Jump to content

LG Optimus G (E975)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγω προσωπικά πιστευω πως και one και το s4 ειναι αρκετα καλύτερα απο το g!!

τα + του s4 ειναι αποσπομενει μπαταρια η παρα πολυ καμερα που εχει και εξτρά μνήμη που μπορείς να βαλεις!!αρκετα σημαντικά για μενα!!μου τι σπάει η πλαστηκουρα!!αλλα θελω να μπορώ να βγαζω την μπαταρια και να βαζω μνημη εξτρα!!((μου εχουν κολλήσει πολλές φορες τα τηλ που ειχα και απλα εβγαζα την μπαταρια και τελος!!)και η amoled του σ4 μου αρεσει προσωπικά!!

 

το one απο την αλλη ειναι πολυ ομορφο το ρημάδι ειδικα το μαύρο κουκλι ειναι!!!!

εχει καλητερη οθονη απο το σ4 αλλα οχι και κατι τρελό;)

απο θεμα δυναμης τα θεωρω ισοδυναμα!!(το σ4 ειχει καλυτερη μνηνη!!)

τα - ειναι η καμερα και οτι δεν εχει αποσπομενη μπαταρια και δεν εχει να προσθέσεις εξτρα μνημη!!αυτα αν τα ειχε αυτα θα ηταν το νουμερο 1 για μενα και θα το επερνα με κλειστα τα ματια!!!:D

δεν εχω παρει τιποτα απο τα δυο λόγω οτι και στα δυο με χαλαει κατι:p(τα ανεφερα )

και απλα περιμένω τα τουμπανα που θα κυκλοφορήσουν(note 3 γενικα η συσκευές με τον 800 kai adreno 330!!!:p)

 

Δεν ξερω αν το εφτιαξαν, αλλα η εξωτερικη καρτα μνημης στο android δεν ειναι και οτι πιο ευχαριστο στην εμπειρια χρησης, με τον τροπο που υλοποιει το filesystem, σε περιοριζει και πρεπει να μεταφερεις δεδομενα και να καταληγεις σε πανεντες, εγω θα προτιμουσα μεγαλη εσωτερικη μνημη + καρτα μνημης, καλυτερα ομως να μην εχει καρτα μνημης καθολου, αν ειναι να εχω μονο 8GB διαθεσιμα εσωτερικη.

 

Οσο για την μπαταρια, προφανως υπαρχει τροπος για reset αν κολησει, αλλα εμενα προσωπικα δεν εχει κολησει ποτε το g, σε αντιθεση με αλλα android που ειχα, ακομα και iphone. Επισης με εκνευριζει αφανταστα το κρατσα κρουτσα και αισθηση που αφηνει στο χερι οταν αρχισει και παιρνει κενα το πισω καπακι, απο το βγαλε βαλε.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά καλησπέρα. Μιας και είμαι στο δίλημμα one or G τα είδα δίπλα δίπλα σήμερα στο πλαίσιο. Η οθόνη του LG μου φάνηκε καλύτερη αλλα δεν ξερω τι φωτεινότητα είχε το one. To one είναι πιο στιλάτο ,πιο premium αλλά ίσως πιο ευπαθές με το αλουμίνιο.

Αυτό που διαπίστωσα πιάνοντας στα χέρια μου και τα δυο ήταν ότι βουλευόμουν καλύτερα στο χέρι με το one λόγω μικρότερου πάχους και καμπυλωτού σχεδιασμού ενω το G δεν καθόταν στο χέρι το ίδιο καλά.....βέβαια δεν έχω συνηθίσει μεγάλα κινητά γιατί έρχομαι από xperia mini pro ...δεν ξέρω τι να διαλέξω...

Link to comment
Share on other sites

Παραθετω 2 φωτογραφιες.

Τραβηγμενες σε εσωτερικο χωρο, με λιγο φωτισμο, με αυτοματες ρυθμισεις.

Η μια ειναι με χρηση φλας και η αλλη χωρις.

