Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 920 Μέρος ΙΙ


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

βεβαιώσου ότι έχεις χώρο στο 920. Κοίτα το μέγεθος του αρχείου που θέλεις να στείλεις. Προσπάθησε να στείλεις κι άλλους τύπους (πχ world). Δοκίμασε να στείλεις από το 920 στο pc. Δοκίμασε να στείλεις από άλλη συσκευή (πχ κινητό) στο 920

Φιλε καταρχας σε ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια. Απο αλλο κινητο οτι και να στελνω το παιρνει κανονικα. Απο χωρο αλλο τιποτα σημερα το πηρα εχει 25 gb. Aπλα ειτε φωτο, ειτε pdf αρχειο, ειτε word, μου πεταει το ιδιο μηνυμα *******.Απο το 920 δεν εχω βρει ακομα πως στελνω μια φωτο στο pc...:(:(

Eπισης, γιατι δεν βρισκω το double tap και να προσθεσω καμια φωτο στην glance screen?

Edited by impreza_sti
Απαγορεύεται η γραφή τύπου sms
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αγορασα και εγω το 920 χθες αλλα δεν μπορω να χρησιμοποιησω το nokia music. Βαζω email και κωδικο αλλα μου βγαζει συνεχεια μηνυμα "προβλημα δικτυου.δεν ειναι δυνατη η ολοκληρωση της ενεργειας" και ειμαι συνδεμενος κανονικα σε wi fi.Μηπως ξερει κανεις πως το φτιαχνω? Edited by impreza_sti
Απαγορεύεται η γραφή τύπου sms
Link to comment
Share on other sites

Φιλε καταρχας σε ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια. Απο αλλο κινητο οτι και να στελνω το παιρνει κανονικα. Απο χωρο αλλο τιποτα σημερα το πηρα εχει 25 gb. Aπλα ειτε φωτο, ειτε pdf αρχειο, ειτε word, μου πεταει το ιδιο μηνυμα *******..Απο το 920 δεν εχω βρει ακομα πως στελνω μια φωτο στο pc...:(:(

Eπισης, γιατι δεν βρισκω το double tap και να προσθεσω καμια φωτο στην glance screen?

 

Το double tap το βρίσκεις ρυθμίσεις->γρήγορη ματιά

Για φωτογραφία στη glance screen υπάρχει η εφαρμογή Glance Background

Edited by impreza_sti

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αγορασα και εγω το 920 χθες αλλα δεν μπορω να χρησιμοποιησω το nokia music. Βαζω email και κωδικο αλλα μου βγαζει συνεχεια μνμ "προβλημα δικτυου.δεν ειναι δυνατη η ολοκληρωση της ενεργειας" και ειμαι συνδεμενος κανονικα σε wi fi.Μηπως ξερει κανεις πως το φτιαχνω?

 

Είσαι εντός Ελλάδας ή εκτός; Γιατι αν είσαι εντός δεν θα μπορέσεις να το φτιάξεις διότι δεν υποστηρίζεται στην Ελλάδα το Nokia Music.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Είσαι εντός Ελλάδας ή εκτός; Γιατι αν είσαι εντός δεν θα μπορέσεις να το φτιάξεις διότι δεν υποστηρίζεται στην Ελλάδα το Nokia Music.

 

Ελλαδα αρα να μην ελπιζω

Link to comment
Share on other sites

Ελλαδα αρα να μην ελπιζω

 

Δυστυχώς όχι, τουλάχιστον μέχρι να γίνει διαθέσιμη και στη χώρα μας αυτή η υπηρεσία (δεν το βλέπω να γίνεται σύντομα)!

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

επειδή έχω μπερδευτεί λίγο με τα διάφορα reviews που διάβασα για το 920. το google calendar και οι επαφες google που χρησιμοποιώ σε tablet συγχρονίζονται με το ημερολογιο του lumia 920?

 

 

 

 

 

 

κανονικά.. Θα τα συνχρονιζει ολα

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα, ηρθα παλι με τις ερωτησεις μου..:O..Εβαλα το jdb for facebook το καρφιτσωσα στην αρχικη οθονη, αλλα δεν μου ερχεται καμια ειδοποιηση..Ετσι ειναι η λειτουργια του, η δεν εχω ρυθμισει κατι σωστα?

