Jump to content

Γενικές συζητήσεις περί συσκευών Xperia


jvp4ant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

και για τις αναπαντητες τι να κανω? αυτο ειναι μονο για τα μηνυματα...

Δες αυτο https://market.android.com/details?id=imoblife.blink&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImltb2JsaWZlLmJsaW5rIl0.

Βαγγέλης
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 18,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εκανα root την συσκευη, εγκατεστησα το Titanium Backup -pro αλλα δεν βλεπω πουθενα καποιο εικονιδιο για να το ανοιξω.

 

Το βλεπω μεσα απο τις εφαρμογες αλλα sort cut μεσα στο μενου του τηλ δεν υπαρχει....ξερει κανεις να μου πει τι πρεπει να κανω?

 

ευχαριστω!!

Μήπως αν σύροντας προς τα αριστερά μέσα στο μενού των εφαρμογών είναι τέρμα δεξιά ; :p

Link to comment
Share on other sites

 

To εχω βαλει αυτο φιλε αλλα δεν αναβει το λεντακι στις αναπαντητες:(

 

και κατι αλλο,υπαρχει περιπτωση να μπορουμε να χρησιμοποιησουμε το htc ime πληκτρολογιο στο κινητο μας??

Edited by jmallen3
Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου

http://img.tapatalk.com/58dac659-e798-daf6.jpg

 

 

Sent from my MT11i using Tapatalk

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

http://img.tapatalk.com/58dac659-ea15-991d.jpg

Γύρισα στο σπιτι κ ήμουν στο 65%!

Δε το αφησα απο την ωρα που μπηκα και είμαι στο 5% με nfs tapatalk wifi Facebook!!αν το αφηνα με εβγαζε κ αυριο ανετα!

3 μερες της εχω

 

Sent from my MT11i using Tapatalk

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

Έχεις εγκαταστήσει handsent sms ;

 

ναι φιλε και στα μηνυματα δεν εχω προβλημα,αναβει κανονικα το λεντακι,με τις αναπαντητες εχω θεμα

Link to comment
Share on other sites

ναι φιλε και στα μηνυματα δεν εχω προβλημα,αναβει κανονικα το λεντακι,με τις αναπαντητες εχω θεμα

 

Δοκίμασε να το κάνεις μια απεγκατάσταση μήπως στο κάνει αυτό το πρόβλημα.:)

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να το κάνεις μια απεγκατάσταση μήπως στο κάνει αυτό το πρόβλημα.:)

 

εισαι τεραστιος φιλε μου!:D

και για να βοηθησω και εγω λιγακι, οποιος θελει για μενα το καλυτερο πληκτρολογιο για android στο κινητο μας το κατεβαζει απο εδω και το κανει install:http://dl.dropbox.com/u/17723063/HTC_IME_Xperia_Inteks.apk

 

αφου το περασετε στην sd card,με εναν file explorer το κανετε install,μετα πατα ρυθμισεις,γλωσσα κια πληκτρολογιο και τσεκαρετε το HTC IME.

Επειτα πατε καπου που ειναι να γραψετε (πχ μηνυματα) και πριν πατησετε στο κενο για να εμφανιστει το πληκτρολογιο,πατατε πανω στο κενο με πατημενο το δαχτυλο και μετα επιλεγετε μεθοδος εισοδου και στη συνεχει HTC IME και πιστεψτε με θα το λατρεψετε!

Link to comment
Share on other sites

εισαι τεραστιος φιλε μου!:D

και για να βοηθησω και εγω λιγακι, οποιος θελει για μενα το καλυτερο πληκτρολογιο για android στο κινητο μας το κατεβαζει απο εδω και το κανει install:http://dl.dropbox.com/u/17723063/HTC_IME_Xperia_Inteks.apk

 

αφου το περασετε στην sd card,με εναν file explorer το κανετε install,μετα πατα ρυθμισεις,γλωσσα κια πληκτρολογιο και τσεκαρετε το HTC IME.

Επειτα πατε καπου που ειναι να γραψετε (πχ μηνυματα) και πριν πατησετε στο κενο για να εμφανιστει το πληκτρολογιο,πατατε πανω στο κενο με πατημενο το δαχτυλο και μετα επιλεγετε μεθοδος εισοδου και στη συνεχει HTC IME και πιστεψτε με θα το λατρεψετε!

Συγνωμη για τις μεγάλες screenshot αλλα το tapatalk φταίει:p

Βαλε μας μια φωτο να το δούμε!

 

 

Sent from my MT11i using Tapatalk

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη για τις μεγάλες screenshot αλλα το tapatalk φταίει:p

Βαλε μας μια φωτο να το δούμε!

