Jump to content

[Nexus 4] Διαθεσιμότητα και αγορά


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Tο μαγαζί είναι εγγύηση!!! Πολλοί,γνωστοί από εδώ, έχουμε ψωνίσει! Άριστο! Αν σκέφτεσαι να το αγοράσεις πάρε το από εκεί με κλειστά μάτια. Μπορεί να σου δώσει και το imei της συσκευής να πάρεις τηλέφωνο την LG για την εγγύηση! Ο ιδιοκτήτης του καταστήματος είναι σπαθί παιδί!

 

Μαλιστα...

Μια λεπτομερεια...

Πως μπορουμε να ξερουμε αν η συσκευη ειναι απο την νεα παρτιδα.... Αυτη με το δοντακι για να μη μποκωνει το μεγαφωνο???

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μαλιστα...

Μια λεπτομερεια...

Πως μπορουμε να ξερουμε αν η συσκευη ειναι απο την νεα παρτιδα.... Αυτη με το δοντακι για να μη μποκωνει το μεγαφωνο???

 

Πάρε τηλέφωνο και ρώτα τον.Όπως είπε ο Κώστας είναι σπαθί ο ιδιοκτήτης

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω παιδες...

Αυριο μαλλον το χτυπαω.

Πολυ καλη τιμη.

Ουτε να μπλεκεις με αμαζον ουτε με τιποτα..., για 10 ευρω κερδος

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι αγορασμενο απο Play Store αλλα δεν εχω ουτε αποδειξη , ουτε order number , μπορει η LG να δει οτι ειναι αγορασμενο μεσω του play και να ισχυει κανονικα η εγγυηση ???
Link to comment
Share on other sites

μπορεις καποιος να μου απαντησει>?

 

Δεν γίνεται να βάλεις κάρτα με στοιχεια ελληνικά.Δεν τη δεχεται σαν τροπο πληρωμής.Απο την αλλη αν βάλεις τη κάρτα σου με στοιχεια της κοπέλας (δηλαδή αγγλική διεύθυνση) παλι θα την απορρίψει μάλλον η τράπεζα σου.Η λύση είναι να χρησιμοποιήσει η φιλη σου δική της κάρτα, να σταλεί το τηλ στη διεύθυνση της και να στο ταχυδρομησει.Πες της τί ποσό πλήρωσε,να σου δώσει το iban της και το όνομα της τράπεζα της και εσύ απο εδώ στείλε με ενα εμβασμα το ποσο (αν εχεις και ebanking δεν χρειαζεται να πας καν στη τράπεζα)

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι αγορασμενο απο Play Store αλλα δεν εχω ουτε αποδειξη , ουτε order number , μπορει η LG να δει οτι ειναι αγορασμενο μεσω του play και να ισχυει κανονικα η εγγυηση ???

 

????????????

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια.Εχω μια φιλη στην αγγλια και μπορει να το αγορασει για μενα και να το στειλει..Οι ερωτησεις μου ειναι,ποσα μεταφορικα χρεωνει η google για να σταλει σπιτι της καθως και ποσο ειναι τα μεταφορικα για να μου το στειλει Ελλαδα.Ποια μεταφορικη να προτιμησω??Θα ερθουν δυο κομματια..Ξερουμε ποσο ζυγιζει περιπου το κουτι??
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια.Εχω μια φιλη στην αγγλια και μπορει να το αγορασει για μενα και να το στειλει..Οι ερωτησεις μου ειναι,ποσα μεταφορικα χρεωνει η google για να σταλει σπιτι της καθως και ποσο ειναι τα μεταφορικα για να μου το στειλει Ελλαδα.Ποια μεταφορικη να προτιμησω??Θα ερθουν δυο κομματια..Ξερουμε ποσο ζυγιζει περιπου το κουτι??

 

Περιπου 10 ευρω να παει σπιτι της.Και αλλα 15 με 20 για Ελλαδα.Παντα για το ενα πακετο μιλαμε.Τοσο μου κοστισε απο φιλο μου που το πηρε στην Αγγλια.

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Περιπου 10 ευρω να παει σπιτι της.Και αλλα 15 με 20 για Ελλαδα.Παντα για το ενα πακετο μιλαμε.Τοσο μου κοστισε απο φιλο μου που το πηρε στην Αγγλια.

