Jump to content

Android Tablets: Σχόλια, τιμές, συγκρίσεις, εντυπώσεις


rigasnic1982
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τον τελευταιο καιρο ψαχνω και γω για ενα tablet με android για δοκιμη...

αυτο στο ebay πως σας φαινεται; αξιζει τα λεφτά του; ισως να υπαρχει και φτηνοτερο αλλα έρχεται απο Ασια και εχει κινδυνο τελωνειου

 

http://cgi.ebay.co.uk/NEW-10-2-Flytouch-3-Superpad2-Android-2-2-16GB-Tablet-/130511029601?pt=UK_iPad_Tablets_eReaders&hash=item1e63104561

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά καλησπέρα!

Μόλις εχθες παρήγγειλα αυτο : http://www.euogo.com/new-7-inch-flytouch-android-22-tablet-with-via-8650-cpu-tpga718-plus-android-tablet_p442.html

και το παρήγγειλα γιατι μέσα σε όλα ΝΟΜΙΖΩ θα μπορώ αγοράζοντας ένα usb broadband απο τη vodafone να συνδεθω στο internet και περαν του wifi!!!

Διαβάζω όμως εδώ προηγούμενα σχόλια και ανησυχω μήπως και δεν γίνεται ... τι λέτε εσεις????

Αν με ρωτήσετε που στηρίχθηκα να το αγοράσω για να μπαινω στο internet, θα σας πω πως με ΔΙΑΒΕΒΑΙΩΣΕ ο πωλητης στο καταστημα της vodafone, ο οποιος μου ειπε πως σε καθε tablet αρκει να υπάρχει usb υποδοχη για να συνδεθω! Και ΤΙΠΟΤΑ άλλο πιο εξειδικευμενο!!!!

Εντάξει μπορει να το αγόρασα μονο(;) 91 ευρω (με καρτα micro8G, μεταφορικα και θηκη keyboard) ...αλλά όσο να ναι ... κρίμα είναι να μην μπορω να χρησιμοποιησω broadband!

Αν ξέρετε κατι ...δωστε μου μια απαντηση!

Ευχαριστω!

και εγω το ιδιο ρωταω ακριβως απο πανω φιλε Ojala για αυτο

http://www.merimobiles.com/Huawei_E1750_3G_USB_Modem_WCDMA_HSDPA_7_2MB_p/meri0623.htm

 

τον τελευταιο καιρο ψαχνω και γω για ενα tablet με android για δοκιμη...

αυτο στο ebay πως σας φαινεται; αξιζει τα λεφτά του; ισως να υπαρχει και φτηνοτερο αλλα έρχεται απο Ασια και εχει κινδυνο τελωνειου

 

http://cgi.ebay.co.uk/NEW-10-2-Flytouch-3-Superpad2-Android-2-2-16GB-Tablet-/130511029601?pt=UK_iPad_Tablets_eReaders&hash=item1e63104561

ειναι αξιολογα τα flytouch δες link υποστηριξης πιο πανω

Edited by Villis

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα υπαρχει και αυτο το MIFI για συνδεση στο ιντερνετ http://www.vodafone.gr/portal/client/eshop/details-42238.action με 80 ευρω.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα υπαρχει και αυτο το MIFI για συνδεση στο ιντερνετ http://www.vodafone.gr/portal/client/eshop/details-42238.action με 80 ευρω.

 

Κι εγώ αυτό σκέφτομαι σαν τελευταία λύση! Και ίσως να είναι και η καλή η λυση αυτη! Είναι το ίδιο πρακτικό με ένα usb και βοηθας και κανενα επιπλεον χρήστη αν χρειαστει!

Το αναμένω απο βδομάδα και ελπίζω να είναι ΟΚ!

Link to comment
Share on other sites

Τι Android μπορεί να σηκώσει το ZTE Smart Pad V9?

