Jump to content

Nokia N8-00 (Απορίες / Ερωτήσεις / Προβλήματα) - Μέρος Ι


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλά προγράμματα άλλα ''τρώνε'' αρκετή Ram, καλα είμαστε και με το μεγάλο ρολόϊ....

 

Δε ξέρω αν τη χρειάζεσαι αυτή τη ram που τρώνε.. Προσωπικά έχω και τα δύο εγκατεστημένα και δεν έχω παρατηρήσει το παραμικρό κόλημα που να δείχνει έλειψη ram.

 

Παιδιά, είναι λογικό που μετά την εγκατάσταση της Anna στις επιλογές προφύλαξης οθόνης έχει μόνο το μεγάλο ρολόϊ;;; Εκτός από το sleeping screen που εγκατέστησα εγώ, δεν υπάρχουν πια τα music player & slide show!! Όχι ότι τα χρησιμοποιούσα ποτέ, αλλά μου κάνει εντύπωση...

 

Λογικό είναι, μιας και το μεγάλο ρολόι πλέον δείχνει κλήσει μηνύματα κτλ. Σε όλους έτσι είναι.

 

η δικη μου εντυπωση μετα την αναβαθμιση της anna ειναι οτι η μπαταρια πεφτει πιο γρηγορα αποτι πριν...

καμια ιδεα του τι τρεχει?

 

Δεν έχω παρατηρήσει κάτι τέτοιο, αλλά ούτε και βελτίωση. Ίσως βέβαια το χρησιμοποιώ παραπάνω πλέον :D

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δε ξέρω αν τη χρειάζεσαι αυτή τη ram που τρώνε.. Προσωπικά έχω και τα δύο εγκατεστημένα και δεν έχω παρατηρήσει το παραμικρό κόλημα που να δείχνει έλειψη ram.

 

 

 

τη χρειάζομαι τη ram διότι χρησιμοποιώ το spb shell 3D δεν ξέρω αν το επηρεάζει άλλα καλό είναι να έχεις ram, επίσης με την Αννα υπάρχει και ένα μεγάλο bug της τελευταίας έκδοσης του sleeping screen και αυτό είναι όταν είναι κλειδωμένο(κλείδωμα οθόνης-πλήκτρων) το τηλέφωνο και πατήσεις το πλήκτρο του μενού όπου φαίνεται το ψηφιακό ρολόϊ του τηλεφώνου πιο φωτεινό και ενώ είναι κλειδωμένο το τηλέφωνο μετά δεν φορτώνει το sleeping screen και έχεις μαύρη οθόνη για να φορτώσει πρέπει να ξεκλειδώσεις το τηλέφωνο και να το κλειδώσεις ξανά. Αυτό το bug δεν υπήρχε πριν την Αννα το οποίο με ενοχλεί αφάνταστα διότι την ημέρα πατώντας το πλήκτρο για να δω την ώρα όπου φαίνεται πιο φωτεινά μετά δεν ξαναγυρίζει στο screen saver και έχω μαύρη οθόνη για αυτό και δεν το χρησιμοποιώ.

Edited by frastgr
frastgr
Link to comment
Share on other sites

Με το Camera Update του Beta Labs έχεις 30fps ούτως ή άλλως. Τράβα βίντεο και δες τη διαφορά. Είναι εμφανής. Επίσης αν διαλέξεις Macro στο βίντεο, έχεις continuous autofocus. Εγώ βέβαια προτιμώ την άλλη μέθοδο, που είναι focused τα πάντα, χωρίς την καθυστέρηση που έχει το continuous autofocus. Αν βέβαια θέλεις να βιντεοσκοπήσεις κάτι που είναι πολύ κοντά, το macro mode είναι μονόδρομος.

