Jump to content

[S II] Πρόβλημα οθόνης και κάμερας


ackel
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Multirama : "DOA 7 ημερών για τα κινητά υποστηρίζουμε εάν ΔΕΝ έχει ανοιχτεί η συσκευασια " (!!!!!!)

 

Τότε τι DOA θα είναι αυτό; :confused:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Νέα ενημέρωση : Μίλησα με εξυπηρηετηση πελατών της samsung hellas kai multirama .

Η ερώτηση και στους δυο ήταν αν υποστηρίζουν DOA 7 ημερών. Σας γραφω τις ακριβείς απαντήσεις που πήρα.

 

Multirama : "DOA 7 ημερών για τα κινητά υποστηρίζουμε εάν ΔΕΝ έχει ανοιχτεί η συσκευασια " (!!!!!!)

 

Samsung hellas : " Εμείς δεν υποστηρίζουμε DOA , ρωτήστε αν το κάνει το κατάστημά απο όπου το αγοράσατε"

 

χαχαχα τι λενε στο multirama???

και πως θα δεις οτι ειναι οκ η συσκευη?

τωρα θελουν μηνυση ή δε θελουν?

 

αυτο να μπει καπου πιο public Να το βλεπουν ολοι να μην αγοραζουν απο εκει ν ισχυει κατθ τετοιο! ειναι κοροιδια αυτα που λενε, αν ειναι δυνατον!!

όνειρα σα τα καράβια

στα ρηχά ξεπέσατε

σας τα πήραν τα ταξίδια

και στην άμμο δέσατε

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα τι λενε στο multirama???

και πως θα δεις οτι ειναι οκ η συσκευη?

τωρα θελουν μηνυση ή δε θελουν?

 

αυτο να μπει καπου πιο public Να το βλεπουν ολοι να μην αγοραζουν απο εκει ν ισχυει κατθ τετοιο! ειναι κοροιδια αυτα που λενε, αν ειναι δυνατον!!

Φιλε μου μολις ακυρωσα την παραγγελεια απο το εν λογω καταστημα...πρωτιμω να περιμενω να το παρω απο αλλου και να χω το κεφαλι μου χαλαρο σε θεμα doa... ;) απλα τα πραγματα χαχαχααχαχα και ασε να κανουν τους μαγκες μολις εχασαν 600 ζεστα!

galaxy note 2,iphone5,ipad3....kai keep walking!
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
αυτο να μπει καπου πιο public Να το βλεπουν ολοι να μην αγοραζουν απο εκει ν ισχυει κατθ τετοιο! ειναι κοροιδια αυτα που λενε, αν ειναι δυνατον!!

 

Να θυμίσω ότι το παρόν forum δεν είναι χώρος καταγγελιών. Μπορούμε να λέμε την γνώμη μας, τις εμπειρίες μας, αλλά μέχρι εκεί.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Όπως έχω γράψει και σε προηγούμενο post αυτό που μου είπαν τηλεφωνικά από το multirama το γράφει και επίσημα στο site τους:

http://www.multirama.gr/legal/sales

 

 

Παρ'ολα αυτά μόλις γύρισα από το multirama . Επειδή ένας φίλος στο φορουμ έγραψε χθες ότι του είχε πει πωλητής απο το multirama ότι ισχύει το DOA 7 ημερών, το πρώτο πράγμα που έκανα μόλις μπήκα στο μαγαζί ήταν να ρωτήσω το παιδί που ήταν στα κινητά εάν ισχύει το DOA και μου απάντησε :" Ναι βεβαίως ισχύει ακόμα και να έχεις ανοίξει την συσκευασία και ακόμα και αν δεν σου άρεσει, δεν χρειάζεται να έχει κάποιο πρόβλημα". Μόλις μου το λέει αυτό του δείχνω το πρόβλημά μου, το διαπιστώνει και μου λέει να το πάω στο σερβις για αλλαγή !

