Jump to content

[GPS] iGO My Way / iGO Primo


Morfie
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

για καλυτερη οπτικη γωνια προσθεσται στο sys.txt

 

[map]

3d_max-tiltlevel=9000

3d_max_zoomlevel=600

 

[smartzoom1]

defaultangle=82

 

[smartzoom11]

defaultangle=83

 

Επιλεξται κοντινη καμερα. Το set smartzoom presets δεν χρειαζεται να ειναι ενεργοποιημενο.

Συνδηαστε το με το scheme STEGRA.

 

τελικα ειναι [camera1],[camera11] η [smartzoom1],[smartzoom11] ???

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δημιουργει κανονικο speedcam.spdb και SpeedcamUpdates.spud είναι 0 bytes

οι καμερες φαινονται κανονικα χρισιμοποιω 179971 thin-v1.2 του Luboz και data.gro 330 400x240 του mariupol και branding.gro mariupol 7-9-11 . στην αρχη χρισιμοποιησα sys.txt του Luboz και ειδα καμερες ενω ειχα μονο αρχειο speedcams.txt για primo . με το sys.txt του mariupol εχω ηχους ultra και digital γραμματοσειρα

 

το δικο μου scheme για igo my way ειναι εδω

http://www.multiupload.com/YFGEJ9STCR

εχει 6 διαφορετικες εικονες για ουρανο και συνδιαζεται τελεια με το Eastern_Europe

 

καντε επικολληση τους φακελους content και gfx στο φακελο igo

μετα μπορειται να επιλέξεται στις

 

ρυθμίσεις

χρωματα και θεματα

ημερα

stegra-Day

και νυχτα

stegra-Night

 

Με 179971 thin-v1.5 του Luboz δεν μου δουλεύει η εναλλαγή του ουρανού.Μήπως χρειαζετε και τίποτα άλλο??Τελικά βλέπω να το κάνουμε σαν το primo με φουλ κάμερες και διόδια σε λίγο καιρό.Μπράβο σε όλους.

Link to comment
Share on other sites

Το έκανα και αυτό αλλά πάλι κρασάρει

1. σε οσους δεν δουλευει το νυχτερινο scheme stegra να πανε στο

ρυθμισεις - τρισδιαστατη συλογη οχχηματων - αυτοκινιτο

και να επιλεξουν ενα αυτοκινιτο ή οτιδιποτε εκτος απο <προεπιλογη>

 

2. ika71 το [camera1],[camera11] δεν δουλεβει στο igo my way

Link to comment
Share on other sites

Παρότι διάβασα αρκετές από τις σελίδες αλλά δεν μπόρεσα να βρώ τις λύσεις που ήθελα.

1. Έχω τον q1 2011 Navtec και τα αντίστοιχα pois.

Εκτός από τα πάρκινγκ και τα βενζινάδικα δεν εμφανίζονται στο χάρτη τα αντίστοιχα εικονίδια. Το ίδιο γίνεται με τα έξτρο pois που βάζω σαν kml από το pois.gr. Eκεί μάλιστα δεν βγάζει σωστά τα εικονίδια. Διάβασα για τo αρχείο branding κτλ αλλά καταμπερδεύτικα. Κανένας πιο εύκολος τρόπος???

 

2. Στις φωνητικές οδηγίες όταν πάω πάνω από το όριο μου λέει " είστε κάτω από το όριο ταχύτητας" ... :lol:

 

Σε επίπεδο routing πάντως είναι λίγο τρελούτσικο...

Νokia Ngage(x2) -> SE K700 -> SE K750 -> N73 -> N95 -> Nokia N8-> 808 Pureview-> Meizu M2 Note -> Lumia 950 -> LG V40 (όλο στα μυστήρια πάω και πέφτω :p )
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω στείλει το μήνυμα και στο νήμα του Tts στο iGO αλλά ίσως εδώ είναι πιο σωστό σημείο να το γράψω.

