Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φίλε μου και εγώ έχω το ίδιο πρόβλημα. Περιμένω δύο παραγγελλίες μέσω singapote post και δεν εμφανίζονται τα tracking number των δεμάτων που ταχυδρομήθηκαν 22,23 και 24 ΣΕΠ γιατί χάλασε το σύστημα των Η/Υ τους και γίνεται χαμός.

Μην αγχώνεσαι, ακόμη και σε περίπτωση που χαθούν τα δέματα, ή θα σου επιστραφούν τα χρήματά σου ή θα σου στείλουν ξανά αυτό που παρήγγειλλες. :)

 

http://www.elta-courier.gr/mobile/webservice_client.php?br=RF164699818SG

Ακομα δεν εφυγε το δεμα για ελλαδα, απο σινγκαπουρη. οταν σταλει τα ελτα κουριερ θα εμφανισουν ημερομηνια και την αναφορα <<ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ IPS>>.

Μην τυραννιεστε αδικα με τα ξενα site, μπειτε elta.

 

 

Ευχαριστώ παιδιά, με ανακουφίσατε :)

 

ΥΓ. Από το 4px που λέει

2013-09-28 07:07:29 Shipment transit from origin

ξέρετε τι εννοεί;

http://www.photoin.gr | all about design!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

συγνωμη που πιθανως να ξαναρωταω αλλα αυτο απο to2c.com εχει την ιδια rom με αυτη του minideal ?? νομιζω την 1.0.5

 

Το to2c από 24/9 βάζει στο κινητό την 1.0.5,το έχει ποσταρει στο νήμα του σε ερώτηση άλλου παιδιού :)

Link to comment
Share on other sites

Το to2c από 24/9 βάζει στο κινητό την 1.0.5,το έχει ποσταρει στο νήμα του σε ερώτηση άλλου παιδιού :)

Ειναι η ιδια δλδ με του minideal??

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Τελικώς με ψήσατε να το πάρω και εγώ !! :)

Πριν από 10 λεπτά το παρήγγειλλα από το HOTinBYE με 79 ευρώ, με firmware 1.0.5 και θα έχει Ελληνικά, Playstore και θα το κάνουν και Root.

Ο τύπος εκεί μου είπε ότι έχουν και άλλες παραγγελλίες από εδώ και ότι λόγω των τιμών τους θα έχουν πολλούς πελάτες από την Ελλάδα.

Ίδωμεν .... ;)

Παιδιά, σε συνέχεια της ενημερώσεως, επικοινώνησα με το ΗΟΤΙΝΒΥΕ και με ενημέρωσαν ότι θα στείλουν την παραγγελλία μου στις 4 Οκτ. λόγω της Εθνικής εορτής τους και ότι θα μου στείλουν και μία κάρτα 4gb δώρο γιά την καθυστέρηση. :p

Επίσης μου είπαν ότι το πρόβλημα με το ταχυδρομείο της Σιγκαπούρης εξακολουθεί να υπάρχει αλλά σύντομα θα μπορεί ο κόσμος να ανιχνεύσει τις παραγγελλίες του. :)

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, σε συνέχεια της ενημερώσεως, επικοινώνησα με το ΗΟΤΙΝΒΥΕ και με ενημέρωσαν ότι θα στείλουν την παραγγελλία μου στις 4 Οκτ. λόγω της Εθνικής εορτής τους και ότι θα μου στείλουν και μία κάρτα 4gb δώρο γιά την καθυστέρηση. :p

Επίσης μου είπαν ότι το πρόβλημα με το ταχυδρομείο της Σιγκαπούρης εξακολουθεί να υπάρχει αλλά σύντομα θα μπορεί ο κόσμος να ανιχνεύσει τις παραγγελλίες του. :)

Tην τσιμπησες την καρτουλα.........χαχαχαχαχαχ!!!

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

τελικα ρε παιδια αξιζει να βαλουμε τη 1.05?? εχει καποια διαφορα με τη 1.03?? χρωματα κ.τ.λ???:)

Link to comment
Share on other sites

Tην τσιμπησες την καρτουλα.........χαχαχαχαχαχ!!!

"Ότι πάρωμεν καλόν είναι" .... :lol:

Επίσης πήρα και μία από αυτή: http://www.ebay.com/itm/251312572232?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649 με 2 ευρώπουλα. :p

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

τελικα ρε παιδια αξιζει να βαλουμε τη 1.05?? εχει καποια διαφορα με τη 1.03?? χρωματα κ.τ.λ???:)

 

Ναι λεμε.......ειναι βελτιωμενη σε πολλα σημεια.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Μία ερώτηση γιά τους ειδήμονες ... το V967S έχει ακριβώς τις ίδιες διαστάσεις με το ZTE V987 ;;; :wacko:
Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Ειναι η ιδια δλδ με του minideal??

 

Δεν έχω ιδέα φίλε μου. Απλά κάπου το πήρε το μάτι μου.