 

Απευθύνσου στο επίσημο νήμα του V9 για τέτοιες ερωτήσεις. Παίρνει 2.2 πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να αγοράσω κάποιο φτηνό κενέζικο Tablet με 2.2 Froyo αυτό στα 50-60e που βγαίνει απο ebay... σκέφτομαι ό,ως το ενδεχόμενο να μπούν δασμοί στο τελωνείο ...ξέρει κανείς αν το κάνω marked as a gift μήπως τους γλυτώσω?

Galaxy Nexus 4.1.2 JB

 

Galaxy Note 4 910F

 

Asus Eee Pad Transformer TF101 with Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα!

 

Έλειπα αρκετό καιρό στο εξωτερικό, οπότε δεν μπορούσα να απαντήσω σε ερωτήσεις σας!

 

Η witstech έκανε πάλι το θαύμα της, και έβγαλε το A81H+ με επεξεργαστή TIOMAP 3730 στο 1GHZ, 512ΜΒ RAM και όλα τα υπόλοιπα χαρακτηριστηκά του A81G capacitive (full usb, GPS, capacitive screen κλπ) - διαβάστε σε προηγούμενα post τι έχω πεί για αυτή τη συσκευή.

 

Η τιμή του βέβαια είναι αρκετά τσιμπημένη 230$ περίπου δηλαδή 156 ευρώ.

Βέβαια οι αναφορές λένε οτι παραμένει μια ποιοτική συσκευή και οτι σε λίγο καιρό θα βγεί και firmware που θα τρέχει Android 2.3 (Gingerbread).

 

Περισσότερα εδώ:

Click - 1

 

Φυσικά υπάρχουν και οι παλιότερες εκδόσεις διαθέσιμες

εδώ: Click - 2

και εδώ: Click - 3

 

Άλλο ένα tablet που ίσως να ενδιαφέρει μερικούς είναι το flytouch 3 με επεξεργαστή Infotm X220 στο 1Ghz, 512 RAM, GPS και HDMI που ενδιαφέρει πολλούς καθώς επίσης 10.1'' RESISTIVE οθόνη.

 

Σε χαμηλότερη τιμή, 189$ περίπου 128 ευρώ με android 2.2

 

Περισσότερα εδώ:

Click - 4

 

Τέλος ένα tablet που μου έκανε εντύπωση καθότι είναι απο το πρώτα που τρέχουν Android 2.3 είναι το Herotab MID816

 

Με επεξεργαστή Samsung S5PV210 (ARM Cortex TM-A8) στα 1.2GHz, 512RAM, HDMI και 8'' RESISTIVE οθόνη αλλά χωρίς GPS.

 

Τιμή σχετικά τσιμπημένη 194$ περίπου 131 ευρώ.

 

Περισσότερα εδώ:

Click - 5

 

Νομίζω αυτές είναι αρκετές συσκευές για "tablet μέχρι 200 ευρώ". Συνιστώ όμως να κάνετε προσεκτική έρευνα πριν αγοράσετε για το τι χαρακτηριστηκά χρειάζεστε και τι σας προσφέρει το κάθε tablet!

Και μερικές συμβουλές:

-Μείνετε μακριά από τα apad, Iped, e-pad ή όπως αλλιώς ονομάζονται οι φθηνές απομιμήσεις του ipad

-Καλό θα ήταν να μην αγοράσετε απο το ebay ή να είστε ΠΟΛΥ προσεκτικοί, γιατί κυκλοφορούν και απομιμήσεις των κινέζικων (!!!)

-Πλήρωστε με paypal για να μπορέσετε να διεκδικήσετε τα χρήματά σας πίσω σε περίπτωση που γίνει κάτι!

 

Καλές αγορές, οτιδήποτε θέλετε ρωτήστε με!

Android tablets firmware/guides/reviews: http://www.vplace.tk
Link to comment
Share on other sites

Τα Tablet της Eken αξίζουν? διαβάζω για διάφορα tablet στο ebay και βλέπω κάποια που λένε ότι ενώ είναι official Android 2.2 δεν έχουν πρόσβαση στο market και κάποια λένε ότι επιτυγχάνουν πρόσβαση μόνο μέσω 3d party program είναι εφικτό αυτό?