 

Η Αφροδίτη στο iGo, μιλάει πολύ πολύ αργά. Το Pitch και η ταχύτητα λόγου στις ρυθμίσεις του SVOX είναι ΟΚ (στο Say my name παίζει μια χαρά για παράδειγμα). Το πρόβλημα είναι μόνο στο iGo και σε παραπάνω από ένα Voice_TTS-svox αρχείο που δοκίμασα. Πρέπει να πειράξω κάτι στο sys; Έχει κανείς να προτείνει κάτι;

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Παρότι διάβασα αρκετές από τις σελίδες αλλά δεν μπόρεσα να βρώ τις λύσεις που ήθελα.

1. Έχω τον q1 2011 Navtec και τα αντίστοιχα pois.

Εκτός από τα πάρκινγκ και τα βενζινάδικα δεν εμφανίζονται στο χάρτη τα αντίστοιχα εικονίδια. Το ίδιο γίνεται με τα έξτρο pois που βάζω σαν kml από το pois.gr. Eκεί μάλιστα δεν βγάζει σωστά τα εικονίδια. Διάβασα για τo αρχείο branding κτλ αλλά καταμπερδεύτικα. Κανένας πιο εύκολος τρόπος???

 

2. Στις φωνητικές οδηγίες όταν πάω πάνω από το όριο μου λέει " είστε κάτω από το όριο ταχύτητας" ... :lol:

 

Σε επίπεδο routing πάντως είναι λίγο τρελούτσικο...

 

Για το δεύτερο νομίζω είναι θέμα lang.

Συμφωνώ πως το igo 8 υστερεί στο ''routing'' απο το primo.

 

1. σε οσους δεν δουλευει το νυχτερινο scheme stegra να πανε στο

ρυθμισεις - τρισδιαστατη συλογη οχχηματων - αυτοκινιτο

και να επιλεξουν ενα αυτοκινιτο ή οτιδιποτε εκτος απο <προεπιλογη>

 

2. ika71 το [camera1],[camera11] δεν δουλεβει στο igo my way

 

Τώρα το νυχτερινό παίζει μια χαρά. [spam on] Στην αγωνιστική μηχανή honda repsol πρέπει να είναι οδηγός ο VR :lol: :D [spam of]

 

Ερώτηση: Πώς γίνεται να έχω το zoom του portrait σε landscape ;

Edited by cb600f
Link to comment
Share on other sites

1. σε οσους δεν δουλευει το νυχτερινο scheme stegra να πανε στο

ρυθμισεις - τρισδιαστατη συλογη οχχηματων - αυτοκινιτο

και να επιλεξουν ενα αυτοκινιτο ή οτιδιποτε εκτος απο <προεπιλογη>

 

2. ika71 το [camera1],[camera11] δεν δουλεβει στο igo my way

ναι αλλα καποιος το ειχε αναφερει και το εβαλα.τελικα τι να βαλω για το smartzoom? [smartzoom1] ?

σε ευχαριστω

Edited by ilka71
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ναι αλλα καποιος το ειχε αναφερει και το εβαλα.αν δεν ξερουν μην γραφουν βλακειες!

 

Όλοι προσπάθειες κάνουν, τις μοιράζονται στο forum και κανένας δεν πληρώνεται για αυτό. Υπομονή λοιπόν.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μήπως η thin 1.2 έκδοση είναι η 139242 γιατί 179971, έχει πρόβλημα στο να διαβάζει speedcams.txt αρχεία;

 

Παλεοτερα ειχα mini 8 και την 139242 thin 1.2

η εκδοση που εχω ειναι 179971 και σημερα εβαλα iGOMyWay_v8.4.3.179971_thin-v1.5.7z

το ξαναδοκιμασα και ξαναδιμιουργισε speedcam.spdb και SpeedcamUpdates.spud

Edited by STEGRA1000
Link to comment
Share on other sites

Ελληνικές φωνητικές προειδοποιήσεις καμερών για σκιν mariupol v2.0

 

Mε το καινουριο branding.gro του arimi για σκιν mariupol μπορουμαι να ακουμε ειδοποιησεις για ολες τις κατιγοριες θα το βρειται εδω

http://www.multiupload.com/1XYE0O66WA

 