Επισης στις ρυθμισεις-εργασιες στο παρασκηνιο, ποιες εργασιες ειναι καλο να κλεινω?

Τελος μπορειτε να μου προτεινετε εναν καλο pdf reader, για να διαβαζω τα βιβλιαρακια μου??

Γενικα παντως, το θεμα με τα live tiles κ το αν ανανεωνονται, ποιες εφαρμογες, κ καθε ποτε, δεν το πολυκαταλαβαινω...Αν μπορουσε καποιος να μου εξηγησει περιληπτικα θα ημουν ευγνωμων...

 

Υ.Γ. ΤΟ τηλεφωνο ειναι τελειο!!!!...

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα, ηρθα παλι με τις ερωτησεις μου..:O..Εβαλα το jdb for facebook το καρφιτσωσα στην αρχικη οθονη, αλλα δεν μου ερχεται καμια ειδοποιηση..Ετσι ειναι η λειτουργια του, η δεν εχω ρυθμισει κατι σωστα?

Επισης στις ρυθμισεις-εργασιες στο παρασκηνιο, ποιες εργασιες ειναι καλο να κλεινω?

Τελος μπορειτε να μου προτεινετε εναν καλο pdf reader, για να διαβαζω τα βιβλιαρακια μου??

Γενικα παντως, το θεμα με τα live tiles κ το αν ανανεωνονται, ποιες εφαρμογες, κ καθε ποτε, δεν το πολυκαταλαβαινω...Αν μπορουσε καποιος να μου εξηγησει περιληπτικα θα ημουν ευγνωμων...

 

Υ.Γ. ΤΟ τηλεφωνο ειναι τελειο!!!!...

 

Δεν χρειάζεται κάτι. Έπρεπε να "βομβαρδίζεσαι" απο ειδοποιήσεις. Κάνε έναν έλεγχο στις ρυθμίσεις για να βεβαιωθείς ότι τρέχει στο παρασκήνιο.

Αν και δεν παίζει ρόλο, έχεις το μικρό ή το μεσαίο μέγεθος στο tile?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά γιατι παλεύετε με το Facebook app μπορειτε να βαλετε Facebook μέσα στους λογαριασμούς του τηλεφώνου.

απο εκκει στην εφαρμογή για SMS θα εμφανίζεται και η συνομιλία facebook στις επαφές θα γυρνάτε στα νέα και θα εμφανίζονται όλα τα status φίλων στις φωτογραφίες γυρνάτε στα νέα και βλεπετε όλες τις photo .

Στο live tile Εγώ μπορεί να κοινοποιήσετε κάτι στο Facebook .

Εμφανίζονται γενέθλια φίλων στο Ημερολογιο.

Γενικα το integration Facebook ειναι απιστευτο στο λειτουργικό

και φυσικά όλες οι ενημερώσεις έρχονται κατευθείαν όπως όταν έρχεται SMS.

Εγώ έχω βγάλει τελείως το Facebook app απο το κινητό

Edited by mixlis
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους...ρε παιδια εχουν σπασει τα νευρα μου δεν μπορω να κανω λιστες αναπαραγωγης τι κατεβαζα μεσω υπολογιστη τι κατεβασα το ι τιουνς τιποτα τα κανω στο σκληρο λιστες τα περναω μεσα κ μεμ τα βγαζει σαν κομματια μπορει καποιος να με βοηθηση γιατι τα εχω παιξει...
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται κάτι. Έπρεπε να "βομβαρδίζεσαι" απο ειδοποιήσεις. Κάνε έναν έλεγχο στις ρυθμίσεις για να βεβαιωθείς ότι τρέχει στο παρασκήνιο.

Αν και δεν παίζει ρόλο, έχεις το μικρό ή το μεσαίο μέγεθος στο tile?

Eχω το μικρο, λες??

Η πλακα ειναι οτι σε οτι εχω καρφιτσωσει μπροστα, δεν ερχεται καμια ειδοποιηση..

Το whats app να το βγαλω η προσφερει κατι τελικα?

