Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy S III


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σήμερα εκανα την αναβαθμιση σε 4.1.2 αλλα δεν μου σβηστηκε τιποτα απο μεσα.ειναι νορμαλ αυτο;

 

ενα factory reset δεν θα ηταν κακο....

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Στην νεα βερσιον στην πανω μπάρα υπαρχει μια επιλογή "Πολλαπλά Παράθυρα" ξερει κάποιος τι ακριβως κανει?
Link to comment
Share on other sites

Στην νεα βερσιον στην πανω μπάρα υπαρχει μια επιλογή "Πολλαπλά Παράθυρα" ξερει κάποιος τι ακριβως κανει?

 

Αυτο ακριβως που λεει....

Ενεργοποιησε το και μετα κρατα πατημενο το πληκτρο back ....

Θα εμφανιστει μια μπαρα αριστερα.

Ανοιξε τη πιασε μια εφαρμογη απο τη μπαρα και συρε την δεξια....

Μετα αν συρεις και δευτερη εφαρμογη θα δουλευεις ταυτοχρονα με 2....;)

Link to comment
Share on other sites

οταν επιλεγω καποιο οικονιδειο στην αρχικη οθονη για να το μετακινησω μου κανει δονηση γινεται να το απενεργοποιησοθμε αυτο και πως ?
Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Εχετε δικιο παιδια σορρυ.tolis Ναι οταν ημουν rooted προσπαθησα να κανω verify το poweramp με το αυθεντικο αλλα δεν μπορουσα.. Οποτε το απεγκατεστισα. Τι μπορω να κανω ?Αυτο ειναι λογικα το προβλημα
Link to comment
Share on other sites

πως θα γινει να παρω το update ;;;; Συνεχεια μου γραφει " Η ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ. ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ.

 

ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΤΕ ;;;

 

Μεσω ΚΙΕΣ δοκιμασα-τιποτα δεν κανει.

Link to comment
Share on other sites

πως θα γινει να παρω το update ;;;; Συνεχεια μου γραφει " Η ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ. ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ.

 

ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΤΕ ;;;

 

Μεσω ΚΙΕΣ δοκιμασα-τιποτα δεν κανει.

 

Βάλε την με odin να ξεμπερδεύεις

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Βάλε την με odin να ξεμπερδεύεις

 

Ή με Kies, αφού σου έρχεται ΟΤΑ. Τι εννοείς δεν κάνει τίποτα;

 

 

------

 

Μπορεί κάποιος που έχει την καινούρια EUR να γράψει *#1234# εκεί που παίρνουμε τηλέφωνο και να μου πει τι του βγάζει ακριβώς;

Τhanks!

- Alex
Link to comment
Share on other sites

εννοω οτι μου γραφει το ΚΙΕΣ ...Εχετε το τελευταιο λογισμικο και μπλα μπλα. Δεν την δινει μεσω ΚΙΕΣ μονο μεσω ΟΤΑ αλλα δεν ξερω ποτε θα την δωσει !!!
Link to comment
Share on other sites

εννοω οτι μου γραφει το ΚΙΕΣ ...Εχετε το τελευταιο λογισμικο και μπλα μπλα. Δεν την δινει μεσω ΚΙΕΣ μονο μεσω ΟΤΑ αλλα δεν ξερω ποτε θα την δωσει !!!

 

Αυτό είναι πολύ περίεργο, εως απίστευτο. Ποιο λογισμικό σου λέει το Kies ότι έχεις; (ακριβώς τη γραμμή)

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια. Θελω να με βοηθησετε σε κατι . Καταρχας ειμαι rooted. Προσπαθω ωρες τωρα να βαλω την εφαρμογη poweramp και μου λεει :Δεν υπαρχει ελευθερος αποθηκευτικος χωρος. Τι μπορω να κανω? Γνωριζει κανεις κατι? Ευχαριστω

4.1.1 ειμαι XXDLID. Ειμαι unrooted τωρα. Το εβγαλα μην εφτεγε αυτο. Μνημη στο κινητο εχω αρκετη . Samsung galaxy s3 GT-I9300 .Τα εχω κανει ολα. Ολα ομως

Εχετε δικιο παιδια σορρυ.tolis Ναι οταν ημουν rooted προσπαθησα να κανω verify το poweramp με το αυθεντικο αλλα δεν μπορουσα.. Οποτε το απεγκατεστισα. Τι μπορω να κανω ?Αυτο ειναι λογικα το προβλημα

 

Γίνε πάλι root και σβήσε το φάκελο /data/data/com.maxmpz.audioplayer . Μετά κάνε ένα reboot και ξαναδοκίμασε την εγκατάσταση.

Και έχε υπ'όψη σου ότι το root από μόνο του δε δημιουργεί προβλήματα, μόνο λύνει :)

 

 

2.5.1.12123_2

 

PDA:LJ4/PHONE:LID/CSC:LJ2( EUR)

 

αυτο εχω

Και το Kies δε σου δίνει αναβάθμιση; Αυτό είναι απ'τ'άγραφα, αν και τα περιμένει όλα κανείς από το Kies... αν και δεν άκουσα ακόμα κάποιον να πει ποια αναβάθμιση πήρε, φαίνεται ότι στην Ελλάδα έδωσαν την ίδια με την Κύπρο (LL4). Περίμενε να το σιγουρέψει κάποιος και μετά την περνάς από Odin αν βιάζεσαι όπως είπε ο Μιχάλης.