Χρησιμοποιησα τους ηχους του gtsoukn , male Alexandros και female Afroditi

Στο speedcams.txt για τις (Κάμερες Διαχείρισης Κυκλοφορίας, Φορητά Ραντάρ Ταχύτητος, Κάμερες Ταχύτητας, Ραντάρ Εκφοβισμού) ειναι απο το igo8

και για τις (Κάμερες Λεωφορειολωρίδων) ειναι απο το primo. Στο φακελο speedcam εχω βαλει και αρχειο speedcam.spdb

ΟΔΗΓΙΕΣ

 

1. Στο σκιν mariupol 330 εγκαταστισται το καινουριο branding.gro του arimi

2.κατεβασται τους ηχους απο εδω

http://www.multiupload.com/7IXR8COAR2

3. Διαγραψται αφου καντε μπακαπ το φακελο gr που βρισκεται στη διαδρομη igo/audio

4. αποσιμπιεσται το αρχειο που κατεβασαται και επικολιστετο στην sd καρτα

5. Ξεκινάμε το iGo.

Ρυθμίσεις -> Ηχος και Προειδοπειησεις -> Προειδ. Καμερας Ταχυτητας

μετα Ρυθμίσεις -> Skin settings -> Speed Cameras

Στο Sound files: Ultra Θα σας ζητήσει επανεκκίνηση της εφαρμογής.

Για να εμφανιστεί στο Sound files: το Ultra ίσως χρειαστούν και δυο επανεκκινήσεις.

Ξανά Ρυθμίσεις -> Skin settings -> Speed Cameras

Επιλέγουμε Lang: Ελληνικά και Τύπος: Female (Afroditi) ή Male (Alexandros)

Στις "Ρυθμίσεις Κάμερας Ταχύτητας" κάνουμε τον απαραίτητο έλεγχο αν ακούγονται οι προειδοποιήσεις.

 

Ευχαριστουμε τον mp3buddy για την ενσοματοση της ελληνικης γλωσας

για φωνητικές προειδοποιήσεις στο skin του mariupol

Edited by STEGRA1000
Link to comment
Share on other sites

Ελληνικές φωνητικές προειδοποιήσεις καμερών για σκιν mariupol v2.0

 

Mε το καινουριο branding.gro του arimi για σκιν mariupol μπορουμαι να ακουμε ειδοποιησεις για ολες τις κατιγοριες θα το βρειται εδω

http://www.multiupload.com/1XYE0O66WA

 

Χρησιμοποιησα τους ηχους του gtsoukn , male Alexandros και female Afroditi

Στο speedcams.txt για τις (Κάμερες Διαχείρισης Κυκλοφορίας, Φορητά Ραντάρ Ταχύτητος, Κάμερες Ταχύτητας, Ραντάρ Εκφοβισμού) ειναι απο το igo8

και για τις (Κάμερες Λεωφορειολωρίδων) ειναι απο το primo. Στο φακελο speedcam εχω βαλει και αρχειο speedcam.spdb

ΟΔΗΓΙΕΣ

 

1. Στο σκιν mariupol 330 εγκαταστισται το καινουριο branding.gro του arimi

2.κατεβασται τους ηχους απο εδω

http://www.multiupload.com/7IXR8COAR2

3. Διαγραψται αφου καντε μπακαπ το φακελο gr που βρισκεται στη διαδρομη igo/audio

3. αποσιμπιεσται το αρχειο που κατεβασαται και επικολιστετο στην sd καρτα

4. Ξεκινάμε το iGo.

Ρυθμίσεις -> Skin settings -> Speed Cameras

Στο Sound files: Ultra Θα σας ζητήσει επανεκκίνηση της εφαρμογής.

Για να εμφανιστεί στο Sound files: το Ultra ίσως χρειαστούν και δυο επανεκκινήσεις.

Ξανά Ρυθμίσεις -> Skin settings -> Speed Cameras

Επιλέγουμε Lang: Ελληνικά και Τύπος: Female (Afroditi) ή Male (Alexandros)

Στις "Ρυθμίσεις Κάμερας Ταχύτητας" κάνουμε τον απαραίτητο έλεγχο αν ακούγονται οι προειδοποιήσεις.

