Jump to content

[Modding] Huawei U8800 IDEOS X5


navi55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μετά απο πολλές γύρες σε δίαφορες ρομ η τελευταια miui με έχει αφήσει με ανοιχτό το στόμα, πανέμορφη ρομ, root και o/c απο την αρχή, γρήγορη, λειτουργική, αν και "iphone-ίζει" λίγο δεν με ενδιαφέρει καθόλου διότι σου δίνει την ευχρηστία ios με την δυνατότητα παραμετροποίησης android...ότι καλύτερο για μένα. μου έχει λύσει το θέμα με το πιξελιασμένο βίντεο, υποστιρίζει κανονικά την εφαρμογή για το fm radio!

μοναδική μέχρι τώρα παραφωνία ότι δεν έχω εικόνα σε videocalling με το skype.

 

Install Skype 2.0.0.47 .apk και εισαι ετοιμος!

Sony Ericsson Is My God
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Οκ βρήκα το πως να κάνω downgrade στο κινητό μου από το XDA.

Για την διαδικασία αυτή χρησιμοποίησα την ρομ που ανέφερα παραπάνω.

Θα μεταφράσω την διαδικασία όπως την βρήκα στο XDA για οποιον άλλο ενδιαφέρεται να κάνει το ίδιο και δεν ξέρει πως.

 

Original:

I managed to downgrade to 2.2:

Get some 2.2 update, mine was b136.

First tried to update from sd card, it failed. Then tried from the internal SD and it worked (Take off the external SD first). But the update was too fast and it only booted to original recovery (with some warnings). So i did the update again and now it toke the usual time. But it it still only booted to original recovery (with some warnings). Then i did a factory reset from the original recovery, and voila, it booted to 2.2!

 

Once the 2.2 was booted, i copied CWM recovery in the pink screen and it works now too. Then i was able to install Miui again.

 

straight restore did not work for some reason, maybe needs to format everything first?

 

Μετάφραση:

Κατάφερα να κάνω downgrade σε 2.2:

Κατεβάστε κάποιο Update του 2.2, το δικό μου ήταν το b136.

Πρώτα δοκίμασα να κάνω αναβάθμιση από την εξωτερική sd, η οποία απέτυχε. Τότε δοκίμασα από την εσωτερική και δούλεψε (Βγάλτε την εξωτερική πρώτα από το κινητό). Αλλά έγινε πάρα πολύ γρήγορα και έκανε μόνο boot στο μαμίσιο recovery (και έδειχνε κάποιες προειδοποιήσεις). Έτσι έκανα και πάλι αναβάθμιση και τώρα έκανε την συνιθησμένη ώρα για αναβάθμιση. Αλλά και πάλι έκανε μόνο boot στο μαμίσιο recovery(και πάλι έδειχνε κάποιες προειδοποιήσεις). Τότε επέλεξα να κάνω factory reset από το recovery, και μετά την επανεκίνηση bootαρε στο 2.2!

 

Λοιπόν έχουμε:

1)Κατεβάζετε μία επίσημη 2.2 ρομ.(Η b136 και αυτή που ανέφερα εγώ σε ένα παραπάνω μύνημα πρέπει να δουλέβουν σίγουρα)

2)Στην Β138 που είχα κατεβάσει εγώ υπήρχε ένας φάκελος dload(Λογικά και στην Β136 το ίδιο πρέπει να είναι). Τον αντιγράφετε στην εσωτερική κάρτα μνήμης του κινητού.

3)Επιλέγετε να μην κάνει γρήγορη εκκίνηση το κινητό, βγάζετε την εξωτερική κάρτα sd και μετά το κλείνετε.

4)Το ξανα ανοίγετε κρατώντας πατημένα τα vol+ και vol- και η εγκατάσταση πρέπει να αρχίσει.

5)Όταν η εγκατάσταση τελειώσει το κινητό θα σβήσει. Το ανοίγετε και πρέπει να σας φορτώσει το μαμίσιο recovery με αρκετά προειδοποιητικά μυνήματα από κάτω από τις επιλογές.

6)Κλείνετε το κινητό και το ξανανοίγετε πατώντας και πάλι τα vol+ και vol-.

