Jump to content

Samsung Galaxy Note 10.1 (N8000/N8010)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Sorry no smooth.Απλα δεν ανταποκρινεται παντα με το πρωτο πατιμα σε ενα τιτλο για να ανοίξει δευτερη σελιδα που επιλεγω..:confused:
Παιδιά με λένε Σταύρο και είμαι πολύ καλά :dizzy:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλησπερα.

απο σημερα κατοχος και γω του tablet. αγορα μεταχειρισμενου 2 μηνων αλλα σε αριστη κατασταση.

ευχαριστω ολους οσους απαντησαν σε οτι ερωτησεις εκανα πριν το αγορασω, μια και βοηθηθηκα παρα πολυ.

και ιδιαιτερα ευχαριστω τους Da_rudakos και spiros2021

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια επειδη εχω ξενερωσει λιγο.. Πριν κανω το update σε jellybean. ειχα κανει δοκιμη και κρατησε standby 28 ημερες το tablet (με περιπου μιση ωρα χρηση)

Τωρα το εβγαλα ακριβως τα ιδια προγραμματα ιδια settings ιδια ολα και απτο πρωι μονο που το βγαλα απτη φορτιση εως τωρα που γραφω εχει καταναλωσει 16% μπαταρια.

Για να σας βγαλω απτις κλασσικες αποριες, μιλαμε για ακριβως ιδιες συνθηκες.. Ειναι σε flight mode με wifi ανοιχτο τρεχουν τα ιδια προγραμματα με πριν γενικα ολα ιδια.

Στο battery βλεπω σαν πρωτο στη λιστα της καταναλωσης με 30% την οθονη αλλα 30 το device idle.

Ισχυει λοιπον οτι με jellybean εχουμε περισσοτερη καταναλωση?

Ποτε θα πα ποτε θα παααρωωω την T28RS

Link to comment
Share on other sites

παιδια SOS!!!!! μολις το πηρα και επειδη φοβαμαι μην το καταστρεψω σας παρακαλω ας μ πει καποιος ποσες ωρες να το φορτισω?? και κατι ακομη..δν εχει υποδοχη για usb?? πρεπει να αγορασω??
Link to comment
Share on other sites

παιδια SOS!!!!! μολις το πηρα και επειδη φοβαμαι μην το καταστρεψω σας παρακαλω ας μ πει καποιος ποσες ωρες να το φορτισω?? και κατι ακομη..δν εχει υποδοχη για usb?? πρεπει να αγορασω??

 

Αστο στο ρευμα μεχρι να φορτισει.

Πρεπει να παρεις usb otg για note 10,1.

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Αστο στο ρευμα μεχρι να φορτισει.

Πρεπει να παρεις usb otg για note 10,1.

ok!!σ ευχαριστω πολυ:) ελεγα μηπως θελει κανενα 8ωρο οπως τα κινητα!

Link to comment
Share on other sites

Μα και τα κινητα δεν χρειαζονται 8 ωρες τωρα πια...

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Μα και τα κινητα δεν χρειαζονται 8 ωρες τωρα πια...

 

μαλλον εχω μεινει πολυ πισω!!!

:O

 

επισης μηπως μπορει καποιος να μου προτεινει καποιο πληκτρολογιο που μπορω να αγορασω γιατι το αντιστοιχο της samsung πρεπει να ειναι λιγο ακριβο!!!:(

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά sorry για το off topic αλλά έχω μια ταινία σε ένα αρχείο και τους υπότιτλους σε ένα άλλο. Πώς τους ενσωματώνω στην ταινία;
Link to comment
Share on other sites

επισης μηπως μπορει καποιος να μου προτεινει καποιο πληκτρολογιο που μπορω να αγορασω γιατι το αντιστοιχο της samsung πρεπει να ειναι λιγο ακριβο!!!:(

 

Οποιοδηποτε bluetooth keyboard της αρεσκειας σου μπορει να γινει pair και να λειτουργησει κανονικα.

Εγω συνδεω το wireless keyboard του mac και δουλευει αψογα..

Ποτε θα πα ποτε θα παααρωωω την T28RS

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά sorry για το off topic αλλά έχω μια ταινία σε ένα αρχείο και τους υπότιτλους σε ένα άλλο. Πώς τους ενσωματώνω στην ταινία;

 

Δώσε στους υπότιτλους το ίδιο όνομα με τη ταινία και κατέβασε τον bsplayer απο το market.

Είναι free και θα παίξει τη ταινία κανονικά με υπότιτλους.

Στον ιδιο φακελο ταινια και υποτιτλοι ε?

 

 

*Έχω βάλει μερικά αξεσουάρ που έμειναν απο το note στις αγγελίες,όποιος θέλει ας ρίξει μια ματιά..

Edited by Da_rudakos
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

 

Λοιπόν "It's Official" (για το Samsung Note 10.1 LTE 4G Cosmote)

 

To tablet της Cosmote, έρχεται "κλειδωμένο" για το δικό της δίκτυο. Εάν κάποιος το αγοράσει και θελήσει να το χρησιμοποιήσει σε άλλο δίκτυο ΔΕΝ θα λειτουργήσει. Επίσης, σε περίπτωση που κάποιος θελήσει να το ξεκλειδώσει (δεν ξέρω πως μπορεί να γίνει αυτό συγκεκριμένα για το 8020), ο υπάλληλος της Cosmote μου είπε ότι χάνει την εγγύηση.

 

 

@Cadfael

Μπορείς αναλλακτικά να χρησιμοποιήσεις τον MX Player ο οποίος παίζει τα πάντα και υποστηρίζει εξωτερικούς υπότιτλους και πολλά άλλα!

