Jump to content

Αξιόπιστα/φτηνά sites με κινέζικα tablets


Vinzenzo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

όχι. παρόλο που τους έχω πρήξει, επιμένουν στο ότι στην ελλάδα έχουμε μεγάλα έξοδα τελωνείου:lol:

 

όχι

 

ευχαριστω πολυ !!!

να εισαι καλα ηθελα το lenovo a660 το εχουν καλη τιμη

και τι τους νοιαζει τι εχουμε εμεις?????

ακου εκει worldwide!???

ADAPT OVERCOME IMPROVISE
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

υπάρχει κάνα κουπόνι για το buyincoins;

 

Ρε παιδιά στη πρώτη σελίδα του σάιτ υπάρχει αυτό το ρημάδι το κουπόνι μήνες τώρα για -8% σε όλα τα ταμπλέτ σχεδον

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

πω πω!!! καλα νταξ! τζάμπα τα χω τα μάτια!!!! :lol: και έψαχνα στην google, χωρίς αποτέλεσμα. όλα expired με τα βγαζε
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς να προτείνει από που να πάρω το Yuandao Vido N70HD όσο το δυνατόν πιο φθηνά; (για δώρο είναι οπότε...)
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς να προτείνει από που να πάρω το Yuandao Vido N70HD όσο το δυνατόν πιο φθηνά; (για δώρο είναι οπότε...)

buyincoins με το κουπόνι, ή shenzen eternal team στο aliexpress

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια κανω track την παραγγελια μου και μου εμφανιζει:

INFORMATION RECEIVED

(This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article)

τι εχει γινει ;;

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια κανω track την παραγγελια μου και μου εμφανιζει:

INFORMATION RECEIVED

(This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article)

τι εχει γινει ;;

 

Εχει παραδωθει στο ταχυδρομειο τους, σε 2-3 μερες θα εχεις κανονικη ενημερωση.

Cube U30GT 2 -GM@t- v.4.2.2/v.2.04 20130810 stock

MK802 IIIS

SONY Experia NEO V

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια κανω track την παραγγελια μου και μου εμφανιζει:

INFORMATION RECEIVED

(This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article)

τι εχει γινει ;;

 

Για την ακριβεια λεει οτι εχει χρησιμοποιηθει/δεσμευτει το συγκεκριμενο τρακινγκ αλλα δεν ειναι απαραιτητο οτι εχουν παρει το δεμα στα χερια τους για να το στειλουν.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά για πείτε μου τη γνώμη σας

 

Date/Time Location Activity

Fri 5/24/2013 12:00 am ATH NULL

Fri 5/24/2013 12:00 am FRA NULL

Thu 5/23/2013 12:00 am MUC NULL

Sun 5/12/2013 12:00 am PEK NULL

Sat 5/11/2013 12:00 am PEK NULL

 

Πιστεύω οτι έχει έρθει αθήνα το ΕΛΤΑ tracking δεν το εμφανίζει καθόλου. Αυτό τι σημαίνει ειναι ακόμα αεροδρόμιο, τελωνεία? τι?! υποτίθεται ότι απο την παρασκευή είναι σε αυτή την θέση?! Αργεί τόσο?! Δεν είναι EMS απλο China post ειναι!

There is no knowledge that is not power!

Xiaomi Redmi Note 4, ASUS Pegasus 2 Plus X550, THL T11, Jiayu F1, Sony Xperia U, Onda V811, iPhone 4

Link to comment
Share on other sites

Fri 5/24/2013 12:00 am ATH NULL

 

Αυτό σημαίνει ότι έχει φτάσει Αθήνα, αν θέλεις πάρε στο 801 11 83000 ή στο 801 11 82000 για να δεις τι παίζει. Το πρώτο είναι ΕΛΤΑ courier και το δεύτερο κανονικά ΕΛΤΑ.