7)Η εγκατάσταση ξεκινάει και πάλι. Αυτήν την φορά θα κάνει πολύ περισσότερη ώρα να τελειώσει η εγκατάσταση. Το κινητό θα ξανακλείσει μόλις τελειώσει η εγκατάσταση.

8)Το ξανανοίγετε και θα σας φορτώσει και πάλι στο μαμίσιο recovery. Εκεί έχει μια επιλογή Factory Reset ή κάτι παρόμοιο. Το επιλέγετε και μετά που τελειώσει επιλέγετε επανεκκίνηση του τηλεφώνου.

9)Αυτό ήταν. Τώρα κανονικά πρέπει να φορτώσει το 2.2. Μην ανησυχήσετε άμα κάνει μια-δυο επανεκκινήσεις μόνο του μέχρι να φορτώσει κανονικά. Το έκανε και το δικό μου αλλά τώρα είναι μια χαρά.

 

EDIT: Οκ επειδή έχει περάσει πολύς καιρός από όταν είχα πρωτορουτάρει το κινητό μου, και τώρα δεν μπορώ να βρώ ούτε το z4root ούτε το superoneclick μπορείτε να μου πείτε πώς να το ρουτάρω και πάλι με την μαμίσια 2.2.2 ρομ?

Edited by manoysos1175
Link to comment
Share on other sites

Οκ βρήκα το πως να κάνω downgrade στο κινητό μου από το XDA.

Για την διαδικασία αυτή χρησιμοποίησα την ρομ που ανέφερα παραπάνω.

Θα μεταφράσω την διαδικασία όπως την βρήκα στο XDA για οποιον άλλο ενδιαφέρεται να κάνει το ίδιο και δεν ξέρει πως.

 

Original:

 

 

Μετάφραση:

 

 

Λοιπόν έχουμε:

1)Κατεβάζετε μία επίσημη 2.2 ρομ.(Η b136 και αυτή που ανέφερα εγώ σε ένα παραπάνω μύνημα πρέπει να δουλέβουν σίγουρα)

2)Στην Β138 που είχα κατεβάσει εγώ υπήρχε ένας φάκελος dload(Λογικά και στην Β136 το ίδιο πρέπει να είναι). Τον αντιγράφετε στην εσωτερική κάρτα μνήμης του κινητού.

3)Επιλέγετε να μην κάνει γρήγορη εκκίνηση το κινητό, βγάζετε την εξωτερική κάρτα sd και μετά το κλείνετε.

4)Το ξανα ανοίγετε κρατώντας πατημένα τα vol+ και vol- και η εγκατάσταση πρέπει να αρχίσει.

5)Όταν η εγκατάσταση τελειώσει το κινητό θα σβήσει. Το ανοίγετε και πρέπει να σας φορτώσει το μαμίσιο recovery με αρκετά προειδοποιητικά μυνήματα από κάτω από τις επιλογές.

6)Κλείνετε το κινητό και το ξανανοίγετε πατώντας και πάλι τα vol+ και vol-.

7)Η εγκατάσταση ξεκινάει και πάλι. Αυτήν την φορά θα κάνει πολύ περισσότερη ώρα να τελειώσει η εγκατάσταση. Το κινητό θα ξανακλείσει μόλις τελειώσει η εγκατάσταση.

8)Το ξανανοίγετε και θα σας φορτώσει και πάλι στο μαμίσιο recovery. Εκεί έχει μια επιλογή Factory Reset ή κάτι παρόμοιο. Το επιλέγετε και μετά που τελειώσει επιλέγετε επανεκκίνηση του τηλεφώνου.

9)Αυτό ήταν. Τώρα κανονικά πρέπει να φορτώσει το 2.2. Μην ανησυχήσετε άμα κάνει μια-δυο επανεκκινήσεις μόνο του μέχρι να φορτώσει κανονικά. Το έκανε και το δικό μου αλλά τώρα είναι μια χαρά.

 

EDIT: Οκ επειδή έχει περάσει πολύς καιρός από όταν είχα πρωτορουτάρει το κινητό μου, και τώρα δεν μπορώ να βρώ ούτε το z4root ούτε το superoneclick μπορείτε να μου πείτε πώς να το ρουτάρω και πάλι με την μαμίσια 2.2.2 ρομ?

