Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

περιμενε να τελειωσει η αγωνιστικη σαιζον και μετα πας σε cu απο καρτοκινητο ολυμπιακος.

 

πότε τελειώνει ; είμαι άσχετος με τα αθλητικά για αυτο ρωτάω. Μέχρι πότε είναι οι αγώνες ; μου είχανε πει οτι το καλοκαίρι σταμάτανε πότε ακριβώς δηλαδη ;

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

πότε τελειώνει ; είμαι άσχετος με τα αθλητικά για αυτο ρωτάω. Μέχρι πότε είναι οι αγώνες ; μου είχανε πει οτι το καλοκαίρι σταμάτανε πότε ακριβώς δηλαδη ;

 

εχει αρκετα ματς ακομα και καποια πολυ ευκολα που προβλεπεται να μπουν πολλα γκολ

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για να μαθω τη ληξη του λογαριασμου με sms στο 1252 τι γραφω???

 

με μηνυμα δεν το μαθαινεις μονο με κληση

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

με μηνυμα δεν το μαθαινεις μονο με κληση

 

συγγνώμη για τη λήξη της κάρτας σιμ δεν μιλάμε; 365 μέρες μετά την τελευταία ανανέωση;

Στο 1252 εκεί που σου λέει το υπόλοιπό σου, αν κάτσεις κ ακουσεις ολοοο το μηνυμα το λεει στο τελος. Επιλογη 1....

Μην με τρελανετε καλέ!

Edited by greeksalad
Link to comment
Share on other sites

συγγνώμη για τη λήξη της κάρτας σιμ δεν μιλάμε; 365 μέρες μετά την τελευταία ανανέωση;

Στο 1252 εκεί που σου λέει το υπόλοιπό σου, αν κάτσεις κ ακουσεις ολοοο το μηνυμα το λεει στο τελος. Επιλογη 1....

Μην με τρελανετε καλέ!

 

αυτο εννοουσα. μονο με κληση στο 1252

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

από καρτοκινητό vodafone μπορούμε να κάνουμε sharing σε CU;

 

αν δε κάνω λάθος μόνο το Ολυμπιακός είναι "κλειστό" και επιτρέπει sharing μόνο από και προς Ολυμπιακό.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ενημερωνουν λεει. Ειναι ενεργοποιημενη αυτη η δυνατοτητα απο την αρχη και οποιος δεν την θελει πρεπει να παρει να την απενεργοποιησει.

Αλλα πειτε μου καποιος, δεν ερχοταν ποτε μυνημα μολις εμπαινες στο internet οτι χρεωνοσουν με 1 ευρω για ολοημερο Internet στο κινητο?

 

Όχι, δεν ερχόταν μήνυμα! Κι εγώ έχω διαμαρτυρηθεί για 2-3 ευρώ που μου είχε φάει αλλά δεν κατάφερα κάτι, δεν το είχα κυνηγήσει πολύ, όμως. Πιστεύω πως θα πρέπει να διαμαρτυρηθούμε στη Vodafone που δεν έρχεται ενημερωτικό SMS για την χρέωση του 1 ευρώ -εγώ είχα στείλει μέιλ, τότε! Όσο για το ότι ήταν ενεργοποιημένο το ιντερνετ από την αρχή χωρίς να το ξέρεις, πάλι πιστεύω ότι δεν θα σε δικαιώσουν, αλλά σίγουρα δεν βλάπτει να στείλεις ένα ωραίο μέιλ που να εξηγείς τι συνέβη και τι αλλαγές θα πρέπει κατά τη γνώμη σου να κάνουν στα συστήματα τους. Μάλλον δεν θα πετύχεις κάτι αλλά όσο κανένας δεν μιλάει σίγουρα δεν θα γίνει τίποτα, αν λέμε τη γνώμη μας, δεν ξέρεις τι γίνεται καμιά φορά!

Link to comment
Share on other sites

από καρτοκινητό vodafone μπορούμε να κάνουμε sharing σε CU;

 

αν δε κάνω λάθος μόνο το Ολυμπιακός είναι "κλειστό" και επιτρέπει sharing μόνο από και προς Ολυμπιακό.

 

οσον αφορά το sharing ξανά ρώτησα και εγώ εχτες μπορεί να κάνει μεταφορά απο ολυμπιακο προς ολυμπιακο . Και απο vοdαfone international σε vοdαfone international . Το vοdαfone νέο καρτοκινητό μπορεί να στείλει και στο νέο καρτοκινητό και σε vοdαfone cu το ίδιο και το vοdαfone cu. Περιορισμός μεταξύ τους έχουνε μόνο το ολυμπιακος και το vοdαfone international. Επίσης στο καρτοκινητό ελτα δεν παρέχετε η υπηρεσία. Ούτε στα παλιά καρτοκινητa navi ούτε σε carrefοur.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

οσον αφορά το sharing ξανά ρώτησα και εγώ εχτες μπορεί να κάνει μεταφορά απο ολυμπιακο προς ολυμπιακο . Και απο vοdαfone international σε vοdαfone international . Το vοdαfone νέο καρτοκινητό μπορεί να στείλει και στο νέο καρτοκινητό και σε vοdαfone cu το ίδιο και το vοdαfone cu. Περιορισμός μεταξύ τους έχουνε μόνο το ολυμπιακος και το vοdαfone international. Επίσης στο καρτοκινητό ελτα δεν παρέχετε η υπηρεσία. Ούτε στα παλιά καρτοκινητa navi ούτε σε carrefοur.

