Jump to content

[MeeGo] Εφαρμογές (Προτάσεις / Απορίες / Ερωτήσεις)


anapospastos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχετε προβληματα με το home screenbackround?βαζω τα .png στις εικονες/root αλλαζουν στο προγραμμα αλλα δεν περνανε μετα το apply,θελει συγκεκριμενο destination ?

 

κατι παιζει με την pr1.2 αν θυμαμαι καλα..

σβηστο και κατεβασε το home screen settings απο το store..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 440
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημερα και χρονια πολλα. Μεσα στα accounts υπαρχει το dropbox και εκανα τον λογαριασμο μου αλλα απο που πρεπει να παω για να το χρησιμοποιησω η πρεπει να κατεβασω και το dropN9 απο το store για να μπορεσω να το δουλεψω?
From N9
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

ειμαι νεος κάτοχος του n9 θα ηθελα να ρωτήσω κάτι πια είναι τα πιο καλά app και τα πιο καλά mods για το κινητό αυτό ? Η αν γίνεται να γίνει μια λίστα με τα must have για το συγκεκριμενο μοντέλο?

 

Ευχαριστώ πολύ!

3ipnas mesa mou to zwo!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

ειμαι νεος κάτοχος του n9 θα ηθελα να ρωτήσω κάτι πια είναι τα πιο καλά app και τα πιο καλά mods για το κινητό αυτό ? Η αν γίνεται να γίνει μια λίστα με τα must have για το συγκεκριμενο μοντέλο?

 

Ευχαριστώ πολύ!

εγω παρακολουθω το παρακατω.οτι νεο προστιθεται το εμφανιζει στην κορυφη της σελιδας:http://my-meego.com/software/index.php

K 700 - K 800 - N 95 - N 96 - N 900 - Zte blade(κουτρα) - N 9 - SE XPERIA tipo (για τον κανακαρη μου) - JOLLA - MEIZU M2 MINI - REDMI NOTE 2 - REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

 

Send from my REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

Link to comment
Share on other sites

Ενημερωτικά, μπορούμε να γράψουμε τις δικές μας προτάσεις και να διαβάσουμε προτάσεις άλλων μελών στο : [MeeGo] Προτάσεις εφαρμογών :rolleyes:
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ανοιγουμε documents μπορουμε να δημιουργησουμε καινουργιο πως μπορουμε ???? Στο Ν900 ηταν τα DocToGo εδω εχουμε κατι παρομιο
From N9
Link to comment
Share on other sites

Παιδια γεια σας. Καποιος να μου πει τι ακριβως κανει η εφαρμογη inception , που την χρησιμοποιουμε κ.λ ???
From N9
Link to comment
Share on other sites

Παιδια γεια σας. Καποιος να μου πει τι ακριβως κανει η εφαρμογη inception , που την χρησιμοποιουμε κ.λ ???

 

Στην ουσια ειναι το hacking tool του meego. Το jailbrake. Eιναι η παραπεμψη του συστηματος ασφαλειας του Ν9.

 

Χαρη στο inception ,οποιος γνωριζει μπορει να κανει τα παντα με ενα Ν9/950.

Link to comment
Share on other sites

παντως ειδους χακεριες βαθια στον κωδικα του λειτουργικου. Τα περισσοτερα θα γινουν στο μελλον.επισης πλεον ανοιγει διαπλατα ο δρομος για custom kernels, overclocking, dual boot και πολλα αλλα.

 

(σχεδον) ο,τι γινεται και με το Ν900

Link to comment
Share on other sites

Ναι φιλε μου αυτο το καταλαβα. το εγκατεστησα και δεν ξερω τι να κανω για να το χρησιμοποιησω. ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΙ ΥΠΟΨΙΝ ΣΟΥ ή προς το παρων δεν κανει κατι ?
From N9
Link to comment
Share on other sites

Ναι φιλε μου αυτο το καταλαβα. το εγκατεστησα και δεν ξερω τι να κανω για να το χρησιμοποιησω. ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΙ ΥΠΟΨΙΝ ΣΟΥ ή προς το παρων δεν κανει κατι ?

εδω ισως υπαρχουν πολλες πληροφοριες.το διαβαζω κι εγω αυτη τη στιγμη.

http://talk.maemo.org/showthread.php?t=82835

K 700 - K 800 - N 95 - N 96 - N 900 - Zte blade(κουτρα) - N 9 - SE XPERIA tipo (για τον κανακαρη μου) - JOLLA - MEIZU M2 MINI - REDMI NOTE 2 - REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

 

Send from my REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει γίνει από κάποιον άλλο (δεν βρήκα κάτι στην αναζήτηση), αλλά, κατάφερα να βάλω Ελληνικά στο Swype.

 

Το Developer Mode πρέπει να είναι ενεργοποιημένο και με έναν root filemanager αντιγράφετε τα περιεχόμενα του παρακάτω zip αρχείου στο /usr/share/swype/data.

 

http://www.mediafire.com/?n2ab622nck1zh3j

Edited by Xp|qX
Smartphones owned: 7650, 3650, 6600, P900, X700, 7710, N71, N80, M600, N95, E90, 5800, i8910, N8, C7, N9, Xperia S, Galaxy S3.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει γίνει από κάποιον άλλο (δεν βρήκα κάτι στην αναζήτηση), αλλά, κατάφερα να βάλω Ελληνικά στο Swype.

 

Το Developer Mode πρέπει να είναι ενεργοποιημένο και με έναν root filemanager αντιγράφετε τα περιεχόμενα του παρακάτω zip αρχείου στο /usr/share/swype/data.

 

http://www.mediafire.com/?n2ab622nck1zh3j

καλημερα φιλε μου.ελληνικο πληκτρολογιο εχουμε εδω και καιρο χαρη στην εφαρμογη mesinput απο το store αλλα λεω να το δοκιμασω κι αυτο.πεσ μου λιγο αντιγραφω το αρχειο οπως ειναι [zip] η πρεπει να κανω unzip?

K 700 - K 800 - N 95 - N 96 - N 900 - Zte blade(κουτρα) - N 9 - SE XPERIA tipo (για τον κανακαρη μου) - JOLLA - MEIZU M2 MINI - REDMI NOTE 2 - REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

 

Send from my REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [MeeGo] Εφαρμογές (Προτάσεις / Απορίες / Ερωτήσεις)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...