Jump to content

Sony Xperia S


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Phone software version

1252-0023_6.0.A.3.73

GENERIC - user

 

File system version

WORLD_6.0.A.3.73

 

S1 Boot version

1247-3874 R10CA003

Θαναση οχι αυτα ,αυτα που μου εδειξες στο ss στην πρηγουμενη σελιδα

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εκει που πληκρολογεις ενα νουμερο για να καλεσεις γραψε

*#*#7378423#*#* θα σου βγαλει ενα μενου και επιλεγεις

service info και μετα

software info και θα το δεις

 

Το βρηκα αλλα δεν μπορω να κανω upload απο τo tapatalk τη photo απο το τηλεφωνο....δεν ξερω γιατι, μαλλον επειδή το tapatalk δεν ειναι κατεβασμενο απο αλλού ?

Και απο οτι ειδα ο bootloader ειναι unlock

Thanks

Edited by bpapad81
Link to comment
Share on other sites

Θαναση οχι αυτα ,αυτα που μου εδειξες στο ss στην πρηγουμενη σελιδα

Στην αρχη γραφει αυτα που γραφω στο ποστ σημερα και ποιο κατω αυτα απο το χθεσινο ss.

και εμενα το tapatalk δεν με αφηνει να βαλω το ss, του ''εκοψα'' τα κενα για να ειναι ποιο μικρο αλλα παλι τιποτα(αγορασμενο κανονικα απο play):(, στο xda ανεβασα κανονικα ss

Edit για δες εδω http://www.4shared.com/photo/sA0w3DMj/screenshot_2012-04-16_1458.html

Edited by Karthan7

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας..ειμαι ενα νεο μελος..και εχω ενα θεμα με το τηλ που αγορασα.. βασικα κατεβασα μια εφαρμογη για media player ενω ειδα στο adroit market οτι ειναι οκ .αλλα μολις εβαλα να παιξει ενα τραγουδι βιντεακι κολλησε. βασικα εμεινε ανοιχτο το κινητο μου ουτε κλεινει ουτε τιποτα τι μπορω να κανω δε ξερω..να περιμενω να σβησει απο μπαταρια?βοηθηστε. xperia s.:(
Link to comment
Share on other sites

Αν πατησεις μαζι power & volume up λογικα θα κανει reboot Edited by nick2crete

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για την αμεση απαντηση φιλε μου..καλε.και αγιε..το εκανα και εφτιΑΞΕ...και αμεσως διεγραψα την εφαρμογη...καταταλα το κινητο ειναι υπεροχο..μολις ειδα ομως οτι το χπερια u θα εχει 280 τιμη τον μαιο ελλαδα γιατο τοσο φτηνο?σε συκριση με αυτο το ς?
Link to comment
Share on other sites

Χαιρομαι

Δες εδω γιατι

http://whos.gr/android/xperia-p-vs-xperia-s-vs-xperia-u-pinakas-haraktiristikon

 

1249-6690_26 vs 1249-6690_22

1257-4712_R7E vs 1257-4626_R4E

1257-4712_R7E vs 1257-4626_R4E

 

Λοιπον ? μηπως εχω την .73+ και δεν μου το λεει ?:lol:

Πως γινεται εγω με την ,67 να εχω μεγαλυτερα νουμερα ..??

Γι αυτο μηπως δεν βρισκει την αναβαθμιση σττην .73 ?

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για την αμεση απαντηση φιλε μου..καλε.και αγιε..το εκανα και εφτιΑΞΕ...και αμεσως διεγραψα την εφαρμογη...καταταλα το κινητο ειναι υπεροχο..μολις ειδα ομως οτι το χπερια u θα εχει 280 τιμη τον μαιο ελλαδα γιατο τοσο φτηνο?σε συκριση με αυτο το ς?

 

Kαμμια σχεση δεν εχει το S με το U.To S ειναι πολυ ανωτερο

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Παιδια @Karthan7 & kouf ,

Πως το εξηγειτε το παραπανω? μηπως επειδη προ 3 ημερων που εκανα επανεγκατασταση με το seus περασε τα τελευταια patches χωρις να αλλαξει την εκδοση ??

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Παιδια @Karthan7 & kouf ,

Πως το εξηγειτε το παραπανω? μηπως επειδη προ 3 ημερων που εκανα επανεγκατασταση με το seus περασε τα τελευταια patches χωρις να αλλαξει την εκδοση ??