Τα συμπερασματα δικα σας

 

http://db.tt/ktqP70jR

http://db.tt/7uYJwUb3

 

Και μια τριτη, χωρις φλας, αλλα με καταλληλες κατα τη γνωμη μου ρυθμισεις (νυχτα).

http://db.tt/O8F1GqkK

Edited by ddr2

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Και μια τριτη, χωρις φλας, αλλα με καταλληλες κατα τη γνωμη μου ρυθμισεις (νυχτα).

http://db.tt/O8F1GqkK

 

Τι ρυθμίσεις έχεις κάνει;

Link to comment
Share on other sites

Απο Smarties το έχει αγοράσει κανείς ? είναι αξιόπιστο? η αναμονή 2-3 μέρες παράδοση που λέει είναι όντως τόσο.....ανέβηκε η ζήτηση και η τιμή του δεν πέφτει..
Link to comment
Share on other sites

Απο Smarties το έχει αγοράσει κανείς ? είναι αξιόπιστο? η αναμονή 2-3 μέρες παράδοση που λέει είναι όντως τόσο.....ανέβηκε η ζήτηση και η τιμή του δεν πέφτει..

 

Το εχω παρει εγω. Οι "1-3 μερες" για μενα προσωπικα ηταν νομιζω γυρω στις 10 μερες. Οταν ομως οντως ειχαν παραλαβη, με ενημερωσαν το απογευμα και αφου τους εδωσα το οκ εφτασε σε μενα την αλλη μερα το πρωι.

 

Το κινητο ηταν μια χαρα, γαλλικο μοντελο, σφραγισμενη συσκευασια. Κανενα παραπονο.

Ο αρνηθείς δεν μετανοιώνει. Aν ρωτιούνταν πάλι,

όχι θα ξαναέλεγε. Κι όμως τον καταβάλλει

εκείνο τ’ όχι — το σωστό — εις όλην την ζωή του.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σημερα πηγα στο γνωστο πολυκαταστημα που αγορασα το xperia z,και το

εδωσα πισω,ΟΧΙ δεν ειχε προβλημα,απλως μου ξενισε η οθονη του,τα χρωματα,ετσι με αυτα τα χρηματα που ειχε,πηρα μια Tv,40 ιντσων και ενα lg optimus g...παααααρα πολυ καλο για τα χρηματα του...value for money,που λενε.

Θα ηθελα να ρωτησω το εξης ομως,πως το συνδεω με την τηλεοραση,να δω φωτο και κατι βιντεο που τραβηξα...ασυρματα ? Η τηλεοραση το σκαναρει,αλλα δεν το "βλεπει"....

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν το εφτιαξαν, αλλα η εξωτερικη καρτα μνημης στο android δεν ειναι και οτι πιο ευχαριστο στην εμπειρια χρησης, με τον τροπο που υλοποιει το filesystem, σε περιοριζει και πρεπει να μεταφερεις δεδομενα και να καταληγεις σε πανεντες, εγω θα προτιμουσα μεγαλη εσωτερικη μνημη + καρτα μνημης, καλυτερα ομως να μην εχει καρτα μνημης καθολου, αν ειναι να εχω μονο 8GB διαθεσιμα εσωτερικη.

 

Οσο για την μπαταρια, προφανως υπαρχει τροπος για reset αν κολησει, αλλα εμενα προσωπικα δεν εχει κολησει ποτε το g, σε αντιθεση με αλλα android που ειχα, ακομα και iphone. Επισης με εκνευριζει αφανταστα το κρατσα κρουτσα και αισθηση που αφηνει στο χερι οταν αρχισει και παιρνει κενα το πισω καπακι, απο το βγαλε βαλε.

 

φιλε μου να σε πληροφορήσω οτι δεν ακους κανενα κρατσα κρουτσα και εχω βγαλει χιλιες φορες το καπακι;) ειμουνα κάτοχος και του σ2 και σ3!!και η εμπειρία της εξωτερικής καρτας ηταν παντα μια χαρα δεν καταλαβα για ποιες πατεντες μιλάς!! καινα σου θυμίσω φιλε μου οτι δεν ειναι μονο τα 16gb υπαρχουν και 32 και 64gb αν θες!!!!

 

φιλε ddr2 φυσικα δεν κρίνω αν γραφη lg η samsung h aple η οτιδήποτε αλλο!!!:)(άλλωστε περιμένω πως και πως το g2!!:D αλλα να δουμε ποτε θα ερθει και στην ελλαδα!!!!του χρονου ας πομε!!:( ) κανεις δεν ειπε οτι το g ειναι κακο τηλεφωνο!!αλλα οπως και να το κανουμε ειναι κατώτερα απο τα s4 και το one!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σημερα πηγα στο γνωστο πολυκαταστημα που αγορασα το xperia z,και το

εδωσα πισω,ΟΧΙ δεν ειχε προβλημα,απλως μου ξενισε η οθονη του,τα χρωματα,ετσι με αυτα τα χρηματα που ειχε,πηρα μια Tv,40 ιντσων και ενα lg optimus g...παααααρα πολυ καλο για τα χρηματα του...value for money,που λενε.