Galaxy Nexus 4.1.2 JB

 

Galaxy Note 4 910F

 

Asus Eee Pad Transformer TF101 with Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα!

 

Έλειπα αρκετό καιρό στο εξωτερικό, οπότε δεν μπορούσα να απαντήσω σε ερωτήσεις σας!

 

Η witstech έκανε πάλι το θαύμα της, και έβγαλε το A81H+ με επεξεργαστή TIOMAP 3730 στο 1GHZ, 512ΜΒ RAM και όλα τα υπόλοιπα χαρακτηριστηκά του A81G capacitive (full usb, GPS, capacitive screen κλπ) - διαβάστε σε προηγούμενα post τι έχω πεί για αυτή τη συσκευή.

 

Η τιμή του βέβαια είναι αρκετά τσιμπημένη 230$ περίπου δηλαδή 156 ευρώ.

Βέβαια οι αναφορές λένε οτι παραμένει μια ποιοτική συσκευή και οτι σε λίγο καιρό θα βγεί και firmware που θα τρέχει Android 2.3 (Gingerbread).

 

Περισσότερα εδώ:

Click - 1

 

Φυσικά υπάρχουν και οι παλιότερες εκδόσεις διαθέσιμες

εδώ: Click - 2

και εδώ: Click - 3

 

Άλλο ένα tablet που ίσως να ενδιαφέρει μερικούς είναι το flytouch 3 με επεξεργαστή Infotm X220 στο 1Ghz, 512 RAM, GPS και HDMI που ενδιαφέρει πολλούς καθώς επίσης 10.1'' RESISTIVE οθόνη.

 

Σε χαμηλότερη τιμή, 189$ περίπου 128 ευρώ με android 2.2

 

Περισσότερα εδώ:

Click - 4

 

Τέλος ένα tablet που μου έκανε εντύπωση καθότι είναι απο το πρώτα που τρέχουν Android 2.3 είναι το Herotab MID816

 

Με επεξεργαστή Samsung S5PV210 (ARM Cortex TM-A8) στα 1.2GHz, 512RAM, HDMI και 8'' RESISTIVE οθόνη αλλά χωρίς GPS.

 

Τιμή σχετικά τσιμπημένη 194$ περίπου 131 ευρώ.

 

Περισσότερα εδώ:

Click - 5

 

Νομίζω αυτές είναι αρκετές συσκευές για "tablet μέχρι 200 ευρώ". Συνιστώ όμως να κάνετε προσεκτική έρευνα πριν αγοράσετε για το τι χαρακτηριστηκά χρειάζεστε και τι σας προσφέρει το κάθε tablet!

Και μερικές συμβουλές:

-Μείνετε μακριά από τα apad, Iped, e-pad ή όπως αλλιώς ονομάζονται οι φθηνές απομιμήσεις του ipad

-Καλό θα ήταν να μην αγοράσετε απο το ebay ή να είστε ΠΟΛΥ προσεκτικοί, γιατί κυκλοφορούν και απομιμήσεις των κινέζικων (!!!)

-Πλήρωστε με paypal για να μπορέσετε να διεκδικήσετε τα χρήματά σας πίσω σε περίπτωση που γίνει κάτι!

 

Καλές αγορές, οτιδήποτε θέλετε ρωτήστε με!

 

Έγραψες!

αυτό το ποστ πρέπει να γίνει sticky μου φαίνεται ;)

 

Πάντως θα υπάρξει μεγάλο ενδιαφέρον όταν αρχίσουν να κυκλοφορούν αυτά τα tablet με honeycomb 3.0 που φοβάμαι πως θα πάρει κανά χρόνο τουλάχιστον...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα!

 

Έλειπα αρκετό καιρό στο εξωτερικό, οπότε δεν μπορούσα να απαντήσω σε ερωτήσεις σας!

 

Η witstech έκανε πάλι το θαύμα της, και έβγαλε το A81H+ με επεξεργαστή TIOMAP 3730 στο 1GHZ, 512ΜΒ RAM και όλα τα υπόλοιπα χαρακτηριστηκά του A81G capacitive (full usb, GPS, capacitive screen κλπ) - διαβάστε σε προηγούμενα post τι έχω πεί για αυτή τη συσκευή.

