Jump to content

Xiaomi Mi 2


navi55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

άστο τότε, απλά αναβάθμισε την επίσημη απ το κινητό που σου βγάζει, δεν θα χεις πρόβλημα

Άντε να δούμε :)

...

 

Reboot to new version...

 

1 λεπτό πήρε :)

 

Πάμε γι'άλλα !!!

Edited by ecep
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Άντε να δούμε :)

...

 

Reboot to new version...

 

1 λεπτό πήρε :)

 

Πάμε γι'άλλα !!!

 

Mη φοβασαι τιποτα...εχουμε φλασαρει τα παντα οι πιο πολλοι!!!Οτι θες εδω ειμαστε!

Sony Ericsson W900,Sony Ericsson P990i , Nokia N95,Sony Ericsson Satio,Iphone 4 ,Samsung Galaxy Note ,Samsung Galaxy Nexus ,Lg Optimus 3D,Samsung Galaxy Note II, Huawei Ascend Mate,LG G, LG G PRO,Samsung Galaxy Note III ,Oneplus One, Huawei Ascend Mate 7,Xiaomi Mi4 ,OnePlus One ,LG G3 ,Iphone 6 Plus ,Samsung Galaxy Note Edge,Samsung Galaxy S6,Samsung Galaxy Note 4 Xiaomi Mi Note Pro
Link to comment
Share on other sites

Mη φοβασαι τιποτα...εχουμε φλασαρει τα παντα οι πιο πολλοι!!!Οτι θες εδω ειμαστε!

Φαντάζομαι υπάρχει σχετικό τόπικ για τα υπέρ/κατά του φλασαρίσματος, δώσε μου ένα λινκ να ξεστραβωθώ κι εγώ!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι υπάρχει σχετικό τόπικ για τα υπέρ/κατά του φλασαρίσματος, δώσε μου ένα λινκ να ξεστραβωθώ κι εγώ!!! :lol:

 

για δες αυτό καθώς και όλο το forum τους

 

http://www.miuiandroid.com/community/threads/a-simple-update-guide-for-xiaomi-m2.18942/

OnePlus 3T

LeTV X800 CN

Link to comment
Share on other sites

Είμαι ανάμεσά σε αυτό και το meizu mx2. Ποια η γνώμη σας;

Το realpricesfromchina.com το έχει χρησιμοποιήσει κανείς; Έχει τις χαμηλότερες τιμές.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι ανάμεσά σε αυτό και το meizu mx2. Ποια η γνώμη σας;

Το realpricesfromchina.com το έχει χρησιμοποιήσει κανείς; Έχει τις χαμηλότερες τιμές.

Παίρνεις ανάλογα το πόσα λεφτά δίνεις και τα χαρακτηριστικά που θες. Το realpricesfromchina.com είναι αξιόπιστο, αλλά δουλεύει με λίστες αναμονής

Link to comment
Share on other sites

Είμαι ανάμεσά σε αυτό και το meizu mx2. Ποια η γνώμη σας;

Το realpricesfromchina.com το έχει χρησιμοποιήσει κανείς; Έχει τις χαμηλότερες τιμές.

 

421 δολλαρια,χωρις ακουστικα και με αναμονη ποτε θα το παραλαβουν για να το στειλουν,ε ειναι λιγο καπως,ε?

Link to comment
Share on other sites

Καλή Χρονιά σε όλους... Δεν άντεξα και το χτύπησα από merimobiles. 415 € το 32αρι με yanmen ems. Λογικά σε κάνα δεκαήμερο θα το έχω με elta Porta Porta. Παιδιά εσείς που κάνατε την αναβάθμιση έχετε 4.1.2 ή 4.2?? Edited by gpou
Link to comment
Share on other sites

Είμαι ανάμεσά σε αυτό και το meizu mx2. Ποια η γνώμη σας;

Το realpricesfromchina.com το έχει χρησιμοποιήσει κανείς; Έχει τις χαμηλότερες τιμές.

 

Πολύ λίγες διαφορές έχουν, δες εδώ: http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5142&idPhone2=4928

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου. Αυτό με βοήθησε πολύ και καταλήγω στο Xiaomi. Η μόνη χοντρή διαφορά τους είναι ότι το Xiaomi έχει ράδιο ενώ το Meizu όχι κι αυτό είναι σημαντικότατο για μένα. Επίσης δείχνει να έχει καλύτερη υποστήριξη από τη κοινότητα ιδικά το miuiandroid.

Από τιμές το φτηνότερο το έχει το realpricesfromchina.com αλλά είναι με αναμονή. Βέβαια είναι και 70 ευρώ διαφορά. Θα δείξει τελικά.

Link to comment
Share on other sites

Παραγγέλθηκε από merimobiles.com με EMS καθώς είναι σχεδόν σίγουρο ότι δεν περνάει από τελωνείο, και αναμένεται στις επόμενες 15 μέρες.
Link to comment
Share on other sites

Mε'γειές, άντε να μεγαλώνει η παρέα :)

 

Παιδιά έβαζα την Miui απο όταν είχα το htc φοβερή rom. Τώρα με βάλατε σε σκέψεις για να το πάρω και εγώ. Βασικά είμαι ανάμεσα σε δυο, το Honor 2gb ram και το m2. Έχει κανείς να μου προτείνει κάτι?

