Jump to content

[Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εδω και λιγες μερες το mapdroyd ταχει παιξει και δε δειχνει τιποτε

 

το εσβησα το ξαναεβαλα αλλα και παλι τιποτε

 

ξερει κανει κατι?? κανενα αλλο παρομοιο σε offline

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 23,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κάποιος είχε ρωτήσει αν υπάρχει εφαρμογή παρόμοια με την Action Movie FX για android...

 

Φρέσκο φρέσκο ;)

 

Δεν την δοκίμασα ακόμα, τα σχόλιά μου από αύριο :)

Edited by akpe

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

γεια! τυχαια ειδα και κατεβασα απo το google play την εφαρμογη " Layar"

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.layar&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5sYXlhciJd

 

και : http://www.layar.com/download/android/

 

ξερει κανεις τι κανει και πως ? εχει ελληνικο μενου,,,εβαλα ελλαδα χωρα απο τις επιλογες..κατι αλλο ?

 

κα ιτι κανει ? αν ειμα ιεξω και βγαλω κατι με τη camera μου δειχνει αυτοματα πληροφοριες για κατι? στα "επιπεδα" που εχει κατηγοριες επιλεγω κατι? δε εχω πολυ καταλαβει . ευχαριστω οσο ιβοηθησουν. θα πρεπει να καταχορυθω και στο "χρηστης" που λεει?

Samsung galaxy "Y"-Sony xperia neo v-Samsung Galaxy Ace-Mls IQtalk crystal -samsung galaxy pocket neo duos
Link to comment
Share on other sites

γνωρίζει κανείς αν υπάρχει κάποιο live wallpaper φαντάζομαι ή δεν ξέρω τι άλλο μπορεί να υπάρχει (widget?) που να δείχνει ένα αναλογικό ρολόι ώστε να το βάλω στην πρώτη οθόνη?

ότι σαν αυτό που υπάρχει ήδη στα widgets αλλά κάποιο πιο διαδραστικό. δεν ξέρω αν σας έδωσα να καταλάβετε τι ψάχνω...

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

γνωρίζει κανείς αν υπάρχει κάποιο live wallpaper φαντάζομαι ή δεν ξέρω τι άλλο μπορεί να υπάρχει (widget?) που να δείχνει ένα αναλογικό ρολόι ώστε να το βάλω στην πρώτη οθόνη?

ότι σαν αυτό που υπάρχει ήδη στα widgets αλλά κάποιο πιο διαδραστικό. δεν ξέρω αν σας έδωσα να καταλάβετε τι ψάχνω...

ευχαριστώ

 

Retro Clock Widget;)

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=nl.jsource.retroclock.android&feature=related_apps#?t=W251bGwsMSwxLDEwOSwibmwuanNvdXJjZS5yZXRyb2Nsb2NrLmFuZHJvaWQiXQ..

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος είχε ρωτήσει αν υπάρχει εφαρμογή παρόμοια με την Action Movie FX για android...

 

Φρέσκο φρέσκο ;)

 

Δεν την δοκίμασα ακόμα, τα σχόλιά μου από αύριο :)

 

Εγώ το έψαχνα και με το που το είδα,πέταξα από χαρά,αλλά όταν πηγα να το εγκαταστησω δεν ήταν διαθέσιμο ούτε για το Desire S μου ούτε για το tablet μου.:(:cry:

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος είχε ρωτήσει αν υπάρχει εφαρμογή παρόμοια με την Action Movie FX για android...

 

Φρέσκο φρέσκο ;)

 

Δεν την δοκίμασα ακόμα, τα σχόλιά μου από αύριο :)

 

Εγω ρωτουσα, ωραιος! Παω να τη δοκιμασω φαινεται καλουτσικη κ γελασα με το βιντεο παρα πολυ!

 

Edit: Μαλλον πολλοι ρωτησαμε :-P

Link to comment
Share on other sites

κατεβασα το Bobsled το εκανα εγκατασταση του εδωσα e-mail και κωδικο προσβασης αλλα δεν μου εστειλαν τον 5ψηφιο κωδικο.δεν εχω fb.λανω κατι λαθος?