Edited by inspigr
προσθήκη απάντησης στον Cadfael
Link to comment
Share on other sites

Δώσε στους υπότιτλους το ίδιο όνομα με τη ταινία και κατέβασε τον bsplayer απο το market.

Είναι free και θα παίξει τη ταινία κανονικά με υπότιτλους.

Στον ιδιο φακελο ταινια και υποτιτλοι ε?

 

 

*Έχω βάλει μερικά αξεσουάρ που έμειναν απο το note στις αγγελίες,όποιος θέλει ας ρίξει μια ματιά..

 

Btw,που βρισκεται η ενοτητα με τις αγγελιες βρε παιδια γιατι εγω δεν τις βρισκω!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το link εννοείς;

 

http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=39

 

Btw,που βρισκεται η ενοτητα με τις αγγελιες βρε παιδια γιατι εγω δεν τις βρισκω!!
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το link εννοείς;

 

http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=39

 

Ούτε εγώ μπορώ να τις δω. Και το λινκ δεν παίζει.

Link to comment
Share on other sites

Το link λειτουργεί κανονικά.

Μην κάνεις copy-paste, αλλά κλίκαρε επάνω για να σου ανοίξει καινούργο παράθυρο. Εάν δεν σου ανοίξει, θα το μπλοκάρει κάποιο προγραμμά σου.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα...ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει καποια εφαρμογη για να μπορω να δω καποια

βιντεο απο καναλια οπως (megatv,ant1) γιατι οταν μαινω στη σελιδα τα βιντεο δεν ανοιγουν :mad:

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει νομιζω να εχετε πανω απο 200 ποστ για να δειτε αγγελιες..

Δεν θυμάμαι ομως το νούμερο ακριβώς!

Αλλιως δεν εμφανίζονται καν.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα...ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει καποια εφαρμογη για να μπορω να δω καποια

βιντεο απο καναλια οπως (megatv,ant1) γιατι οταν μαινω στη σελιδα τα βιντεο δεν ανοιγουν :mad:

 

χρειαζεται flash player να κανεις εγκατάσταση

ποια έκδοση έχεις;

:blink:

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει νομιζω να εχετε πανω απο 200 ποστ για να δειτε αγγελιες..

Δεν θυμάμαι ομως το νούμερο ακριβώς!

Αλλιως δεν εμφανίζονται καν.

 

Αχα. Κάτι τέτοιο φανταζόμουν. Πιστεύω ότι μπορώ να ανοίξω ένα λινκ, είτε από το κινητό, είτε από την ταμπλέτα.

Προσπάθησα να βρω αν αναφέρει κάπου στους όρους για αριθμό ποστς, αλλά δεν βρήκα κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια επειδη εχω ξενερωσει λιγο.. Πριν κανω το update σε jellybean. ειχα κανει δοκιμη και κρατησε standby 28 ημερες το tablet (με περιπου μιση ωρα χρηση)

Τωρα το εβγαλα ακριβως τα ιδια προγραμματα ιδια settings ιδια ολα και απτο πρωι μονο που το βγαλα απτη φορτιση εως τωρα που γραφω εχει καταναλωσει 16% μπαταρια.

Για να σας βγαλω απτις κλασσικες αποριες, μιλαμε για ακριβως ιδιες συνθηκες.. Ειναι σε flight mode με wifi ανοιχτο τρεχουν τα ιδια προγραμματα με πριν γενικα ολα ιδια.

Στο battery βλεπω σαν πρωτο στη λιστα της καταναλωσης με 30% την οθονη αλλα 30 το device idle.

Ισχυει λοιπον οτι με jellybean εχουμε περισσοτερη καταναλωση?

 

Φιλέ Dj_Blade...ισχύει μάλλον ότι την μπαταρια πλεον την "καταπίνει"....Ρώτησα και εγώ πριν μερικές μέρες αν υπάρχει κανένας kernel που να έχει καλύτερη διαχείριση μπαταρίας αλλά ακομη δεν έχει απαντήσει κανείς :)

Link to comment
Share on other sites

Στο googleplay κυκλοφορουν αρκετες επιλογες για flashplayer κ διαφορες εκδοσεις,ποια ομως ειναι η ενδεδειγμενη για το tablet μας?
Link to comment
Share on other sites

Μπορειτε να προτεινετε μια καρτα sd 64gb που εχετε δοκιμασει κ ειστε ικανοποιημενοι?

Επισης που μπορουμε να βρουμε καποια που να αξιζει με οσο το δυνατον καλυτερη τιμη?

Γιώργος

S24 Ultra | iPhone 15 Pro Max iPad Pro 12.9

Link to comment
Share on other sites

Φιλέ Dj_Blade...ισχύει μάλλον ότι την μπαταρια πλεον την "καταπίνει"....Ρώτησα και εγώ πριν μερικές μέρες αν υπάρχει κανένας kernel που να έχει καλύτερη διαχείριση μπαταρίας αλλά ακομη δεν έχει απαντήσει κανείς :)

 

Μιλαμε για υπερ-τραγικη διαφορα.

απο 28 ημερες standby σε 4? Αν ειναι να ξαναβαλω ice cream ...δεν εχει και τραγικη διαφορα :S

 

Και για του λογου το αληθες, ειδου και η αποδειξη με ICS... (μιση ωρα περιπου χρηση updates κλπ και μια φορα που το χαζευε ενας φιλος)

http://imageshack.us/a/img593/8054/notestby.th.png

Edited by Dj_Blade

Ποτε θα πα ποτε θα παααρωωω την T28RS

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10.1 (N8000/N8010)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...