 

Η τιμή του βέβαια είναι αρκετά τσιμπημένη 230$ περίπου δηλαδή 156 ευρώ.

Βέβαια οι αναφορές λένε οτι παραμένει μια ποιοτική συσκευή και οτι σε λίγο καιρό θα βγεί και firmware που θα τρέχει Android 2.3 (Gingerbread).

 

Περισσότερα εδώ:

Click - 1

 

Φυσικά υπάρχουν και οι παλιότερες εκδόσεις διαθέσιμες

εδώ: Click - 2

και εδώ: Click - 3

 

Άλλο ένα tablet που ίσως να ενδιαφέρει μερικούς είναι το flytouch 3 με επεξεργαστή Infotm X220 στο 1Ghz, 512 RAM, GPS και HDMI που ενδιαφέρει πολλούς καθώς επίσης 10.1'' RESISTIVE οθόνη.

 

Σε χαμηλότερη τιμή, 189$ περίπου 128 ευρώ με android 2.2

 

Περισσότερα εδώ:

Click - 4

 

Τέλος ένα tablet που μου έκανε εντύπωση καθότι είναι απο το πρώτα που τρέχουν Android 2.3 είναι το Herotab MID816

 

Με επεξεργαστή Samsung S5PV210 (ARM Cortex TM-A8) στα 1.2GHz, 512RAM, HDMI και 8'' RESISTIVE οθόνη αλλά χωρίς GPS.

 

Τιμή σχετικά τσιμπημένη 194$ περίπου 131 ευρώ.

 

Περισσότερα εδώ:

Click - 5

 

Νομίζω αυτές είναι αρκετές συσκευές για "tablet μέχρι 200 ευρώ". Συνιστώ όμως να κάνετε προσεκτική έρευνα πριν αγοράσετε για το τι χαρακτηριστηκά χρειάζεστε και τι σας προσφέρει το κάθε tablet!

Και μερικές συμβουλές:

-Μείνετε μακριά από τα apad, Iped, e-pad ή όπως αλλιώς ονομάζονται οι φθηνές απομιμήσεις του ipad

-Καλό θα ήταν να μην αγοράσετε απο το ebay ή να είστε ΠΟΛΥ προσεκτικοί, γιατί κυκλοφορούν και απομιμήσεις των κινέζικων (!!!)

-Πλήρωστε με paypal για να μπορέσετε να διεκδικήσετε τα χρήματά σας πίσω σε περίπτωση που γίνει κάτι!

 

Καλές αγορές, οτιδήποτε θέλετε ρωτήστε με!

 

Γιατί λες μακρυά από apad, epad και τα σχετικά. Σε ρωτάω γιατί πρόσφατα αγόρασα ένα και τώρα με έβαλες σε σκέψεις.

Link to comment
Share on other sites

τι θα μου συστηνατε οι ''γνωστες''....android η' windows tablet και γιατι?σκευτομε για ενα windows(windows7) tablet η' dual(windows7+android)να παρω μεχρι το καλοκαιρι πιο πολυ για χρηση στην διαρκεια των διακοπων με σινδεση ιντερνετ η απο σιμ η με φλασακι...αποψεις....?μεχρι στιγμης βλεπω μονο το winpad k10 να ειναι προσιτο και σε τιμη...http://www.solomobi.com/Product-Winpad_K10.html
Link to comment
Share on other sites

@el02154

Γιατί εκτός του ότι η ποιότητα είναι πολύ κακή, γίνονται bricked με το παραμικρό.

 

"Bricked λέγεται μια ηλεκτρονική συσκευή όταν για κάποιο λόγο (πχ πειράξαμε το software) πάθει κάτι και μετά δεν μπορεί να λειτουργήσει καθόλου και ούτε καν να ενεργοποιηθεί"

 

Επειδή είχα και εγώ ένα apad και την πάτησα, bricked μπορεί να γίνει, απο λάθος software, απο λάθος φόρτιση, απο λάθος boot και απο λάθος update του firmware. Αυτές οι συσκευές, αν συμβεί κάτι, δεν έχουν δυνατότητα επαναφοράς και βασικά καταντάν άχρηστες. (Αντίθετα τα Witstech που ξέρω και λάθος να κάνεις όταν περνάς το firmware, μπορείς άνετα να τα επαναφέρεις).