 

Εκτός από το βίντεο, έχεις και κάποιες επιπλέον ρυθμίσεις στη φωτογραφία. Ψάξε, μην τα περιμένεις όλα έτοιμα. Φαίνεται όμως ότι μάλλον δεν με κατάλαβες πιο πριν. Ασυμπίεστη φωτογραφία θα ήθελε 36MB (και αρκετά δευτερόλεπτα για να τη φορτώσεις και να τη δεις κατόπιν στις Φωτογραφίες). Αν θέλεις ασυμπίεστες RAW φωτογραφίες, πάρε DSLR. Αλλά δεν βλέπω το λόγο για τον οποίο μπορεί να χρειάζεσαι κάτι τέτοιο. Ειδικά εσύ (που απ' ό,τι καταλαβαίνω είσαι ελαφρώς αρχάριος με τη φωτογραφία) δεν πρόκειται να παρατηρήσεις καμία απολύτως διαφορά στην ποιότητα (πιθανότατα ούτε κι ένας έμπειρος θα παρατηρήσει διαφορά). Θα παρατηρήσεις όμως τεράστια διαφορά στο χαμένο χώρο. Μια χαρά είναι η συμπίεση των φωτογραφιών του N8.

 

 

 

Απεγκατάσταση δεν ξέρω πώς κάνεις, αλλά γιατί να θέλεις να την κάνεις; Το Camera Pro εννοείται ότι μπορείς να το βάλεις ακόμη κι αν έχεις το Camera Update. Εμένα πάντως δεν με βόλεψε (το Pro). Γούστα είναι όμως αυτά.

 

terrestial σε ευχαριστω πάρα πολύ..Τα ψάχνω αλλά δεν τα κατέχω και τόσο πολύ....ευχαριστώ..

Link to comment
Share on other sites

η δικη μου εντυπωση μετα την αναβαθμιση της anna ειναι οτι η μπαταρια πεφτει πιο γρηγορα αποτι πριν...

καμια ιδεα του τι τρεχει?

Φιλε σε εμενα η μπαταρια αυξηθηκε η ενεργεια της, κατα 1 μερα! Εχω βαλει την anna του lagoskon.Δεν ξερω εαν αυτο παιζει καποιο ρολο!!Και οπως το δουλευα παλια,το ιδιο δουλευω κ τωρα.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

τη χρειάζομαι τη ram διότι χρησιμοποιώ το spb shell 3D δεν ξέρω αν το επηρεάζει άλλα καλό είναι να έχεις ram, επίσης με την Αννα υπάρχει και ένα μεγάλο bug της τελευταίας έκδοσης του sleeping screen και αυτό είναι όταν είναι κλειδωμένο(κλείδωμα οθόνης-πλήκτρων) το τηλέφωνο και πατήσεις το πλήκτρο του μενού όπου φαίνεται το ψηφιακό ρολόϊ του τηλεφώνου πιο φωτεινό και ενώ είναι κλειδωμένο το τηλέφωνο μετά δεν φορτώνει το sleeping screen και έχεις μαύρη οθόνη για να φορτώσει πρέπει να ξεκλειδώσεις το τηλέφωνο και να το κλειδώσεις ξανά. Αυτό το bug δεν υπήρχε πριν την Αννα το οποίο με ενοχλεί αφάνταστα διότι την ημέρα πατώντας το πλήκτρο για να δω την ώρα όπου φαίνεται πιο φωτεινά μετά δεν ξαναγυρίζει στο screen saver και έχω μαύρη οθόνη για αυτό και δεν το χρησιμοποιώ.

επανερχεται μετα απο ακριβως 10 '' η οθονη του sleeping screen ή νωτιτερα αν "παιξεις" λιγο με το proximity sensor.

Link to comment
Share on other sites

απο πάνω!

sleeping screen και nokia bubbles... άμα θέλει η nokia κάνει θαύματα!

καλά προγράμματα άλλα ''τρώνε'' αρκετή Ram, καλα είμαστε και με το μεγάλο ρολόϊ....

Τα χρησιμοποιώ και τα δύο, και δεν έχω προβλήματα ούτε με τη RAM, ούτε με την κατανάλωση ενέργειας. Χθες μέτρησα την κατανάλωση του κινητού σε offline mode με διάφορα screensavers. Τα αποτελέσματα ίσως σας εκπλήξουν. Μαύρη οθόνη 40mW, μεγάλο ρολόι 80mW, Sleeping Screen το πρώτο με το μεγάλο ρολόι 70mW, Sleeping Screen με δικές μου εικόνες 50mW (η δεύτερη καλύτερη επίδοση μετά τη μαύρη οθόνη, μόλις 10mW παραπάνω). Οι μετρήσεις έγιναν με το Nokia Energy Profiler και με τις ίδιες ακριβώς συνθήκες για όλες τα screensavers. Μάλιστα στο Sleeping Screen με τις δικές μου εικόνες, επειδή έχω αρκετές, οι μέτρηση διήρκεσε αρκετά λεπτά, μέχρι να ολοκληρωθεί η εναλλαγή όλων των εικόνων. Όλο αυτό το διάστημα το τηλέφωνο ήταν πάνω στο τραπέζι ακίνητο (για να μην έχω κατανάλωση από το επιταχυνσιόμετρο) και εκτός σύνδεσης.

