Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy S III


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιαβ εχω μπερδεςυτει δεν μπορω να συνδεθω στο all share play με τιποτα επισης η ρυθμιση κοντινες συσκευες ποια διαφορα εχει?
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ξερει κανεις κανενα καλο widget για τη θερμοκρασια του κινητου?

 

Εγώ έχω βάλει το elexir widgets και έχω φτιάξει ένα για την θερμοκρασία.. Μπορείς να έχεις διάφορα μεγέθη με διάφορες πληροφορίες..

Link to comment
Share on other sites

Παιδια για σας.

Εχω το εξης προβλημα με το κινητο. Προσπαθω να συνδεσω το κινητο στο internet μεσω laptop με ad-hock ασυρματα ή μεσω usb αλλα δεν τα καταφερνω. Μεσω router συνδεεται κανονικα. Διαβασα οτι ειναι προβλημα γενικα για το android λειτουργικο.

Ξερει κανεις καμια λυση?

Ευχαριστω

Γνωρίζω ότι μπορείς να συνδέσεις το laptop στο κινητό και να πάρει από το κινητό Internet. Από το laptop να δώσεις στο κινητό δεν το χρειάστηκα ποτέ και δεν ξέρω αν γίνεται.

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι εχω κολλησει ειχα κανει back up τα memos στο google account μου δεν θυμαμαι πως πως μπορω να τα συνχρονισω παλι με το s3?
I'm not driving fast...just flying slow
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι εχω κολλησει ειχα κανει back up τα memos στο google account μου δεν θυμαμαι πως πως μπορω να τα συνχρονισω παλι με το s3?

 

επισης μπορει καποιος να μου εξηγησει πως λειτουργει γενικα ο συγχρονισμος? (π.χ. εγω ειχα κανει συγχρονισμο επαφων με facebook και gmail και δεν καταλαβα ποια η χρησιμοτητα του και πως στην πραγματικοτητα λειτουργει).

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κάποιο widget που να εμφανίζει διαθέσιμο χώρο στην κάρτα και στο τηλέφωνο;

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bartat.android.elixir.widget&hl=en

Μαμαει:)

http://img856.imageshack.us/img856/3278/screenshot2012072421093.png http://img221.imageshack.us/img221/3278/screenshot2012072421093.png

Edited by ampelift
giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον. Οταν δημιουργησω συντομευση απο τις εφαρμογες σε καποια αρχικη οθονη, το banner δεν σβηνει και ας εχω διαβασει τα μηνυματα- mail. Στο μενου εφαρμογων σβηνουν κανονικα
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω περασμένο τον Ex Dialer και όταν έχω αναπάντητη και πάω να ανοιξω μου εμφανίζει την κλίση πρώτα στον εγκαταστημένο dialer και μετα στον ex

Δυο φορές δηλαδή????

Ξερει κανείς τίποτα για το πως θα μπορω να παρακάμψω την εμφάνιση των κλίσεων από τον εγκαταστημένο Dialer ???

Samsung WAVE - SGS2 - SGS3 - LG G2- Iphone 5s - I phone6-iphone 7plus- OnePlus 8Pro
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά την βοήθειά σας, ειναι μερικά site που δεν τα ανοίγει κανονικά. Πηγα να μπω τωρα στο site απο το καλαμιτσι (καμπινγκ στην χαλκιδικη) κ δεν το εμφανιζει σωστά ενω φίλος με iphone το βλεπει κανονικά. Υπάρχει λύση;
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια εγω μετα την αναβαθμιση εχω θεμα με την θερμοκρασια. Ειδα και 46! Ενω πριν δεν ενοιωθα καν ζεστη. Εγραψα 46; πειτε 49! Edited by mpanos
mpanos
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον. Οταν δημιουργησω συντομευση απο τις εφαρμογες σε καποια αρχικη οθονη, το banner δεν σβηνει και ας εχω διαβασει τα μηνυματα- mail. Στο μενου εφαρμογων σβηνουν κανονικα
Link to comment
Share on other sites

Δύο ερωτήματα, διότι ψάχνω και άκρη δεν βρίσκω:

 

1. Αν πατηθεί το "CAM to Phone FW Dump (Rear)" τι συμβαίνει;

2. Μετά το τελευταίο update η απόδοση του σήματος σύνδεσης wifi έχει μειωθεί εξαιρετικά. Μπορεί να βελτιωθεί; Υπάρχει λύση;

 

Ευχαριστώ για κάθε προσπάθεια!