 

Παιδιά ποια η διαφορά του με το viber ;

Link to comment
Share on other sites

Ξερετε αλλη εφαρμογη οπως το AfterFocus, οπου κανεις out of focus το backround και δινεις αλλο στυλ στις φωτο;

Το προβλημα με την εφαρμογη AfterFocus ειναι οτι σωζει τις φωτο με μικρη αναλυση, αλλιως κανει ακριβως οτι υποσχεται

 

Μηπως καποιος "ψαγμενος" εχει βρει τιποτα;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ποια η διαφορά του με το viber ;

 

με το viber μπορεις να κανεις κλησεις μεσω wifi μονο σε κινητα σε οσους εχουν το ιδιο προγραμμα χωρις χρεωση στην συσκευη τους η με χρεωση internet.με το bobsled μπορεις να κανεις κλησεις μεσω wifi προς κινητα και σταθερα παντου χωρις χρεωση η με χρεωση internet.αν κανω καπου λαθος ας με διορθωση καποιος ποιο ειδικος

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω κατά πόσο είναι σύμπτωση αλλά σήμερα εγώ στο δικό μου εγκατεστησα το viber, έδωσα το τηλεφωνικο αριθμό και περίμενα να μου στείλει το 4ψηφιο κωδικό αλλά τίποτα!! Το έκανα άλλες 2 φορές και πάλι τίποτα! Το απεκγατεστησα (εκεί δε ξέρω γιατί αλλά μου έκανε επανεκκίνηση το τηλέφωνο) το ξαναεγκατεστησα και πάλι πουθενά ο κώδικος! :(

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω κατά πόσο είναι σύμπτωση αλλά σήμερα εγώ στο δικό μου εγκατεστησα το viber, έδωσα το τηλεφωνικο αριθμό και περίμενα να μου στείλει το 4ψηφιο κωδικό αλλά τίποτα!! Το έκανα άλλες 2 φορές και πάλι τίποτα! Το απεκγατεστησα (εκεί δε ξέρω γιατί αλλά μου έκανε επανεκκίνηση το τηλέφωνο) το ξαναεγκατεστησα και πάλι πουθενά ο κώδικος! :(

 

Θυμάμαι παλιότερα που προσπαθούσα να ενεργοποιήσω το viber και δεν ερχόταν το μήνυμα, είχα πατήσει αν θυμάμαι καλά μια επιλογή οτι δεν έλαβα το μήνυμα και μετά από λίγο έλαβα μια κλήση στην οποία ήταν ηχογραφημένος ο 4ψηφιος κωδικός.

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Κάποιος είχε ρωτήσει αν υπάρχει εφαρμογή παρόμοια με την Action Movie FX για android...

 

Φρέσκο φρέσκο ;)

 

Δεν την δοκίμασα ακόμα, τα σχόλιά μου από αύριο :)

 

Εγώ είχα ρωτήσει διότι η εφαρμογή ήταν κόλλημα !!!! Το κατεβάζω τώρα thanx !!

-----------------------------

LG G4

-----------------------------

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερά Παιδιά, θέλω μια βοήθεια: Με ποια εφαρμογή να αποθηκεύσω .apk +Data μια συγκεκριμένης εφαρμογής ώστε μόλις αλλάξω ROM να την έχω και στην επόμενη ROM όπως ήταν? Με Titanium BackUp? Με MyBackup?

Έχω το Xperia Arc, μπορώ να κατεβάσω δωρεάν το NDrive for Xperia με τον ελληνικό χάρτη, αλλά μόλις περνάω την ICS Rom του Arc S, δεν έχω το δικαίωμα να κατεβάσω το NDrive, οπότε πάει στράφι.. Και τώρα είμαι σε ICS.

Θέλω να περάσω GB, να κατεβάσω όλα τα αρχεία του NDRive στην SD, να περάσω ICS και να το έχω πάλι περασμένο..

 

Ευχαριστώ.

 

Edit: Το έφτιαξα με το Titanium BackUp.

