Jump to content

[Επίσημο] Nokia 206


impreza_sti
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βρε παιδιά είναι δυνατόν να γράφει έως και 20 ώρες ομιλίας και πόσες μέρες stand by και γω με μέτρια χρήση να το φορτιζω κάθε 3 μέρες;;Έχθες το φορτισα κανονικά και μόλις το έβγαλα μετά από 1 ώρα ομιλίας έπεσε στις 3 γραμμές...κάνω κάτι λάθος;; :/ Το Samsung E1182 που εχει 1.000 mah κρατάει λιγότερο η μπαταρία;

 

Από όταν έχουν βγει τα κινητά έχεις δει ποτέ σού κινητό πού να πιάνει τις ονομαστικές μετρήσεις???

όχι,το ίδιο κι εγώ,οπότε μην δίνεις σημασία.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 585
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Βασικά δεν έχω καν ιδέα από μετρήσεις..ότι γράφει λέω :p αλλά από αυτά που γράφει μεχρι αυτά που βλέπω εχει τεράστια διαφορά... :/
Link to comment
Share on other sites

Πάντως, προσωπικά δεν είχα ποτέ κινητό που να κρατά περισσότερο. Από τη μέρα που το πήρα (είχε 2 γραμμές μπαταρία), το έχω σκίσει και τώρα τελείωσε η μπαταρία.
Link to comment
Share on other sites

Δεν λέω κρατάει περισσότερο από αλλα... απλά επειδή δεν γνωρίζω και πολλά όταν διάβαζα 20 ώρες ομιλία και παρα πολλές μέρες αναμονή το πίστεψα και απογοητεύτηκα τώρα...πάντως καλό κινητό!
Link to comment
Share on other sites

Δεν λέω κρατάει περισσότερο από αλλα... απλά επειδή δεν γνωρίζω και πολλά όταν διάβαζα 20 ώρες ομιλία και παρα πολλές μέρες αναμονή το πίστεψα και απογοητεύτηκα τώρα...πάντως καλό κινητό!

 

20 ωρες ομιλια δεν σημαινει ομιλια αυτη καθεαυτη. Εννοει 20 ωρες να ειναι φωτισμενη η οθονη του κινητου σου, ειτε να το σκαλιζεις για 20 ωρες (αριθμομηχανη, Mp3 player, λιγο καμερα, λιγο fm, 20 ωρες παιχνιδιου, κτλ). 3 μερες καλα ειναι. Και η αναμονη σημαινει οτι ειναι ενεργο το κινητο απλως με σβηστη οθονη, η οποια ισως σου δειχνει μονο την ωρα.

Link to comment
Share on other sites

Η ενσωματωμένη εφαρμογή του facebook σας δουλεύει; Έμενα άνοιξε κανονικά καμιά δεκαριά φορές και δούλευε μια χαρά αλλά εδώ και μερικές μέρες, όταν πάω να την ανοίξω, κάνει Loading αιωνίως... :O
Link to comment
Share on other sites

Επειδή η διαθέσιμη μνήμη του κινητού μου είναι ελάχιστη (λόγω των προεγκατεστημένων εφαρμογών:X και των 995:p επαφών του τηλεφωνικού καταλόγου) ήθελα αν μπορεί κάποιος να με κατευθύνει πώς να διαγράψω τις εφαρμογές που δεν χρησιμοποιώ (π.χ. facebook, twitter, δώρο κλπ) και τα demo παιχνίδια ώστε να απελευθερωθεί η μνήμη του τηλεφώνου...:blink:
Link to comment
Share on other sites

Επειδή η διαθέσιμη μνήμη του κινητού μου είναι ελάχιστη (λόγω των προεγκατεστημένων εφαρμογών:X και των 995:p επαφών του τηλεφωνικού καταλόγου) ήθελα αν μπορεί κάποιος να με κατευθύνει πώς να διαγράψω τις εφαρμογές που δεν χρησιμοποιώ (π.χ. facebook, twitter, δώρο κλπ) και τα demo παιχνίδια ώστε να απελευθερωθεί η μνήμη του τηλεφώνου...:blink:

 

γιατι δεν βαζεις καρτα μνημης? παρε μια φθηνη 128αρα

Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν βαζεις καρτα μνημης? παρε μια φθηνη 128αρα

 

Κάρτα μνήμης έχω 16GB.;)

Το πρόβλημα είναι στην μνήμη του τηλεφώνου που είναι ανεπαρκής και η οποία "καταλαμβάνεται" σε μεγάλο βαθμό από το λογισμικό του τηλεφώνου, τις προεγκατεστημένες εφαρμογές, τον τηλεφωνικό κατάλογο, τα μηνύματα κλπ.:mad:

 

Η ερώτησή μου είναι πώς μπορώ να διαγράψω (ή μεταφέρω στην κάρτα μνήμης) κάποιες από τις προεγκατεστημένες εφαρμογές (π.χ. facebook, twitter, demo games κλπ)...:blink:

Link to comment
Share on other sites

Μου αρέσει το κιτρινάκι.Είναι άραγε too much για άντρα;
Quote: Λοιπόν τα iPhone που έχουν 512 RAM είναι ποιο καλα και απο αλλα κινητά με 1 Gb RAM γιατί παίζει ρολο και η ποιότητα της μνήμης το υλικό.Η Apple δίνει στους πελάτες της το καλύτερο υλικό και θα είναι πάντα πρωτοπόρα. :clap:
Link to comment
Share on other sites

Μου αρέσει το κιτρινάκι.Είναι άραγε too much για άντρα;

