Jump to content

[Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οχι, το πακετο που δινει το Πλαίσιο δεν περιλαμβανει αναβαθμισεις.

Για την ακβριβεια, κανενα πακετο για android δεν εχει αναβαθμισεις. Ετσι μου ειπαν απο την mireo.

 

ομως η παλια θα δουλευει κανονικα εε?

Ε, ναι, αυτο ελειπε.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 23,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Οχι φιλε μου, ισχυουν αυτα που λεει ο never mind, το εχω αγορασει απο ngi και εχω παρει 2 αναβαθμισεις χαρτη και 3 προγραμματος μεχρι σημερα. Είμαι με το χάρτη 3.2012 αυτη τη στιγμη. Απλα δεν ασχολεισαι με την εκδοση της mireo που υπαρχει στο market, πρεπει να αγορασεις το πακετο που πουλανε η ngi ή η fortnet και να ακολοηθησεις τις οδηγιες τους.
Link to comment
Share on other sites

Εχμμμ.. Συγνώμη εκ των προτέρων αν ακουστεί λίγο αφελής η ερώτησή μου, αλλά αφού δεν έχεις fb γιατί δεν απεγκαθιστάς εντελώς την εφαρμογή; :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Σε μερικά κινητά που είναι προεγκατεστημενη δεν μπορείς να τη σβήσεις άμα δεν είσαι root.
Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Σε μερικά κινητά που είναι προεγκατεστημενη δεν μπορείς να τη σβήσεις άμα δεν είσαι root.

 

Ναι δυστυχώς ήταν προεγκατεστημενη!

 

Κάτι άσχετο....

επειδή στην notification bar πάνω όταν λόγω κάποιων εφαρμογών δεν μένει πολύς χώρος,πολλές φορές κρύβονται κάποια εικονίδια πάνω αριστερά και πρέπει να κατεβάσω την μπάρα για να τα δω,υπάρχει κάποια εφαρμογή που να " κάνει πιο πολύ χώρο " στην πάνω μπάρα?

 

 

 

 

Εχμμμ.. Συγνώμη εκ των προτέρων αν ακουστεί λίγο αφελής η ερώτησή μου, αλλά αφού δεν έχεις fb γιατί δεν απεγκαθιστάς εντελώς την εφαρμογή; :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Θα ηθελα να μου πείτε αν υπαρχει καποια εφαρμογη αντίστοιχη σαν αυτη που υπαρχει στο ios + στο symbian να μπορεις να αυξησεις το scrolling του κινητου μεταξυ αρχικων οθονων μενού να ανοιγοκλείνουν ποιο γρηγορα οι φάκελοι με της εφαρμογές να τρεχουν γρηγορα οι επαφες και γενικα να ρυθμιζεις το scrolling του κινητου εσυ η να βαλεις το app και να αλλαξει μόνιμα σε μια ταχύτατα...!!Το ψαχνω σαν τρελος τι λέτε?

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Θα ηθελα να μου πείτε αν υπαρχει καποια εφαρμογη αντίστοιχη σαν αυτη που υπαρχει στο ios + στο symbian να μπορεις να αυξησεις το scrolling του κινητου μεταξυ αρχικων οθονων μενού να ανοιγοκλείνουν ποιο γρηγορα οι φάκελοι με της εφαρμογές να τρεχουν γρηγορα οι επαφες και γενικα να ρυθμιζεις το scrolling του κινητου εσυ η να βαλεις το app και να αλλαξει μόνιμα σε μια ταχύτατα...!!Το ψαχνω σαν τρελος τι λέτε?

 

Δοκίμασε το spare parts...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

καμμια καλη εφαρμογη για ελληνικες παραλιες? και paid εννοειται, κανενα προβλημα..
ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ SONY ΚΑΙ SAMSUNG.
Link to comment
Share on other sites

emperor4her δωσε το wallpaper ..thanks

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Οι εφαρμογες SNS 1.5, SNS ACCOUNTFB 1.0, SNSACCOUNTLI 1.0, SNSACCOUNTMS 1.0, SNSACCOUNTTW 1.0, SNSIMAGECACHE 1.0. & ΑΠΟΠΟΙΗΣΗ ΕΥΘΥΝΩΝ SNS τι ακριβως ειναι? Τις βλεπω στο Titanium...

Edited by stabill
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλισπερα παιδια! Μηπως υπαρχει καμια εφαρμογη για φραγη κλησεων απο αγνωστο νουμερο(αποκρυψη)??

Τύπος συσκευής;

 

Κάποιες πληροφορίες ίσως βοηθήσουν. . .

Edited by Villis
Προσθήκη παράθεσης

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Καλισπερα παιδια! Μηπως υπαρχει καμια εφαρμογη για φραγη κλησεων απο αγνωστο νουμερο(αποκρυψη)??

H wind και η cosmote το έχουν σαν υπηρεσία αυτό.