 

Που έψαξες για το tracking number;

Εδώ είναι των ΕΛΤΑ courier

 

Εδώ των ΕΛΤΑ

 

Λογικά το σκέτο ΕΛΤΑ θέλεις εσύ

Edited by Sledgehammer93
Μπήκες μόνος σου στην access λίστα...:whistle:
Link to comment
Share on other sites

Αυτό σημαίνει ότι έχει φτάσει Αθήνα, αν θέλεις πάρε στο 801 11 83000 ή στο 801 11 82000 για να δεις τι παίζει. Το πρώτο είναι ΕΛΤΑ courier και το δεύτερο κανονικά ΕΛΤΑ.

 

Που έψαξες για το tracking number;

Εδώ είναι των ΕΛΤΑ courier

 

Εδώ των ΕΛΤΑ

 

Λογικά το σκέτο ΕΛΤΑ θέλεις εσύ

 

Έχω ψάξει και στα 2 και δεν μου εμφανίζει τπτ...έχω πάρει και τηλέφωνο και μου λένε ότι έχει φύγει από κίνα! Δεν φαίνεται στο σύστημα τους!!!!

Τι στην ευχή έχει κολλήσει στο αεροδρόμιο...είναι κανένός άλλου σε αυτή τη κατάσταση!?

There is no knowledge that is not power!

Xiaomi Redmi Note 4, ASUS Pegasus 2 Plus X550, THL T11, Jiayu F1, Sony Xperia U, Onda V811, iPhone 4

Link to comment
Share on other sites

Έχω ψάξει και στα 2 και δεν μου εμφανίζει τπτ...έχω πάρει και τηλέφωνο και μου λένε ότι έχει φύγει από κίνα! Δεν φαίνεται στο σύστημα τους!!!!

Τι στην ευχή έχει κολλήσει στο αεροδρόμιο...είναι κανενός άλλου σε αυτή τη κατάσταση!?

 

Αν είχε φτάσει στο Ελ. Βενιζέλος λογικά θα φαινόταν στο σύστημά τους, πιστεύω. Μην ξεχνάς ότι είσαι με ταχυδρομείο και μπορεί να κάνει και πολύ καιρό. Εγώ που παράγγειλα κάτι με EMS (ευτυχώς δεν πλήρωσα τελωνείο) στις 16 του μηνός έφτασε στα ΕΛΤΑ Αλίμου (περιμένω να έρθει ΕΛΤΑ Κερατσινίου σήμερα) χτες!

Μπήκες μόνος σου στην access λίστα...:whistle:
Link to comment
Share on other sites

Αν είχε φτάσει στο Ελ. Βενιζέλος λογικά θα φαινόταν στο σύστημά τους, πιστεύω. Μην ξεχνάς ότι είσαι με ταχυδρομείο και μπορεί να κάνει και πολύ καιρό. Εγώ που παράγγειλα κάτι με EMS (ευτυχώς δεν πλήρωσα τελωνείο) στις 16 του μηνός έφτασε στα ΕΛΤΑ Αλίμου (περιμένω να έρθει ΕΛΤΑ Κερατσινίου σήμερα) χτες!

 

Κοίτα έω διαβάσει και από πολλούς ότι τους έχει παραδοθέι και ακόμα το tracking δεν έιχε ενημερωθει!!!

There is no knowledge that is not power!

Xiaomi Redmi Note 4, ASUS Pegasus 2 Plus X550, THL T11, Jiayu F1, Sony Xperia U, Onda V811, iPhone 4

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα έω διαβάσει και από πολλούς ότι τους έχει παραδοθέι και ακόμα το tracking δεν έιχε ενημερωθει!!!

 

Δεν ξέρω φίλε μου, τι να σου πω... Ελλαδιστάν!

Μπήκες μόνος σου στην access λίστα...:whistle:
Link to comment
Share on other sites

buyincoins με το κουπόνι, ή shenzen eternal team στο aliexpress

 

To aliexpress απ' όσο ξέρω δεν υποστηρίζει paypal έτσι?

Επομένως εάν σου έρθει ελλατωματικό προϊόν ή δεν έρθει καθόλου ποια είναι η πολιτική τους?

Link to comment
Share on other sites

To aliexpress απ' όσο ξέρω δεν υποστηρίζει paypal έτσι?

Επομένως εάν σου έρθει ελλατωματικό προϊόν ή δεν έρθει καθόλου ποια είναι η πολιτική τους?

