Jump to content

myphone.gr :: προτάσεις για βελτίωση


dedcat
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν και ξερω οτι το φορουμ του Buy - Sell ειναι απλα για εξυπηρετηση , θα ηθελα να προτεινω αν ειναι δυνατον η τιμη του προιοντος να γινει υποχρεωτικη γιατι πολλες αγγελιες δεν αναφερουν τιμη ή λενε στην τιμη συζητισιμη .

 

Πιστευω θα γλιτωνε πολυ χρονο και πμ αν αναγραφοταν η τιμη .

 

Το ιδιο και για την περιοχη , γιατι δεν γινεται να λεει συναντηση και περιοχη Αγνωστη .

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

σβηνω κι'εγω το ποστ μου , αφου δεν απαντηθηκε και απλα το επομενο μυνημα φιμωθηκε.

μην σβηνετε αυτα που γραφουμε απλα πεστε μας να μην εκφερουμε την γνωμη μας για το φορουμ.

ευχαριστω.

Edited by Nitse4
Link to comment
Share on other sites

Κι'εγω για το buy-sell θα ηθελα να μιλησω..μιλωντας με 1 φιλο,μου εκανε το ιδιο ερωτημα που εχω κι'εγω.

Για ποιο λογο να θελει τοσα πολλα μυνηματα,πιστευω οτι 50 με μηνυματα μπορεις να καταλαβεις το ατομο που γραφει και εαν τα μηνυματα δεν εχουν νοημα,τοτε ανεβαζεις για το συγκεκριμενο ατομο το οριο.

Καποιος που θελει να δει τις αγγελιες ανετα αρχιζει και γραφει οτι ναναι.

Εγω πχ δεν εχω 150 σε 5 χρονια και δεν μου χρειαστηκε το buy-sell αλλα καποιος σαν εμενα που θα ηθελε να πουλησει το κινητο του γιατι να αναγκαστει να γραφει οι ναναι?

Ααα και θα συνφωνησω με τον kprse με αυτα που εγραψε.

 

Να ΜΗΝ γράφετε ότι να'ναι, γιατί θα γίνετε ΒΑΝ. Να γράφετε γόνιμα σχόλια.

 

Α και αν θέλετε να πουλήσετε τα κινητά σας, να τα βάλετε στο Ricardo. :) Οι Όροι του B&S είναι αυστηροί για κάποιον λόγο. Και θα παραμείνουν έτσι.

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν υπάρχει δυνατότητα θετικής ή αρνητικής βαθμολόγησης κάποιου post ώστε να μην γράφω από κάτω ότι συμφωνώ ή ότι με ενδιαφέρει κι εμένα ή ότι διαφωνώ?

Πολλές φορές πάει το χέρι μου αυτόματα να το κάνω, συνηθισμένος από άλλα forum, αλλά δεν υπάρχει η αντίστοιχη δυνατότητα.

| Ericsson GF768 | Sony Ericsson Z600 | Sony Ericsson Z550i | ZTE Blade | MOTOROLA ATRIX | ELEPHONE P3000s | Lenovo K3 Note | Lenovo Vibe P1 Pro | Samsung Galaxy Note 9 | Samsung Galaxy S22 Ultra |

 

Link to comment
Share on other sites

μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος γιατί θέλει login τόσο συχνά?

αφήνω το pc, φτιάχνω ένα καφέ γυρνάω και θέλει πάλι login.

από που μπορώ να το ρυθμίσω αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Κατά την διάρκεια που γράφεις τα στοιχεία σου για να κάνεις login έχει μία επιλογή "Απομνημόνευση;". Το τσεκάρεις και σε κρατάει συνδεδεμένο.
Link to comment
Share on other sites

Κάτι έχεις με τα Cookies σου. Έχεις επιτρέψει τη χρήση Cookies από τον Browser?

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

εγω το παθαινω αυτο σε εναν υπολογιστη..αμα δεν κανω κατι στο φορουμ για κανενα 20λεπτο βγαινει..αλλα τωρα το εχω φτιαξει..απομνημονευση και δεν εχει φυγει

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Κάτι έχεις με τα Cookies σου. Έχεις επιτρέψει τη χρήση Cookies από τον Browser?

Ναι κανονικά.

Αυτό εμφανίζεται αν δεν κάνω λάθος μετά την αναβάθμιση του forum

ΟΜΩΣ το ίδιο συμβαίνει (από την ίδια περίοδο) και με το adslgr

Link to comment
Share on other sites

Ναι κανονικά.

Αυτό εμφανίζεται αν δεν κάνω λάθος μετά την αναβάθμιση του forum

ΟΜΩΣ το ίδιο συμβαίνει (από την ίδια περίοδο) και με το adslgr

 

Κάνε logout από το Myphone. Καθάρισε cache, cookies και temp files από τον browsers σου. Μπες πάλι, πάτα Απομνημόνευση, βάλε login και pass και κοίτα τι παίζει.