 

Με το z4root. :P (Εφοσον ειναι free .apk το ποσταρω!) http://www.bazaarandroid.com/search/view?search_top=z4root

Sony Ericsson Is My God
Link to comment
Share on other sites

Με το z4root. :P (Εφοσον ειναι free .apk το ποσταρω!) http://www.bazaarandroid.com/search/...rch_top=z4root

Ευχαριστώ για την απάντηση. Με το να μην το βρίσκω στο market νόμιζα ότι είχε σταματήσει να χρησιμοποιήται.

Κατεβάζω το 1.3.1 ή κάποιο άλλο?

 

EDIT: Βλακεία μου τελικα. Δεν χρειαζόμουν να ρουτάρω την συσκευή. Απλά πέρασα το CWM και εγκατέστησα ξανά την MIUI και όλα δουλεύουν μια χαρά προς το παρόν.

Edited by manoysos1175
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα θα ηθελα την βοηθεια σας εχω βαλει την MIUI 1.1.25 ολα μια χαρα αλλα εχω ενα προβλημα δεν μου εχει τα ελληνικα στο πληκτρολογιο,κατεβασα ελληνικο πληκτρολογιο αλλα τπτ,ενα δευτερο προβλημα εχει την stoc franco kernel και θα ηθελα να την αναβαθμισω πως μπορω να το κανω αυτο?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα θα ηθελα την βοηθεια σας εχω βαλει την MIUI 1.1.25 ολα μια χαρα αλλα εχω ενα προβλημα δεν μου εχει τα ελληνικα στο πληκτρολογιο,κατεβασα ελληνικο πληκτρολογιο αλλα τπτ,ενα δευτερο προβλημα εχει την stoc franco kernel και θα ηθελα να την αναβαθμισω πως μπορω να το κανω αυτο?

 

εγώ έχω το touchpal με το ελληνικο πακέτο αυτό που είχε η στοκ ρομ της wind και δουλεύει κανονικά με ελληνικά

-το καλό μπορεί πάντα να γίνει καλύτερο

-οχι πάντα...

-πάντα!!! ψάξτο στο google και θα δεις!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες.

Θα ηθελα να κανω δυο ερωτησεις εκ των οποιων η μια ειναι λιγακι συνομωσιολογικου τυπου!

 

Μου ειχε πει πριν καιρο ενας φιλος πως τα κινητα οπως ειναι γνωστο εχουν καποιες κρυφες λειτουργιες

οπως κρυφη ηχογραφηση ειτε ειναι απενεργοποιημενο η ενεργοποιημενο το τηλεφωνο.

Ετσι λοιπον μου ειχε πει οτι μπορουμε να τα βαζουμε μεσα σε αλουμινενια κουτια τα κινητα και αυτες οι λειτουργιες

δεν μπορουν να ενεργοποιηθουν η να δουλεψουν σωστα τουλαχιστον, ισχυει αυτο?

 

Και αν ισχυει, ειναι επικινδυνο να βαζουμε τα τηλεφωνα σε αλουμινενια σκευη?

Ρωταω σε περιπτωση που μπορει να απομαγνητιστει και να χαλασει η συσκεη!

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο εχω και εγω αλλα οταν παω στα settings στο γλωσσα γραφἢς πληκτρολογιου δεν μου εχει τα ελληνικα εχει ολες τις αλλες γλωσσες και μου εχει μια γλωσσα με κατι τετραγωνακια μαλλον αυτα ειναι τα ελληνικα αλλα μαλλον δεν μπορει να τα αποκωδικοποιηση
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα θα ηθελα την βοηθεια σας εχω βαλει την MIUI 1.1.25 ολα μια χαρα αλλα εχω ενα προβλημα δεν μου εχει τα ελληνικα στο πληκτρολογιο,κατεβασα ελληνικο πληκτρολογιο αλλα τπτ,ενα δευτερο προβλημα εχει την stoc franco kernel και θα ηθελα να την αναβαθμισω πως μπορω να το κανω αυτο?

 

Ποσο πιο απλο απο το να δεις το 1ο (πρωτο) μολις post αυτου του θεματος....

