωσαν ότι έχει και στα carrefour μία άλλη με 89 ευρά καλύτερο κινητό δεν ξέρω ποιό!! Μακάρι να γινόταν και το φοιτητικό σε ήδη υπάρχον νούμερο τι βλακείες είναι αυτές που κάνουν, μετά τους φεύγει ο κόσμος και λένε μα γιατί;;;;

Συμβόλαιο = Κοροϊδία

Φοιτητικά πακέτα for ever!!!

Υποστηρίξτε το ελεύθερο λογισμικό!!!!

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση;

Ανανέωση κανένας με την "προσφορά" του Θέματος (10€+5€ από carrefour)? Τελικά σε παλαιά πακέτα τα δώρο 5€ είναι για 15 μέρες :ninja: ή για 12 μήνες; :confused: (λογικά θα φαίνεται με login στο myQ ή θα το λέει το υπόλοιπο)

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

Αυτή η προσφορά ισχύει σίγουρα και για συνδρομητές Q;

http://www.wind.gr/gr/f2g/ela-sto-f2g/smart-hristougenniatiki-prosfora-zte-mimosa-mini-59-doro/

Γενικά βλέπω πολλές όμοιες προσφορές, διαφόρων ποσών. Ποια είναι η φθηνότερη που έχετε εντοπίσει;

"Never make anyone a priority in your life when you're only an option in theirs..."
Link to comment
Share on other sites

OXI ρωτησε ενα παιδι, μονο για f2g ισχυει... Για Μαρινοπουλο τα εχουμε ξαναπει... ο χρονος ομιλιας δεν μεταφερεται στον αλλο μηνα! και δεν μπορει να χρησιμοποιηθει για αγορα πακετων!! Ουσιαστικα αχρηστος!!!
Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

Tελικα ο διπλασιασμος στην ανανεωση των 20 ευρω σε καταστημα, ξερεις κανεις ποσο διαρκει;
Link to comment
Share on other sites

Tελικα ο διπλασιασμος στην ανανεωση των 20 ευρω σε καταστημα, ξερεις κανεις ποσο διαρκει;

Την έκανα σήμερα σε κατάστημα και ενώ με διαβεβαίωσαν προηγουμένως από το κατάστημα ότι θα επιτρέπει αγορά πακέτων, δυστυχώς το μήνυμα που ήρθε έγραφε ότι ο διπλασιασμός διαρκεί μόνο για ένα μήνα και δεν επιτρέπει αγορά πακέτων, περιαγωγή και υπηρεσίες προστιθέμενης αξίας. :mad:

Μου έκανε και δώρο 300 λεπτά προς όλα τα Wind/Q και συμμετοχή στην κλήρωση για τα έξοδα του super market...

"Never make anyone a priority in your life when you're only an option in theirs..."
Link to comment
Share on other sites

Την έκανα σήμερα σε κατάστημα και ενώ με διαβεβαίωσαν προηγουμένως από το κατάστημα ότι θα επιτρέπει αγορά πακέτων, δυστυχώς το μήνυμα που ήρθε έγραφε ότι ο διπλασιασμός διαρκεί μόνο για ένα μήνα και δεν επιτρέπει αγορά πακέτων, περιαγωγή και υπηρεσίες προστιθέμενης αξίας. :mad:

Μου έκανε και δώρο 300 λεπτά προς όλα τα Wind/Q και συμμετοχή στην κλήρωση για τα έξοδα του super market...

 

Το ίδιο ισχύει και για F2G?Ρωτάω γιατί κάποιος ρώτησε στο Facebook στην σελιδα του F2G και του απάντησαν οτι ισχύει για 30 μέρες αλλα μπορεί να ενεργοποιήσει πακέτα...!

Link to comment
Share on other sites

Την έκανα σήμερα σε κατάστημα και ενώ με διαβεβαίωσαν προηγουμένως από το κατάστημα ότι θα επιτρέπει αγορά πακέτων, δυστυχώς το μήνυμα που ήρθε έγραφε ότι ο διπλασιασμός διαρκεί μόνο για ένα μήνα και δεν επιτρέπει αγορά πακέτων, περιαγωγή και υπηρεσίες προστιθέμενης αξίας. :mad:

Μου έκανε και δώρο 300 λεπτά προς όλα τα Wind/Q και συμμετοχή στην κλήρωση για τα έξοδα του super market...

 

πάρε το CC της Q. θα έπρεπε να σου επιτρέπει και αγορά πακέτων. αν θες πρώτα δοκίμασε να αγοράσεις κάποιο πακέτο να δεις από που θα στα τραβήξει... μήπως είναι κονσέρβα το μήνυμα

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση αδέρφια, με ήρθε μήνυμα για διπλασιασμό και δωρεάν 300 λεπτά προς γουινδ και κιου με 20 ευρώ και πάνω. Ισχύει για αγορά πακέτων όμως;
Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε το παρακάτω:

 

SUPER ΓIOPTINA ΔΩPA! ΔIΠΛAΣIOΣ XPONOΣ OMIΛIAΣ K 300Λ ΠPOΣ W/Q K ΣYMMETOXH ΣTO ΔIAΓΩNIΣMO ΓIA 2000€ ΣE SUPER MARKET, ME ANANEΩΣH 20€ ΣE KATAΣTHMA WIND EΩΣ 9/1!