 

Έπειτα φεύγω για το service του καταστήματος όπου δίνω το κινητό στους τεχνικούς , τους μιλάω για τα 2 προβλήματα που έχει και προσπαθούν να με πείσουν ότι το yellow tint είναι σε όλα τα SGSII και σε όλες τις OLED οθόνες τόσο έντονο όσο στο δικό μου και επίσης ότι το τεράστιο pink spot στην κάμερα είναι φυσιολογική απόχρωση του φακού . Έπειτα βέβαια μόλις του είπα ότι αυτό που λέει δεν είναι φυσιολογική αντίδραση ενός φακού κάμερας και είδε ότι ξέρω 5 πράγματα.... μου το αλλάζει και μου λέει ότι δεν βλέπει τίποτα στις φωτογραφίες (αυτό το σημείο ήταν πολύ σουρεαλιστικό γιατί η τεράστια ροζ βούλα ήταν πολύ εμφανής). Αυτό που μου πρότειναν τελικά ήταν να το πάνε στην samsung γιατί οι εκεί τεχνικοί "ξέρουν καλύτερα". Και ακόμα και να είχαν δει πρόβλημα στο κινητό δεν θα μπορούσαν να μου το αλλάξουν αφού έχω ανοίξει την συσκευασία , ακόμα και αν είμαι εντός των 7 ημερών....

 

Φεύγω απο τον τεχνικό με τα νεύρα μέχρι το κεφάλι και πάω στον αρχικό πωλητή που είχα μιλήσει (ευγενέστατος και φοβερά εξυπηρετικός) και με πάει στον υπεύθυνο. Ευγενέστατος και ο υπέυθυνος διαπίστωσε το πρόβλημα μου με τα μάτια του και πήγαμε έπειτα στο stand του καταστήματος όπου μαζί διαπιστώσαμε ότι και εκείνο το κινητό είχε τα προβλήματα του δικού μου ! Στη συνέχεια με πίεση από την πλευρά μου - αφού το κινητό το είχα αγοράσει μόλις την Τετάρτη - μου είπε να διαλέξω κάποιο άλλο κινητό να πάρω αλλά εγώ είπα ξεκάθαρα ότι θέλω τα χρήματα μου πίσω αφού είναι αυτό που μου είχε πει ο πωλητής μόλις μπήκα στο μαγαζι...

Τελικά μου βγήκε το λάδι αλλά πήρα τα χρήματά μου πίσω. Για καλό και για κακό ψωνίστε όμως όσοι θέλετε από κάποιο κατάστημα που προσφέρει DOA 7 ημερών επίσημα, για να μην περάσετε όλα αυτα...

Link to comment
Share on other sites

Μισό λεπτό για να διευκρινίσουμε κάποια πράγματα. Με τον όρο DOA εννοείς να γυρίσεις τη συσκευή και να πάρεις τα χρήματά σου πίσω;

 

Αν εννοείς κάτι τέτοιο τότε πρέπει να σου πω ότι η αντίδραση και της Samsung Ελλάς αλλά και των Multirama ήταν απολύτως φυσιολογική.

 

Πρέπει να σου πω ότι με τον όρο DOA εννοούμε ότι γυρνάμε πίσω τη συσκευή και παίρνουμε μια άλλη. Αυτό που είχε κάνει τότε η Apple με την επιστροφή χρημάτων ήταν κατ' εξαίρεση...

 

 

Αν από την άλλη οι παραπάνω απαντήσεις ήταν όχι για επιστροφή χρημάτων αλλά για διαδικασία DOA, τότε οι απαντήσεις και των Multirama και της Samsung Ελλάς απευθύνονται σε ιθαγενείς τουμ τουμ που παίζουν με τα ταμπούρλα και τους δείχνεις καθρεπτάκια σαν τεχνολογικό θαύμα...

Edited by karlesg
Link to comment
Share on other sites

Μισό λεπτό για να διευκρινίσουμε κάποια πράγματα. Με τον όρο DOA εννοείς να γυρίσεις τη συσκευή και να πάρεις τα χρήματά σου πίσω;

 

Αν εννοείς κάτι τέτοιο τότε πρέπει να σου πω ότι η αντίδραση και της Samsung Ελλάς αλλά και των Multirama ήταν απολύτως φυσιολογική.