 

Ευχαριστουμε τον mp3buddy για την ενσοματοση της ελληνικης γλωσας

για φωνητικές προειδοποιήσεις στο skin του mariupol

 

Στην αρχή σε μένα δεν δούλεψε καθόλου και δεν άκουγα τίποτα. Έκανα όλα τα βήματα όπως τα λέει ο stegra και χρησιμοποίησα το voice_script απο το post #332. Άκουσα τις φωνές κανονικά τώρα μένει αυριο πηγαίνοντας στη δουλειά να το δοκιμάσω.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά, φίλε STEGRA1000 είχες δίκιο, -σ'ευχαριστώ για την επιμονή σου-η έκδοση 179971 υποστηρίζει speedcams.txt αρχεία. Το πρόβλημα ήταν πράγματι η ρύθμιση ";has_secondary_root=1" αλλά μόνο για το σκιν 400Χ240 αρκεί η ρύθμιση στο sys.txt.

Για τις υπόλοιπες αναλύσεις η ρύθμιση αυτή πρέπει να γίνει στο data.gro στα αρχεία config/devices/android.ini & samsung_android.ini απλά στο σκιν 400Χ240 δεν υπάρχει καν το αρχείο config/devices/android.ini οπότε γι’ αυτό και αρκούσε η ρύθμιση στο sys.txt, επίσης για αυτή την ανάλυση δεν πρέπει να λειτουργούν στο iGO τα κουμπιά home και back του κινητού.

Μπορείτε όμως και από το sys.txt να παρακάμψετε τα αρχεία android.ini & samsung_android.ini με αυτές τις ρυθμίσεις αλλά δεν θα λειτουργούν τα κουμπιά home και back του κινητό:

[device]

;type="android"

;type="samsung_android"

[folders]

; has_secondary_root=1

Ο σωστός τρόπος όπως είπα είναι μέσα στο data.gro, για να λειτουργούν και τα κουμπιά.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε mp3buddy στο σκιν 400Χ240 δεν υπαρχει η εντολη has_secondary_root=1

μεσα στα ui_android/android_400_240/skincfg_m3.ini και ui_android/android_400_240/skincfg_m4.ini

Οταν βαζουμε ; πριν απο την εντολη ειναι σαν να την σβησαμε.

Eφοσον στο σκιν 800x480 ειπαρχει μεσα στο data.gro μαλον χρειαζεται

στο sys.txt η εντολη has_secondary_root=0 ή κατι παρομιο

αν δεν πετυχει δοκιμασε να κανεις ενα δικο σου αρχειο android.ini και να το βαλεις στη διαδρομη igo/config/devices/android.ini εξω απο το data.gro

Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησα να κάνω οτι έγραψε ο STEGRA1000 αλλά ενώ βλέπω φωνή female στις επιλογές, όταν πάω να ακούσω τις κάμερες ακούω ντινγκ, γλονγκ κλπ.

Έχω έκδοση iGOMyWay v8.4.3.179971 thin-v1.5.7z ,skin 800x480 mariupol v330.110907 και κατέβασα όλα τα αρχεία που περιγράφονται στο πιο πίσω post.

Μέσα στον φάκελο audio έχω υποφακέλους gr,ru,en και τα alerts (wav).

 

Δεν μπορώ να καταλάβω τι κάνω λάθος.

Link to comment
Share on other sites

Ναι φίλε Stegra1000 στο sys.txt η εντολή "has_secondary_root=0" έκανε το θαύμα της. Πολύ ευχαριστώ!

Πάντως πρέπει να γίνει η αλλαγή στο config/devices/android.ini στο data.gro όλων των σκιν ούτως ώστε να υποστηρίζεται εξ ορισμού ο τύπος αρχείων speedcams.txt χωρίς να χρειαστεί κάποιος π.χ. αρχάριος να επέμβει στο sys.txt

 

Στο σκιν 400Χ240 δεν υπάρχει καν το αρχείο config/devices/android.ini αλλά το samsung_android.ini οπότε για να λειτουργούν τα κουμπιά home και back του κινητού στο iGO, πρέπει κάποιος να προσθέσει στο sys.txt και την εντολή

[device]

type="samsung_android"