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έβαζα την Miui απο όταν είχα το htc φοβερή rom. Τώρα με βάλατε σε σκέψεις για να το πάρω και εγώ. Βασικά είμαι ανάμεσα σε δυο, το Honor 2gb ram και το m2. Έχει κανείς να μου προτείνει κάτι?

 

Xiaomi mi2 με κλειστα τα ματια αναμεσα σε αυτα τα 2 που σκεφτεσαι!!

Sony Ericsson W900,Sony Ericsson P990i , Nokia N95,Sony Ericsson Satio,Iphone 4 ,Samsung Galaxy Note ,Samsung Galaxy Nexus ,Lg Optimus 3D,Samsung Galaxy Note II, Huawei Ascend Mate,LG G, LG G PRO,Samsung Galaxy Note III ,Oneplus One, Huawei Ascend Mate 7,Xiaomi Mi4 ,OnePlus One ,LG G3 ,Iphone 6 Plus ,Samsung Galaxy Note Edge,Samsung Galaxy S6,Samsung Galaxy Note 4 Xiaomi Mi Note Pro
Link to comment
Share on other sites

Ποια είναι η διαφορά μεταξύ ems και dhl αφού στο merimobiles η dhl είναι γρηγορότερη? γιατί διαβάζω μακριά από dhl?.
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Ποια είναι η διαφορά μεταξύ ems και dhl αφού στο merimobiles η dhl είναι γρηγορότερη? γιατί διαβάζω μακριά από dhl?.
EMS έρχεται στα ΕΛΤΑ και τα εκτελωνιστικα ειναι κανα 3άρι ευρώ. DHL θα πληρώσεις τελωνια αποθηκες φπα υπαλλήλους κλπ κλπ,
Link to comment
Share on other sites

Παραγγέλθηκε από merimobiles.com με EMS καθώς είναι σχεδόν σίγουρο ότι δεν περνάει από τελωνείο, και αναμένεται στις επόμενες 15 μέρες.

 

Τι Status έχει το order?? Εγώ το παρήγγειλα 01/01 και ως τώρα είναι awaiting fullfilment. Από ότι μου είπαν από το online chat όλα είναι καλά. Η παραγγελία θα σταλεί σε 3 εργάσιμες από τις 03/01 γιατί πριν ήταν αργία. Μετά λογικά γύρω στις δέκα μέρες και με tracking number διαθεσιμο

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το παρήγγειλα 3-1 και γράφει το ίδιο. Μου είπαν ότι θέλουν 2-3 εργάσιμες να το παραδώσουν στην EMS. Τους έχω εμπιστοσύνη πάντως γιατί έχω ξαναψωνίσει απο αυτούς. Είχα πάρει ένα tablet με EMS και κάνουν μιά ωραία μαγκιά. Πρώτα το στέλνουν Αγγλία που μάλλον δεν έχει τελωνείο από Κίνα και μετά το ξαναστέλνουν Ελλάδα. Οπότε τελικά έρχεται σε σένα από Αγγλία που είναι ενδοκοινοτικό!!! Δε ξέρω αν το κάνουν πάντα αυτό ή έτυχε ε μένα. Πάντως είναι πολύ έξυπνο. Γι' αυτό λέω ότι θα μας φάνε οι Κινέζοι κάποια στιγμή!

Ακριβώς όπως τα λες. Και γω με online chat έκανα τη παραγγελία και μου έδωσαν 20€ έκπτωση και θα μου στείλει θήκη-ακουστικά και ζελατίνα μαζί. Γκρίνιαζα πολύ ώρα!!!

Edited by Georgema
Link to comment
Share on other sites

Αντε βρε παιδια για να δώ τι θα κάνω και εγώ. Το λιγουρεύομαι απο όταν κυκλοφόρησε και τώρα το σκέφτομαι γιατί ακούω διάφορα. τελικά google now εχει?
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Αντε βρε παιδια για να δώ τι θα κάνω και εγώ. Το λιγουρεύομαι απο όταν κυκλοφόρησε και τώρα το σκέφτομαι γιατί ακούω διάφορα. τελικά google now εχει?

Καλημέρα

http://i912.photobucket.com/albums/ac325/ecep/play_zpsd7a8a6a8.png

Link to comment
Share on other sites

Τι μας δείχνει αυτό γιατί δε κατάλαβα!

Τις ρυθμίσεις για το internet της Voda χειροκίνητα τις εβαλες? Που τις βρηκες; micro-sim παίρνει; Ποσό κοστίζει αυτή;

Edited by Georgema
Link to comment
Share on other sites

Δε ρωτησες αν παιρνει Google play?

 

Ρυθμισεις internet αυτοματα (δες σε προηγουμενες σελιδες για APN)

 

Sim η ιδια που χρησιμοποιουσα σε iPhone 3G, galaxy sii.

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε mi2 και θέλετε ελληνικά μπορειτε να κατεβάσετε language pack.Έχει καιρό που τελείωσα τη μετάφραση :)

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...