 

Πρέπει να σου πω ότι με τον όρο DOA εννοούμε ότι γυρνάμε πίσω τη συσκευή και παίρνουμε μια άλλη. Αυτό που είχε κάνει τότε η Apple με την επιστροφή χρημάτων ήταν κατ' εξαίρεση...

 

 

Αν από την άλλη οι παραπάνω απαντήσεις ήταν όχι για επιστροφή χρημάτων αλλά για διαδικασία DOA, τότε οι απαντήσεις και των Multirama και της Samsung Ελλάς απευθύνονται σε ιθαγενείς τουμ τουμ που παίζουν με τα ταμπούρλα και τους δείχνεις καθρεπτάκια σαν τεχνολογικό θαύμα...

 

Η ερώτηση η ακριβής όπως γράφω και παραπάνω ήταν "αν υποστηρίζουν DOA 7 ημερών". Φάνηκαν και οι δυο κοπέλες που μίλησα απο multirama και samsung hellas να ξέρουν τι σημαίνει αυτή η έννοια γιατί δεν χρειάστηκε να τους εξηγήσω. Να σου πω την αλήθεια και εγω στο μυαλό μου αντικατάσταση άμεση ήθελα να μου κάνουν αλλά αφού και κατάφερα να παρω τα χρήματά μου πίσω εννοείται ακόμα καλύτερα. Αλλά γι αυτό έπρεπε να πιέσω καταστάσεις εκεί στο κατάστημα, οπότε δεν πρέπει να θεωρείται official πολιτική των εταιριών.

Μπορείς όμως να το διαπιστώσεις και εσύ παίρνοντας απλά ένα τηλέφωνο να ρωτήσεις, αν σε ενδιαφέρει/επηρεάζει το συγκεκριμένο θέμα και να μην ακους τι σου λέω εγώ η ο καθένας για να είσαι και εσύ σίγουρος !!

Link to comment
Share on other sites

Προς Θεού δεν έχω κανένα λόγο να σε αμφισβητήσω.

 

Τι να πει κανείς... Καληνύχτα Ελλάδα, να τους χαιρόμαστε...

 

Πάντως για να μη μείνουν λανθασμένες εντυπώσεις για το τι είναι νόμιμο και τι όχι, DOA δικαιούστε... κι ας σας λένε ό,τι π@π@ριές θέλουνε... απλά οι μη επαγγελματίες χρειάζονται κανα δυο μπινελίκια παραπάνω για να προχωρήσει η διαδικασία :D

Edited by karlesg
Link to comment
Share on other sites

Προς Θεού δεν έχω κανένα λόγο να σε αμφισβητήσω.

 

Τι να πει κανείς... Καληνύχτα Ελλάδα, να τους χαιρόμαστε...

 

Πάντως για να μη μείνουν λανθασμένες εντυπώσεις για το τι είναι νόμιμο και τι όχι, DOA δικαιούστε από παντού... κι ας σας λένε ό,τι π@π@ριές θέλουνε... απλά οι μη επαγγελματίες χρειάζονται κανα δυο μπινελίκια παραπάνω για να προχωρήσει η διαδικασία :D

 

To DOA δεν ήξερα ότι το δικαιόμαστε είναι η αλήθεια γιατί στους σχετικούς κώδικες του αστικού δικαίου που κοίταξα δεν έγραφα κάτι γι'αυτό. Τώρα αν είναι πανευρωπαική οδηγία ή κάτι τέτοιο δεν γνωρίζω.

Ξέρουμε κάποιο κατάστημα εδώ στην Ελλάδα που ισχύει σίγουρα το DOA ?

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια την περιπτωση επιλυσης αυτων των προβληματων που προαναφερονται με καποιο official update την σκεφτηκατε?/δεν χρειαζετε να τρεχετε να δινετε πισω τα κινητα σας και να μπλεκετε με DOA και εγγυησεις για κατι που κατα την ταπεινη μου αποψη ουτε εμφανες ειναι ουτε ενοχλητικο-μιλαω για την κιτρινη γραμμη που αχνα την εχω και εγω οπως προειπα-καθως και το ροζ στην καμερα που πιστευω οτι ειναι software προβλημα και θα επιλυθει συντομα!!!!