Link to comment
Share on other sites

ΣΟΣ!!!!!!!

Βοηθεια όποιος ξέρει!!!!!

Στην μπαρα ειδοποιήσεων έχω ένα μήνυμα που λέει "Να μην λαμβάνονται ειδοποιήσεις" και νομίζω αυτός είναι ο λόγος που όταν κατεβάζω απο το PLAY εφαρμογές δεν μου έρχοντια στο κινητό

Ξερει κανεις τίποτα???

Είμαι ροοτ και με ωμεγα ν.9,1

Samsung WAVE - SGS2 - SGS3 - LG G2- Iphone 5s - I phone6-iphone 7plus- OnePlus 8Pro
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα δεν λαμβάνω τις εφαρμογές ενω πριν βάλω την ΣΙΜ και το είχα χωρίς ΣΙΜ για να κανω ροοτ μια χαρα τις κατεβαζε
Samsung WAVE - SGS2 - SGS3 - LG G2- Iphone 5s - I phone6-iphone 7plus- OnePlus 8Pro
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια εγω μετα την αναβαθμιση εχω θεμα με την θερμοκρασια. Ειδα και 46! Ενω πριν δεν ενοιωθα καν ζεστη. Εγραψα 46; πειτε 49!

Ποια εκδοση εχεις τωρα?:worry:

Δύο ερωτήματα, διότι ψάχνω και άκρη δεν βρίσκω:

 

1. Αν πατηθεί το "CAM to Phone FW Dump (Rear)" τι συμβαίνει;

2. Μετά το τελευταίο update η απόδοση του σήματος σύνδεσης wifi έχει μειωθεί εξαιρετικά. Μπορεί να βελτιωθεί; Υπάρχει λύση;

 

Ευχαριστώ για κάθε προσπάθεια!

 

Στο 1 μην το πατας καθολου θα σου αλλαξει τις ρυθμισεις της καμερα και δεν ξερεις το αποτελεσμα τους.

Στο 2 αν ειναι θεμα που δημιουργηθηκε αμεσως μετα το update,η μονη λυση ειναι εκ νεου update απο Samsung,αλλα δοκιμασε ενα restart στο κινητο η΄στην ακραια περιπτωση ενα factory reset μπορει και να στρωσει.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω περασμένο τον Ex Dialer και όταν έχω αναπάντητη και πάω να ανοιξω μου εμφανίζει την κλίση πρώτα στον εγκαταστημένο dialer και μετα στον ex

Δυο φορές δηλαδή????

Ξερει κανείς τίποτα για το πως θα μπορω να παρακάμψω την εμφάνιση των κλίσεων από τον εγκαταστημένο Dialer ???

 

στα preferences εχει κατηγορια plug in...:blink:

Link to comment
Share on other sites

Έχεις κανένας παρατηρήσει ότι οι απευθείας κλήσεις δεν δουλεύουν πάντα σωστά? Δηλ με το που κάνεις την κίνηση και φέρνεις στο αφτί σού το κινητό δεν ανταποκρίνεται πάντα η αυτόματη κλήση?
Link to comment
Share on other sites

Τωρα εχω την XXBLFB και το κινητο ανεβαζει θερμοκρασια αρκετα. Πριν δεν ειχα θεμα. Τι να κανω; κανενα φορματ;
mpanos
Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα

 

Εχω παρατηρήσει έντονο light bleeding και στα 2 capacitive buttons (μενου και back).Εχω το λευκό S3. Είναι φυσιολογικό ή να κοιτάξω για αλλαγή ;

 

Ευχαριστώ

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...