 

Ρε παιδιά γιατι παλεύετε με το Facebook app μπορειτε να βαλετε Facebook μέσα στους λογαριασμούς του τηλεφώνου.

απο εκκει στην εφαρμογή για SMS θα εμφανίζεται και η συνομιλία facebook στις επαφές θα γυρνάτε στα νέα και θα εμφανίζονται όλα τα status φίλων στις φωτογραφίες γυρνάτε στα νέα και βλεπετε όλες τις photo .

Στο live tile Εγώ μπορεί να κοινοποιήσετε κάτι στο Facebook .

Εμφανίζονται γενέθλια φίλων στο Ημερολογιο.

Γενικα το integration Facebook ειναι απιστευτο στο λειτουργικό

και φυσικά όλες οι ενημερώσεις έρχονται κατευθείαν όπως όταν έρχεται SMS.

Εγώ έχω βγάλει τελείως το Facebook app απο το κινητό

Θα σε κουρασω, αλλα πως γινεται αυτο?

Edited by stendor
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση".
Link to comment
Share on other sites

Eχω το μικρο, λες??

Η πλακα ειναι οτι σε οτι εχω καρφιτσωσει μπροστα, δεν ερχεται καμια ειδοποιηση..

Το whats app να το βγαλω η προσφερει κατι τελικα?

 

 

Θα σε κουρασω, αλλα πως γινεται αυτο?

 

Θα ανοίξεις τις ρυθμίσεις των επαφών και θα τικάρεις (να συμπεριλαμβάνονται) και οι επαφές από fb twitter κλπ. Επίσης έχεις δυνατότητα να βλέπεις ΜΟΝΟ τις επαφές που θέλεις εσυ δηλαδή ναι μεν να υπάρχουν ως επαφές σου οι φίλοι στο fb ΑΛΛΑ στην λιστα των επαφών να μην φαίνονται.

Έτσι, όταν ανοίγεις επαφές θα βλέπεις ΜΟΝΟ τις τηλεφωνικές ΑΛΛΑ όταν κάνεις swipe δεξιά θα βλέπεις και τις τελευταίες αναρτήσεις των φίλων σου είτε σε στάτους είτε σε εικόνες

Link to comment
Share on other sites

Θα ανοίξεις τις ρυθμίσεις των επαφών και θα τικάρεις (να συμπεριλαμβάνονται) και οι επαφές από fb twitter κλπ. Επίσης έχεις δυνατότητα να βλέπεις ΜΟΝΟ τις επαφές που θέλεις εσυ δηλαδή ναι μεν να υπάρχουν ως επαφές σου οι φίλοι στο fb ΑΛΛΑ στην λιστα των επαφών να μην φαίνονται.

Έτσι, όταν ανοίγεις επαφές θα βλέπεις ΜΟΝΟ τις τηλεφωνικές ΑΛΛΑ όταν κάνεις swipe δεξιά θα βλέπεις και τις τελευταίες αναρτήσεις των φίλων σου είτε σε στάτους είτε σε εικόνες

Eπρεπε να το περιμενω..Ενα πατριωτακι θα με βοηθαγε, φιλια στην πατριδα..:)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εχει παραγινει το κακο. Περα απο το whatsapp που παρα τα τελευταια updates δε μου ερχονται καθολου ειδοποιησεις πια -δεν ερχονται ποτε οχι ερχονται καθυστερημενες- δεν εμφανιζει πια και ποτε ειδοποιησεις για updates εφαρμογων του store οσες μερες κι αν περασουνε.. Μ'αρεσει τοσο αυτο του λειτουργικο και παρα τις τοσες ελλειψεις επιμενω,αλλα ως ποτε? Τελικα το θεμα δεν ειναι να προσθεσουν παραπανω δυνατοτητες που λειπουν αλλα να κανουν πρωτα αυτες που εχουν να λειτουργουν σωστα!
Link to comment
Share on other sites