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

mobile version ηπαρχει η θα ηπαρξει ??? γιατι ειναι αρκετα μεγαλη σελιδα για κινητο και πλεων με πανακριβα πακετα ΜΒ ειναι δησκολα
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

mobile version ηπαρχει η θα ηπαρξει ??? γιατι ειναι αρκετα μεγαλη σελιδα για κινητο και πλεων με πανακριβα πακετα ΜΒ ειναι δησκολα

 

Ετοιμάζεται. Θα ενημερωθείτε για αυτό. :)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν υπάρχει δυνατότητα θετικής ή αρνητικής βαθμολόγησης κάποιου post ώστε να μην γράφω από κάτω ότι συμφωνώ ή ότι με ενδιαφέρει κι εμένα ή ότι διαφωνώ?

Πολλές φορές πάει το χέρι μου αυτόματα να το κάνω, συνηθισμένος από άλλα forum, αλλά δεν υπάρχει η αντίστοιχη δυνατότητα.

 

Ετοιμάζεται. Θα ενημερωθείτε για αυτό.

 

Πιστεύω πως άργησε πολύ. Έχουν άλλα φόρου εδώ και πάρα πολύ καιρό και δεν έχει το μεγαλύτερο φόρουμ για κινητά.

| Ericsson GF768 | Sony Ericsson Z600 | Sony Ericsson Z550i | ZTE Blade | MOTOROLA ATRIX | ELEPHONE P3000s | Lenovo K3 Note | Lenovo Vibe P1 Pro | Samsung Galaxy Note 9 | Samsung Galaxy S22 Ultra |

 

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν υπάρχει δυνατότητα θετικής ή αρνητικής βαθμολόγησης κάποιου post ώστε να μην γράφω από κάτω ότι συμφωνώ ή ότι με ενδιαφέρει κι εμένα ή ότι διαφωνώ?

Πολλές φορές πάει το χέρι μου αυτόματα να το κάνω, συνηθισμένος από άλλα forum, αλλά δεν υπάρχει η αντίστοιχη δυνατότητα.

 

Γιατί προτιμούμε να σχολιάζετε τα posts, όχι απλά να γράφετε ένα +1, συμφωνώ κλπ. Φόρουμ είναι, όχι φόρμα εισαγωγής στοιχείων με +1, thanx κλπ., ούτε είμαστε warezadiko για να μαζεύουμε thanx. Έχουμε άλλη νοοτροπία και αυτή υπερισχύει. ;)

 

Πιστεύω πως άργησε πολύ. Έχουν άλλα φόρου εδώ και πάρα πολύ καιρό και δεν έχει το μεγαλύτερο φόρουμ για κινητά.

 

Δεν ακολουθούμε το τι κάνουν άλλοι. Για ότι γίνεται ή δεν γίνεται, υπάρχει πάντα λόγος, και σοβαρός. Το θέλουμε πιο πολύ από εσάς, θα γίνει όταν πρέπει και με τα δικά μας standards. ;)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν είναι bug ή αν δεν έχω πρόσβαση σε αυτό εγώ απλά, γι'αυτό και δεν άνοιξα θέμα στο bug report, αλλά όταν πατάω στην κεντρική σελίδα του forum στο "Κοινωνικές Ομάδες" με βγάζει σε σελίδα που λέει πως "δεν έχω πρόσβαση".

 

Φαντάζομαι -αν και δεν είμαι σίγουρος τι είναι οι κοινωνικές ομάδες- πως αν είναι κάτι σαν τη friend list στο MyPhone, θα έπρεπε να γράφει απλά πως δεν ανήκω σε κάποια κοινωνική ομάδα και όχι να βγάζει αυτό το μήνυμα.

 

Sorry αν έχω καταλάβει κάτι λάθος.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν είναι bug ή αν δεν έχω πρόσβαση σε αυτό εγώ απλά, γι'αυτό και δεν άνοιξα θέμα στο bug report, αλλά όταν πατάω στην κεντρική σελίδα του forum στο "Κοινωνικές Ομάδες" με βγάζει σε σελίδα που λέει πως "δεν έχω πρόσβαση".

 

Φαντάζομαι -αν και δεν είμαι σίγουρος τι είναι οι κοινωνικές ομάδες- πως αν είναι κάτι σαν τη friend list στο MyPhone, θα έπρεπε να γράφει απλά πως δεν ανήκω σε κάποια κοινωνική ομάδα και όχι να βγάζει αυτό το μήνυμα.

 

Sorry αν έχω καταλάβει κάτι λάθος.

 

ουτε εγω μπορω να μπω..ειναι μονο για τους διαχειριστες αυτη η ομαδα...επισης γινεται να φτιαξουμε και εμεις ομαδες??να προστεθει αυτο:D

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς συγχαρητήρια για την πολύ καλή δουλειά που έχετε κάνει!:)

Θα θέλαμε να βλέπαμε reviews και νέα για τα καινούρια κινητά και γενικά για τις τηλεπικοινωνίες, να υπάρχει δηλαδή στην κεντρική σελίδα κάποια μέρος με ειδήσεις και νέα γύρω από επίκαιρα θέματα, μπόλικες φωτογραφίες βίντεο κτλπ κτλπ.