Sony Ericsson Is My God
Link to comment
Share on other sites

H miui 1.1.25 ξερουμε ποια εκδοση κερνελ του φρανκο εχει...???Γιατι δεν μπορω να την βρω στις πληροφοριες τηλεφωνου......

 

Δεν εχει του franco.Στην 1.12.02 ενσωματωσαν του franco..

Sony Ericsson Is My God
Link to comment
Share on other sites

Οκ βρήκα το πως να κάνω downgrade στο κινητό μου από το XDA.

Για την διαδικασία αυτή χρησιμοποίησα την ρομ που ανέφερα παραπάνω.

Θα μεταφράσω την διαδικασία όπως την βρήκα στο XDA για οποιον άλλο ενδιαφέρεται να κάνει το ίδιο και δεν ξέρει πως.

 

Original:

 

 

Μετάφραση:

 

 

Λοιπόν έχουμε:

1)Κατεβάζετε μία επίσημη 2.2 ρομ.(Η b136 και αυτή που ανέφερα εγώ σε ένα παραπάνω μύνημα πρέπει να δουλέβουν σίγουρα)

2)Στην Β138 που είχα κατεβάσει εγώ υπήρχε ένας φάκελος dload(Λογικά και στην Β136 το ίδιο πρέπει να είναι). Τον αντιγράφετε στην εσωτερική κάρτα μνήμης του κινητού.

3)Επιλέγετε να μην κάνει γρήγορη εκκίνηση το κινητό, βγάζετε την εξωτερική κάρτα sd και μετά το κλείνετε.

4)Το ξανα ανοίγετε κρατώντας πατημένα τα vol+ και vol- και η εγκατάσταση πρέπει να αρχίσει.

5)Όταν η εγκατάσταση τελειώσει το κινητό θα σβήσει. Το ανοίγετε και πρέπει να σας φορτώσει το μαμίσιο recovery με αρκετά προειδοποιητικά μυνήματα από κάτω από τις επιλογές.

6)Κλείνετε το κινητό και το ξανανοίγετε πατώντας και πάλι τα vol+ και vol-.

7)Η εγκατάσταση ξεκινάει και πάλι. Αυτήν την φορά θα κάνει πολύ περισσότερη ώρα να τελειώσει η εγκατάσταση. Το κινητό θα ξανακλείσει μόλις τελειώσει η εγκατάσταση.

8)Το ξανανοίγετε και θα σας φορτώσει και πάλι στο μαμίσιο recovery. Εκεί έχει μια επιλογή Factory Reset ή κάτι παρόμοιο. Το επιλέγετε και μετά που τελειώσει επιλέγετε επανεκκίνηση του τηλεφώνου.

9)Αυτό ήταν. Τώρα κανονικά πρέπει να φορτώσει το 2.2. Μην ανησυχήσετε άμα κάνει μια-δυο επανεκκινήσεις μόνο του μέχρι να φορτώσει κανονικά. Το έκανε και το δικό μου αλλά τώρα είναι μια χαρά.

 

EDIT: Οκ επειδή έχει περάσει πολύς καιρός από όταν είχα πρωτορουτάρει το κινητό μου, και τώρα δεν μπορώ να βρώ ούτε το z4root ούτε το superoneclick μπορείτε να μου πείτε πώς να το ρουτάρω και πάλι με την μαμίσια 2.2.2 ρομ?

 

Εμενα ολο σε μοβ οθονη με βγαζει δεν λεει να κανει update

Την βρήκα και θα την παντρευτώ :X ..................
Link to comment
Share on other sites

Εμενα ολο σε μοβ οθονη με βγαζει δεν λεει να κανει update

Έχεις αντιγράψει τον φάκελο dload από το αρχείο που κατέβασες στην εσωτερική μνήμη sd του κινητού και δεν ξεκινάει η αναβάθμιση?

Παράξενο. Ποια επίσημη ρομ έχεις κατεβάσει?

Link to comment
Share on other sites

Έχεις αντιγράψει τον φάκελο dload από το αρχείο που κατέβασες στην εσωτερική μνήμη sd του κινητού και δεν ξεκινάει η αναβάθμιση?