Για εφαρμογή... https://play.google.com/store/apps/details?id=jp.co.telemarks.CallFilter2&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImpwLmNvLnRlbGVtYXJrcy5DYWxsRmlsdGVyMiJd

Edited by Villis
Προσθήκη παράθεσης

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Είχα βάλει το uno free στο κινητό,και μιας και μου άρεσε είπα να αγόραζα (0.79€) το κανονικό παιχνίδι

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.GloftUNOG&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5nYW1lbG9mdC5hbmRyb2lkLkdsb2Z0VU5PRyJd

...Στο οποίο στις συμβατές συσκευές έχει το arc και λεω νταξ θα είναι και για arc s (και συμβατή με το κινητό)όντας λίγο πιο γρήγορο..

Έλα ντε που πάει να φορτώσει το παιχνίδι,και μετά με πετάει στην επιφάνεια του κινητού..

Χώρο έχω,και το έχω μεταφέρει και στην SD,ram απόσο έχω δει ελεύθερα έχει 105-99mb..

Τί γίνεται;Μια βοήθεια παρακαλώ..

- - - -

Link to comment
Share on other sites

επειδή στην notification bar πάνω όταν λόγω κάποιων εφαρμογών δεν μένει πολύς χώρος,πολλές φορές κρύβονται κάποια εικονίδια πάνω αριστερά και πρέπει να κατεβάσω την μπάρα για να τα δω,υπάρχει κάποια εφαρμογή που να " κάνει πιο πολύ χώρο " στην πάνω μπάρα?
Link to comment
Share on other sites

Είχα βάλει το uno free στο κινητό,και μιας και μου άρεσε είπα να αγόραζα (0.79€) το κανονικό παιχνίδι

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.GloftUNOG&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5nYW1lbG9mdC5hbmRyb2lkLkdsb2Z0VU5PRyJd

...Στο οποίο στις συμβατές συσκευές έχει το arc και λεω νταξ θα είναι και για arc s (και συμβατή με το κινητό)όντας λίγο πιο γρήγορο..

Έλα ντε που πάει να φορτώσει το παιχνίδι,και μετά με πετάει στην επιφάνεια του κινητού..

Χώρο έχω,και το έχω μεταφέρει και στην SD,ram απόσο έχω δει ελεύθερα έχει 105-99mb..

Τί γίνεται;Μια βοήθεια παρακαλώ..

 

το free έπαιζε κανονικά στο s? δοκίμασε να το μεταφέρεις στην internal. απο εκεί οι εφαρμογές συνήθως τρέχουν πιο γρήγορα και δες αν εχεις πάλι θέμα...

Link to comment
Share on other sites

καποια παρομοια εφαρμογη με τη cyberon υπαρχει?

επειδη τρωει πολλες φορες κοληματα η συγκεκριμενη και ειναι και αγορασμενη

να πω γι αυτους που δε τη ξερουν πως ειναι εφαρμογη για φωνητικες εντολες

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει λυση για notification bar στο sony P ;;; Επισης υπαρχει app που να κλειδωνει φωτο-sms-κτλ ;;;

Και κατι τελευταιο υπαρχει καποιο ΘΕΜΑ που να μπορω να δω ας πουμε τις 50 Top APPS ;

Link to comment
Share on other sites

το free έπαιζε κανονικά στο s? δοκίμασε να το μεταφέρεις στην internal. απο εκεί οι εφαρμογές συνήθως τρέχουν πιο γρήγορα και δες αν εχεις πάλι θέμα...

ναι κανονικά και άνετα..και είπα να το αγόραζα,να μην έχω και τις διαφημίσεις..Το έκανα αυτό,και τίποτα..δεν τρέχει..κλείνει μετά το logo της gamesoft..

Τους έστειλα και email,αλλά δεν έχω πάρει απάντηση ακόμα!

- - - -

Link to comment
Share on other sites

καποια παρομοια εφαρμογη με τη cyberon υπαρχει?

επειδη τρωει πολλες φορες κοληματα η συγκεκριμενη και ειναι και αγορασμενη

να πω γι αυτους που δε τη ξερουν πως ειναι εφαρμογη για φωνητικες εντολες

 

Η cyberon greek που λέγεται?α και έλεγα να την αγοράσω!

 

BTW νέο play store ;)

Edited by ilka71
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Προσπαθώ να βάλω το sygic στο s3,το κατέβασα από το play store αλλά αρνείται πεισματικά να κατεβάσει τα 250 μβ που απαιτεί για να ξεκινήσει. Το κινητό είναι stock. Καμία ιδέα?
Αλέξανδρος
Link to comment
Share on other sites

Mηπως ξέρετε αν υπάρχει καμία εφαρμογή με την οποία όταν καλώ η στέλνω σμς στο κινητό τότε αυτό θα μου στέλνει τις συντεταγμένες του gps ?

 

Cerberus αντικλεπτικά

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lsdroid.cerberus&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5sc2Ryb2lkLmNlcmJlcnVzIl0.

https://www.cerberusapp.com/dashboard.php

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...