 

Θα σας δώσω κι ένα tip για το Sleeping Screen. Στο "add my own" δοκιμάστε να βάλετε εικόνες που προορίζονται για wallpapers. Έχει μεγάλη ποικιλία εδώ. Προτιμήστε εικόνες με μαύρο background και σχέδιο που δεν θα κάνει conflict με το ρολόι στο πάνω μέρος της οθόνης. Με την κατάλληλη επιλογή εικόνων μπορείτε να φτάσετε σε ένα άκρως εντυπωσιακό αποτέλεσμα. ;)

 

1)απο που μεσα απο το κινητο?? εψαξα και τις 3-4 εφαρμογες που εχει για χαρτες και δεν βρικα πουθενα ρυθμισεις για πληγηση κτλπ, οπου μπορω να κατεβασω και γλωσσες...

Πατάς το μεσαίο εικονίδιο με το γρανάζι (Ρυθμίσεις) στην κάτω μπάρα, και μετά Πρόσθετα και Ρυθμίσεις. ;)

 

2) μπορω να γυρισω πισω στην προηγουμενη εκδοση χαρτων εχωντας belle??

Όχι.

 

παιδια ξερει κανενας τι πρεπει να κανω για να εχω δωρεαν gps στο Ν8?

Τίποτα, το κινητό σου έχει ήδη ό,τι χρειάζεται. Εσύ απλά θα πρέπει τρέξεις την εφαρμογή Χάρτες. ;) Και να έχεις φορτώσει τους χάρτες με το Ovi Suite.

Edited by terrestial
Link to comment
Share on other sites

επανερχεται μετα απο ακριβως 10 '' η οθονη του sleeping screen ή νωτιτερα αν "παιξεις" λιγο με το proximity sensor.

 

Και στο δικό μου σε 5" επανέρχεται.

Link to comment
Share on other sites

η δικη μου εντυπωση μετα την αναβαθμιση της anna ειναι οτι η μπαταρια πεφτει πιο γρηγορα αποτι πριν...

καμια ιδεα του τι τρεχει?

 

Κι εγώ έχω το ίδιο θέμα με την anna του lagoskon. Τι να φταίει?

 

Λογικό είναι, μιας και το μεγάλο ρολόι πλέον δείχνει κλήσει μηνύματα κτλ. Σε όλους έτσι είναι.

 

Αυτό βολεύει αφάνταστα. Την ήθελα πολύ αυτή την προσθήκη.

Edited by stendor
Συνεχόμενα μηνύματα. Για να προσθέσουμε κάτι σε υπάρχον μήνυμα μας χρησιμοποιούμε την ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

καλως σας βρηκα παιδια....ειμαι νεος χρηστης του ν8 οποτε και με πολλες αποριες....μια απο αυτες ειναι....ανοιγω το wifi συνδεομαι,οση ωρα περιηγουμε στον ιστο το wifi παραμενει ανοιχτο,εφοσον σταματησω την περιηγηση υστερα απο λιγο απενεργοποιειται μονο του....ενω ελεγξα τις ρυθμισεις του wifi και της εξοικονομησης ενεργειας δεν μπορεσα να βρω καποια επιλογη που να διορθωνει το προβλημα
Link to comment
Share on other sites

καλως σας βρηκα παιδια....ειμαι νεος χρηστης του ν8 οποτε και με πολλες αποριες....μια απο αυτες ειναι....ανοιγω το wifi συνδεομαι,οση ωρα περιηγουμε στον ιστο το wifi παραμενει ανοιχτο,εφοσον σταματησω την περιηγηση υστερα απο λιγο απενεργοποιειται μονο του....ενω ελεγξα τις ρυθμισεις του wifi και της εξοικονομησης ενεργειας δεν μπορεσα να βρω καποια επιλογη που να διορθωνει το προβλημα