 

Το aliexpress χρησιμοποιεί τη μέθοδο escrow. Πρέπει μέσα σε 60 ημέρες, από την ημέρα της αγοράς, να έχεις παραλάβει. Αλλιώς τους ενημερώνεις ( πριν το πέρας των 60 ημερών) και λογικά σου επιστρέφουν τα χρήματα. Δηλαδή τα χρήματα τα "κρατάει" το aliexpress μέχρι να ενημερώσεις οτι παρέλαβες και μετά τα απελευθερώνει στον πωλητή.

Link to comment
Share on other sites

Για την ακριβεια λεει οτι εχει χρησιμοποιηθει/δεσμευτει το συγκεκριμενο τρακινγκ αλλα δεν ειναι απαραιτητο οτι εχουν παρει το δεμα στα χερια τους για να το στειλουν.

Γενικά αυτή η καταχώριση εμφανίζεται όταν έχουν παραλάβει το πακέτο. Μετά από μια δυο μέρες έχει φύγει για ευρώπη

Ρε παιδιά για πείτε μου τη γνώμη σας

 

Date/Time Location Activity

Fri 5/24/2013 12:00 am ATH NULL

Fri 5/24/2013 12:00 am FRA NULL

Thu 5/23/2013 12:00 am MUC NULL

Sun 5/12/2013 12:00 am PEK NULL

Sat 5/11/2013 12:00 am PEK NULL

 

Πιστεύω οτι έχει έρθει αθήνα το ΕΛΤΑ tracking δεν το εμφανίζει καθόλου. Αυτό τι σημαίνει ειναι ακόμα αεροδρόμιο, τελωνεία? τι?! υποτίθεται ότι απο την παρασκευή είναι σε αυτή την θέση?! Αργεί τόσο?! Δεν είναι EMS απλο China post ειναι!

Έχει φτάσει ελλάδα, αλλά μέχρι να ανοίξουν τον σάκο στο αεροδρόμιο δε θα δεις τίποτα στα ΕΛΤΑ

To aliexpress απ' όσο ξέρω δεν υποστηρίζει paypal έτσι?

Επομένως εάν σου έρθει ελλατωματικό προϊόν ή δεν έρθει καθόλου ποια είναι η πολιτική τους?

Το aliexpress έχει escrow με byuers protection , κάτι σαν το ebay δηλαδή αλλά θεωρώ πιο αξιόπιστο

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια για να μου ξαναλειτουργησει το paypal μου λενε αυτό . . . τι εγινε ;; :mad: :

We made a €1.50 EUR or equivalent charge to your card on May 27, 2013.

Check your summary of financial activity provided by your card issuer for the unique code we sent with the charge. :confused:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια για να μου ξαναλειτουργησει το paypal μου λενε αυτό . . . τι εγινε ;; :mad: :

We made a €1.50 EUR or equivalent charge to your card on May 27, 2013.

Check your summary of financial activity provided by your card issuer for the unique code we sent with the charge. :confused:

 

Δοκιμαστικη συναλλαγη, για την εγκυρωτητα καρτας/λογαριασμου. Σε 3-4 μερες θα ολοκληρωθει. Τοτε θα μπορεις να κανεις συναλλαγες.

Cube U30GT 2 -GM@t- v.4.2.2/v.2.04 20130810 stock

MK802 IIIS

SONY Experia NEO V

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια για να μου ξαναλειτουργησει το paypal μου λενε αυτό . . . τι εγινε ;; :mad: :

We made a €1.50 EUR or equivalent charge to your card on May 27, 2013.

Check your summary of financial activity provided by your card issuer for the unique code we sent with the charge. :confused:

 

Σου εκαναν μια χρεωση 1.5€ στην πιστωτικη και στην αιτιολογια που θα εχει στον λογαριασμο που θα σου ερθει θα υπαρχει ενας 4ψηφιος κωδικος που θα τον βαλεις στο λογαριασμο σου στο paypal.

Ειναι για να σιγουρευτει το paypal οτι εισαι ο πραγματικος κατοχος της καρτας και δεν την εχεις κλεψει.