Θα ηθελα να ρωτησω το εξης ομως,πως το συνδεω με την τηλεοραση,να δω φωτο και κατι βιντεο που τραβηξα...ασυρματα ? Η τηλεοραση το σκαναρει,αλλα δεν το "βλεπει"....

 

Sony Xperia Ζ: 432€

LG Optimus G: 355€

 

Ποιο κατάστημα πουλάει οθόνη 40" με 77€ να πάρω τρεις για το PC...?

http://s4.postimg.org/kul22odml/420x150.jpg
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον.....για να τσεκαρω το backup της lg μετεφερα το αρχειο του back up στο pc ,εκανα επαναφορα εργοστασιακων,το περασα στο κινητο και το επανεφερα.

Τι δεν επανεφερε? Τους λογαριασμους (hotmail,yahoo,τον google τον επανεφερε αλλα με τοσα που ειχα να περασω δεν ειμαι σιγουρος.... :( )

Επισης,δεν επανεφερε ringtones,βιντεο και φωτο :(((

Δεν επανεφερε το facebook,twitter,dropbox (τα στοιχεια των λογαριασμων,τις εφαρμογες ναι) και το navigon ηθελε ξανα κατεβασμα.εννοειται ουτε αποθηκευμενες συσκευες bluetooth ή αποθηκευμενα δικτυα wifi

 

Επανεφερε:κλησεις,μηνυματα,ολες τις εφαρμογες,ολη την αρχικη οθονη και την παραμετροποιηση της(φωτεινοτητα,ενδειξη ποσοστου μπαταριας,κλειδωμα οθονης κτλ) ,και επανεφερε πληρως (μαζι με τα στοιχεια log in) τις εξης εφαρμογες:feedly,flipboard,avast,tweetcaster,google+,viber(οχι ομως και το συγχρονισμο των επαφων,οποτε....ξαναπεραστηκε),tapatalk,amazon,ebay,amazon app store,thumb,foursquare,pocket,

Αυτα....

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

Sony Xperia Ζ: 432€

LG Optimus G: 355€

 

Ποιο κατάστημα πουλάει οθόνη 40" με 77€ να πάρω τρεις για το PC...?

 

Φιλε μου παραεισαγωγης δεν αγοραζω με ΤΙΠΟΤΕ,διοτι δουλευε,ο κουνιαδος μου,και γνωριζω αρχικα τι γινετε,για να σου φυγει η απορια παντως σε πολυκαταστημα η διαφορα ειναι πολυ μεγαλυτερη των 2 κινητων,εβαλα και 100 ευρω,και να η TV 40'' sony παρακαλω στο σαλονι...:D

Στο ερωτημα μου ομως εαν γνωριζεις δεν απαντησες...:(

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Τι ρυθμίσεις έχεις κάνει;

 

Στην επιλογη mode εχω βαλει νυχτα. Μονο αυτο. Ετσι και αλλιως, το φως ηταν πολυ λιγο στο χωρο.

Πως σου φαινοται γενικα?

 

@tarirs

Τι γινεται δηλαδη με τα παραεισαγωγης?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Στην επιλογη mode εχω βαλει νυχτα. Μονο αυτο. Ετσι και αλλιως, το φως ηταν πολυ λιγο στο χωρο.

Πως σου φαινοται γενικα?

 

@tarirs

Τι γινεται δηλαδη με τα παραεισαγωγης?

Γεια σου συμφοριτη μου,τι κανεις...? Μπορω αν θες με πμ,για ευννοητους λογους...για αυτο εκανα ενα thread,να δω τι γινετε..παντως τα αποτελεσματα ειναι πολυ απογοητευτικα,απο το αποτελεσμα που ειδα...:(

 

ΥΓ: Δεν εχω μαγαζι,με κινητα και τετοια ειδη,βιβλιοπωλειο ειχα και λογω κρισης το πουλησα...:mad::blink:

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου να σε πληροφορήσω οτι δεν ακους κανενα κρατσα κρουτσα και εχω βγαλει χιλιες φορες το καπακι;) ειμουνα κάτοχος και του σ2 και σ3!!και η εμπειρία της εξωτερικής καρτας ηταν παντα μια χαρα δεν καταλαβα για ποιες πατεντες μιλάς!! καινα σου θυμίσω φιλε μου οτι δεν ειναι μονο τα 16gb υπαρχουν και 32 και 64gb αν θες!!!!