 

σε καρφουρ μια χαρα επιτρεπεται το sharing

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλη η αλλαγη του πακετου, που ειναι προς συμφερον του καταναλωτη, αλλά παραμενει χρεωσιμη υπηρεσια, σε αντιθεση με το F2G που δινει τα λεπτα προς ολους δωρεαν, ως μπονους (με καθε ανανεωση), και οχι με χρεωση..
Link to comment
Share on other sites

καλη η αλλαγη του πακετου, που ειναι προς συμφερον του καταναλωτη, αλλά παραμενει χρεωσιμη υπηρεσια, σε αντιθεση με το F2G που δινει τα λεπτα προς ολους δωρεαν, ως μπονους (με καθε ανανεωση), και οχι με χρεωση..

 

:lol: Έλεος, το σκέφτηκες πολύ πριν να το πεις αυτό; Ρε σπέσιαλιστ, ήμαρτον έχει βαρεθεί όλο το φόρουμ να ακούει την γκρίνια σου για την βόνταφον... :wacko: πιάσε και λίγο τους πράσινους για αλλαγή!

Link to comment
Share on other sites

καλη η αλλαγη του πακετου, που ειναι προς συμφερον του καταναλωτη, αλλά παραμενει χρεωσιμη υπηρεσια, σε αντιθεση με το F2G που δινει τα λεπτα προς ολους δωρεαν, ως μπονους (με καθε ανανεωση), και οχι με χρεωση..

 

Καντο τοτε καρτοκινητο vodafone για να εχεις το δωρεαν χρονο ομιλιας που δινει και το f2g με καθε ανανεωση. Επιλογες υπαρχουν αρκει να ψαξεις να τις βρεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο!!!http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/541702_10150679514589383_655474382_9222737_1885359710_n.jpg

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

καλη η αλλαγη του πακετου, που ειναι προς συμφερον του καταναλωτη, αλλά παραμενει χρεωσιμη υπηρεσια, σε αντιθεση με το F2G που δινει τα λεπτα προς ολους δωρεαν, ως μπονους (με καθε ανανεωση), και οχι με χρεωση..

 

και τζαμπα να τα εδινε,ειμαι σιγουρος οτι κατι θα εβρισκες να πεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το νέο combo 600 σε συνδυασμό με ένα πακέτο ίντερνετ των 60ΜΒ/3Ε για μένα πιστεύω πως είναι ο πιο συμφέρων συνδυασμός!

Έχω πολύ καιρό να πω ένα μπράβο σε μια εταιρία κινητής τηλεφωνίας!

Link to comment
Share on other sites

Το νέο combo 600 σε συνδυασμό με ένα πακέτο ίντερνετ των 60ΜΒ/3Ε για μένα πιστεύω πως είναι ο πιο συμφέρων συνδυασμός!

Έχω πολύ καιρό να πω ένα μπράβο σε μια εταιρία κινητής τηλεφωνίας!

 

60 μβ με 3 ευρω μου φαινονται πανακριβα. Αλλοι εχουν 500 μβ με 5 ευρω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

60 μβ με 3 ευρω μου φαινονται πανακριβα. Αλλοι εχουν 500 μβ με 5 ευρω.

 

Σε περίπτωση που δεν κάνουν μόνιμη την προσφορά αυτή που λες εγώ σκέφτομαι το εξής:

1) 15ευρώ ανανέωση χρόνου άρα 120' προς όλα τα Vodafone

2) Combo 600

3) Πακέτο ίντερνετ 3ε/60ΜΒ

 

Άρα συνολικά έχεις 120ΜΒ μέσα στον μήνα, και μιλάς-στέλνεις με όλους χωρίς να σκέφτεσαι που ανήκουν κτλ... :)

Link to comment
Share on other sites

Σε περίπτωση που δεν κάνουν μόνιμη την προσφορά αυτή που λες εγώ σκέφτομαι το εξής:

1) 15ευρώ ανανέωση χρόνου άρα 120' προς όλα τα Vodafone

2) Combo 600

3) Πακέτο ίντερνετ 3ε/60ΜΒ

 

Άρα συνολικά έχεις 120ΜΒ μέσα στον μήνα, και μιλάς-στέλνεις με όλους χωρίς να σκέφτεσαι που ανήκουν κτλ... :)

 

με τοσα βηματα προς τα εμπρος, νομιζω οτι θα το κρατησουν και τα 500μβ με 5 ευρω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

με τοσα βηματα προς τα εμπρος, νομιζω οτι θα το κρατησουν και τα 500μβ με 5 ευρω.

 

Απ' το στόμα σου και στης Voda το αυτί!

Link to comment
Share on other sites

ειχα τηλ μηνυμα απο βοντα οτι και το καρτοκινητο δινει 100 λεπτα πλεον αντι για 60 με 10ε ανανεωση! δε πιστευω να ειναι κατι ειδικο σαν προσφορα βεβαια
Link to comment
Share on other sites

ειχα τηλ μηνυμα απο βοντα οτι και το καρτοκινητο δινει 100 λεπτα πλεον αντι για 60 με 10ε ανανεωση! δε πιστευω να ειναι κατι ειδικο σαν προσφορα βεβαια

 

Ειναι μονιμο. Με καρτα των 10 100' προς όλους και με καρτα των 20 200' προς ολους

Link to comment
Share on other sites

ειχα τηλ μηνυμα απο βοντα οτι και το καρτοκινητο δινει 100 λεπτα πλεον αντι για 60 με 10ε ανανεωση! δε πιστευω να ειναι κατι ειδικο σαν προσφορα βεβαια

 

δεν μου ηρθε τετοιο μηνυμα σε 3 αριθμους.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επιτελους, φτηνα πακετα με πολλες επιλογες.

Εγω παντως παιδια εψησα τους 3-4 που μιλαμε με whats up και την επομενη βδομαδα αν δεν δωσουν τα ιδια πακετα (που ειμαι σιγουρος οτι δεν), την καναμε για cu.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...