Εχω αλλη μια απορια. Εχω συνδεσει το Facebook στο τηλεφωνο στις επαφες. Ανοιγω την εφαρμογη των μηνυματων και παω να επισυναψω αλλα αρχεια αλλα δεν μπορω να επιλεξω τπτ(εικονα, βιντεο,κλπ). Τι πρεπει να κανω? Edited by ker2zw1
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εχει παραγινει το κακο. Περα απο το whatsapp που παρα τα τελευταια updates δε μου ερχονται καθολου ειδοποιησεις πια -δεν ερχονται ποτε οχι ερχονται καθυστερημενες- δεν εμφανιζει πια και ποτε ειδοποιησεις για updates εφαρμογων του store οσες μερες κι αν περασουνε.. Μ'αρεσει τοσο αυτο του λειτουργικο και παρα τις τοσες ελλειψεις επιμενω,αλλα ως ποτε? Τελικα το θεμα δεν ειναι να προσθεσουν παραπανω δυνατοτητες που λειπουν αλλα να κανουν πρωτα αυτες που εχουν να λειτουργουν σωστα!

Γιάννη κάτι τρέχει με τη συσκευή σου. Δουλεύουν άψογα όλες οι ειδοποιήσεις (whatsapp, viber, fb, store κλπ). Εντυπωσιακά άψογα όμως (φτου-φτου μη το ματιάσω....)

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΕΦΑΡΜΟΓΗ SKYPE ΑΠΟ ΤΟ WINDOWS STORE ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΕΝΑ ΜΥΝΗΜΑ ΓΙΑ "ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ" ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΕΙ Ο ΓΟΝΕΑΣ ΣΤΟ WINDOWS PHONE ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟΔΟΧΗ ΤΩΝ ΟΡΩΝ... ΟΤΑΝ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ SITE ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΤΙΠΟΤΑ ΣΧΕΤΙΚΟ..

 

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες,

διότι είναι σαν να φωνάζεις, αλλά απαγορεύονται και από τους Ο.Π.Χ.

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους...ρε παιδια εχουν σπασει τα νευρα μου δεν μπορω να κανω λιστες αναπαραγωγης τι κατεβαζα μεσω υπολογιστη τι κατεβασα το ι τιουνς τιποτα τα κανω στο σκληρο λιστες τα περναω μεσα κ μεμ τα βγαζει σαν κομματια μπορει καποιος να με βοηθηση γιατι τα εχω παιξει...

 

 

Φίλε αφού παιδεύτηκα κι εγώ πολύ με αυτο τοπρόβλημα, τελικά βρήκα τη λύση, η οποία μάλιστα ήταν υπερβολικά απλή! Χωρίς επιπλέον προγράμματα στον υπολογιστή ή στο κινητό.

 

-Συνδέεις το κινητό στον υπολογιστή με USB.

-Mπαίνεις στο φάκελο Music,

-Φτιάχνεις ένα φάκελο για τα mp3 σου (ας πουμε ότι τον ονομάζεις MP3).

-Αντιγράφεις σε αυτό το φάκελο τα αρχεία σου, βάζοντας κάθε άλμπουμ στο δικό του φάκελο με το αντίστοιχο όνομα.

-Μπαίνεις σε κάθε φάκελο και δημιουργείς μια λίστα.

πχ. Ας πούμε ότι είσαι στο φάκελο ενός συγκεκριμένου άλμπουμ. Πατάς Ctrl+A για να επιλέξεις όλα τα κομμάτια. Κάνεις δεξί κλίκ επάνω στο πρώτο και επιλέγεις Create Playlist. Της δίνεις το όνομα του φακέλου. Είσαι έτοιμος.

-Ακολουθείς την ίδια διαδικασία για κάθε φάκελο-αλμπουμ.

-Μέσα από το μενού Λίστες θα βλέπεις κανονικά όλες τις λίστες που έχεις δημιουργήσει!

 

Πρόσεξε μόνο δύο μπαγκιές:

1 - Αφού δημιουργήσεις μια λίστα και την ονομάσεις, το όνομα της θα ξαναγίνει New playslist. Μη σε προβληματίσει αυτό μιας και το τηλέφωνο θα τη δει κανονικά με το όνομα που της έδωσες εσύ. Ακομα και αν το αποσυνδέσεις από τον υπολογίστη και το ξανασυνδέσεις θα δέιχνει πάλι το ίδιο πράγμα αλλά θα λειτουργεί κανονικά μέσα από το μενού λίστες της εφαρμογής Μουσική και Video.