 

 

Υ.Γ. εκανα ενα συγκριτικο τεστ της καμερας SGII με αυτη του optimus 2x και μπορω να σας διαβεβαιωσω πως η ροζ σταμπα εμφανιζετε και στις φωτογραφιες του lg αλλα σε πολυ μικροτερη ενταση.ΑΡΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΘΕΜΑ SOFTWARE

Edited by ximikos_fil
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που με προβληματίζει δεν είναι η κάμερα γιατί όντως μπορεί να λυθεί... Με την κιτρινίλα τι θα κάνουμε που πιστεύω ότι είναι πρόβλημα της οθόνης? Άντε λες να περιμένω κάνα δυο μήνες. Αν χειροτερέψει? Αν μετά από δυο μήνες το πάω πίσω και μου κάνουν το βαρύ πεπόνι επειδή θυμήθηκα να το πάω πίσω μετά από τόσο καιρό?

Θα το πάω αύριο πίσω και βλέπουμε...

Φιλικά πάντα, δεν έχω να χωρίσω τπτ με κανέναν. Μάκης

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που με προβληματίζει δεν είναι η κάμερα γιατί όντως μπορεί να λυθεί... Με την κιτρινίλα τι θα κάνουμε που πιστεύω ότι είναι πρόβλημα της οθόνης? Άντε λες να περιμένω κάνα δυο μήνες. Αν χειροτερέψει? Αν μετά από δυο μήνες το πάω πίσω και μου κάνουν το βαρύ πεπόνι επειδή θυμήθηκα να το πάω πίσω μετά από τόσο καιρό?

Θα το πάω αύριο πίσω και βλέπουμε...

Φιλικά πάντα, δεν έχω να χωρίσω τπτ με κανέναν. Μάκης

 

τι να χωρισουμε φιλε μου...ολοι στο ιδιο στρατοπεδο ειμαστε...απλα πιστευω οτι την κιτριναδα την εχουν ολοι λιγο πολυ...και δεν θα χειροτερεψει ουτε ειναι hardware

 

επρεπε να εβλεπες το nexus μετα απο update που ειχε κιτρινησει ολο και οχι ομοιομορφα....

Edited by ximikos_fil
Link to comment
Share on other sites

Και η απάντηση του multirama:

 

Αξιότιμε κ. ....

 

 

 

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε την Multirama για τις αγορές σας.

 

 

 

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως μπορείτε είτε να επιστρέψετε το προιόν της αγοράς σας στο συγκεκριμένο κατάστημα, εντός 7 ημερών από την ημερομηνία αγοράς και να σας επιστραφούν τα χρήματα είτε μετά τον απαραίτητο τεχνικό έλεγχο να γίνουν οι απαραίτητες ενέργειες ούτως ώστε να αποσταλεί το κινητό σας τηλέφωνο στην αντιπροσωπεία προς επισκευή ή αντικατάσταση.

 

 

 

Σε κάθε περίπτωση μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας στο 801 11 15000(από σταθερό)ή στο 210 81 81 888(από κινητό) καθημερινά 09:00-21:00 και Σάββατο 09:00-17:00 προκειμένου να πραγματοποιήσετε την παραγγελία σας.

 

 

 

Παραμένουμε στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε περαιτέρω πληροφορία ή διευκρίνιση

 

 

 

Με εκτίμηση,

Link to comment
Share on other sites

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως μπορείτε είτε να επιστρέψετε το προιόν της αγοράς σας στο συγκεκριμένο κατάστημα, εντός 7 ημερών από την ημερομηνία αγοράς και να σας επιστραφούν τα χρήματα είτε μετά τον απαραίτητο τεχνικό έλεγχο να γίνουν οι απαραίτητες ενέργειες ούτως ώστε να αποσταλεί το κινητό σας τηλέφωνο στην αντιπροσωπεία προς επισκευή ή αντικατάσταση.

 

Σου απάντησαν αυτό που γράφει στο site τους ακριβώς... Προφανώς εννοεί να πάρεις τα χρήματά σου πίσω αν δεν έχεις ανοίξει την συσκευασία (που το έχεις κάνει) και αν το έχεις κάνει και είναι ελαττωματικό να το πάνε για σέρβις...Για DOA και άμεση αντικατάσταση δεν λένε τίποτα όπως δεν λέει και στο site τους..