 

Μπορείς σε παρακαλώ να ρωτήσεις το όνομα της μεταφορικής;;

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς σε παρακαλώ να ρωτήσεις το όνομα της μεταφορικής;;

 

Δυσκολο γτ ειναι γνωστος φιλου μου.Απλη μεταφορικη εβαλε και εκανε 7 ημερες.Αμα ρωτησει ο γνωστος σου θα βρει σιγουρα.Αλλιως αν βιαζεσαι με dhl σε2,3 μερες αλλα παραπανω μεταφορικα

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Δυσκολο γτ ειναι γνωστος φιλου μου.Απλη μεταφορικη εβαλε και εκανε 7 ημερες.Αμα ρωτησει ο γνωστος σου θα βρει σιγουρα.Αλλιως αν βιαζεσαι με dhl σε2,3 μερες αλλα παραπανω μεταφορικα

 

Dhl άκουσα κάτι 87αρια...:$ θα την βρούμε την άκρη,ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Στο e-shop 369 ευρώ (crazy Sundays)

Ναι το αφεντικό τρελάθηκε :lol::lol:

Τα 8gb

LG NEXUS 4 E960 8GB BLACK (TEL.007568)

Καλά κρασιά πες τους

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Αν το πάρω από ebay με αγγλική απόδειξη του Play store σε άλλο όνομα, εδώ ποιος με καλύπτει σε περίπτωση service?

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους σήμερα το πείρα και εγω στα χέρια μου!!! Το αγόρασα από κάποιον που το πήρε με επιδότηση και δεν το ήθελε. Δηλώνω ερωτευμένος μέχρι στιγμής!!!! Περιμένω να δω ποτε θα έρθει και ο ασύρματος φορτιστής.
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους σήμερα το πείρα και εγω στα χέρια μου!!! Το αγόρασα από κάποιον που το πήρε με επιδότηση και δεν το ήθελε. Δηλώνω ερωτευμένος μέχρι στιγμής!!!! Περιμένω να δω ποτε θα έρθει και ο ασύρματος φορτιστής.

 

Πόσο αν επιτρέπεται;

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

360 το πήρα παιδιά, ολοκαίνουριο με ζελατίνα skinomi και θήκη. Το παιδί που το πήρα ήταν πολύ εντάξει.

Πιστεύω καλή τιμή.

Link to comment
Share on other sites

Μπορω να αγοράσω απο playstore με την κάρτα που έχω απο την Πειραιώς και να βάλω αγγλική διεύθυνση;;
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ΕΠΙΣΗΜΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ LG για thν εγγύηση συσκευής από εξωτερικό:

 

- Σκοπεύω να αγοράσω ένα μεταχειρισμένο Nexus 4 από Αγγλία και θα ήθελα να μάθω πώς θα καλύπτομαι εδώ από πλευρά εγγύησης

- LG: Υσχύει κανονικά.

- Πολύ ωραία. Αυτό πώς εξακριβώνεται από το service σας; Από το S/N? απλά τσεκάρετε ότι είναι από Ευρώπη;

- LG: Με το imei το ελεγχουνε.

 

Οπότε δεν χρειάζεται απόδειξη.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Μπορω να αγοράσω απο playstore με την κάρτα που έχω απο την Πειραιώς και να βάλω αγγλική διεύθυνση;;

 

Η Google έχει αυξήσει τους ελέγχους στις καρτες (οι οποίες πρεπει να έχουν αγγλική διευθυνση ,συνεπώς η κάρτα της Πειραιώς που εχεις αν της βάλεις την ελληνική διεύθυνση δεν θα μπορείς να τη χρησιμοποιήσεις για την αγορά και αν της βάλεις αγγλική διεύθυνση θα στη κόψει η Google γιατί η αγγλικη διεύθυνση που θα δηλώσεις δεν θα ανταποκρίνεται στην πραγματική διεύθυνση της κάρτας).Ο πιο σίγουρος τροπος είναι να εχεις ανθρωπο στην Αγγλία που να κανει την αγορά για σένα και να στο στείλει

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Εγω πουλησα το gnex με σκοπο να παρω το 4 απο αγγλια αλλα απ'οτι βλεπω δεν...ε; Bad timing...Δεν σκοπευω να πληρωσω wind για κανενα λογο.
Quote: Λοιπόν τα iPhone που έχουν 512 RAM είναι ποιο καλα και απο αλλα κινητά με 1 Gb RAM γιατί παίζει ρολο και η ποιότητα της μνήμης το υλικό.Η Apple δίνει στους πελάτες της το καλύτερο υλικό και θα είναι πάντα πρωτοπόρα. :clap:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Nexus 4] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...