 

 

Μισό χιλιοστό πιο παχύ είναι το 967 αν δεν κάνω λαθος

Link to comment
Share on other sites

παιδια η mofi φανεται ποιο ποιοτικη ή κανω λαθος?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

εννοεις χειροτερη απο του zte 967 ?

χαλια με 8 megapixel?

Tα μεγαπίξελ δεν αντιπροσωπεύουν την ποιότητα της φωτο , μόνο το μέγεθος.

ρε παλληκαρια πως διακυνδυνευετε να παρετε τοσοι πολλοι απο μαγαζι που ακομη δεν εχουμε δει ολοκληρωμενη συνναλαγη του απορω!!! ευχομαι νασας βγει σε καλο εγω παντως θα προτιμισω to2c.com

 

THL W200 SmartPhone MTK6589T 1.5GHZ Android 4.2 With 5.0inch IPS screen 1280 x 720 pixels

στο to2c.com στα 150 δολλαρια .το ξερει κανεις τι λεει ? μικρη διαφορα απο το zte και πολυ καλλιτερη καμερα και 1,5 GHZ τι λετε??

Αν δεν βιάζεσαι υπερβολικά θα πρότεινα να περιμένεις να δεις τι γίνεται με το hotbuy. Όσο αφορά το w200 , επειδή το έχω πιάσει στα χέρια μου και το έχω επεξεργαστεί 1-2 μερες ,δεν αξίζει με τίποτα 70 ή 100 δολάρια πάνω από το 967

παιδια η mofi φανεται ποιο ποιοτικη ή κανω λαθος?

Η μοφι είναι πολύ όμορφη και χοντραίνει το κινητό ,όσο το δυνατόν λιγότερο αν σκεφτεί κανείς το είδος της θηκης που είναι

Link to comment
Share on other sites

παιδια εδω διαβαζω τα καλυτερα σχολια για το κινητο (v967s)

ειδα και ενα ελληνικο ριβιου στο youtube και μου αρεσε πολυ

για το πρωτο μου smartphone τι λετε αξιζει??

Link to comment
Share on other sites

παιδια εδω διαβαζω τα καλυτερα σχολια για το κινητο (v967s)

ειδα και ενα ελληνικο ριβιου στο youtube και μου αρεσε πολυ

για το πρωτο μου smartphone τι λετε αξιζει??

 

Oχι φιλε μου μην το παρεις,τελειως χαλια το κντ αυτο......δωσε καλυτερα αλλα 300 ευρω να παρεις ενα απο Ελλαδα.....

Μην χαλασεις τζαμπα τα 100 ευρω τωρα για ενα zte......

χαχαχαχχα........πλακιτσα.....

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου δεν συμφωνώ μαζί σου, πάντα γίνεται κάποια αρχή, και το "σκυλομετανοιώνει" κανένας όταν αποδειχθεί ότι δεν είναι αξιόπιστος ο πωλητής.

Ο λόγος που έκανα εγώ την παραγγελλία από εκεί είναι όχι τα 25 ευρώ (και όχι 18) που έχει φθηνότερο το τηλέφωνο, αλλά το ότι έβγαλε ανακοίνωση ότι λόγω του ότι τα έκανε σκατά το ταχυδρομείο της Σιγκαπούρης και καθυστερούν τα δέματα θα επιστρέψει τα χρήματα των πελατών ή θα στείλει ξανά τις παραγγελλίες.

 

καλα,κι εγω που του απαντησα να ακυρωσει την δικη μου ουτε φωνη ουτε ακροαση

Link to comment
Share on other sites

καλα,κι εγω που του απαντησα να ακυρωσει την δικη μου ουτε φωνη ουτε ακροαση

Δλδ ζητησες ακυρωση τις παραγγελιας και δεν δεχτηκαν?

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

http://www.elta-courier.gr/mobile/webservice_client.php?br=RF164699818SG

Ακομα δεν εφυγε το δεμα για ελλαδα, απο σινγκαπουρη. οταν σταλει τα ελτα κουριερ θα εμφανισουν ημερομηνια και την αναφορα <<ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ IPS>>.

Μην τυραννιεστε αδικα με τα ξενα site, μπειτε elta.

 

Εγω εχω κανει παραγγελια απο minideal στις 13/09 και στις 20/09 μου εβγαλε <<ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ IPS>> και απο τοτε δεν εχει αλλαξει κατι. Σημερα πηγα στο ταχυδρομειο και δεν βρηκαν καποιο δεμα, πηρα και τηλεφωνο στα κεντρικα και μου ειπαν πως δεν εχει σταλει απο την σιγκαπουρη. Τωρα ή κατι παιζει με το singpost και εχουν χασει την μπαλα ή (πιθανοτερο για μενα) στα ελτα δεν ξερουν ουτε οι κωδικοι τους τι σημαινουν. Ειναι και η πρωτη μου παραγγελια και το αγχος μου δεν εχει προηγουμενο :mad:

Link to comment
Share on other sites

Μισό χιλιοστό πιο παχύ είναι το 967 αν δεν κάνω λαθος

Δηλαδή αυτές θα ταιριάζουν;; :worry:

http://www.ebay.com/itm/230954926594?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