 

Πάντως αν κάποιος θέλει όπωσδήποτε να αγοράσει apad, του προτείνω να κοιτάξει να έχει επεξεργαστή Rockchip και όχι VIA ή ARM.

 

Λυπάμαι που σε έβαλα σε σκέψεις, αυτή είναι όμως η δική μου εμπειρία τώρα εσύ μπορεί να είσαι τυχερός και να μην αντιμετωπίσεις τέτοια προβλήματα! ;)

 

@jastonas

Ναι, δεδομένου οτι σύμφωνα με την google το android 3.0 είναι μόνο για tablets, θα γίνει χαμός! Αλλά και εγώ θα έλεγα οτι θέλουμε περίπου ένα χρόνο ακόμη για να βγουν οι πρώτες υλοποιήσεις, ενάμιση για να βγούν αυτές που αξίζουν.

 

@qwerty_zkz

Ναι γενικά δεν έχω ακούσει κακά λόγια για την eken οπότε πρέπει να είναι ΟΚ!

Τώρα για το 3rd party program το έχω ακούσει και εγώ, πολύ αλχημεία μου φαίνεται και δεν ξέρω τι εφαρμογές θα περιέχει..

Ίσως αν μου δώσεις ένα link να μπορέσω να ψάξω και να σου πώ περισσότερα. :)

 

@panos7713

Εγω γενικά για tablets προτιμώ android λόγω του market και των εφαρμογών που μπορείς να κατεβάσεις. Επίσης θεωρώ οτι πηγαίνει και πιο γρήγορα σε σχέση με τα windows. Τώρα γιατί δεν ρίχνεις μια ματιά στη λίστα που έγραψα πιο πάνω γιατί 349$ μου φαίνεται ΠΑΡΑ πολύ μεγάλο ποσό για tablet!

Αν είναι και θέλεις να δώσεις τόσα λεφτά, γιατί δεν κοιτάς αυτό:

Click

Που έχει capacitive οθόνη, 10.1'' και μπορείς να βάλεις κατευθείαν την κάρτα σου μέσα και να έχεις internet (κανει και τηλέφωνα + στέλνει και SMS).

Edited by Vinzenzo
Android tablets firmware/guides/reviews: http://www.vplace.tk
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να αγοράσω κάποιο φτηνό κενέζικο Tablet με 2.2 Froyo αυτό στα 50-60e που βγαίνει απο ebay... σκέφτομαι ό,ως το ενδεχόμενο να μπούν δασμοί στο τελωνείο ...ξέρει κανείς αν το κάνω marked as a gift μήπως τους γλυτώσω?

 

Φίλε ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ να βρεις τρόπο να το πάρεις ως ..."gift" !!! Γιατί, πληροφοριακά σου λέω, ότι μεθαυριο Δευτέρα θα είμαι στο Αεροδρόμιο για να ...ΕΚΤΕΛΩΝΙΣΩ απο Κινα την ταμπλέτα που πήρα 91 ευρώ και θα δώσω τώρα κανενα 70αρι επιπλέον...!!! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Φίλε ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ να βρεις τρόπο να το πάρεις ως ..."gift" !!! Γιατί, πληροφοριακά σου λέω, ότι μεθαυριο Δευτέρα θα είμαι στο Αεροδρόμιο για να ...ΕΚΤΕΛΩΝΙΣΩ απο Κινα την ταμπλέτα που πήρα 91 ευρώ και θα δώσω τώρα κανενα 70αρι επιπλέον...!!! :wacko:

 

Δεν μπορείς να το στείλεις πίσω χωρίς να το εκτελωνίσεις;

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

 

Θα ηθελα τη συνδρομη σας στην επιλογη ενος tablet.