 

Μπα, δε νομίζω.:cool:

Εδώ πολλοί φοράνε ροζ/φούξια κλπ μπλουζάκια και μαγιώ κι εσύ θα κολλήσεις στο κίτρινο κινητο?:p:grin::whistle:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ήθελα να ακούσω.Θα το τσιμπήσω αύριο.Κι όποιος απο την παρέα τολμήσει να σχολιάσει αρνητικά το χρώμα θα του την φυλάω για κάνα μαγιό/μπλουζα όπως πολύ σωστά είπες. :p
Quote: Λοιπόν τα iPhone που έχουν 512 RAM είναι ποιο καλα και απο αλλα κινητά με 1 Gb RAM γιατί παίζει ρολο και η ποιότητα της μνήμης το υλικό.Η Apple δίνει στους πελάτες της το καλύτερο υλικό και θα είναι πάντα πρωτοπόρα. :clap:
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν το τσίμπησα σήμερα το πρωί..cyan.Έχω εκπλαγεί ευχάριστα, ο ήχος που βγάζει το ηχείο του είναι unreal σε αυτό το εύρος χρημάτων.Στο σπίτι μου με lg arena και galaxy nexus, σημα 2 παύλες 2G σε what's up όπου ποτέ δεν κατάφερα να ολοκληρώσω κλήση με κανένα απ΄τα δύο.Η γραμμή ξεκινούσε με διακοπές και στη συνέχεια δεν άκουγα και δεν με άκουγαν, ΠΟΤΕ.Το νοκια έχει σταθερά 1 παύλα, κάνω και δέχομαι κλήσεις ΚΥΡΙΟΣ. :lol: Edited by Lacrymosa
Quote: Λοιπόν τα iPhone που έχουν 512 RAM είναι ποιο καλα και απο αλλα κινητά με 1 Gb RAM γιατί παίζει ρολο και η ποιότητα της μνήμης το υλικό.Η Apple δίνει στους πελάτες της το καλύτερο υλικό και θα είναι πάντα πρωτοπόρα. :clap:
Link to comment
Share on other sites

Να χαίρεσαι το ροζάκι σου.

Η αλήθεια είναι πως είναι όντως πολύ ωραίο κινητό για τα λεφτά του.

Κάποτε με αυτά τα χρήματα που κοστίζει ούτε που θα το φανταζόσουν...

"Never make anyone a priority in your life when you're only an option in theirs..."
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα! Ναι ρε συ, μπερδεύτηκα με το ματζέντα από τα μελανάκια του εκτυπωτή... :O :wacko:

Ωραίο και το κιτρινάκι βέβαια...

"Never make anyone a priority in your life when you're only an option in theirs..."
Link to comment
Share on other sites

Κάποτε με αυτά τα χρήματα που κοστίζει ούτε που θα το φανταζόσουν...

 

Καποτε,, δεν φανταζοσουν ποσο χαμηλα μπορουν να φτασουν οι μισθοι! Οταν ενα κρατος εχει κριση, πιστευω ειναι λογικο τα παντα να ειναι πιο φτηνα.

 

Γιατι τελικα ο φιλος πηρε το κυανο και οχι το κιτρινο?:p

Link to comment
Share on other sites

Να χαίρεσαι το ροζάκι σου.

 

Ευχαριστώ χαχα!

 

Γιατι τελικα ο φιλος πηρε το κυανο και οχι το κιτρινο?

 

Σκέφτηκα το μανούριασμα του τραίνου μέχρι να φτάσω ομόνοια. όπου εκεί το έβρισκα σε 4 χρώματα και τελικά πετάχτηκα εδώ δίπλα και το πήρα αλλά διαθέσιμο μονάχα σε κυανό!Τι σου κάνουν τα γεράματα! :lol:

Edited by Lacrymosa
Quote: Λοιπόν τα iPhone που έχουν 512 RAM είναι ποιο καλα και απο αλλα κινητά με 1 Gb RAM γιατί παίζει ρολο και η ποιότητα της μνήμης το υλικό.Η Apple δίνει στους πελάτες της το καλύτερο υλικό και θα είναι πάντα πρωτοπόρα. :clap:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Μήπως γνωρίζετε κάποιο τρόπο να κατεβάσω ένα καλό θέμα για το κινητό;;Αυτά που εχει δεν μου αρέσουν καθόλου ενώ 1-2 που προσπάθησα να κατεβάσω μέσω ίντερνετ(δεν θυμάμαι από ποιο site) επίσης δεν ήταν ωραία.
Link to comment
Share on other sites

Είμαι έτοιμος για την αγόρα του εν λογο κινητού,αλλά δεν ξέρω πιο χρώμα να επιλέξω το cyan(θα με κοροιδεύουν?) ή το μάυρο?
Apple Iphone 11 Black/Ipad mini 4 space gray
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Μήπως γνωρίζετε κάποιο τρόπο να κατεβάσω ένα καλό θέμα για το κινητό;;Αυτά που εχει δεν μου αρέσουν καθόλου ενώ 1-2 που προσπάθησα να κατεβάσω μέσω ίντερνετ(δεν θυμάμαι από ποιο site) επίσης δεν ήταν ωραία.

 

themereflex.net

Link to comment
Share on other sites

Είμαι έτοιμος για την αγόρα του εν λογο κινητού,αλλά δεν ξέρω πιο χρώμα να επιλέξω το cyan(θα με κοροιδεύουν?) ή το μάυρο?

 

Το λευκό!!!:happy::p;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...