 

Καλως ήρθες. Το θες να είναι συνέχεια ενεργοποιημέμνο; Αν συνδεθεί αυτόματα από την εφαρμογή, όταν δεν μεταφέρονται δεδομένα μετά από λιγο κλείνει για λόγους εξοικονόμισης ενέργειας. Με το που ξαναχρειαστεί δεδομένα θα ξαναενεργοποιηθεί. Αν κάνεις χειροκίνητη σύνδεση επίσης μετά από λίγο εφ όσων δεν υπάρχει κίνηση δεδομένων κλείνει.

Τρέχουσα συσκευή: Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλως ήρθες. Το θες να είναι συνέχεια ενεργοποιημέμνο; Αν συνδεθεί αυτόματα από την εφαρμογή, όταν δεν μεταφέρονται δεδομένα μετά από λιγο κλείνει για λόγους εξοικονόμισης ενέργειας. Με το που ξαναχρειαστεί δεδομένα θα ξαναενεργοποιηθεί. Αν κάνεις χειροκίνητη σύνδεση επίσης μετά από λίγο εφ όσων δεν υπάρχει κίνηση δεδομένων κλείνει.

θελω ολα να γινονται χειροκινητα και οχι αυτοματα γινεται να απενεργοποιηθει αυτη η ρυθμιση:::οταν το ενεργοποιω θελω να παραμενει ενεργοποιημενο και να το κλεινω οποτε θελω εγω...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα,

 

Κατά τύχη έπεσε το μάτι μου σήμερα εκεί που άνοιξα τη διαχείριση αρχείων ότι η μνήμη C: είναι στα 31mb μόνο!!! Πήρα κι ένα φίλο που κάνουμε πάνω κάτω ίδια χρήση και αυτός έχει 130+ (αλλά δεν έχει βάλει anna ακόμη). Δεν αποθηκεύω τίποτα εκεί κι επίσης μπήκα στον explorer και δεν βρήκα κάτι εμφανές που να είναι αποθηκευμένο εκεί. Μπήκα κι έσβησα τα δεδομένα εμπιστευτικότητας από τον ιστό αλλά η κατάσταση παραμένει! Τι μπορεί να φταίει;

 

Και δυο παρατηρήσεις της νέας έκδοσης (λίγο σπαστικές): Χρησιμοποιώ bluetooth οπότε με το που καλώ κάποιον, αμέσως μετά κλειδώνω το τηλ και το βάζω στην τσέπη μου. Με την παλιά έκδοση παρέμενε κλειδωμένο καθόλη τη διάρκεια της κλήσης αλλά και μετά τον τερματισμό της. Μετά την anna συμβαίνει το εξής: αν κλειδώσω το τηλ πριν το σηκώσει ο άλλος, αυτό ξεκλειδώνει μετά το πέρας της κλήσης αυτόματα και μένει ξεκλείδωτο μέχρι να περάσει ο χρόνος του αυτόματου κλειδώματος (με συνέπεια μέσα στην τσέπη μου να πατιούνται διάφορα!!!) Ωστόσο, μετά από δοκιμές, βρήκα ότι αν το κλειδώσεις μετά που θα έχει σηκώσει ο συνομιλητής σου το τηλ παραμένει κλειδωμένο τόσο καθόλη τη διάρκεια της κλήσης όσο και μετά το πέρας αυτής! Ήθελα να ήξερα ποιος έκατσε και ασχολήθηκε με αυτή τη λεπτομέρεια και την άλλαξε!!!!

 

Επίσης, στο γράψιμο με ενεργοποιημένο το λεξικό δεν μπορείς πλέον να "πιάσεις" τη λέξη και να την αλλάξεις με το αστεράκι χρησιμοποιώντας το λεξικό. Πριν αν πήγαινες τον κέρσορα στην προηγούμενη λέξη, αυτή υπογραμμιζόταν και ήταν έτοιμη για επεξεργασία. Τώρα απλά μεταβαίνεις από γράμμα σε γράμμα χωρίς να γίνεται τίποτα. Απλή συνήθεια που πρέπει να αλλάξει...