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμαστικη συναλλαγη, για την εγκυρωτητα καρτας/λογαριασμου. Σε 3-4 μερες θα ολοκληρωθει. Τοτε θα μπορεις να κανεις συναλλαγες.

Ευχαρηστώ mourgolykos Αγγλικά ξερω :p

τον κωδικό που μου ζητάει να βάλω απο την συναλλαγη που κανανε για να δουν οτι είναι ΄γκυρος ο λογαριασμός που τον βρίσκω ;; :confused:

 

Σου εκαναν μια χρεωση 1.5€ στην πιστωτικη και στην αιτιολογια που θα εχει στον λογαριασμο που θα σου ερθει θα υπαρχει ενας 4ψηφιος κωδικος που θα τον βαλεις στο λογαριασμο σου στο paypal.

Ειναι για να σιγουρευτει το paypal οτι εισαι ο πραγματικος κατοχος της καρτας και δεν την εχεις κλεψει.

 

ελα ομως που εχω χρεωστικη που θα τον βρω τον κ:Xαριθμο !!! :mad:

shit !!!:chair:

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

Ευχαρηστώ mourgolykos Αγγλικά ξερω :p

τον κωδικό που μου ζητάει να βάλω απο την συναλλαγη που κανανε για να δουν οτι είναι ΄γκυρος ο λογαριασμός που τον βρίσκω ;; :confused:

 

 

 

ελα ομως που εχω χρεωστικη που θα τον βρω τον κ:Xαριθμο !!! :mad:

shit !!!:chair:

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

 

Απο Αγγλικα καλα παμε...απο Ελληνικα ? :p

 

Οταν ολοκληρωθει η διαδικασια, στις κινησεις λογαριασμου της καρτας σου, θα βρεις την εγγραφη απο την δοσοληψια του paypal. Εκει θα υπαρχει ο κωδικος κινησης. Αυτον τον αριθμο θα σου ζητησει. Συνηθως τα 4 τελευταια ψηφια. Τις κινησεις θα τις δεις ειτε απο on-line συστημα, ειτε απο την τραπεζα σου.

Cube U30GT 2 -GM@t- v.4.2.2/v.2.04 20130810 stock

MK802 IIIS

SONY Experia NEO V

Link to comment
Share on other sites

Απο Αγγλικα καλα παμε...απο Ελληνικα ? :p

 

Οταν ολοκληρωθει η διαδικασια, στις κινησεις λογαριασμου της καρτας σου, θα βρεις την εγγραφη απο την δοσοληψια του paypal. Εκει θα υπαρχει ο κωδικος κινησης. Αυτον τον αριθμο θα σου ζητησει. Συνηθως τα 4 τελευταια ψηφια. Τις κινησεις θα τις δεις ειτε απο on-line συστημα, ειτε απο την τραπεζα σου.

 

Σωστός έχω και μια δυσλεξία :p

οκ mourgolykos ευχαριστώ πιστεύω να μου γινει σύντομα για να μου ξαναανοίξει :)

καλό βραδυ !!!

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια για να μου ξαναλειτουργησει το paypal μου λενε αυτό . . . τι εγινε ;; :mad: :

We made a €1.50 EUR or equivalent charge to your card on May 27, 2013.

Check your summary of financial activity provided by your card issuer for the unique code we sent with the charge. :confused:

 

Τυπική πιστοποίηση του Paypal για να διαπιστώσουν ότι όντως υπάρχει νόμιμος κάτοχος της συγκεκριμένης πιστωτικής κάρτας.

Στο παραστατικό χρέωσης της πιστωτικής από την τράπεζά σου, θα υπάρχει ένας κωδικός που θα τον δώσεις στο Paypal ώστε να πιστοποιήσουν ότι ο λογαριασμός σου και η πιστωτική σου ανήκουν σε εσένα.

Με το που το κάνεις, θα σου πιστώσουν το ποσό των €1.50 στο λογαριασμό σου και δε θα σε χρεώσει η τράπεζά σου.

 

Διάβασε τις οδηγίες στο site του Paypal (Help), τα εξηγεί όλα αυτά.

No matter where you go, there you are!

https://www.facebook.com/net314 - http://freedrone.gr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...