εσενα τι δεν σου κανει τωρα?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια ειμαι καινουργιος στο forum! ειμαι κατοχος του xperia s και μεχρι στιγμης το μονο θεμα που εχω αντιμετωπισει στις 2,5 εβδομαδες που το χω ειναι η μπαταρια-αυτονομια. περιμενω και γω οπως και αλλος κοσμος οπως διαβασα για να παρουν το update(73), εγω εχω το 67 ακομα:( αντε να δω και γω τι γινεται με το θεμα τις μπαταριας μετα το update!!! να προσθεσω πως εχω αλλαξει τον launcher τις sony με τον go, δεν ξερω κατα ποσο εχει διαφορα στην μπαταρια αλλα λεμε τωρα Edited by argyris21
the reason i swear so much is because f**k you!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια ειμαι καινουργιος στο forum! ειμαι κατοχος του xperia s και μεχρι στιγμης το μονο θεμα που εχω αντιμετωπισει στις 2,5 εβδομαδες που το χω ειναι η μπαταρια-αυτονομια. περιμενω και γω οπως και αλλος κοσμος οπως διαβασα για να παρουν το update(73), εγω εχω το 67 ακομα:( αντε να δω και γω τι γινεται με το θεμα τις μπαταριας μετα το update!!!

 

δεν σου δείχνει να έχεις update?

Link to comment
Share on other sites

δεν μου δειχνει update και το χω προσπαθησει και σημερα αλλα τζιφος! το τηλ ειναι αγορασμενο απο γερμανο.
the reason i swear so much is because f**k you!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Ουτε σε μενα δουλεψε..βαλε το accuweather

 

Αυτό το widget σε μένα δουλεύει. Δεν είναι του accuweather??

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

δεν μου δειχνει update και το χω προσπαθησει και σημερα αλλα τζιφος! το τηλ ειναι αγορασμενο απο γερμανο.

 

πολύ περίεργο, κλείσε και άνοιξε το μήπως γίνει κάτι

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το widget σε μένα δουλεύει. Δεν είναι του accuweather??

 

Οχι,ποια περιοχη εχει βαλει & πως ακριβως την εχεις γραψει?. πχ.ουτε athens δεν βγαζει

Link to comment
Share on other sites

Οχι,ποια περιοχη εχει βαλει & πως ακριβως την εχεις γραψει?. πχ.ουτε athens δεν βγαζει

 

είναι λίγο μ.. αυτός ο καιρός, βάλε αθηνα/Ελλάδα να το βρει..

Link to comment
Share on other sites

Οχι,ποια περιοχη εχει βαλει & πως ακριβως την εχεις γραψει?. πχ.ουτε athens δεν βγαζει

 

Σέρρες έβαλα. Αλλά όταν το πατάω και "ξεδιπλώνεται" γράφει στο τέλος του παραθύρου 15ημερη πρόβλεψη από Accuweather.

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

εσενα τι δεν σου κανει τωρα?

 

Απλα μου φαινεται παραξενο πως εγω με την ,67 εχω νεοτερες εκδοσεις απο σενα με την ,73 στα

ETS Software Version ,Customization Version & Active Customization ,ολα τα αλλα ειναι ιδια εκτος File System Version που εσυ εχεις την ,73 κι εγω την ,67

Δεν ειναι παραξενο ..?

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4078220#post4078220

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Τελικά άλλαξε κανείς την οθόνη χωρίς να έχει κιτρινίλες και καμένα πίξελ η καινούργια που του έβαλαν;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ουτε με ανοιξε-κλεισε γινεται δουλεια παλι δεν βρισκει update:wacko: παιζει να ειναι random η κατασταση και να ειμαι απο τους τελευταιους που θα το παρουν! ελπιζω!
the reason i swear so much is because f**k you!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Τελικά άλλαξε κανείς την οθόνη χωρίς να έχει κιτρινίλες και καμένα πίξελ η καινούργια που του έβαλαν;

 

Θα σου πω όταν πάρω πίσω το δικό μου από το service.

 

offtopic: ωραία υπογραφή :p

Link to comment
Share on other sites

Θα σου πω όταν πάρω πίσω το δικό μου από το service.

 

offtopic: ωραία υπογραφή :p

 

αγαπημενα service :cry::cry:

the reason i swear so much is because f**k you!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia S

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...