 

Τέλος νομίζω κι εγώ ότι παρατηρώ καλύτερη επίδοση της μπαταρίας (αρκετά εμφανή!!!!)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,

 

εβαλα και εγω στο ν8 την αννα και διαπιστωσα το εξης.....οταν μιλαω στο τηλεφωνο και εχω δευτερη γραμμη, με το που θα απαντησω την δευτερη γραμμη ενεργοποιειται το μεγαφωνο και δεν μπορω μετα να το απενεργοποιησω. εχεις κανενας καμια ιδεα?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα,

 

Κατά τύχη έπεσε το μάτι μου σήμερα εκεί που άνοιξα τη διαχείριση αρχείων ότι η μνήμη C: είναι στα 31mb μόνο!!! Πήρα κι ένα φίλο που κάνουμε πάνω κάτω ίδια χρήση και αυτός έχει 130+ (αλλά δεν έχει βάλει anna ακόμη). Δεν αποθηκεύω τίποτα εκεί κι επίσης μπήκα στον explorer και δεν βρήκα κάτι εμφανές που να είναι αποθηκευμένο εκεί. Μπήκα κι έσβησα τα δεδομένα εμπιστευτικότητας από τον ιστό αλλά η κατάσταση παραμένει! Τι μπορεί να φταίει;

 

Και δυο παρατηρήσεις της νέας έκδοσης (λίγο σπαστικές): Χρησιμοποιώ bluetooth οπότε με το που καλώ κάποιον, αμέσως μετά κλειδώνω το τηλ και το βάζω στην τσέπη μου. Με την παλιά έκδοση παρέμενε κλειδωμένο καθόλη τη διάρκεια της κλήσης αλλά και μετά τον τερματισμό της. Μετά την anna συμβαίνει το εξής: αν κλειδώσω το τηλ πριν το σηκώσει ο άλλος, αυτό ξεκλειδώνει μετά το πέρας της κλήσης αυτόματα και μένει ξεκλείδωτο μέχρι να περάσει ο χρόνος του αυτόματου κλειδώματος (με συνέπεια μέσα στην τσέπη μου να πατιούνται διάφορα!!!) Ωστόσο, μετά από δοκιμές, βρήκα ότι αν το κλειδώσεις μετά που θα έχει σηκώσει ο συνομιλητής σου το τηλ παραμένει κλειδωμένο τόσο καθόλη τη διάρκεια της κλήσης όσο και μετά το πέρας αυτής! Ήθελα να ήξερα ποιος έκατσε και ασχολήθηκε με αυτή τη λεπτομέρεια και την άλλαξε!!!!

 

Επίσης, στο γράψιμο με ενεργοποιημένο το λεξικό δεν μπορείς πλέον να "πιάσεις" τη λέξη και να την αλλάξεις με το αστεράκι χρησιμοποιώντας το λεξικό. Πριν αν πήγαινες τον κέρσορα στην προηγούμενη λέξη, αυτή υπογραμμιζόταν και ήταν έτοιμη για επεξεργασία. Τώρα απλά μεταβαίνεις από γράμμα σε γράμμα χωρίς να γίνεται τίποτα. Απλή συνήθεια που πρέπει να αλλάξει...

 

Τέλος νομίζω κι εγώ ότι παρατηρώ καλύτερη επίδοση της μπαταρίας (αρκετά εμφανή!!!!)

 

για το θεμα με την C προφανως εχεις περασει πολλες εφαρμογες μεσα(οχι απαραιτητα στην C) και γενικοτερα για να στρωσει το κινητο σου , μονο με hard reset και φορματ στην εσωτερικη του μνημη και την Micro sd θα στρωσει. Μετα φλασαρε το με αννα και θα ναι μια χαρα.

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

τα ιμειλ ειναι. φρικαρα και εγω χτες. διεγραψε οσους λογαριασμους εχεις. μετα ξαναβαλε τους και ρυθμισε το να κατεβαζει μονο τις κεφαλιδες και θα εισαι αρχοντας
Link to comment
Share on other sites

θελω ολα να γινονται χειροκινητα και οχι αυτοματα γινεται να απενεργοποιηθει αυτη η ρυθμιση:::οταν το ενεργοποιω θελω να παραμενει ενεργοποιημενο και να το κλεινω οποτε θελω εγω...