Παράξενο. Ποια επίσημη ρομ έχεις κατεβάσει?

 

Ενταξει το ελυσα με εξωτερικη sd card 512mb δοκιμασα μια 8gb class 6 τπτ ουτε μια 1gb που ειχα πλεον ειμαι σε 2.2 αλλα δεν ψηνεται να δουλεψει το wifi απο εσωτερικη δεν δουλεψε παντως

Την βρήκα και θα την παντρευτώ :X ..................
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει του franco.Στην 1.12.02 ενσωματωσαν του franco..

 

Σε ευχαριστω και απ'οτι εχω καταλαβει θα αργησει να βγει ελληνικη καινουρια miui :cool:........

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω και απ'οτι εχω καταλαβει θα αργησει να βγει ελληνικη καινουρια miui :cool:........

 

Απο ο,τι εχω καταλαβει εχεις την 1.11.25.

Γιατι δν βαζεις την 1.12.02? δεν χρησιμοποιω τα Ελληνικα μα νομιζω πως γενικα πολλα θα αργησουν μιας και ο "συνεχιστης" της MIUI για το Χ5 ,εκαψε το κινητακι του με μερικες χακεριες που εκανε....

 

Δικηγορος του διαβολου: Μηπως ολοι "brickarουν τα κινητακια τους κ μετα "αγοραζουν καινουρια" με τα πλουσιοπαροχα donate των fans??Θα ρωτουσε ενας κακοπροαιρετος...!!! :devil:

Επισης πολλη προσοχη σε οσους φορτωσουν την 1.12.02_ML εχει ενα bug οσων αφορα το FPS της οθονης... Αν εχετε προβλημα πειτε μου ,για να σας πω την λυση που ακολουθησα ο ιδιος επειτα απο οδηγιες του dev που διεθεσε την εκδοση!

Sony Ericsson Is My God
Link to comment
Share on other sites

Ενταξει το ελυσα με εξωτερικη sd card 512mb δοκιμασα μια 8gb class 6 τπτ ουτε μια 1gb που ειχα πλεον ειμαι σε 2.2 αλλα δεν ψηνεται να δουλεψει το wifi απο εσωτερικη δεν δουλεψε παντως

Χαίρομαι που το κατάφερες τελικά:). Εμένα το δικό μου κινητό έκανε το αντίθετο. Από εξωτερική δεν έκανε αναβάθμιση για κανέναν λόγο. Μόνο από εσωτερική δούλεψε και γι'αυτό το τόνισα να γίνει από αυτήν. Αυτό το κινητό δεν σταματάει να με εκπλήζει:lol:. Κάθε συσκευή μπορεί να λειτουργεί εντελώς διαφορετικά:p.

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που το κατάφερες τελικά:). Εμένα το δικό μου κινητό έκανε το αντίθετο. Από εξωτερική δεν έκανε αναβάθμιση για κανέναν λόγο. Μόνο από εσωτερική δούλεψε και γι'αυτό το τόνισα να γίνει από αυτήν. Αυτό το κινητό δεν σταματάει να με εκπλήζει:lol:. Κάθε συσκευή μπορεί να λειτουργεί εντελώς διαφορετικά:p.

 

 

Βασικα εκανα κορυφαια βλακεια εβαλα ρομ απο το pro ειδα και εγω ραδιο στις εφαρμογες και λεω τι και κοιταω στις πληροφοριες οτι εχω προ

Την βρήκα και θα την παντρευτώ :X ..................
Link to comment
Share on other sites

Απο ο,τι εχω καταλαβει εχεις την 1.11.25.

Γιατι δν βαζεις την 1.12.02? δεν χρησιμοποιω τα Ελληνικα μα νομιζω πως γενικα πολλα θα αργησουν μιας και ο "συνεχιστης" της MIUI για το Χ5 ,εκαψε το κινητακι του με μερικες χακεριες που εκανε....

 

Δικηγορος του διαβολου: Μηπως ολοι "brickarουν τα κινητακια τους κ μετα "αγοραζουν καινουρια" με τα πλουσιοπαροχα donate των fans??Θα ρωτουσε ενας κακοπροαιρετος...!!! :devil:

Επισης πολλη προσοχη σε οσους φορτωσουν την 1.12.02_ML εχει ενα bug οσων αφορα το FPS της οθονης... Αν εχετε προβλημα πειτε μου ,για να σας πω την λυση που ακολουθησα ο ιδιος επειτα απο οδηγιες του dev που διεθεσε την εκδοση!