2 - Αν το όνομα του φακέλου του άλμπουμ περιλαμβάνει ειδικούς χαρακτήρες οπως το"&", δε θα σε αφήσει να φτιάξεις λίστα. Μετονόμασε το φάκελο και αφάιρεσε τους χαρακτήρες αυτούς.

 

Ελπίζω να σε βοήθησα. Κι εγώ έφαγα πολλές ώρες με διάφορα προγράμματα μέχρι να καταλήξω τελικά σε αυτη τη λύση.

Καλή επιτυχία. :D

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΕΦΑΡΜΟΓΗ SKYPE ΑΠΟ ΤΟ WINDOWS STORE ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΕΝΑ ΜΥΝΗΜΑ ΓΙΑ "ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ" ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΕΙ Ο ΓΟΝΕΑΣ ΣΤΟ WINDOWS PHONE ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟΔΟΧΗ ΤΩΝ ΟΡΩΝ... ΟΤΑΝ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ SITE ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΤΙΠΟΤΑ ΣΧΕΤΙΚΟ..

 

 

Το πιο πιθανό φίλε μου είναι να έχεις ενεργοποιημένη την παιδική γωνιά!!Γιαυτό στο λέει πιθανότατα

Edited by impreza_sti
Διόρθωση κώδικα παράθεσης
Link to comment
Share on other sites

Φίλε αφού παιδεύτηκα κι εγώ πολύ με αυτο τοπρόβλημα, τελικά βρήκα τη λύση, η οποία μάλιστα ήταν υπερβολικά απλή! Χωρίς επιπλέον προγράμματα στον υπολογιστή ή στο κινητό.

 

-Συνδέεις το κινητό στον υπολογιστή με USB.

-Mπαίνεις στο φάκελο Music,

-Φτιάχνεις ένα φάκελο για τα mp3 σου (ας πουμε ότι τον ονομάζεις MP3).

-Αντιγράφεις σε αυτό το φάκελο τα αρχεία σου, βάζοντας κάθε άλμπουμ στο δικό του φάκελο με το αντίστοιχο όνομα.

-Μπαίνεις σε κάθε φάκελο και δημιουργείς μια λίστα.

πχ. Ας πούμε ότι είσαι στο φάκελο ενός συγκεκριμένου άλμπουμ. Πατάς Ctrl+A για να επιλέξεις όλα τα κομμάτια. Κάνεις δεξί κλίκ επάνω στο πρώτο και επιλέγεις Create Playlist. Της δίνεις το όνομα του φακέλου. Είσαι έτοιμος.

-Ακολουθείς την ίδια διαδικασία για κάθε φάκελο-αλμπουμ.

-Μέσα από το μενού Λίστες θα βλέπεις κανονικά όλες τις λίστες που έχεις δημιουργήσει!

 

Πρόσεξε μόνο δύο μπαγκιές:

1 - Αφού δημιουργήσεις μια λίστα και την ονομάσεις, το όνομα της θα ξαναγίνει New playslist. Μη σε προβληματίσει αυτό μιας και το τηλέφωνο θα τη δει κανονικά με το όνομα που της έδωσες εσύ. Ακομα και αν το αποσυνδέσεις από τον υπολογίστη και το ξανασυνδέσεις θα δέιχνει πάλι το ίδιο πράγμα αλλά θα λειτουργεί κανονικά μέσα από το μενού λίστες της εφαρμογής Μουσική και Video.

2 - Αν το όνομα του φακέλου του άλμπουμ περιλαμβάνει ειδικούς χαρακτήρες οπως το"&", δε θα σε αφήσει να φτιάξεις λίστα. Μετονόμασε το φάκελο και αφάιρεσε τους χαρακτήρες αυτούς.

 

Ελπίζω να σε βοήθησα. Κι εγώ έφαγα πολλές ώρες με διάφορα προγράμματα μέχρι να καταλήξω τελικά σε αυτη τη λύση.

Καλή επιτυχία. :D

 

Σωστος! Δεν ηξερα οτι μπορεις να κανεις λιστες μεσω απο τον explorer.