 

Εγω εχω κανει παραγγελια απο minideal στις 13/09 και στις 20/09 μου εβγαλε <<ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ IPS>> και απο τοτε δεν εχει αλλαξει κατι. Σημερα πηγα στο ταχυδρομειο και δεν βρηκαν καποιο δεμα, πηρα και τηλεφωνο στα κεντρικα και μου ειπαν πως δεν εχει σταλει απο την σιγκαπουρη. Τωρα ή κατι παιζει με το singpost και εχουν χασει την μπαλα ή (πιθανοτερο για μενα) στα ελτα δεν ξερουν ουτε οι κωδικοι τους τι σημαινουν. Ειναι και η πρωτη μου παραγγελια και το αγχος μου δεν εχει προηγουμενο :mad:

Φίλε μου οι αποστολές από Κίνα μπορεί να κάνουν και παραπάνω από μήνα, μην περιμένεις να παραλάβεις αντικείμενο15 ημέρες μετά την παραγγελλία, και υπάρχει και το πρόβλημα με το ταχυδρομείο της Σινγκαπούρης που συνεχίζει ..

Edited by navi55
συνεχόμενα posts
Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Δλδ ζητησες ακυρωση τις παραγγελιας και δεν δεχτηκαν?

 

Θα και θα και θα,και τιποτα,τους παω πεηπαλ αμεσα,μια ελεγε οτι ειχαν τυφωνα,μια οτι χαλασε το ενα η το αλλο τρακινγ 9 ημερων δεν δουλευει πουθενα στο περιμενε και συγνωμες ζητησα ακυρωση ειπε θα δωσει τα χρηματα χθες απο χθες ουτε φωνη ουτε ακροαση,μην παραγγελνετε πριν παραλαβουν καποιοι.Και να σας πουν και τι παρελαβαν φυσικα

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω κανει παραγγελια απο minideal στις 13/09 και στις 20/09 μου εβγαλε <<ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ IPS>> και απο τοτε δεν εχει αλλαξει κατι. Σημερα πηγα στο ταχυδρομειο και δεν βρηκαν καποιο δεμα, πηρα και τηλεφωνο στα κεντρικα και μου ειπαν πως δεν εχει σταλει απο την σιγκαπουρη. Τωρα ή κατι παιζει με το singpost και εχουν χασει την μπαλα ή (πιθανοτερο για μενα) στα ελτα δεν ξερουν ουτε οι κωδικοι τους τι σημαινουν. Ειναι και η πρωτη μου παραγγελια και το αγχος μου δεν εχει προηγουμενο :mad:

 

μην ανησυχείς εμένα στο IPS έκανε 10 μέρες τουλάχιστον...

εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια ειναι πως ειμαι ασυγκρατητος, θελω το καινουριο μου κινητακι! Περισσοτερο με αγχωνει το θεμα να εχει κανει λαθος το singpost και να μην το εχει στειλει παρολο που γραφει <<DESPATCHED TO OVERSEAS >> , εκτος αυτου αν εχει ερθει το δεμα και βρισκεται στο αεροδρομιο ειναι εξισου ενοχλητικο μιας και τα δεματα δεν τ' ανοιγουν με βαση την ημερομηνια αφιξης αλλα τυχαια. Τελος παντων δεν μπορω να κανω και διαφορετικα, θα περιμενω. Ευχαριστω που με καθησυχαζεις leasedline!
Link to comment
Share on other sites

παιδια σημερα εκανα την παραγγελια μου στο to2c.com πληρωσα με παυπαλ και στο σημειο που ελεγε το παυπαλ continue πατησα οκ για να ολοκληρωθει η συνναλαγη και με πηγε στο σιτε της παραγγελιας μου .τελικα ουτε μυνημα απο παυπαλ ελαβα ουτε απο to2c.com και δεν καταλαβαινω εγινε η παραγγελια? εγινε η πληρωμη?

μπορει καποιος να βοηθησει!!! στην σελιδα που με μετεφερε απο το παυπαλ επειδη την αποθηκευσα μετα που την ξαναειδα γραφει κατωκατω Unable to initialize Express Checkout. τι γινεται?!!!

 

βεβαια στο review της τελικης σελιδας βλεπω κατω κατω τελικα οτι λεει Your credit card will be charged for $...

 

τι στο καλο τελικα αγορασα η οχι!!! στο λογμο μου paypal δεν βλεπω ουτε εκει χρεωση μηπως ολα αυτα αργουν πολυ να εμφανιστουν??

δεν βλεπω ομως ουτε στα transactions kamia καινουργια συνναλαγη στο παυπαλ

Edited by nickolasbab
Link to comment
Share on other sites

Παιδια,κια εγω απο οτι ειδα εχουν θεμα με το ταχυδρομιο τους εκει.Οποτε δεν νομιζω να φταινε τα εκαστοτε καταστηματα.

Εχω παρει διαφορα απο Κινα,οχι κντ,και απο 1-9-2013 ακομα να ερθουν........

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...