 

Κοιτα να σου πω την αληθεια δεν τα παιζω και στα δαχτυλα τα αγγλικα οποτε γι'αυτο θελω ελληνικα......Κοιτα και εγω το ψιλοπιστευω αυτο που λες αλλα λεει κι'ολας οτι θα το στειλει για να το φτιαξει και ελπιζει να το φτιαξουν το συντομοτερο δυνατο...Το εχει η μοιρα μου παντως οποτε βαζω αλλη ρομ ξαφνικα οι developers τα παρατανε....:p

Link to comment
Share on other sites

αυτο που δεν μπορω να καταλάβω ειναι γιατι περάσατε αμεσως την πιο χάλια rom που βγήκε!!!???

σιγά ρε παιδια! πως κανετε έτσι.

λειτουργικο τηλέφωνο θέλουμε κι οχι να κάψουμε το κινητάκι μας!

υπομονη και όλα θα διορθωθουν, και όταν διορθωθουν σχεδόν, όλοι μας θα έχουμε αλλάξει τηλέφωνο!!!

εδω πουλάνε το sony νεον199€! στην τελική σιγά τα λάχανα, κρίση δεν έχουμε?

Πέλαγο να ζήσω δε θα βρω

σε ψυχή ψαριού κορμί γατίσιο

κάθε βράδυ βγαίνω να πνιγώ

πότε άστρα πότε άκρη της αβύσσου

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά βοήθεια τι μλκ ρομ ειναι αυτη???

Τωρα που δε βλέπει την sd τι κάνουμε?

Προσπαθώ να κάνω restore απο το cwm σε ένα backup που είχα πάρει πρίν ξεκινήσω... μακάρι να γίνει γιατί η rom αυτή για καλό εγκαταστάθηκε αλλά...

 

Edit: To restore έγινε ΑΨΟΓΑ! Β160 και ξερό ψωμί! Κατεβασμένη από τα πρώτα ποστ αυτου του thread!

Edited by arj
Link to comment
Share on other sites

Ελεος παλι θα ξαναφλασαρω η καμερα τα εδειχνε ολα πανω κατω και σε μια αποχρωση του μπλε και το πηρα χαμπαρι αφου το χα στησει το κινητο ελεος φαγαμε ολη τη μερα παλι
Την βρήκα και θα την παντρευτώ :X ..................
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα και πάλι,δυστυχώς τα πράγματα με την μπέτα έκδοση δε πάνε καλά.

Κατάφερα να κάνω root το κινητό,βάζω με την ροζ οθόνη το recover.img κάνω επανεκκίνηση πατώντας το + και το κουμπί εκκίνησης αλλά τζίφος.

Δεν μπαίνει με τίποτα στο clockwork recovery.Συνεχώς το ίδιο και μετά από 2-3 επανεκκινήσεις μπαίνει πάλι στην μαμά μπέτα 2.3

Βοηθήστε ρε παιδιά είναι η πρώτη φορά που κάνω ροοτ.Βάζω screenshot των αρχείων που βλέπω όταν έχω ροζ οθόνη.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια BETA ειναι κ την αποσυρανε! Θα βγαλουν παλι BETA την Πεμπτη!! Τι καθεστε και ασχοληστε κ μπλεκεστε... Περιμεντε να βγει η ALPHA/final εκδοση κ επειτα μπορειτε πολυ ομορφα να βαλετε MIUI ή την νεα CM... :P
Sony Ericsson Is My God
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου το κατάλαβα ότι έκανα βλακεία που την έβαλα,τώρα μπορείς να με βοηθήσεις και να μου πείς τι να ακολουθήσω

για να βάλω κάτι που να λειτουργεί σωστά?:confused:

 

edit:με το πόστ του manoysos1175 κατάφερα να ξαναπάω στην 2.2 ευτυχώς.Ευχαριστώ.

Edited by Giannisrethymno
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...