 

φιλε ddr2 φυσικα δεν κρίνω αν γραφη lg η samsung h aple η οτιδήποτε αλλο!!!:)(άλλωστε περιμένω πως και πως το g2!!:D αλλα να δουμε ποτε θα ερθει και στην ελλαδα!!!!του χρονου ας πομε!!:( ) κανεις δεν ειπε οτι το g ειναι κακο τηλεφωνο!!αλλα οπως και να το κανουμε ειναι κατώτερα απο τα s4 και το one!!

 

To one ειναι σιγουρα καλυτερο στα χαρακτηριστικα και εφαμιλλο στην εμπειρια χρησης, το s4 σιγουρα ειναι το καλυτερο απο τα παντα στα χαρακτηριστικα, αλλα στην εμπειρια χρησης αμφιβαλλω οτι ειναι το καλυτερο, κυριως γιαυτους που δεν ασχολουνται ολη την ωρα με custom roms, πατεντες και αλλαγες firmware για να δουλεψει σωστα το ενα και το αλλο και θελουν ολα να ειναι οκ απο την αρχη και να μην χανουν χρονο σε χαζομαρες αλλα να ευχαριστιουνται την συσκευη τους χωρις να χρειαστει να βγαλουν ουτε μια φορα την μπαταρια γιατι κολησε απο την custom rom/πατεντα, να ασχοληθουν με την sd που δεν ταιριαξε, με την rom που δεν εκατσε καλα, με την εσωτερικη μνημη που παλι γεμισε, με τα γνωστα lags στο software της samsung που χαλανε μεχρι και το reputation του android ως λειτουργικου (λες και φταιει η google για το bloatware της samsung). Και μην μου πεις πως τι γιατι, μια ματια να ριξει στο νημα του s4, νομιζεις οτι καλα λαθος ανοιξες thread με τιτλο "βελτιωσεις/custom rom/πατεντες για το s4''. Εγω προσωπικα αυτα τα βαριεμαι μεχρι αηδιας πλεον, μπορει να γερασα κιολας δεν ξερω. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Στην επιλογη mode εχω βαλει νυχτα. Μονο αυτο. Ετσι και αλλιως, το φως ηταν πολυ λιγο στο χωρο.

Πως σου φαινοται γενικα?

 

Γενικά δεν είμαι ευχαριστημένος από την κάμερα του κινητού, αλλά αυτό είναι το μόνο μειονέκτημα του.

Κάποιος έγραψε πιο πριν ότι είναι μειονέκτημα που δεν μπορούμε να βγάλουμε την μπαταρία αν κολλήσει το κινητό. Αυτό το κινητό αγαπητέ δεν μου έχει κολλήσει ποτέ όσο και αν το έχω ζορίσει. Ούτε έχει κάνει επανεκκίνηση. Έχει εσωτερική μνήμη καθαρά 25 GB που για τον μέσο χρήστη είναι υπερβολικά και είναι όλα διαθέσιμα για εγκατάσταση εφαρμογών.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως, δεν είναι τα 120 ευρώ που με εμπόδισαν Βαγγέλη....

Τον dialer τον βελτίωσαν? τα ίδια λάγκς θα αντιμετωπίσω πάλι στα sms και στην gallery?

Στο G έχω τις ίδιες φωτογραφίες που είχα και στο νότε2 (περίπου 4.000 και 40 άλμπουμς), ανοίγω την γκάλερι, κάνει 2 δευτερόλεπτα να φορτώσει και μετά έχω την αίσθηση ότι κρατάω ipad. Τόσο γρήγορα και τόσο ομαλά.

Για εμένα αυτές οι λεπτομέρειες χρήσης είναι πιο σημαντικές από την λίγο μεγαλύτερη οθόνη ή τη λίγο μεγαλύτερη αυτονομία.

 

Ο καθένας έχει τις προτεραιότητές του.

 

Γιάννη δεν καταλαβαίνω για ποια κολλήματα και επανεκκινησεις διαβάζω εδώ μέσα. Δεν υπάρχουν φυσικά αυτά τα πράγματα στο s4 , ενώ τα μικρολαγκακια είναι σχεδόν μηδαμινά πλέον.