Μην δεχτείς να το πάνε για σερβις είναι η γνώμη μου γιατί το κινητό είναι μόλις λίγων ημερών και μέχρι να το στείλουν στην αντιπροσωπέια θα πάρει πολυ καιρο.

Ζήτα αντικατάσταση ή τα χρήματά σου πίσω. Μπορείς να χρησιμοποιήσεις την περίπτωσή μου που πήρα τα χρήματά μου πίσω με το ίδιο ακριβώς πρόβλημα ...αλλά επίσης πες τους ότι οι πωλητές του multirama διαλαλούν ότι στις πρώτες 7 μέρες αν δεν το θέλει κάποιος μπορεί να το αλλάξει...

Link to comment
Share on other sites

Μα τούς είπα πως έχω ανοίξει την συσκευασία και ποιο ακριβώς πρόβλημα έχω...

 

Άρχοντας είσαι τότε...πάρε το e-mail ανά χείρας και δείξε τους το !

 

πρεπε να εβλεπες το nexus μετα απο update που ειχε κιτρινησει ολο και οχι ομοιομορφα....

 

Αυτό έγινε επίτηδες από πλευρά της google...

 

Google's Ry Guy confirms yellow tint intentional:

 

"With your new OTA complete, you may notice a slight difference in the way colors are displayed on your Nexus S. For Nexus S, we have adjusted the color temperature settings to more accurately reflect darker colors at all brightness levels. The Gingerbread UI being darker, we found that the colors were not as accurate when the device was being used at lower brightness levels. For example, some users reported that the initial color temperature was too high leading to some darker greys having a reddish tone; with the new color temperature this is no longer the case."

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

Άρχοντας είσαι τότε...πάρε το e-mail ανά χείρας και δείξε τους το !

 

 

 

Αυτό έγινε επίτηδες από πλευρά της google...

 

Google's Ry Guy confirms yellow tint intentional:

 

"With your new OTA complete, you may notice a slight difference in the way colors are displayed on your Nexus S. For Nexus S, we have adjusted the color temperature settings to more accurately reflect darker colors at all brightness levels. The Gingerbread UI being darker, we found that the colors were not as accurate when the device was being used at lower brightness levels. For example, some users reported that the initial color temperature was too high leading to some darker greys having a reddish tone; with the new color temperature this is no longer the case."

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

φιλε μου επειδη ειχα παρακολουθησει πολυ το θεμα αυτην την ανακοινωση την εκανε μετα απο πιεσεις και οχι οτι ηθελε η google αυτο το χρωμα...εκανα και το πειραμα με τις 2 φοτο στν αρχη του θεματος και δεν παρατηρησα τιποτα και κυριως αυτην την κιτρινιλα που εχεις στην 2η φοτο

Edited by ximikos_fil
Link to comment
Share on other sites

Ούτε στο δικό μου είναι τόσο έντονο όσο στην 2η φωτογραφία. Σε ότι γκρί και να δω στην οθόνη η αριστερή πλευρά είναι ποιό σκοτεινή. Λέω και πάλι ότι δεν είναι τόσο έντονο.

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θα επιβεβαιώσω ότι και στο δικό μου εμφανίζεται η κιτρινίλα αλλα σε καμία περίπτωση τόσο έντονη όσο στην φωτό που επισυνάπτει ο φίλος στην αρχή του θέματος. Με την τεστ εικόνα το είδα κιεγώ αλλά χρειάστηκε να πάω στην τουαλέτα και να κλείσω όλα τα φώτα (lol).

 

Επίσης ένα αντίστοιχο πρόβλημα που είχα επισημάνει από την αρχή ήταν ότι το λευκό ήταν χαμηλότερης θερμοκρασίας από το απόλυτο ψυχρό.