 

Δεν γίνεται να παραμένει συνέχεια ανοιχτό εαν δεν μεταφέρονται δεδομένα. Δεν ξέρω αν υπάρχουν εφαρμογές για διαχείρηση συνδέσεων που μπορούν να το κάνουν αυτο.

Τρέχουσα συσκευή: Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

διαπιστωσα κι αλλο προβληματακι με την αννα στο ν8.....μετα απο καποιες εφαρμογες που εγκατεστησα και καποια restarts που εκανα το κινητο, δεν εμφανιζεται πλεον η εξωτερικη μνημη που ειχα βαλει......εκανα hard reset, εκανα refurbish με τον φοινικα και ολα τα αρχεια και για την εξωτερικη μνημη αλλα τιποτα...καμια ιδεα για το πως να την επαναφερω? ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται να παραμένει συνέχεια ανοιχτό εαν δεν μεταφέρονται δεδομένα. Δεν ξέρω αν υπάρχουν εφαρμογές για διαχείρηση συνδέσεων που μπορούν να το κάνουν αυτο.

πριν περασω το anna μεσα ολα ηταν μια χαρα αφου το περασα μου την σβηνει την συνδεση...αν μαθεις κατι πες μου...σε υπερ ευχαριστω παντως

Link to comment
Share on other sites

πριν περασω το anna μεσα ολα ηταν μια χαρα αφου το περασα μου την σβηνει την συνδεση...αν μαθεις κατι πες μου...σε υπερ ευχαριστω παντως

πες μου αν μπορεις τα εξης:αλλαγη σε wlan......

χρ.δεδομ.σε χωρα προελ..........

χρηση δεδ.στο εξωτερικο............

αυτα βρισκονται συνδεσιμοτητα ρυθμισεις

τι βαζουμε στο καθενα

Link to comment
Share on other sites

πριν περασω το anna μεσα ολα ηταν μια χαρα αφου το περασα μου την σβηνει την συνδεση...αν μαθεις κατι πες μου...σε υπερ ευχαριστω παντως

 

Στην προηγούμενη έκδοση όντως , αν θυμάμαι καλά, όταν συνδεόσουνα χειροκίνητα ήσουν συνέχεια συνδεδεμένος μέχρι να κλείσεις την σύνδεση άσχετα από το αν γινόταν μεταφορά δεδομένων η όχι. Στην Άννα κλείνει η σύνδεση (κατά την γνώμη μου καλύτερα).

 

πες μου αν μπορεις τα εξης:αλλαγη σε wlan......

χρ.δεδομ.σε χωρα προελ..........

χρηση δεδ.στο εξωτερικο............

αυτα βρισκονται συνδεσιμοτητα ρυθμισεις

τι βαζουμε στο καθενα

 

αλλαγη σε wlan: Μόνο γνωστά WLAN

χρ.δεδομ.σε χωρα προελ.: Αυτόματα. μπορείς να το βάλεις αν θες ερώτηση πάντα για να σε ρωτάει πριν συνδεθεί.

χρηση δεδ.στο εξωτερικο : Ερώτηση πάντα.

Τρέχουσα συσκευή: Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

ναι οντως αυτο ειναι μεγαλο προβλημα..πηγαν να διορθωσουν ενα λαθος τους με ενα αλλο!
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

εγώ αν συνδεθω χειροκίνητα τότε δεν σταματάει η σύνδεση ακόμη κι όταν πατάω αποσύνδεση. Όταν συνδεθω με κάποιο πρόγραμμα (π.χ. Όπερα) τότε αποσυνδεεται κανονικά με το κλείσιμο του προγράμματος.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Aγορασα και εγω το Ν8 πριν λιγες μερες. Μου το αντικατεστησαν μια φορα γιατι ειχε το γνωστο προβλημα η οθονη και τωρα εχει και το καινουργιο προβλημα. Αξιζει να ασχοληθω και να τρεχω για αντικατασταση παλι ή οχι ?

Επισεις καποτε η ανταποκριση με δονηση της συσκευης κανει ενα κρατς στην αρχη, να το θεωρησω φυσιολογικο ?

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...