Στον αντίποδα έχεις μια οθόνη χαρμα οφθαλμών λόγω της αναλυσης, edge to edge οσο κανένα άλλο, μικρο σε ογκο και βάρος, με την καλύτερη κάμερα της αγοράς στα κυβικά αυτά, με ένα σωρό καλούδια κάποια από τα οποία είναι χρήσιμα, αναβαθμίσεις, πληθώρα αξεσουάρ (η flip είναι κορυφαία υλοποίηση ) και τόσα αλλα.

Όπως ξαναειπα το g είναι το καλύτερο που μπορείς να πάρεις σε αυτά τα χρήματα (αν και με 40 παραπάνω σήμερα θα πηγαινα σε note 2), αλλα ανώτερο δεν είναι από το s4...

Link to comment
Share on other sites

Ένταξη ρε παιδιά!

Εχετε αγοράσει, ότι έχετε τέλος πάντων, καλα χρυσα και αγια και πολυ καλα τηλεφωνα αλλά να έρχεστε και να μας λέτε για οργάνωσή μνήμης στα Σαμμυ, στο νημα του OG, είναι σαν να μας λέτε ανέκδοτά με τον Τοτο. (Να διευκρίνησω ότι έχω και SGS2 και SGS3).

Όταν καταφέρει να δώσει free όλη την διαθέσιμη μνήμη να την κανεις ότι θελεις, να βάλεις ότι θέλεις, τότε ελάτε να τα ξαναπούμε. Πιθανών στο SGS XXVIII. :p

Μέχρι τότε, τουλάχιστον αυτό, μην το φέρνετε παράδειγμα γιατί η άποψη της Σαμμυ στο θέμα μνήμη αγγίζει το όριο της ανωμαλίας!

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη δεν καταλαβαίνω για ποια κολλήματα και επανεκκινησεις διαβάζω εδώ μέσα. Δεν υπάρχουν φυσικά αυτά τα πράγματα στο s4 , ενώ τα μικρολαγκακια είναι σχεδόν μηδαμινά πλέον.

Στον αντίποδα έχεις μια οθόνη χαρμα οφθαλμών λόγω της αναλυσης, edge to edge οσο κανένα άλλο, μικρο σε ογκο και βάρος, με την καλύτερη κάμερα της αγοράς στα κυβικά αυτά, με ένα σωρό καλούδια κάποια από τα οποία είναι χρήσιμα, αναβαθμίσεις, πληθώρα αξεσουάρ (η flip είναι κορυφαία υλοποίηση ) και τόσα αλλα.

Όπως ξαναειπα το g είναι το καλύτερο που μπορείς να πάρεις σε αυτά τα χρήματα (αν και με 40 παραπάνω σήμερα θα πηγαινα σε note 2), αλλα ανώτερο δεν είναι από το s4...

 

Καλά, δεν μίλησα εγώ Βαγγέλη μου για επανεκκινήσεις...

Το νοτε 2 είχε γενικά μικρολαγκάκια (ακόμη και στις ρυθμίσεις) και μεγαλολαγκάκια σε άλλα μενού, που είπα πιο πριν.

Το S4 δεν ξέρω. το g που ξέρω δεν έχει ΚΑΝΕΝΑ απολύτως λαγκάκι.

 

Πληθώρα αξεσουάρ, έχει και το G, όχι στο skroutz , αλλά στο ebay....

Όσο για τις αναβαθμίσεις....κάτσε και θα δούμε.

 

Το s4 δεν με έπεισε. Κυρίως επειδή τελικά δεν με έπεισε ούτε το νοτε2.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καλά, δεν μίλησα εγώ Βαγγέλη μου για επανεκκινήσεις...

Το νοτε 2 είχε γενικά μικρολαγκάκια (ακόμη και στις ρυθμίσεις) και μεγαλολαγκάκια σε άλλα μενού, που είπα πιο πριν.

Το S4 δεν ξέρω. το g που ξέρω δεν έχει ΚΑΝΕΝΑ απολύτως λαγκάκι.

 

Πληθώρα αξεσουάρ, έχει και το G, όχι στο skroutz , αλλά στο ebay....

Όσο για τις αναβαθμίσεις....κάτσε και θα δούμε.

 

Το s4 δεν με έπεισε. Κυρίως επειδή τελικά δεν με έπεισε ούτε το νοτε2.