Link to comment
Share on other sites

cb600f και tarzan_t

απο αυτα που αναφερεται καταλαβα οτι χριαζεται να προσθεσεται καποιεσ εντολες στο sys.txt

 

Αν η διαρομη του φακελου igo ειναι η sdcard/igo τοτε μεσα στο αρχειο sys.txt πρεπει να υπαρχουν

 

[folders]

secondary_app="/sdcard/iGO"

secondary_root_path="iGO"

has_secondary_root=0

user_backup_path="/sdcard/iGO"

 

 

 

Αν η διαρομη του φακελου igo ειναι η sdcard/external_sd/igo τοτε μεσα στο αρχειο sys.txt πρεπει να υπαρχουν

 

[folders]

secondary_app="/sdcard/external_sd/iGO"

secondary_root_path="iGO"

has_secondary_root=0

user_backup_path="/sdcard/external_sd/iGO"

 

Αν ειναι διαφορετικη τοτε προσαμοστε με τη δική σας διαδρομή

 

Στο σκιν 400Χ240 δεν υπάρχει καν το αρχείο config/devices/android.ini αλλά το samsung_android.ini οπότε για να λειτουργούν τα κουμπιά home και back του κινητού στο iGO, πρέπει κάποιος να προσθέσει στο sys.txt και την εντολή

[device]

type="samsung_android"

 

το δοκιμασα και διορθοθικε το προβλιμα. Στο sys.txt τις έκδοσης 139242 το ειχε σωστα.

Δοκιμασες τις φωνητικές προειδοποιήσεις;

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

cb600f και tarzan_t

απο αυτα που αναφερεται καταλαβα οτι χριαζεται να προσθεσεται καποιεσ εντολες στο sys.txt

 

Αν η διαρομη του φακελου igo ειναι η sdcard/igo τοτε μεσα στο αρχειο sys.txt πρεπει να υπαρχουν

 

[folders]

secondary_app="/sdcard/iGO"

secondary_root_path="iGO"

has_secondary_root=0

user_backup_path="/sdcard/iGO"

 

 

 

Αν η διαρομη του φακελου igo ειναι η sdcard/external_sd/igo τοτε μεσα στο αρχειο sys.txt πρεπει να υπαρχουν

 

[folders]

secondary_app="/sdcard/external_sd/iGO"

secondary_root_path="iGO"

has_secondary_root=0

user_backup_path="/sdcard/external_sd/iGO"

 

Αν ειναι διαφορετικη τοτε προσαμοστε με τη δική σας διαδρομή

 

Τα έχω αυτά στο sys. Κάτι άλλο συμβαίνει. Ευχαριστώ πάντως για το ενδιαφέρον.

Επίσης το πρόβλημα με το night scheme πιθανόν να είναι ο κίτρινος κέρσορας.

 

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φιλε stegra στην εντολη has_root... Ειχα =1 το εκανα μηδεν κ θα κανω νεα δοκιμη αυριο.

Επισης σημερα παρατηρησα κ κατι αλλο. Κινουμενος σε δρομο διαγωνια σε αλλο δρομο που ειχε καμερα, κ ενω ειχα ορισει διαδρομη κ δεν θα περνουσα απο εκει με ενημερωνε πως εχει καμερα.

 

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

....Δοκιμασες τις φωνητικές προειδοποιήσεις;

Τις κατέβασα και έριξα μια ματιά στο PC. Πριν φτιάξω τις φωνές τις Αριάδνης είχα δει και αυτές τις φωνές, αλλά προσωπικά προτιμώ όλες οι φωνές που ακούγονται για καθοδήγηση, είτε είναι TTS είτε προεγγεγραμμένες προειδοποιήσεις καμερών, να είναι από το ίδιο πρόσωπο. Προς το παρόν το σκιν χρησιμοποιεί τις 15 κάμερες του ρωσικού συστήματος, οπότε πέραν των βασικών καμερών οι υπόλοιπες βρίσκονται σε άλλες θέσεις. Όταν το σκιν υποστηρίξει όλες τις κάμερες τύπου Primo ή τουλάχιστον τις 15 πρώτες από αυτές αξίζει να ασχοληθεί κανείς διεξοδικά και με τις προεγγεγραμμένες προειδοποιήσεις καμερών.