 

Ξέρουμε αν ο διπλασιασμός μένει ή αν ισχύει μόνο για ένα μήνα;

Link to comment
Share on other sites

Ισχυει για ενα μηνα

Είσαι σίγουρος; :confused:

Το λέω γιατί φίλος μου που το έκανε (20€+20€ δώρο), βλέπει το υπόλοιπο στο web, το ακούει από το 1225 κανονικά και δεν λέει τίποτα για λήξη.. Δεν έπρεπε κάπου να φαίνεται μέχρι που ισχύει και αν αφορά πακέτα;

Ο ίδιος έστειλε email στην wind/q και περιμένει επίσημη απάντηση. Μέχρι τώρα στα μηνύματα ανάφερε ότι ισχύει για ένα μήνα τώρα δεν λέει τίποτα τέτοιο!

Υπάρχει αναφορά στο site? :ninja:

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος; :confused:

Το λέω γιατί φίλος μου που το έκανε (20€+20€ δώρο), βλέπει το υπόλοιπο στο web, το ακούει από το 1225 κανονικά και δεν λέει τίποτα για λήξη.. Δεν έπρεπε κάπου να φαίνεται μέχρι που ισχύει και αν αφορά πακέτα;

Ο ίδιος έστειλε email στην wind/q και περιμένει επίσημη απάντηση. Μέχρι τώρα στα μηνύματα ανάφερε ότι ισχύει για ένα μήνα τώρα δεν λέει τίποτα τέτοιο!

Υπάρχει αναφορά στο site? :ninja:

στο δικο μου μηνυμα παντως δεν αναφερει πως ειναι για ενα μηνα ο διπλασιασμος..

αν ειναι ποστι@ της wind...τοτε μαλλον αρχισε να μην μας τα λεει καλα τελευταια...

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

στο δικο μου μηνυμα παντως δεν αναφερει πως ειναι για ενα μηνα ο διπλασιασμος..

αν ειναι ποστι@ της wind...τοτε μαλλον αρχισε να μην μας τα λεει καλα τελευταια...

 

Αυτό λέω και εγώ.. Αφού δεν λέει πουθενά ότι είναι για ένα μήνα (στο 1225 ή στο web) τότε συνάγεται ότι ΔΕΝ είναι μόνο για ένα μηνα ο διπλασιασμός (αλλά για 12).

 

Οπότε ρωτώ γιατί κάποιοι εδώ πέρα λένε έιναι για ένα μηνα; Που το στηρίζουν; Σε παλιότερες προσφορές διπλασιασμού μήπως που ήταν για ένα μήνα; :confused: Τότε όμως το έλεγε, το θυμάμαι και εγώ. Τώρα δεν το λέει.. :ninja:

 

Αν ο διπλασιασμός ισχύει για 12 μηνες τότε να βάλουμε 50€ να έχουμε.. (αν και δεν ξέρεις τι θα κάνει με τα πακέτα και τις τιμές τους από το νέο έτος οπότε έχεις κάποιο ρίσκο). Δεν παίρνετε καμιά εξυπηρέτηση να ρωτήσετε (θα το έκανα εγώ αλλα βαριέμαι).

 

Εννοείται στα καταστήματα δεν έχει καμία σημασία τι θα σου απαντήσουν έχει την ίδια πιθανότητα να είναι σωστό ή λάθος.. :lol::p

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

χειροτερα πακετα να βγαλει δεν το πιστευω η Q ειναι brandname συνδεδεμενο με την οικονομια και δεν θα το καιγαν(αν κ παλιοτερα για καμποσο καιρο το χανε παρατημενο,πριν βγαλουν τα πακετα του 1 ευρω αν θυμαστε).εγω πιστευω οτι θα κρατησουν τα υπαρχοντα πακετα και απλα ισως αυξησουν τα online bonus,δεν πιστευω να εχει μεγαλες αλλαγες η Q.επειδη ειμαι παλιος συνδρομητης και βλεπω τις κινησεις που κανει ολα τα προηγουμενα χρονια αυτο πιστευω.τωρα αν δωσει κατι καλυτερο ευπροσδεκτο,αλλα σιγουρα δεν πιστευω οτι θα τα χειροτερεψει γιατι θα το καψει.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, για να μη γίνεται παρανόηση, ενώ τα πράγματα είναι απλά.

Πήγα κι ανανέωσα με €20 σε κατάστημα WIND στις 12/12/2013. Είχα μέσα περίπου €15,00 και μου έβαλε άλλα €20,00 μείον το φόρο, συν καθαρά άλλα €20,00, ok;

Τώρα αν μπώ στο myQ εμφανίζει ότι έχω €53,22, με τον υπολειπόμενο χρόνο ομιλίας μου να λήγει στις 12/12/2014, κι όλα καλά ως εδώ.

Όταν όμως καλώ στο 1225, με ενημερώνει ότι όντως έχω αυτό το υπόλοιπο ως διαθέσιμο χρόνο ομιλίας που είδα στο myQ και μετά τονίζει ότι: "σας υπενθυμίζουμε ότι από το σύνολο των ευρώ σας τα 20 ευρώ ισχύουν μέχρι 11/01/2014".

Τόσο απλά και ξεκάθαρα.

Υπάρχουν άτομα που ανανέωσαν με €20 σε κατάστημα WIND στα πλαίσια της συγκεκριμένης προσφοράς, δηλαδή με διπλασιασμό του ποσού και συμμετοχή στα έξοδα super market και δεν ισχύει το ίδιο;

Edited by rufous
"Never make anyone a priority in your life when you're only an option in theirs..."
Link to comment
Share on other sites

Ωραια σε ευχαριστουμε rufous. :wink: Παντως παιδια πιστευετε οτι θα τα εδινε για 1 χρονο και δεν θα το διαφημιζε; Στη ζουλα; Λιγο περιεργο μου φαινεται να γινοταν κατι τετοιο. Ισα ισα το αντιθετο ειναι το φυσιολογικο για τις εταιριες, δηλαδη οτι δεν σου λενε τα ψιλα γραμματα και οτι καπου υπαρχει μια φακα.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...