 

Καλά τώρα μας έπεισες Γιάννη :sly::eek:.

Δεν πειράζει αρκεί που βρήκες το λιμάνι σου.

Για μένα αυτό είναι το σημαντικό να βρίσκει καθένας αυτό που τον ικανοποιεί όσο περισσότερο γίνεται.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Καλά, δεν μίλησα εγώ Βαγγέλη μου για επανεκκινήσεις...

Το νοτε 2 είχε γενικά μικρολαγκάκια (ακόμη και στις ρυθμίσεις) και μεγαλολαγκάκια σε άλλα μενού, που είπα πιο πριν.

Το S4 δεν ξέρω. το g που ξέρω δεν έχει ΚΑΝΕΝΑ απολύτως λαγκάκι.

 

Πληθώρα αξεσουάρ, έχει και το G, όχι στο skroutz , αλλά στο ebay....

Όσο για τις αναβαθμίσεις....κάτσε και θα δούμε.

 

Το s4 δεν με έπεισε. Κυρίως επειδή τελικά δεν με έπεισε ούτε το νοτε2.

 

Το note 2 αν ξέρεις γιατί το παίρνεις απλά δεν έχει ανταγωνισμο. Φυσικά είναι μια κατηγορία πάνω ακόμα και στα γεράματα του από το g. Σημασία έχει ,βεβαια, ότι βρήκες αυτό που ήθελες και αυτό είναι το βασικότερο όλων...

Link to comment
Share on other sites

Καλά τώρα μας έπεισες Γιάννη :sly::eek:.

Δεν πειράζει αρκεί που βρήκες το λιμάνι σου.

Για μένα αυτό είναι το σημαντικό να βρίσκει καθένας αυτό που τον ικανοποιεί όσο περισσότερο γίνεται.

 

Κώστα, πραγματικά αυτό που λες είναι το σημαντικό. :)

Δεν είναι φυσικά τέλειο το G, αλλά αισθάνομαι ότι μου ταιριάζει καλύτερα.

 

@Βαγγέλη, ομοίως απαντώ και σε εσένα. Αλλά ρε παιδιά, δεν μπορώ να μην το πώ, θα σκάσω.

Έλεος με το νοτε2! και μόνο που πατάω το power button και κάνει 2 δευτερόλεπτα να ανάψει η οθόνη, για να το ξεκλειδώσω, ξέρεις πόσες φορές μου ήρθε να το σπάσω που βιαζόμουν??

Είχε άλλα καλά βέβαια, οκ.

Edited by ddr2

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου παραεισαγωγης δεν αγοραζω με ΤΙΠΟΤΕ,διοτι δουλευε,ο κουνιαδος μου,και γνωριζω αρχικα τι γινετε,για να σου φυγει η απορια παντως σε πολυκαταστημα η διαφορα ειναι πολυ μεγαλυτερη των 2 κινητων,εβαλα και 100 ευρω,και να η TV 40'' sony παρακαλω στο σαλονι...:D

Στο ερωτημα μου ομως εαν γνωριζεις δεν απαντησες...:(

 

Επειδή και εγώ πρόκειται να αγοράσω απο σκρουτζομαγαζο το G αν δεν είναι κόπος θα ήθελα να ξέρω τι παίζεται με τα παραεισαγωγής. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω γιατί επειμενετε να συγκρίνετε ανόμοια πράγματα. Σε άλλη κατηγορία απευθύνεται το note2 και σε άλλη το OG. Και να επεισημανω για άλλη μια φορά ότι οι δυο συσκευές είναι σχεδον συνομιλικες. Κανενα μηνα έχουν διαφορα. Απλώς άργησε πάρα πολύ να έρθει στην Ελλάδα το OG.

 

Κατ' εμε το κινητό βρίσκεται ανάμεσα στα s3 και s4. Σαφώς ανώτερο από το τριαρι και κατωτερο από το τεσσάρι. Είναι ομως τόσο απίστευτα προσεγμένο από την LG, που ακόμη και έτσι, δημιουργεί "αμφιβολίες" για σαφώς ισχυρότερους και νεωτερους αντίπαλους.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Επίσης, όσοι βρίσκεται ότι το βίντεο είναι κάπως σκοτεινό, ειδικά σε εσωτερικούς χώρους, ΑΠΛΑ ΑΥΞΗΣΤΕ τη φωτεινότητα από το σχετικό μενού. Τόσο απλά :)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus G (E975)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...