Εμένα με ενοχλεί προσωπικά αλλά όχι τόσο ώστε να μπλέξω με DOA/αλλαγές κλπ, ειδικά αφού το κάνουν όλα (είτε λίγο είτε πολύ) και δεν μπου λέει κανείς ότι θα πετύχω καλύτερο κομμάτι μετά ενώ ταυτόχρονα υπάρχει περίπτωση να πέσω σε πολύ χειρότερο. Από τη στιγμή που είχαν αλλάξει κάτι αντίστοιχο στο NS σημαίνει ότι είναι θέμα firmware και ίσως διορθωθεί.

Link to comment
Share on other sites

 

To photoshop σε όλο του το μεγαλείο....Σε καθε περιπτωση και εγω το παρατηρησα μετα απο πολυ προσπαθεια αλλα στο 10% απο αυτα που παρουσιάζεται κόλλησα την μούρη μου στο κινητο και ναι νομιζω οτι το παρατήρησα αλλα μονο στην συγκεκριμένη φωτογραφία. Εβαγαλα και φωτογραφια(Mε lumix TZ7) μηπως και φενεται πιο εντονα αλλα τιποτα δεν φενεται πρεπει να στο εχουν πει για να δεις κατι!

Σε καθε περιπτωση σε καποιος μπορει να ειναι πιο εντονο αλλα νομιζω οτι οσοι το εχουμε παρει απο Ελλαδα εχουμε παρει ολοι απο την ιδια παρτιδα αρα θα ειχαμε ολοι τον ιδιο βαθμο προβληματος...

Αν ειναι δυνατόν οσα παιδια εχετε έντονο το προβλημα ας ανεβάσετε μια φωτογραφία του κινητού σας....

 

Να συμπληρώσω ότι σε υψηλή φωτεινότητα δεν φαίνεται τίποτα!

Edited by LeGendGR
Link to comment
Share on other sites

To photoshop σε όλο του το μεγαλείο....Σε καθε περιπτωση και εγω το παρατηρησα μετα απο πολυ προσπαθεια αλλα στο 10% απο αυτα που παρουσιάζεται κόλλησα την μούρη μου στο κινητο και ναι νομιζω οτι το παρατήρησα αλλα μονο στην συγκεκριμένη φωτογραφία. Εβαγαλα και φωτογραφια(Mε lumix TZ7) μηπως και φενεται πιο εντονα αλλα τιποτα δεν φενεται πρεπει να στο εχουν πει για να δεις κατι!

Σε καθε περιπτωση σε καποιος μπορει να ειναι πιο εντονο αλλα νομιζω οτι οσοι το εχουμε παρει απο Ελλαδα εχουμε παρει ολοι απο την ιδια παρτιδα αρα θα ειχαμε ολοι τον ιδιο βαθμο προβληματος...

Αν ειναι δυνατόν οσα παιδια εχετε έντονο το προβλημα ας ανεβάσετε μια φωτογραφία του κινητού σας....

 

συμφωνω απολυτα φιλε μου...και νομιζω οτι ειμαστε και υπερβολικοι και αποτι βλεπω σε ολους υπαρχει λιγο πιο εντονη αριστερη πλευρα αλλα οχι αυτο το χαλι....ανεβαζω και φοτο εντος ολιγων λεπτων....

http://img560.imageshack.us/img560/3513/img034k.th.jpghttp://img827.imageshack.us/img827/7943/img036ws.th.jpghttp://img14.imageshack.us/img14/7964/img033t.th.jpg

 

οι photo τραβηχτηκαν με lg optimus 2x

Edited by ximikos_fil
Link to comment
Share on other sites

Με Lumix TZ7 με τερμα ανάλυση και πολύ κοντα στην οθόνη του κινητού και με χαμηλό φωτισμό στο κινητό. Δηλαδή με ενα καρο προϋποθέσεις...

http://img580.imageshack.us/img580/5716/p1000990x.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edited by LeGendGR
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όσοι έχετε τα προβλήματα που αναφέρονται, μην το αφήσετε περιμένοντας να βγει κάποιο update γιατί, ειδικά στην οθόνη, πιστεύω ότι θα περιμένετε άδικα...

 

Οπότε όσοι το έχετε πάρει τώρα, προσπαθήστε να το αλλάξετε με κάποιο που δουλεύει σωστά ή πάρτε τα χρήματα σας πίσω...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S II] Πρόβλημα οθόνης και κάμερας

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...