 

 

Sent from my MT11i using Tapatalk

 

δηλαδη με αμφισβητεις και δεν με πιστευεις?:p:p

ετοιμη και η φωτο:

http://dl.dropbox.com/u/17723063/screenshot_2011-12-23_2315.png

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη με αμφισβητεις και δεν με πιστευεις?:p:p

ετοιμη και η φωτο:

http://dl.dropbox.com/u/17723063/screenshot_2011-12-23_2315.png

 

Οχι ποτε!!!απλα ήθελα να το δω κ να κρινω:-P

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

[quote=iliasx8;3913255

Sent from my MT11i using Tapatalk

 

Εμένα μου βγάζει 1404.. :confused: :confused: γιατί?

:X

Ο πραγματικός χαρακτήρας κάποιου φαίνεται σε υπολογιστή με αργό ιντερνετ..

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση, παιζει 720p βιντεο και θα παρει το android 4.0.3 το τηλεφωνο?

 

Nαι και στις δυο ερωτησεις σου.....:lol::lol:

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα εξ΄αρχής είναι στο 255 , αν το βάλω στο 250 που λες, θα αλλάξει κάτι προς περισσότερη φωτεινότητα ;

 

Eχει το brightness και το max brightness,η καπως ετσι,το ενα απο τα 2 ειναι ρυθμισμενο στο 230 και το κανεις πχ 250.Μετα πατας το πληκτρο επιστροφης,και στη συνεχεια πατας στις ρυθμισεις "αποθηκευση και εξοδς".....:)

 

Αξιζει να το παρω , τι λετε? Εχει προβληματα?

 

Αν το βρει πουθενα,παρτο με κλειστα ματια (κοιτα κοτσοβολο,τουλαχιστον 3 που πηραν απο αυτον δεν ειχανε απολυτος κανενα προβλημα,οπως και εγω.Δεν ξερω αν ειναι απλη συμπτωση.......)

Παρουσιασε σε μερικους προβλημα με επανεκινησεις,καμενα πιξελ,αλλα στο αλλαζουν αμεσως στην πρωτη βδομαδα.......;)

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη με αμφισβητεις και δεν με πιστευεις?:p:p

ετοιμη και η φωτο:

http://dl.dropbox.com/u/17723063/screenshot_2011-12-23_2315.png

 

πως ειναι ετσι το πληκτρολογιο??ουαου..εισαι ρουτ?

 

Αν το βρει πουθενα,παρτο με κλειστα ματια (κοιτα κοτσοβολο,τουλαχιστον 3 που πηραν απο αυτον δεν ειχανε απολυτος κανενα προβλημα,οπως και εγω.Δεν ξερω αν ειναι απλη συμπτωση.......)

Παρουσιασε σε μερικους προβλημα με επανεκινησεις,καμενα πιξελ,αλλα στο αλλαζουν αμεσως στην πρωτη βδομαδα.......;)

 

εγω που το αγορασα απο πλαισιο ειμαι ικανοποιημενος...ηρθε σχεδον μετα απο 2 εβδομαδες

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Στον Κωτσοβολο ειναι ακομα διαθεσιμο. Το παραγγελνετε και σας το φερνουν σε 2 εργασιμες. Αν το παραγγειλετε απο το καταστημα του mall μπορειτε να το παρετε στα 189 γιατι εχουν μια προσφορα. Συγκεκριμενα, κανουν 5% εκπτωση απο τη φθηνοτερη τιμη που μπορειτε να το βρειτε σε καταστημα μεσα στο mall. Επειδη το εχει το πλαισιο πιο φθηνα, 199 αντι για 199,99 ,τους το λετε και σας κανουν την εκπτωση.
Link to comment
Share on other sites

Όποιος θέλει να το πάρει υπάρχει εδώ και 4 ευρουλάκια φθηνότερο.:cool:

 

Εγώ έψαχνα πέρυσι αυτό το κατάστημα, έπαιρνα τηλέφωνο τίποτα και όταν πήγα απο εκεί είχε κλείσει και είχε ανοίξει άλλο κατάστημα

nokia 3210, nokia 3310, nokia 3330, sony ericsson t68i, sony ericsson t610, sony ericsson t630, sharp gx30i, nokia 6670, nokia n70, sony ericsson g900, nokia 5800, samsung omnia, samsung wave, samsung corby, samsung monte, nokia 1800, sony ericsson xperia neo V, sony xperia U, sony xperia Z, lg nexus 4, sony xperia Z, sony xperia Z1
Link to comment
Share on other sites

ε καποιος που ξερει καλα την γλωσσα ας ζητησει απο sonyericcson update με επιλογη on/off για τον αυτοματο ρυθμιστη φωτινοτητας

δε θα κανουν τιποτα?

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω κολησει στα πολυ απλα!

Πως βαζω ηχο για sms(:wacko::wacko::wacko:)

Kαι γιατι αυξο-μειωνει η ενταση ηχου κλησης ετσι ευκολα?:wacko::wacko::wacko::wacko::wacko:

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Γενικές συζητήσεις περί συσκευών Xperia
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...