Edited by Tyxerakias
- Alex
Link to comment
Share on other sites

Μια από τα ίδια..αφου έκανΕ μια ώρα να συνδεθεί με το kies μου λέει ότι έχω τη τελευταία ενημέρωση. Στην αναμονή λοιπόν.

Επειδή έχω μια βδομάδα τη συσκευή θα περάσω την αναβάθμιση από πάνω και βλέπουμε.μόνο αν κάνει κολλήματα θα κάνα factory reset.

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

πως θα γινει να παρω το update ;;;; Συνεχεια μου γραφει " Η ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ. ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ.

 

ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΤΕ ;;;

 

Μεσω ΚΙΕΣ δοκιμασα-τιποτα δεν κανει.

 

Ακριβώς μία από τα ίδια και σε εμένα! Είναι Ελληνικό, unbranded από πλαίσιο! Παραθέτω και screenshot από το kies

https://www.dropbox.com/s/58ssdf1rqh946sm/2013-01-17_183852.png

 

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν τη δίνει την ρημάδα την αναβάθμιση!!!:mad:

Edited by Homer_GR
Μια αστραπή η ζωή μας... μα προλαβαίνουμε
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς μία από τα ίδια και σε εμένα! Είναι Ελληνικό, unbranded από πλαίσιο! Παραθέτω και screenshot από το kies

 

 

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν τη δίνει την ρημάδα την αναβάθμιση!!!:mad:

 

και εγω απο ΠΛΑΙΣΙΟ το πηρα χτες ( το τριτο που αλλαζω τα 2 ηταν Vodafone ) .

Link to comment
Share on other sites

Στο http://www.sammobile.com, έχει εμφανίσει μόνο τις Greece (Cosmote) - COS και Greece (Vodafone) - VGR...

Την Greece - EUR (unbranded) όχι ακόμα...

Εγώ πάντως σήμερα το πρωί στις 5:30 το πρωί μου ήρθε ειδοποίηση και έκανα ενημέρωση αμέσως μέσω του KEYS, και δεν είχα κανένα πρόβλημα....

Μιλώ για την Greece (Cosmote) - COS....

Δείτε και για του λόγου το αληθές: http://www.sammobile.com/2012/12/05/galaxy-s-iii-receives-android-4-1-2-jelly-bean-update-lots-of-new-features/

Link to comment
Share on other sites

Στο http://www.sammobile.com, έχει εμφανίσει μόνο τις Greece (Cosmote) - COS και Greece (Vodafone) - VGR...

Την Greece - EUR (unbranded) όχι ακόμα...

Εγώ πάντως σήμερα το πρωί στις 5:30 το πρωί μου ήρθε ειδοποίηση και έκανα ενημέρωση αμέσως μέσω του KEYS, και δεν είχα κανένα πρόβλημα....

Μιλώ για την Greece (Cosmote) - COS....

Δείτε και για του λόγου το αληθές: http://www.sammobile.com/2012/12/05/galaxy-s-iii-receives-android-4-1-2-jelly-bean-update-lots-of-new-features/

 

Προφανώς στο sammobile δεν υπάρχει η EUR επειδή ακόμα δεν έχει ανέβει ολόκληρη στους servers για αναβάθμιση από kies... λογικά είναι θέμα ωρών.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.. και σε μένα σε unbranded ελληνικό βγάζει το: ''Η ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ. ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ. '' υπομονή ;)

 

ήθελα να ρωτήσω δυο πράγματα:

1) η έκδοση αυτή που μας έρχεται έχει το fix της samsung για τα sudden death κλπ??

2) που είναι η επιλογή για το ποια προγράμματα ορίζουμε ως προεπιλεγμένα? έκανα αναβάθμιση στον exdialer και κάτι πάτησα μετά και όταν πάω να ανοίξω αναπάντητη κλήση μου την ανοίγει με το ''αρχείο καταγραφών''..

Link to comment
Share on other sites

Μα παντα οταν ανοιγεις μια αναπαντητη απο την μπαρα ειδοποιησεων στην ανοιγει μεσω του stock dialer "αρχειο καταγραφων" που λες.Δεν εχω βρει τροπο ακομα για να ανοιγει μεσω αλλης εφαρμογης απο την μπαρα..
Link to comment
Share on other sites

Μα παντα οταν ανοιγεις μια αναπαντητη απο την μπαρα ειδοποιησεων στην ανοιγει μεσω του stock dialer "αρχειο καταγραφων" που λες.Δεν εχω βρει τροπο ακομα για να ανοιγει μεσω αλλης εφαρμογης απο την μπαρα..

 

σωστός για τη μπάρα... εγώ την ανοίγω από την οθόνη κλειδώματος στο κυκλάκι ;) αυτό μου τροποποιήθηκε και θέλω να επαναφέρω.. στο άλλο δεν υπάρχει γιατρειά.. ή τουλάχιστον δεν έχω βρει κι εγώ...

Link to comment
Share on other sites

Την πήρα κ εγώ σήμερα ota.Εχω μια ερώτηση όσο αφορά τα πολλαπλά παράθυρα, στην μπάρα μπορούμε να προσθέσουμε και άλλες εφαρμογές ή μόνο αυτές που έχει??
Link to comment
Share on other sites

Την πήρα κ εγώ σήμερα ota.Εχω μια ερώτηση όσο αφορά τα πολλαπλά παράθυρα, στην μπάρα μπορούμε να προσθέσουμε και άλλες εφαρμογές ή μόνο αυτές που έχει??

 

Μόνο αν εισαι root μπορείς να προσθέσεις όποιες θέλεις .

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1996050

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2060050

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...