Edited by babis200sx
--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να εχω μια εφαρμογη, που να κανει μονο το εξης(και τιποτε αλλο): να μου δειχνει πανω στο notification bar, το σηματάκι του 3g, οταν ειμαι σε περιοχη που εχει σημα 3g. Υπαρχει κατι, που να το κανει αυτο, και μονο αυτο;

(βαρεθηκα τα all-in-one προγραμματα με χιλιες δυο επιλογες, να τα βαζω μονο και μονο γιατι χρειαζομαι ενα τοσο δα μικρο πραγματακι).

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,ψαχνω μια εφαρμογη που να κοινοποιει στο Facebook την τοποθεσια μου με ενα κομματι χαρτη.οπως εχει το iPhone περιπου

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Tο bobsled σταματησε να δουλευει? μεχρι προχτες εκανα κανονικα κληση.. χτες που δοκιμασα μου εμφανιζε μονο 3 χωρες να καλεσω.. και το εβγαλα/εβαλα παλι αλλα παλι τα ιδια..
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Tο bobsled σταματησε να δουλευει? μεχρι προχτες εκανα κανονικα κληση.. χτες που δοκιμασα μου εμφανιζε μονο 3 χωρες να καλεσω.. και το εβγαλα/εβαλα παλι αλλα παλι τα ιδια..

Σταμάτησε πάνω που χαρήκαμε.:mad:

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,ψαχνω μια εφαρμογη που να κοινοποιει στο Facebook την τοποθεσια μου με ενα κομματι χαρτη.οπως εχει το iPhone περιπου

 

δες το Facebook messenger for Android

και εδω διάβασε τι κάνει http://androidcommunity.com/facebook-messenger-app-for-android-review-hands-on-20110809/

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

παιδιά εδώ με zte blade δεν το εμφανίζει στο play.

έβαλα modded play και πάλι όμως δε μπόρεσα να το κατεβάσω με τίποτα.

μπορεί κάποιος να ανεβάσει το apk εδώ;(δωρεάν εφαρμογή είναι ούτος ή άλλος)

 

ok μόλις βρήκα τη λύση...

κατέβασέ το από εδώ.

http://www.1mobile.com/bobsled-calling-336432.html

απλά εμένα με το που πατήσω connect μου λέει οτι ύπήρξε μη αναμενόμενη διακοπή της εφαρμογής και να κάνω αναγκαστικό κλείσιμο.

οπότε όντως παίζει να μην είναι διαθέσιμο για blade...

 

Δυστυχώς το ίδιο και στο zte blade.

Αναγκαστική διακοπή μετά από εκκίνησή της.

 

Είναι, προφανές ότι είναι ασύμβατη η εφαρμογή με το κινητό αυτό γι αυτό δεν την εμφανίζει και στο market

Όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Tο bobsled σταματησε να δουλευει? μεχρι προχτες εκανα κανονικα κληση.. χτες που δοκιμασα μου εμφανιζε μονο 3 χωρες να καλεσω.. και το εβγαλα/εβαλα παλι αλλα παλι τα ιδια..

 

Ακριβώς το ίδιο και σε μένα το Σάββατο έκανα τρεις κλήσεις σήμερα τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,ψαχνω μια εφαρμογη που να κοινοποιει στο Facebook την τοποθεσια μου με ενα κομματι χαρτη.οπως εχει το iPhone περιπου

Θες την λειτουργία Sign In.

Και μέσα από την εφαρμογή FB του κινητού, αν πας στο status σου και πατήσεις το εικονάκι στο κάτω μέρος που σου βγάζει τοποθεσία, εκεί θα σου προτείνει διάφορες ονομασίες (πχ αν είσαι σε κάποιο μαγαζί εκεί κοντά) και εσύ επιλέγοντας την θα στην βγάλει στο status σου όταν κάνεις Post.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

εγκατέστησα δοκιμαστικά το don't panic και όταν μετέφερα σε αυτό τα favourites από το iGO είδα ότι παίρνει μόνο τα πρώτα 100

 

έχει όντως περιορισμό στα 100 favourites, μπορεί κάποιος να το επιβεβαιώσει;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...