Link to comment
Share on other sites

Ελληνικές φωνητικές προειδοποιήσεις καμερών για σκιν mariupol v2.0

 

Mε το καινουριο branding.gro του arimi για σκιν mariupol μπορουμαι να ακουμε ειδοποιησεις για ολες τις κατιγοριες θα το βρειται εδω

http://www.multiupload.com/1XYE0O66WA

 

Χρησιμοποιησα τους ηχους του gtsoukn , male Alexandros και female Afroditi

Στο speedcams.txt για τις (Κάμερες Διαχείρισης Κυκλοφορίας, Φορητά Ραντάρ Ταχύτητος, Κάμερες Ταχύτητας, Ραντάρ Εκφοβισμού) ειναι απο το igo8

και για τις (Κάμερες Λεωφορειολωρίδων) ειναι απο το primo. Στο φακελο speedcam εχω βαλει και αρχειο speedcam.spdb

ΟΔΗΓΙΕΣ

 

1. Στο σκιν mariupol 330 εγκαταστισται το καινουριο branding.gro του arimi

2.κατεβασται τους ηχους απο εδω

http://www.multiupload.com/7IXR8COAR2

3. Διαγραψται αφου καντε μπακαπ το φακελο gr που βρισκεται στη διαδρομη igo/audio

3. αποσιμπιεσται το αρχειο που κατεβασαται και επικολιστετο στην sd καρτα

4. Ξεκινάμε το iGo.

Ρυθμίσεις -> Ηχος και Προειδοπειησεις -> Προειδ. Καμερας Ταχυτητας

μετα Ρυθμίσεις -> Skin settings -> Speed Cameras

Στο Sound files: Ultra Θα σας ζητήσει επανεκκίνηση της εφαρμογής.

Για να εμφανιστεί στο Sound files: το Ultra ίσως χρειαστούν και δυο επανεκκινήσεις.

Ξανά Ρυθμίσεις -> Skin settings -> Speed Cameras

Επιλέγουμε Lang: Ελληνικά και Τύπος: Female (Afroditi) ή Male (Alexandros)

Στις "Ρυθμίσεις Κάμερας Ταχύτητας" κάνουμε τον απαραίτητο έλεγχο αν ακούγονται οι προειδοποιήσεις.

 

Ευχαριστουμε τον mp3buddy για την ενσοματοση της ελληνικης γλωσας

για φωνητικές προειδοποιήσεις στο skin του mariupol

Δυστυχώς δεν μου δουλεύει εμένα. Φτάνω να κάνω τις ρυθμίσεις για ultra κι ελληνικά female, αλλά στο τεστ των ήχων ακούω και πάλι τα alerts. Είμαι με μαμά desire HD

Μήπως θέλει αλλαγή το alertsound.ui ?

Edited by mdounavis
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να μεγαλώσουνε σε μέγεθος στο χάρτη τα βενζινάδικα (Greece_petrol.3dl) είναι πολύ μικρά και δεν φαίνονται.

 

@mp3buddy

Μπορείς να μου πεις τι πρέπει να κάνω για να βάλω στο branding.gro για skin του Mariupol την πυξίδα στα Ελληνικά?

 

Δυστυχώς δεν μου δουλεύει εμένα. Φτάνω να κάνω τις ρυθμίσεις για ultra κι ελληνικά female, αλλά στο τεστ των ήχων ακούω και πάλι τα alerts. Είμαι με μαμά desire HD

Μήπως θέλει αλλαγή το alertsound.ui ?

 

Kατεβασε το voice_scripts.ui από εδώ βάλτο στον φάκελο Igo/audio/gr/voice_female και θα σου δουλέψει.

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

@ioathe

Μετατροπή του branding.gro με το Gro Converter σε branding.zip.

Αντιγραφή στη διαδρομή ui_android\common του linear_compass.bmp που κατεβάζεις από εδώ.

Ξανά μετατροπή σε .gro.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς ποιο αρχείο είναι η splash screen? Δεν μου αρέσει η επιλογή του luboz, προτιμώ την stock.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...