Thanks :)

Link to comment
Share on other sites

Φίλε αφού παιδεύτηκα κι εγώ πολύ με αυτο τοπρόβλημα, τελικά βρήκα τη λύση, η οποία μάλιστα ήταν υπερβολικά απλή! Χωρίς επιπλέον προγράμματα στον υπολογιστή ή στο κινητό.

 

-Συνδέεις το κινητό στον υπολογιστή με USB.

-Mπαίνεις στο φάκελο Music,

-Φτιάχνεις ένα φάκελο για τα mp3 σου (ας πουμε ότι τον ονομάζεις MP3).

-Αντιγράφεις σε αυτό το φάκελο τα αρχεία σου, βάζοντας κάθε άλμπουμ στο δικό του φάκελο με το αντίστοιχο όνομα.

-Μπαίνεις σε κάθε φάκελο και δημιουργείς μια λίστα.

πχ. Ας πούμε ότι είσαι στο φάκελο ενός συγκεκριμένου άλμπουμ. Πατάς Ctrl+A για να επιλέξεις όλα τα κομμάτια. Κάνεις δεξί κλίκ επάνω στο πρώτο και επιλέγεις Create Playlist. Της δίνεις το όνομα του φακέλου. Είσαι έτοιμος.

-Ακολουθείς την ίδια διαδικασία για κάθε φάκελο-αλμπουμ.

-Μέσα από το μενού Λίστες θα βλέπεις κανονικά όλες τις λίστες που έχεις δημιουργήσει!

 

Πρόσεξε μόνο δύο μπαγκιές:

1 - Αφού δημιουργήσεις μια λίστα και την ονομάσεις, το όνομα της θα ξαναγίνει New playslist. Μη σε προβληματίσει αυτό μιας και το τηλέφωνο θα τη δει κανονικά με το όνομα που της έδωσες εσύ. Ακομα και αν το αποσυνδέσεις από τον υπολογίστη και το ξανασυνδέσεις θα δέιχνει πάλι το ίδιο πράγμα αλλά θα λειτουργεί κανονικά μέσα από το μενού λίστες της εφαρμογής Μουσική και Video.

2 - Αν το όνομα του φακέλου του άλμπουμ περιλαμβάνει ειδικούς χαρακτήρες οπως το"&", δε θα σε αφήσει να φτιάξεις λίστα. Μετονόμασε το φάκελο και αφάιρεσε τους χαρακτήρες αυτούς.

 

Ελπίζω να σε βοήθησα. Κι εγώ έφαγα πολλές ώρες με διάφορα προγράμματα μέχρι να καταλήξω τελικά σε αυτη τη λύση.

Καλή επιτυχία. :D

 

Μπράβο φίλε. Δεν το δοκίμασα ακόμη αλλά φαίνεται πως είναι η τέλεια λύση.

Καλό είναι να μπει στην ενότητα με τους οδηγούς ώστε να βρίσκεται εύκολα.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 3-4 φορές χειροκίνητα βρήκε GR COSMOTE αλλά στο phone πάλι no service λέει και δεν μπορώ να πάρω τηλέφωνο.

Τα ιδια εκανε και σε μένα μετα απο 8 ημερες χρησης, το πηγα στη nokia και μου ειπαν οτι ειναι καμμενη η πλακετα ή προβλημα κεραιας. Ακομα πειμενω να το παραλαβω...11 ημερα (εργασιμη) αυριο απο την στιγμη που τους το εδωσα..

Link to comment
Share on other sites

Εχω αλλη μια απορια. Εχω συνδεσει το Facebook στο τηλεφωνο στις επαφες. Ανοιγω την εφαρμογη των μηνυματων και παω να επισυναψω αλλα αρχεια αλλα δεν μπορω να επιλεξω τπτ(εικονα, βιντεο,κλπ). Τι πρεπει να κανω?

 

 

???ξερει κανεις να βοηθησει???

Link to comment
Share on other sites

???ξερει κανεις να βοηθησει???

 

Δεν μπορεις μεσω του ενσωματωμενου facebook, ή κατεβαζεις την εφαρμογη του fb ή τα ανεβαζεις στο skydrive και στελνεις το λινκ στο μηνυμα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...