Να μην είναι όλα τόσο πολύ χωρισμένα σε κατηγορίες, είναι λίγο κουραστικό αυτό.

Ο νέωπας που θα μπαίνει να ενημερωθεί, αλλά και οι επισκέπτες θα είναι μέσα στα πράγματα και στο πνεύμα του site, θα μπορεί να πει την άποψή του σε γενικού περιεχομένου πράγματα και να υπάρχει μία επαφή - μία επικοινωνία γενικά με τον συμφορουμίτη!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Και πάλι συγχαρητήρια, ευχαριστούμε για την ωραία παρέα και τη συντροφιά που μας κρατάτε.:up:

Edited by Dante

I'm spacesick and dead tired... But it looks like Operation Last Dance has entered the final phase

 

Nokia Lumia 620 - Windows Phone 8.1

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς συγχαρητήρια για την πολύ καλή δουλειά που έχετε κάνει!:)

Θα θέλαμε να βλέπαμε reviews και νέα για τα καινούρια κινητά και γενικά για τις τηλεπικοινωνίες, να υπάρχει δηλαδή στην κεντρική σελίδα κάποια μέρος με ειδήσεις και νέα γύρω από επίκαιρα θέματα, μπόλικες φωτογραφίες βίντεο κτλπ κτλπ.

Να μην είναι όλα τόσο πολύ χωρισμένα σε κατηγορίες, είναι λίγο κουραστικό αυτό.

Ο νέωπας που θα μπαίνει να ενημερωθεί, αλλά και οι επισκέπτες θα είναι μέσα στα πράγματα και στο πνεύμα του site, θα μπορεί να πει την άποψή του σε γενικού περιεχομένου πράγματα και να υπάρχει μία επαφή - μία επικοινωνία γενικά με τον συμφορουμίτη!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Και πάλι συγχαρητήρια, ευχαριστούμε για την ωραία παρέα και τη συντροφιά που μας κρατάτε.:up:

 

τα πρωτα 2 υπαρχουν και οι αρμοδιοι τα πανε πολυ καλα σε αθτην την δουλεια:D;)

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μπηκα μολις στο myphone απο το κινητο μου w995 οπως μπαινω καθε μερα, και μου εμφανιζει διαφορετικα τη σελιδα ολοκληρη με επιλογη να κανω ζουμ-ξεζουμ,δηλαδη φαινεται ετσι οπως τη βλεπω στον υπολογιστη μου. Στο κινητο μου εχω το opera mini πληροφοριακα, και μου φαινεται ηταν καλυτερη πριν η εμφανιση της σελιδας. Οπου δεν ειχε τις επιλογες να πηγαινω αριστερα-δεξια τη σελιδα, και μπορουσα να διαβασω καλυτερα τις προτασεις.
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει αλλάξει κάτι στην σελίδα. Μάλλον εσύ έχεις αλλάξει κάτι στις ρυθμίσεις του opera mini.

Λογικά το είχες να σου εμφανίζει τις σελίδες σε mobile μορφή και το γύρισες σε κανονική προβολή.

Link to comment
Share on other sites

όταν μπαίνω myphone από κινητό, η ώρα είναι πίσω :) έχει μείνει πριν την αλλαγή στις 30/10/11

bug;;;

από 2 συσκευες μπηκα και συμβαίνει το ίδιο πραγμα

Link to comment
Share on other sites

όταν μπαίνω myphone από κινητό, η ώρα είναι πίσω :) έχει μείνει πριν την αλλαγή στις 30/10/11

bug;;;

από 2 συσκευες μπηκα και συμβαίνει το ίδιο πραγμα

 

Και σε εμενα απο desktop ειμαι τωρα, η ωρα δειχνει 3:11

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μπηκα μολις στο myphone απο το κινητο μου w995 οπως μπαινω καθε μερα, και μου εμφανιζει διαφορετικα τη σελιδα ολοκληρη με επιλογη να κανω ζουμ-ξεζουμ,δηλαδη φαινεται ετσι οπως τη βλεπω στον υπολογιστη μου. Στο κινητο μου εχω το opera mini πληροφοριακα, και μου φαινεται ηταν καλυτερη πριν η εμφανιση της σελιδας. Οπου δεν ειχε τις επιλογες να πηγαινω αριστερα-δεξια τη σελιδα, και μπορουσα να διαβασω καλυτερα τις προτασεις.

 

Τις τελευταίες μέρες και εγώ έχω ένα προβληματάκι όταν μπαίνω από το opera mini. Δεν εμφανίζει το βελάκι http://images.myphone.gr/prebuttons/lastpost.gif που σε πάει στο τελευταίο μήνυμα σε κάποιες υποενότητες όπως το "Chat and Fun" και ο "Σχολιασμός", για παράδειγμα.

Ενώ σε άλλες, όπως το "Samsung bada Phones", το εμφανίζει κανονικά. :confused:

http://img708.imageshack.us/img708/408/samsungbada.jpghttp://img231.imageshack.us/img231/5610/83963309.jpg

[sIGPIC][/sIGPIC]

dum spiro, spero...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...