Τα πραγματα που ζηταω ειναι:

 

Capacitive οθονη

2.2 / 2.3 Android (με πιθανο 3.0 ακομα και με μια stable custom ROM)

κατα προτιμηση 7αρι (θελω να το λειτουργησω σαν eReader, το 10αρι θα ειναι λιγο αβολο φανταζομαι, χωρις να αποκλειω ενα καλο 10αρι ομως)

GPS δε με ενδιαφερει

Χρηση σα τηλεφωνο δε με ενδιαφερει

3g προεραιτικο

Αξιοπρεπη οθονη με καλες γωνιες θεασης

Να μη χρειαστει ληστεια στη τραπεζα για την αγορα του (δε θα ηθελα να περασω τα 350 ευρω ως το μεγιστο που μπορω να δωσω)

Υποστηριξη Flash video.

 

Ευχαριστω :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

 

Θα ηθελα τη συνδρομη σας στην επιλογη ενος tablet.

Τα πραγματα που ζηταω ειναι:

 

Capacitive οθονη

2.2 / 2.3 Android (με πιθανο 3.0 ακομα και με μια stable custom ROM)

κατα προτιμηση 7αρι (θελω να το λειτουργησω σαν eReader, το 10αρι θα ειναι λιγο αβολο φανταζομαι, χωρις να αποκλειω ενα καλο 10αρι ομως)

GPS δε με ενδιαφερει

Χρηση σα τηλεφωνο δε με ενδιαφερει

3g προεραιτικο

Αξιοπρεπη οθονη με καλες γωνιες θεασης

Να μη χρειαστει ληστεια στη τραπεζα για την αγορα του (δε θα ηθελα να περασω τα 350 ευρω ως το μεγιστο που μπορω να δωσω)

Υποστηριξη Flash video.

 

Ευχαριστω :)

ψάξε για το Nook Color εδώ στο φόρουμ αλλά και στο google.

Κάνει όσα αναφέρεις και ακόμα καλύτερα. :)

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

σημερα μου ηρθε η κινεζια των 7" που ειχα παρει με 76$ ...

το φορτιζω οποτε δεν ειδα και πολλα...ενα παντως που δε μου αρεσει ειναι οτι δεν ειχε android market (προφανως δεν εχει παρει την εγκριση της google) ...εχει ενα δικο του app market με καποιες εφαρμογες..αλλα κατα βαση το παιχνιδι γινεται μεσω εγκαταστασης .apk files οπως αλλωστε αναφερει και το manual του.

Μια και το ανεφερα κανενα καλο keyboard για android και συγκεκριμενα για tablet ισως (με ελληνικα)?

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

"Kανενα καλο keyboard για android και συγκεκριμενα για tablet ισως (με ελληνικα)?"

 

MultiLing Keyboard (https://market.android.com/details?id=com.klye.ime.latin&feature=search_result)

Edited by zacharis1955
Link to comment
Share on other sites

ψάξε για το Nook Color εδώ στο φόρουμ αλλά και στο google.

Κάνει όσα αναφέρεις και ακόμα καλύτερα. :)

 

Ευχαριστω, αυτο ψαχνω αλλα δεν εχω καταφερει να βρω ενα.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω, αυτο ψαχνω αλλα δεν εχω καταφερει να βρω ενα.

εννοεις στο google δεν βρηκες στοιχεια?

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Στοιχεια βρηκα, συσκευη δε βρηκα :D

Ebay USA κοίταξες?

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Ebay USA κοίταξες?

 

 

Ναι, απλα φοβαμαι τα εκτελωνιστικα. Ξερω για εταιριες τυπου byserv αλλα και παλι ψιλοφοβαμαι. Θα προτιμουσα κατι απο εγχωρια αγορα ωστε να μπορω να ελεγξω κι απο κοντα τη συσκευη.

 

Και μετα ξερετε πως παει.. μπαινει ιδεα για κατι αλλο, συγκρισεις, βιντεο μετα απο βιντεο, reviews κ.ο.κ. :p

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...